MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Opinie o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.

Alojzy

Nowe porządki przydadzą się na Tapicerni zobaczymy jak sobie poradzi nowy włodarz ????

Marian

Dziękuje wspaniałej firmie i tobie Czarku .O pani Ewie R wspaniałemu zarządowi za świetne warunki pracy wypłatę ,oraz mistrzom przede wszystkim Wojciechowi w pozdrawiam Mariusz z Wiertarki

Balcer
@Marian

Marian przestań się podlizywać

Woodoo

Majstrowie po tych szkoleniach są bardziej głupsi i nie do wytrzymania.

Tttt

Dzień dobry. Panie Dyrektorze jak to jest z wnioskami na podwyżkę? Kierownicy twierdzą, że Pan nie podpisuje, a może kierownicy wogule ich nie składają ????

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Co tu taka cisza ? Wszystko dobrze ? To może kogoś byście pochwalila

Ona

Chcę pochwalić mistrzów, kierownictwo, kochanego dyrektora oraz wspaniałomyślnego moderatora. Dziękuję, to mówiła ja!

dziadzia

A kto tu ma pisać jak większość, której na czymś zależało w końcu się zwolniła?

Pelikan

Chyba nie dobrze, bo się coś dzieje na montażu na Jedynce

Fryderyk
@dziadzia

A Ty jeszcze tu siedzisz? W takim razie wg.Ciebie to Tobie na niczym nie zależy...wszystko masz gdzieś????????

Abc
@dziadzia

Niech idzie w Pireneje. Philips skserowany, nie ma co już kopiować. Miłość kwitnie w jednym ogródku a w drugim kwiat więdnie. Na zastępstwo w tej funkcji odprawiania z kwitkiem widziałbym pierwsze PĘTO Mti. Koledzy i koleżanki coście tak zamilkli ?

XXX

Cisza przed burzą?

WalDe

Pròba mikrofonu

Ktos

Na szwalni na jedynce postawili budke z lodami.

Sprzedam jaja wiejskie duże

Kkk

Czas zrobić porządek z niektórymi kierownikami, udają, że pracują .

@Kkk

Pozdrawiam tapicernie z zak.2 po co przychodzic w sobote za 100% jak mozna zostawac w tygodniu po 3 godziny za 50% Gdy by w firmie dawali nagrodę za głupotę podjum było by wasze....

Uśmiech
@Kkk

W MTI juz wiosna....za ciepło na posiłki regeneracyjne, ignorantom przypominam ze okres zimowy trwa do 31 marca.

Z przymrużeniem oka
@Kkk

Wszyscy kierownicy odwalają kawał dobrej roboty ! Żeby nie oni to nie wiem co by było, mają świetne pomysły i są dobrze przygotowani do pełnienia swojej funkcji. Nie wiem kogo masz na myśli.

Nikoś
@Z przymrużeniem oka

Tak, masz oczywiście rację, ale tylko Ci mistrzowie i kierownicy są tacy dobrzy, którzy byli wyłonieni drogą konkursu i eliminacji oprócz jednego, reszta to Gamonie...:)

@Z przymrużeniem oka

Ale ty g...po jesteś. Gdyby mieli dobre pomysly i uczciwie pracowali to ludzi w firmie by nie ubywało.Wszyscy kłamią, myślą hu...mi,brak im honoru.Gdyby nie podwladni,którzy mają niejednokrotnie większą wiedzę od nich ,to nieporadziliby sobie na tych stoleczkach.

Kali

Planowane jest ponoć pomieszanie zmian na tapicerni ale zostało nas tylu że śmiało z 4 zmian można zrobić trzy i wtedy jeden zakład pracował by tylko na pierwszą zmianę a jednego majstra i lidera na produkcję ponoć pracy się nie boją.A i oszczędności będo dla firmy.Pozdrawiam.

Pneumatyk
@Kali

Jaki powód takich zmian? Komu przyszedł taki debijny pomysł? pewnie mistrz ze słabej zmiany chce zapunktować jak ludzie z innych zmian będą u niego zapsolać.

