MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Miron

Zamiast zwalniać ludzi produkcji niech pozwalniaja z biura. Po co tam tyle osób potrzebnych? Pewnie wypłaty maja duże. WSTYD I HAŃBA CO TU SIĘ DZIEJE.

Ha ha

Piszecie że wylecieli pijacy . Niestety jest dział w tej firmie gdzie pijacy zostali

Abstynent
@Ha ha

Czasem pijący jest bardziej dyspozycyjny na kacu niż trzeźwy bumelant. A do tego robi robotę sumiennie. Alkoholizm to też choroba - prawdziwa, a nie symulowana.

Biuuro
@Ha ha

Masz na myśli płace i zakupy ? Tam to jest spożyte :-)

Haha
@Abstynent

Brawo Abstynent !!!! Ledwo trzymająca się osoba na nogach jest lepsza od osoby dyspozycyjnej i pracowite??? Jeżeli takie jest Twoje podejście to gratuluję. Szkoda słów.

@Ha ha

Tak to prawda zostawili pijaków co mają nawet nagany za pijaństwo i dalej przychodzą na kacu albo nachlani a mistrzyni udaje, że tego nie widzi.Już nie mówię o ,, leserach"którzy mają iść trochę dalej od stołka to raptem są chorzy i muszą wziąć urlop tego dnia.Zwolnili pracowników na których zawsze można było liczyć.Wróżę świetlaną przyszłość tej firmie jak takie kryteria będą podejmować przy redukcjach.

@Ha ha

Tak to prawda pozostawili pijaków i z naganami, którzy dalej przychodzą na kacu lub nachlani a mistrzyni udaje, że nie widzi tego.Już nie mówię o ,,leserach" których nie wolno przesunąć na inne stanowisko bo raptem są chorzy i muszą wziąć urlop tego dnia a pracownicy co świetnie sobie radzili na każdym stanowisku zostali wywaleni.Jeżeli takie kryteria brane są pod uwagę to wróżę świetlaną przyszłość tej firmie.

Roman
@Haha

Rzeczywiście jest tak, że w firmie jest przyzwolenie na spożywanie alkoholu? Nie chce mi się w to wierzyć, dlatego poproszę o rzetelną informację. Tego typu sytuacje nie powinny mieć miejsca.

Haha
@Roman

Pzyzwolenia nie ma, bo co to była by za firma. Są osoby , które o tym wiedzą tylko o tym nie mówiły ,a teraz to wypłynęło bo zwolnili ludzi kompetentnych i sumiennych. Co niektórzy z kierowników są zdziwieni kryteriami zwalniania na innych działach .

Super gut
@Roman

Zajrzyj do windy i po wypłaty. Tam promil jest maleńki. Ratują firmę - są wielcy.

Jaga
@Obserwator

Skoro w firmie szuka się oszczędności może trzeba się przyjrzeć sztuczne u tworowi jakim jest Lider niech staje za maszynę a nie spaceruje 8 godzin. Kiedyś ich nie było i też robota szla

@Jaga

Dokładnie tak. Po co płacić za stanowisko skoro tę samo pracę może wykonywać jako zwykły godzinowiec.

Młody tapicer

Czemu kierownik tapicerni został zmieniony?

Michu
@Młody tapicer

Bo był dobry a tam potrzebowali jelenia

@Młody tapicer

Zmienili kierownika na obecnego ponieważ był dobry dla ludzi i się z nimi dogadywał.Za to obecny kierownik nawet dzień dobry często Ci nie odpowie. No tak, ale po co kierownik ma być lubiany. Ważne aby był zimny i robił co mu każą. Dobra zmiana ????????????

Obecny
@Tapicernia

Nie pracujesz na tapicerni skoro wypisujesz takie rzeczy. Obecny kierownik codziennie najpierw wita się z wszystkimi pracownikami a potem zajmuje się swoimi obowiązkami. A co do byłego kierownika wszyscy wiemy jaki był. A jeśli piszesz sam o sobie to szkoda twoich wypocin.

Tapicer
@Tapicernia

Marcin daj spokój , weź słownik do ręki

Sami na siebie krecicie bata, ale tak trzymajcie nie długo wszystko się zmieni

Ona

Skoro przez ostatnie 4 lata było tak dobrze (spadło bezrobocie podobno) to dlaczego teraz jest tak źle? Obwiniacie wszystkich w koło z firmy ale może warto pomyśleć dlaczego tak się dzieje?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Ona

Atmosfera w firmie jest taka, jaką sami sobie stworzyliśmy.

