MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Strachy

A ja uważam że to Gośka powinna zostać, nie Ewka. Jedynie co potrafi to szukać sobie kolezanek, i lizać (usunięte przez administratora) Tylko Gocha jest ogarnieta i w nic się nie miesza, i zna się na swojej robocie

ab

Po przeczytaniu twojej wypowiedzi śmiem twierdzić,że jesteś głupsza niż ustawa przewiduje Żal mi cię nieszczęśliwa istoto.

Seattle

Myślisz że nowo powołane to słodziaki nie sądzę. Wiesz że jak się nie sprawdza to dostaną kopa ? ja tak uważam. Sądzę że nie wzięły się z nikąd i ktoś nad tym myślał i obserwował ich działania. Teraz ich kolej sprawdzić się w nowej rzeczywistości. Trzeba dać im szansę a nie od razu wyzywać od ciemnogrodu i obrzucać innymi obelgami. Czas pokaże kto ma rację.

@ab

Jak się nie ma argumentów to zaczynają się insynuacje i wulgaryzmy na nic innego cię nie stać. Brak słów a inteligencją nie grzeszysz. Jad przemawia w każdym twoim słowie. Błazenada i tyle

@Seattle

Wybacz raz jeszcze,bo nie do ciebie chciałam napisać i masz rację brzydki mój wpis ale poniosło mnie po przeczytaniu obelg pod adresem Gosi.Pani STRACHY przepraszać nie będę,bo nie zasłużyła.Miłego dnia.

@Seattle

I znów pomyłka ,chyba te paskudztwa o Gosi pisała osoba o niku JA.Wybaczcie więc obie,bo nie ogarniam tego forum i kolejności wpisów Pogubiłam się ,namieszałam ,więc już się więcej nie odzywam..

XYZ

Najwięcej do powiedzenia anonimowo na forum mają osoby, które najmniej wiedzą, a także zawiedzione z wielkim ego, że to nie one zajmują odpowiedzialne stanowisko, jeśli komuś nie odpowiada współpraca to nikt na siłę nikogo nie trzyma, też pracuje na szwalni ponad 20 lat i w tej sytuacji, jaka nastała na dzień dzisiejszy, właściwa osoba jest na właściwym miejscu, ogarnąć cały ten chaos, usprawnić tok produkcji, chylę czoła dziewczyny Ela i Kasia, jestem z wami

Seattle

To co czytam to jest nagonka na jedną osobę, którą niektórzy wymieniają z imienia i nazwiska. Ludzie opanujcie się , dajecie Jej szanse wykazania się, nie trafiła na to stanowisko przypadkowo. Pracuje w tej firmie około 20 lat przeszła całą drogę kariery zawodowej od szwaczki do majstrowej. Nikt nie może Jej zarzucić braku fachowości, nieznajomości tematu i organizacji pracy . Boli was że skończyły się ploty , pogaduchy i układy nie zdrowe dla firmy. Niektóre wypowiedź kipią jadem i wręcz wrogością. Jak nie ma możliwości ugryźć to chociaż opluć, obrzucić błotem. Ale skoro spada się z wysokiego konia to upadek jest bolesny. Cieszcie się że pracujecie i szanujcie się wzajemnie bo kto wie co Was jeszcze w życiu czeka. Wyluzujcie ludzie szczególnie zgryźliwe szwaczki.

4 razy próbuje umieścić swój komentarz i ciągle znika. Nie ma w nim żadnych wulgaryzmów, ani utajnionych danych osobowych. Wyrażam tylko swoją opinię.

Xz

Następnym razem zapamiętaj ,że Twój post nie "wskoczy" od razu po napisaniu ,trzeba troszkę poczekać ;)

@Xz

Teraz to wiem dzięki :) zmyliły mnie informacje, że twój post został dodany, a potem jego zniknięcie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
AAA

Najlepszą majstrową w historii MTI jest (usunięte przez administratora),nigdy nie było i nie będzie lepszej.Do Ewy nic nie mam,ona też jest spoko.A jeśli chodzi o (usunięte przez administratora)to zamiast po chamsku obsmarowywać ja na forum może dajmy jej szanse, pomóżmy jej i współpracujmy,bo to dla wszystkich trudny czas.Nieładnie drogie koleżanki,że po kilku dniach (usunięte przez administratora)na naszej szwalni, za plecami na forum obrabiacie jej tyłek.Smutne to i przykre,że w obliczu kryzysu i widma utraty pracy nie możecie sobie darować złośliwości na temat innych.