Jak
@Kali

Jeśli to prawda to widzę ze administracja nie uczy się na błędach. Przecież była takie pomieszanie zmian na klejeniu chyba jedyne co to dało to to że się ludzie zwolnili . Zmiana otoczenia kolegów to jak zmiana to na calego może do Reszla . Pozdrawiam

Lol
@Kali

To zapraszamy na jedynkę na szwalnie na popołudnie. Na popołudniu jest tyle Pań szyjacych, że można na dłoniach rąk policzyć. Może i tu należało by zrobić jedną zmianę??? Był by w końcu ład i porządek. A nie chodzą do pracy jak im się podoba. Pozdrawiam.

Marcel
@Kali

A może by tak ograniczyć do minimum kierowników działów??? Ile dało by to zysku dla firmy. A i więcej rąk dla tapicerni.

Etc
@Marcel

Dawać ich na montaż!Będzie komu sprężyny naciągać :)

Duzy
@Etc

Jeszcze wam mało. Odbijają wam bryły naciągane sprężyn za co wam płacą!!!! No tak kierownik wymyślił nowe stanowisko . Pomocnik montażysty tylko po to żeby nie uciekli do innej firmy .

Sprężynka
@Duzy

Choć i ponaciągaj, to zaraz rączki popadają i L4. Taki mądry to wrzuć sam kingstona 3-kę na wysokość 2m. albo kilka. Montażysta takie rzeczy robi sam bez pomocy pseudo pomocników.

Tapi
@Duzy

Na tapicerni na 2 to majster akordy pompuje swoim sztucznie zeby nie uciekli do reszla np.3 godziny gosciu tapiceruje pozniej idzie klejic a majster wstawia 8h sredniej a metki na 2 dzien skanuje kazdy wie o kogo chodzi pan Pawelek i pan Jozef dwa najwieksze (usunięte przez administratora) rogacza. Az dziwne ze na zaklad nr 1 ich oddal. Tzn. Ze nowych pupilkow bedzie szukal chlopaki jest w koncu jakies swiatlo w tunelu . Przez takie pompowanie akordow zarzad podwyzek nie chce dac bo za czasow pani Eli to chlopaki tak nie zarabiali a teraz kierownik je mu z ręki i udaje ze nie widzi problemu .

Cała prawda
@Tapi

No wreszcie ktoś napisał prawdę o mistrzuniu i jego pupilkach.

Młody
@Sprężynka

Ja nie mówię że jest lekko tylko dla ciebie za to płacą. A czemu inni mają to robić A Ty kasę weźmiesz.

@Sprężynka

Nikt nie mówi że macie lekko . Ale dla czego inni mają robić za ciebie A Ty sobie to wpiszesz i kasę weźmiesz. Za wszystko masz zapłacone a że mało to już inna bajka .

Sprężynka
@Nowy

Nikt ciągle tego nie robi. Opóźnienie w produkcji wymusiło taką sytuację. Zresztą za tępy jesteś żeby to pojąć. Ty robiąc produkcję niedość że nie pogonisz roboty to jeszcze ,, stary pracownik" jak Cię pilnuje żebyś nie narobił lipy jeszcze traci czas.

Młody
@Sprężynka

Bzdura i wiesz to doskonale!!!!!!

S
@Kali

I kolejne 2osoby się zwolniły.

Koksu
@S

Daje rok i mti przestanie istnieć, nie takie giganty upadły pozdrawisn

Basia

Basia
@S

I kolejne osoby się będa zwalniać z tego co wiem że szwalni. Reszel lepsze składa propozycje i na miejscu.

@Basia

Tylko patrzeć jak większość szwaczek pójdzie tam, gdzie lepiej płacą. Cóż jak zabraknie szwaczek w mti to i zawsze można zdjąć Panie z kontroli jakości, wzorcowni, liderki a i mistrzynie chyba szyć potrafią.

Taka tam
@Lolita

Może nas szwaczki ktoś doceni a nie tylko kary wymyślają.