Atmosfera wspaniała. Zwłaszcza po dzisiejszym "dmuchaniu". A może by tak więcej osób dmuchało rano w alkomat a nie tylko te wskazane...... (uprzejmie odnoszę). Ciekawi jesteśmy czy mistrz krojowni uprzedzić swoją psiapsi ze zmiany popołudniowe.???

Ha ha

Piszecie że zwalniają pijących, ale na krojowni skór jest odwrotnie. Zwolnili dobrych pracowników a zostawili pijących. Gratulacje Pani Kierownik

@Ha ha

Tak, czytam i czytam i muszę powiedzieć że nasza kierowniczka ma fenomenalną intuicję. Pozbyła się osób które siały ferment w firmie...nawet teraz swoimi wpisami kopiecie dołki swoim kolegom, koleżankom z pracy. A w oczy udajecie koleżanki? Wstyd. W zakładzie nie ma przyzwolenia na alkohol a co kto robi po godzinach pracy nie powinno nikogo interesować...Żalowalam Was po informacji o wypowiedzeniach ale teraz po tym co się czyta na forum to tak jakoś mniej

@Ona

Jeżeli tak uważasz to gratuluję. Tu nie chodzi o sprzedawanie koleżanek.. Poza pracą niech se robią co chcą to jest wyłącznie ich sprawa , to chodzi o to co sie dzieje w godz. pracy. Nikt tu nie chce kopać żadnych dołków, tylko jako obserwator uważam, że ktoś to co pisze ma uzasadnione argumenty..

@Obserwator

A na jakiej podstawie tak uważasz obserwatorze? Masz dowody? Jeżeli masz to nie wypisuj bzdur tylko to zgłoś

@Ona

Nie chodzi tu o kopanie dołków,oni sami sobie kopią a odrobinę rozsądku i sprawiedliwości.Na szczęście z Wami nie pracuję ale zastanawiam się co mam zrobić bo ponoć mają jeszcze zwalniać - mam się rozpić czy rozleniwić ?Jakie będą teraz kryteria????

Beenladen

To przykre że zwalniają ludzi z wieloletnim stażem,bo już samo to że ileś lat codziennie wstawali w deszcz,śnieżycę itp.zasługuje na szacunek ze strony pracodawcy.Zapewne owi pracownicy pamietają czasy gdzie praca w Mti zaczynała sie o 4 a kończyła o 24(2 zmiany)+sobota.Niestety jest tak jak piszecie,że brak jest szacunku a człowiek traktowany jest przedmiotowo.Każdy ma przecie prawo zachorować bo nie jesteśmy ze stali.W biurze chyba też chorują i nie można np. równać gościa który 8 godzin klika myszką z kimś co 8 godzin tłucze dużym pistoletem korpusy na montażu pod względem prawdopodobieństwa odniesienia urazu.To chore ! Ludzie przestańcie sie "opluwać" i wyzywać od pijaków itp.Takie sytuacje( mam na myśli zwolnienia z pracy)pokazuja jak prawdziwe są "przyjaźnie" itp.oraz to jakimi jesteśmy ludźmi w obliczu zagrożenia. Zastanawia mnie ile jeszcze w ludziach zostało zdrowego rozsądku i honoru przed wszystkim .Miejcie honor i nie walczcie miedzy sobą bo los przewrotny jest jak karta w pokerze i dziś "sprzedaż "kogoś a jutro ciebie ktoś sprzeda.

Zwykły facet

Kurcze! Mam wrażenie, że piszą tutaj porzucone, samotne, nie dowartościowane i nie lubiące samych siebie Panie.Z całym szacunkiem do kobiet, które uwielbiam.Ale tutaj to piszą chyba osoby, którym potrzeba pomocy psycho....Aż zajeżdżacie padliną.Fuj fuj.Jak jesteście takie dobre to nie blokujcie etatów w firmie.Może w Wasze miejsce zostana Ci co dostali wypowiedzenia.Skąd tyle nienawiści i zawiści w Was nawet nie chcę wiedzieć.

nikita

Forum w końcu odżyło :-) Odnośnie zwolnień to prawda jest taka że nikt nie zwalnia dobrego pracownika. Dobrego to chcącego pracować, nie unikającego pracy, wydajnego i takiego, który nie sieje fermentu i nie wprowadza złej atmosfery. Zrozumiałe jest to ze ten zły pracownik też bedzie miał pretensje i obwiniał wszystkich dookoła tylko nie siebie. Marsz hejterów i frustratów dopiero się zaczął. Radzę uzbroić się w cierpliwość i nie brać do siebie tego co tu jest pisane.