TA
@AAA

Jaką szansę.Miała 5 lat by udowodnić, że się nadaje na to stanowisko i nic .

cas

Zrobiono wiele nieprzemyślanych ruchów. Tak jakby bez znajomości ludzi, specyfiki pracy poszczególnych działów i zaangażowania osób wykonujących swoją pracę. Zwolniono lub zdegradowano ludzi, którym zależało. Którzy kupę lat poświęcili tej firmie.Awansowano w większości, lizusów, karierowiczów lub marionetki. Którzy "wychodzili" swoje stanowiska. Mam pytanie do obecnych kierowników, mistrzów. Będziecie mieli odwagę spojrzeć waszym zwolnionym kolegom prosto w oczy, gdy spotkacie ich na ulicy? Miłego dnia.

Ona
@cas

Nie mierz ludzi swoją miarą. To że Tobie nie wyszło "wychodzenie" nie oznacza że każdy myśli i postępuje podobnie . Nie ubliżaj ludziom którzy zostali i ciężko pracują bo sposób w jaki się wyrażasz o swoich bodź co bodź kolegach /koleżankach sugeruje ze wyrzucenie takiej fałszywej osoby było bardzo dobrym posunięciem ze strony szefostwa. Pozdrawiam środkowym palcem

Ooo
@cas

Też tak sądzę.Rozczarowala mnie ta firma stawiając na kolesiostwo i dupolistwo.Nie docenili kompetencji i doświadczenia osób,których się pozbyli.Chyba,że chcą zlikwidować firmę w krótkim czasie.Dyrektorowi przestało zależeć.

Ona

To zwykłe literówki.... ale jak się nie ma argumentów do merytorycznej wypowiedzi to zawsze można przyczepić się błędów.

cas
@Ona

W mojej odpowiedzi tylko 3 słowa dotyczyły twoich błędów. Tylko do tego się odnosisz, a co z resztą? Jeśli masz merytoryczne argumenty przeciwko moim to je przedstaw, a nie robisz z siebie ofiarę. Poza tym jest napisane, że to tylko moje zdanie. To wszystko, co napisano opiera się tylko na mojej interpretacji wydarzeń. P. S Twoja merytoryczna rozmowa polega na pozdrawianiu środkowym palcem? Jedzie hipokryzją.

Ktoś

Dyrektorze dla czego karze nas pan takimi pochopnie podjętymi decyzjami my ze szwalni przeżyłyśmy już różne zmiany i myślałyśmy ze to już koniec niespodzianek ale los był dla nas łaskawy i dał nam naprawdę fajna majstrową która była Ewa młoda dziewczyna pełna wigoru energii nie raz zaskakiwała nas swoją wiedza pomocą i cierpliwością będąc na stanowisku majstrowej nie raz nam udowodniła ze jest kompetentna osoba na tym stanowisku aż tu czar prysł jak mydlana bańka po ostatnich zmianach jej miejsce zajęła p. Latek szok i niedowierzanie No nie do wiary i pytamy czy pan dyrektor już do reszty postradał rozum aby taka osobę postawić na te stanowisko dyrektorze dla czego ???? już kiedyś p. Latek była u nas majstrową i o dziwo ale się nie sprawdziła ze względu na brak wiedzy i niewidomo co z taka osoba zrobić przesuwano p. Latek na inne stanowiska na dwójce tez się nie sprawdziła No bo jak można pracować skoro cały czas spędza się na rozmowy przez telefon a cała prace odwalą liderka i zwykle szwaczki jeżeli tak ma wyglądać praca p. Latek u nas na jedynce to z wielkim szacunkiem ale my nie chcemy jej u nas co to ma być ?? to jakiś cyrk pan dyrektor doskonale wie ze tylko Ewa to odpowiednia osoba po prostu uczeń przerósł mistrza

Zrobiono wiele nieprzemyślanych ruchów. Tak jakby bez znajomości ludzi, specyfiki pracy poszczególnych działów i zaangażowania osób wykonujących swoją pracę. Już nie mówiąc o kompetencji i doświadczeniu. Ktoś z zewnątrz to zrobił? Zwolniono lub zdegradowano ludzi, którym zależało. Awansowano lizusów, karierowiczów lub marionetki, którzy swoje awanse "wychodzili". Pytanie do kierowników i mistrzów nowo wybranych : będziecie mieli odwagę spojrzeć waszym zwolnionym kolegom prosto w oczy, gdy ich spotkacie? Miłego dnia.

Incognitos

W punkt, nic dodać nic ująć. Pan Łasy i Pani Latte- wielkie nieporozumienie.

Wiem dużo
@Incognitos

Skąd to stwierdzenie...? Poprzyj to czymś hejterze...