@Taka tam

Już planują dziewczyny ruszyć na sprawdzenie zaraz sznurkiem ruszymy na Reszel. Może tam akord będzie lepiej płatny, bo w mti stawki akordów to raczej pamiętają czasy starej kadry rządzącej. Żeby ktoś się nie obudził z ręką w.......

Xxx
@Lolita

Planować ,a się odważyć to duża różnica. Przestańcie straszyć .

BKR
@Xxx

W takiej sytuacji nie chodzi o straszenie, to naturalny odruch...

mierzony
@Lolita

Stawki mierzone kiedyś za (usunięte przez administratora)pozwalały zarobić jeszcze jakąś kasę. Teraz to jest porażka. Kolo mierzy czas do skutku aż będzie pasowała dla niego . Nie da się zarobić dobrej dniówki. Na montaż to nawet nie przychodzi, tylko mierzy jakoś przez kamery zamontowane na hali. Jak tak dalej będzie to nie zarobimy na ,,mydło ".

Ewcia
@Xxx

Tak, dokładnie. Od 20 lat się zwalniają niektórzy. Bla bla bla..

Koko

@Ewcia

Zdziwisz się Ewcia,zdziwisz. Sama zakasasz rękawki i będziesz zapitalać za maszyną o ile cokolwiek potrafisz robić w tym zakładzie oczywiście oprócz wielkiego zamieszania, które jak do tej pory wychodzi Tobie najlepiej.

Uszaty
@Koko

Ale lipa.. Ciekawe co na to Stary ? Chyba serio trzeba zawinąć do innego portu..

Janusz Nosacz
@Uszaty

Rudy i Uszaty
@Lolita

Z jej doświadczeniem w branży HR będą ją po stopach całować. Lepszej specjalistki od zasobów ludzkich nie ma. Chyba nigdy tyle osób nie odeszło co za jej czasu w firmie. Skąd oni biorą takich specjalistów ? Czasem mam pytanie, czy ona przypadkiem nie pracowała w drożdżowni, cukrowni, browarze ? Ku temu zmierzamy. Odpłyń gdzieś daleko i daj już spokój z tymi twoimi pomysłami. A wy tam skończcie z tłumaczeniem że ludzie zawsze będą gadać i zmiany się im nigdy nie będą podobać... No takie na pewno. Czas na rejs po oceanie albo i dookoła świata. Płyń, płyń....

kanał
@Rudy i Uszaty

Niech płynie z prądem ścieków a g..no niech jej przewodnikiem będzie.

@BKR

Gdyby to był naturalny odruch to dawno by Was tu nie było,a tak tylko jęczeć umiecie i nic więcej...

BKR
@Tereska

Ktoś tu wcześniej już napisał: „Koko 26.01.2019 18:37 @Xxx 25.01.2019 23:54 Tapicerzy też planowali i pozwalali się niewielu zostało, na montażu jest to samo trzech montażystów na zmianę”

Głos ludu
@Tereska

Taka to już nasza polska mentalność, że narzekamy.A że mamy na kogo.....Wy przełożeni też na nas gadacie i macie w czterec literach .Te wszystkie szkolenia i Ewcia dobre pranie mózgu wam zrobily.Ciekawe czy wy byście tak charowali za najniższą krajową .A ile człowiek musi się natyrac by zarobić np 3 w akordzie? A czemu straszymy,że odejdziemy?Bo mamy nadzieje że się polepszy,że zarząd coś zmieni...,że przełożony podziekuje ci na koniec dnia za pracę a 10 tego człowiekowi gęba się uśmiechnie.

@Głos ludu

Masz rację ,że taka już mentalność Polaków,ale jak wiesz większość społeczeństwa pracuje na najniższą krajową ...No napewno byłoby milej gdyby przełożeni bardziej doceniali naszą ciężką pracę i potrafili podziękować...ale jeśli chcemy zmian to najpierw trzeba zacząć od siebie,a potem możemy wymagać od innych...

Głos ludu
@Tereska

Masz rację ale przykład idzie z góry. A poza tym pracownicy potrafią być dla siebie mili.Może nie wszyscy,są życzliwi wobec kolegów czy koleżanek ale gdy przełożony sam gada na innych i niejednokrotnie podjudza,to chyba trudno o zgodę.