Wygrany

Nic nie wiecie. Zacznijcie lepiej szukać pracy bo zostaniecie z ręką w nocniku. Ja tak zrobiłem i jestem happy. Lepsza kasa normalna umowa i zero stresu. Pozdrawiam obłąkanych straceńców mti

Kaśka

To co się dzieje teraz w tej firmie to jest porażka zwalniają pracowników z wieloletnim stażem a zostawiają pijaków i ćpunów . Brawo MTI

Jjjjj

Ludziska przestańcie pisać głupoty. Każde stanowisko pracy jest ważne i odpowiedzialne .Zarząd w końcu powinien podjąć decyzję związku z podwyżkami, a nie co miesiąc przedłuża i przeciąga w czasie.

Robot-nik

To nie wina kierownika on może tyle co jego poprzednicy wiadomo kto karty rozdaje.Zabrali premie dla wszystkich ;dali tapicerom 500 na zachętę by sprawdzić czy sie da ... .Da się ale jakim kosztem-sól na koszulce.Nikt nie będzie gonił i biegł bo jest jeszcze życie prywatne.Trzeba płacić a nie wymyślać jak i komu tu obciąć bo to manufaktura a ludzie to nie roboty !500 za 100% jest oki nie trzeba tu nic wiecej wymyślać.

Dorota
@Robot-nik

Dziękuję za opinię, przykro mi, że nie dostaliście premii. To pojedyncza sytuacja, np. tylko w danym miesiącu, czy nie będziecie mieć systemu premiowego już w ogóle, możesz wyjaśnić? Jeśli możesz, dodaj też, w jakim systemie odbywa się praca w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. Dziękuję.

Tapicer
@Dorota

Skoro nic nie może to po co obiecuje? Gdzie tu logika?

Godzinowiec
@Robot-nik

A nam pracujacym na godzinowce to nic się nie należy?Dla nas nie ma premii?Akordowcom poddaj pod nos i traktuja Cię jak psa.

Zosia
@Godzinowiec

Przecież dostaniecie podwyżki mieliście zebranie na ten temat. My akordowcy ile wyrobimy tyle mamy zawsze możesz usiąść za maszynę i zobaczysz jaki to ciężki chleb. Zarobić każda złotówkę. My akordowcy widzimy ile wy godzinowki gadacie między sobą naprawdę powinniście czasami się wziąść za robotę i za co wy chcecie podwyżki nas szlag trafia jak my musimy (usunięte przez administratora) a wy macie czas na wszystko nawet na telefony po kiblach. Ale prędzej czy później na kamerach was zobaczą.

Mmm
@Godzinowiec

To przejdź na akord,na godzinówkach niestety większość to pracownicy którzy nie wyrabiali akordu lub nie mają umiejętności w akordzie trzeba (usunięte przez administratora) .Odkąd pracuję w tej firmie a pracuję pare ładnych lat na moim dziale jeszcze się nie zdażyło aby z godzinówki ktoś przeszedł na akord,

Ttty
@Zosia

Jaka Ty g....ia jesteś........ W tej firmie każdy na każdego pracuje łącznie z biurem. Zarobki powinny być wyrównane, po to się przychodzi do pracy żeby zarobić i godnie żyć , a w tej firmie niestety tak nie ma.

@Mmm

Dokładnie tak. Pamiętam jak wchodziły skanery i ten strach w oczach niektórych obecnych godzinówek... Bezcenne

Godzinowiec
@Mmm

Na akord to każdy głupi może pracować.Na godzinówkę przeważnie awansują ludzie za swoją pracowitość i wiedzę.A zresztą na szwalni świat się nie kończy.

Bbbbbb
@Godzinowiec

Pracowitość i wiedzę nie żartuj wszystkie godzinowki co siedziały na szwalni zostały przeniesione ponieważ nie wyrabialy akordu i każdy o tym wie teraz to macie czas na wszystko. A akordzisci muszą wyrobić dniowki i nie oszukujcicie się bo same wiecie jak teraz macie dobrze. Dla was to 8 godzin i dziękuję. Dobrze ze macie skanery wogole była by tragedia. Nie pozdrawiam.

Jola

Czytałam na olx ogłoszenie firmy MATEX ze Starczanowa k. Nekli, że szukają TAPICERÓW do pracy. Proponują Nowe Mieszkania!!! Gdyby ktoś był chętny to warto złyć CV - ja już to zrobiłam :)

Dorota
@Jola

Dziękuję za informację! Myślę, że wiele osób zachęciłaś do aplikowania do MTI-Furninova. Pisałaś tu już pewien czas temu. Jestem w związku z tym bardzo ciekawa, czy zadzwoniono do Ciebie i zaproponowano rozmowę? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Jola

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

Tapicernia

Hahaha nowy kierownik miał wam załatwić podwyżki. A jedyne co załatwił to 300 minus hahaha

Tapicernia

Wkoncu normalny kierownik tapicerni. Czuje że Krzysiek zostanie na długo kierownikiem. Oby oby. Narazie jest dobrze.