Największy błąd właśnie popełniono na szwalni zdejmujac (usunięte przez administratora) ze stanowiska. Pani(usunięte przez administratora)już kiedyś była u nas majstrowa i słabo sobie radzila. Bardzo się dziwię dyrektorze takiej decyzji. Proszę przyjść na szwalnie i porozmawiać z pracownikami. Posluchac naszej opini. Nie wiem kto panu tak doradzil by wybrac Latte na to stanowisko ale to najwieksza pomylka na naszym dziale. Przeciez ona nic nie robi tylko gapi sie w telefon. Ta jej pomagierka nie jest lepsza. W piatek zalozyla rece na boczki i spaceruje po hali. Wogole nie biorą się za pracę. Ani pracy nie podciągnąć, tylko patrzą. Ale na co? Nie wiem... To Ewa powinna być na tym stanowisku. Najlepsza majątkowa jaka kiedykolwiek miała szwalnia i. każda szwaczki panu to powie. Ona ogarnęła by to wszystko. Wiedzę ma w małym paluszku. Wielka szkoda i ogromna strata. Nikt z nas nie rozumie takiej decyzji

nick

Krzyś Ukrainiec

Ucho na kierownika ? To prawda ? Ktoś potwierdzi ?

Jak czytam to co wypisujcie masakra wszystko ok pod kopułą dziwię się że z takim myśleniem gdziekolwiek pracujecie a takich cwaniaczków co nie rozumieją co się dzieje i dają głupie rady powinni pierwszych zwolnić i zobaczyć czy coś otrafia poza kradzieżą wynoszenia zszywek i wiele innych że czy jeden braciszek ma wylecieć a ten drugi taki orzeł pracownik roku co z nim dalej kroi co popadnie

Bravo

No (usunięte przez administratora) sie ukruci w koncu. Nie beda sie tak wozic. A I tym co ciagle na zwolnieniach lekarskich tez dac wymuwienie. Szkoda uczciwych ludzi.

skr

Czy ktos wie kiedy zwolnienia? ile osob?

Bart

O czym Ty piszesz ? Po 20 latach Cię zwolnili a Ty dobrze im życzysz? Od razu widać że pracowali tam mało inteligentni ludzie .Ci którzy zostali zwolnieni niech szukają pracy i nigdy nie wracają do tego bagna ,ludzie odrobinę godności trzeba mieć .Pół życia poświęcić zakładowi i zostać potraktowany jak pomiot to daje do myślenia.

Brutus.
@Bart

Bart,muszę przyznać Ci rację. Pewnie pisałem poprzedni post , pod dużym wpływem emocjonalnym... Ale z tą inteligencją to przesadziłeś...Dzieki że dobitnie uswiadomiles mnie w temacie...Pozdrawiam.

Zaczęło się panowanie "Wilków w owczej skórze"!!!!!! Pamiętajcie Wilki-karma wraca.......

Brutus

Koleżanki i koledzy z wypowiedzeniem... Tak wiem smutno... Jednak pamiętajcie! Nie poddajemy się. Idziemy do przodu. ! Pomimo przykrości ... która mnie spotkała, trzymam za firmę( przepracowałem ponad 20 lat) mocno kciuki!. Dobrze życzę ..tym pracownikom którzy zostali... Trzymajcie się mocno!.

Czykakoko
@Brutus

Ja tez dobrze życzę firmie, jej właścicielom i kadrze kierowniczej. Dobro firmy jest naszym dobrem, szczęście właścicieli naszym szczęściem, a ich dobrobyt w tych trudnych czasach jest nasza otuchą i otarciem łez. Ja w tym roku 1% z podatku przekażę mti, jeśli tylko tak się da! Zrobię tak ponieważ kocham tą firmę miłością absolutną, jednostronną i od niedawna platoniczną...

Hejter - gdy kogoś krzywdzi Jest w sposób oczywisty, Współczesnym analogiem Snajpera - terrorysty.

NICK

Poczucie własnej bezkarności kończy się gdy umieszcza się wpis pełen pomówień. Ludzie o tym bardzo często zapominają, ale nie ma co się dziwić.

NICK

Poczucie własnej bezkarności kończy się gdy umieszcza się wpis pełen pomówień. Niektóre osoby o tym nie wiedzą, ale nie dziwię się.

Covid

No i zaczęło się zwalnianie , Ci co robią tyle lat w tym zakładzie i innej pracy nie znają cieszę się bo koniec waszego cwaniakowania. Już widzę jak się trzęsiecie jak galaretki .(usunięte przez administratora)

Wifi86
@Covid

Fajnie,że ludziom źle życzysz...dobrze to świadczy o tobie..brawo...

Se

No z tym sie nie zgodze, była niesprawiedliwa coś na ten temat wiem ,bo doświadczyłam tak jak inni.

LATE

Walczyła o nas ? Podkręcając nam śrubę i wyciskając wszystkie poty .

Generał
@LATE

Chyba o panią late

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.