@Tereska

1. Około 13% społeczeństwa pracuje za najniższą krajową. Dane GUS. Dobrze wiemy że część z tych 13 % dostaje resztę" pod stołem". 2. Proszę nie uogólniać. Wiekszość ludzi z którymi pracuję jest rzetelnych i pracowitych. Wszak pracujemy na akord. Więc nie wiem jakie zmiany mamy zacząć od siebie. 3. Może i nie jest Pani z kadry zarządzającej. Ale na podstawie Pani wypowiedzi można odnieść wrażenie że jednak jest inaczej :) Pozdrawiam serdecznie i życzę pozytywnych zmian dla wszystkich pracowników. Tych fizycznych jak i umysłowych. Wszak razem ciągniemy ten wózek :)

ttrudny
@Kali

jak tak planują że stawki będą mniejsze to bedzie jedna zmiana A nie 3. Ludzie wszyscy idą do przodu A mti się cofa . co to za polityka my na akordzie sami sobie zapracowalismy na te stawki A oni teraz chcą liczyć z 20 zl . teraz jak pensja spadnie to kto tu zostanie? chyba Majstry i kierownicy. im dali podwyżki A nam chcą zabrać.

@Ktoś

Brawo !!!! Bardzo mądry tekst i zgadzam się z autorem.Cóż ze swojej strony mogę tylko powiedzieć,że badaniom GUS to ja bym nie wierzyła tak do końca,ponieważ większość ludzi których znam pracują za minimalną stawkę,więc chyba to o czymś świadczy.Po 2 mam znajomych w Urzędzie Statystycznym którzy przeprowadzają te "pseudo badania"to wiem jak to wygląda.Jedna wielka lipa ...Pozdrawiam

@Tereska

A z moich znajomych nikt nie pracuje za najniższą krajową. Wręcz odwrotnie. I wcale nie są to ludzie na "stanowiskach" Mam znajomych w UP. I wiem że wszędzie jest problem z ludźmi do pracy. A co do GUS to nie mogę się wypowiedzieć co do wiarygodności. Bo nikogo nie znam z tej instytucji. Z moich spostrzeżeń jednak sądzę że te nowe domy i mieszkania w Kętrzynie raczej nie są za najniższą stawkę. Nie wspomnę o autach na ulicach. Pozdrawiam i życzę Pani znajomym lepszych zarobków.

Wypowiedzenie
@Ktoś

A dobra już skończcie gadać, peplać i straszyć zwolnieniami. (usunięte przez administratora)muchy, będzie wiosna. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Chcecie, to idźcie i się zwolnijcie. Nikt płakał nie będzie. Przyjdą nowi.

@Wypowiedzenie

Zgadzam się. Nie ma co peplać i się przepychać. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. I nikt do pracy nie zmusza. Jest wolny rynek. Każdy ma wybór. Jak ma coś zrobić to niech robi. Szkoda gadania.

@Taka tam

Teraz szwaczki na wagę złota,więc jeśli tak Wam źle to zmienić pracodawcę proszę.Warmia chętnie zatrudni i nie tylko ,ponieważ w Kętrzynie jest mnóstwo zakładów odzieżowych.Droga wolna,nikt nikogo na siłę nie trzyma...Powodzenia????

Don kichot
@Wypowiedzenie

Nadal ta sama retoryka, przyjdą nowi na Twoje miejsce jest dziesięciu...przyprowadź jednego z zewnątrz, który staje na moje stanowisko i za taką kasę pracuje zwalniam się sam...To fizyczni pracuna na leni w biurze i to na wasze miejsce jest dziesięciu, bo kto by niechcial porzadzić natomiast wykwalifikowanych pracowników nie ma...taka jest prawda

mtż
@Don kichot

Ostatnio przyszło czterech na montaż. Jeden popracował dwa dni, drugi dwa tygodnie. Trzeciemu już się nie chce robić.

Witam I co myślicie o nowej formie wynagrodzenia ? Będzie lepiej czy gorzej ?