Dziadzia

Witam i jeszcze a propos maila od dyrekcji jeszcze przed urlopami mam ważne pytanie, jak to jest ze niektóre działy mogą mieć przestojowe a inne nie? Gdzie tu sprawiedliwość?

W imieniu firmy z Reszla ( nie chce robić kryptoreklamy ) chciałbym podziękować za zatrudnienie kilka lat temu pani do działu HR. To dzięki niej mamy wysokiej klasy specjalistów no i inne gałęzie przemysłu itp. też się cieszą. To było wspaniale posunięcie. Dziękuję z całego serducha i zapraszam resztę do uroczego miasta na Mazurach.

@Marcin

Nie mogłem pojąć pwenej złotej myśli,ale czytając Wasze wypowiedzi teraz doskonale rozumiem i nie dziwi mnie fakt,że można tak myśleć..."Im bardziej poznaję ludzi,tym bardziej kocham zwierzęta"...

@Tereska

Tereska i jej przemyślenia. O jeju jeju jakaś ty wrażliwa. Co może nieprawda ? Od kiedy przyszła pani .... to zaczęło się.. Już parę lat temu ktoś pisał że Mti to nie Philips. Manufaktury nie przyjmują xero Philipsa. Popieram ludzi zwalniających się. Niedługo też dołączę do grona..

@Marcin

Wrażliwa? No pewnie,że tak i nie wstydzę się tego,bo cóż w tym złego? Człowiek wrażliwy potrafi dostrzec to czego nie widzą inni...ale po co ja tu takie rzeczy mówię,przecież osoba Twego pokroju nie ogarnie tego ,bo to zbyt wiele jak na taki mały móżdżek,a dlaczego?Wnioskuję tak po przeczytaniu Twojej odpowiedzi dotyczącej mego wpisu.Tu zacytuję"Głupie myśli ma każdy,lecz mądry je przemilcza"...????????

@Tereska

Tereniu, jeśli ktoś coś robi źle to trzeba to mówić głośno. Wrażliwość i milczenie nie poprawi nam niczego. A wrazliwi możemy być na inne sytuacje a nie na pracę bo nic tym nie osiągniemy. Dla mistrz też nie jest wrażliwy jak coś zrobię źle.. Pozdrawiam cię serdecznie i twoje zwierzęta.

@Marcin

Jakich fachowców?Sami nieudacznicy tam poszli he he.No moze z 3 normalnych tapicerow.Za resztą nikt nie placze.

Tereska

Za nim ocenisz czyjąkolwiek wypowiedź najpierw przeczytaj ze zrozumieniem lub zapoznaj się ze znaczeniem konkretnego słowa i dopiero wtedy możemy podyskutować kolego...

Kiedy podwyżki ?

Gratulacje dla nowego Kierownika tapicerni zycze wiele sukcesow. ..

Niestety czekają go duże pożądki po poprzedniku.Ale w końcu ktoś ogarnięty na stołku.

Xd

Teraz to kierownik, a nie konus, co majstrom do pasa sięga i kłamie, kłamie i jeszcze raz kłamie

XD

Z niego taki kierownik będzie jak z koziej... Nie nadaje się na to stanowisko, nie potrafi kierować ludźmi i nic nowego nie wniesie

@XD

I tu się mylisz.Swietnie sobie radził na dwójce i zrobił porządek.Ma doświadczenie i podejście do ludzi,jest konkretny.Chyba słabo go znasz albo poprostu zazdrość przez ciebie przemawia?

Były pracownik tapicerni

Można wiedzieć kto został zastępcą Marcina??

R

Krzysiek jesteśmy z Tobą.

Jelonsjo
@XD

Chłop jak dąb ! Tylko się pod niego wy..ać

Fago

A może należało by zaprowadzić dalsze porządki, przyjrzeć się pracy pozostałym kierowników oraz mistrzom. Oby nie było za późno.....

Brat
@Fago

Jakosciowcom też,co udają ze pracują

@Brat

Mowisz o tym z montażu?

N

Tak, tak......

Rogaty

Ludzie wy naprawdę uważacie że on coś zmieni na lepsze dla was ? Skąd taka teza ? Mógłby mi ktoś wyjaśnić ?

@Brat

A jak na nerwach grają.

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.