Don Kichot

W tej firmie nigdy na leprze nie zmieniają, co od kilku lat wyraźnie widać. Co do formy wynagrodzenia to godzinówce nic się nie zmieni, natomiast akordowcom zabierają ostatni argument żeby tu zostać...Przy takiej polityce kadrowej nowa hala nie będzie potrzebna cała załoga zmieści się zaraz na 2....

Tap

Sami będo pracować w zabójczym tempie za 20 zł i pare procent premi W reszlu też budują halę i będo pptrzebować do pracy a mtinowcy są tam cenieni. Także drogi kierowniku ucz się tapicerować staniesz obok Mariana i do przodu bo tak samo się nadajecie.ps przestań też kłamać bo nikt ci niewierzy.

Bazi

Co za nowa forma? W żywcu będą wypłacać, czy w paciorkach?

Tapi
@Tap

Proponuje zrobic ankiety na kierowników tj.na mistrzów byla i na liderów. Myślę ze kierownik tapicerni wypadl by blado. Slodkie klamstewka to mozesz komu innemu sprzedawac nie nam .

//////
@Tapi

Popieram ankiety na kierowników,przydałoby sie niektorym utrzeć nosa.Nie ma szefa produkcji to robią co chcą i kłamią kiedy chcą.Dostali podwyżki i mają gdzieś czy podwadni też dostaną.Szary pracownik więcej się zna na produkcji niż oni albo mistrzowie.Podejmują dziwne decyzje nie pytając o zdanie podwładnych.Myślą,ze po tych wszystkich szkoleniach i certyfikatach wszystko wiedzą...a tu się liczy doświadczenie.Pracownik z owym doświadczeniem to skarb ale chyba na szkoleniu o tym nie było... Likwidują stanowiska pracy w jednych działach a na innych przechadzaja sie darmozjady.POdobno mało montażystów,tapicerów i szwaczek...

Stlż
@//////

Na montażu jest dwóch pseudo jakościiwców, ktorzy nic nie robią.

Don Pedro
@Tapi

Nie ważne co wyjdzie z ankiety. Ważne jest to kto ją sprawdza.

Montażysta
@Stlż

Jak nic nie robią ?chodzą i (usunięte przez administratora)

KK

I co ? Wiadomo coś ?

Xxx

Dlaczego godzinowi mają już podwyżki , a akordowcy mają czekać do urlopu ?

Gang Olsena

Zapraszamy wszystkich na turniej piłki nożnej w sobotę 23 luty godziny 13 miła zabawa , fala mexykanska itp

Bezrobotny po 30

Podpowie ktos Na stronie urzedu pracy firma sie oglasza do pracy jako pomocnik Warto tam isc do pracy czy praca na tzw. akord

Pomocnik
@Bezrobotny po 30

Godzinowa pensja. Wal śmiało. Zapraszamy. Na pewno będziesz zadowolony. Nie będziesz wiedział co z pieniędzmi robić.

Ss
@Bezrobotny po 30

Jak nie masz pracy to każda praca jest dobra ,tylko nie zarobisz kokosów .Dostaniesz 14,70 na godzinkę i jedziesz ..Na rozmowie zapewne powiedzą Ci jak tu super jest pracować i wgl ale rzeczywistość jest inna ,za takie pieniądze lepiej szukaj pracy gdzieś indziej .Akordu nie będziesz miał wcześniej niż po 3 miesiąca czyli praca za najniższą a zanim nauczysz się zarabiać na akordzie to odechce Ci się żyć .Nie polecam

Zadowolony
@Bezrobotny po 30

Innymi słowy, jak jesteś tuman i nie potrafisz pracować. To skończysz jak koledzy z forum :) Jak masz chęci i umiesz pracować, to następna umowa będzie już lepsza :) I znajdziesz się w gronie 90% pracowników co pracują i są zadowoleni.

Zadowolony
@Ss

twoja wypowiedź jest trochę myląca. Skoro kasa minimalna jest taka sama wszedzie, to po co mam iść gdzie indziej? Kiedy za 3miechy może spróbować akordu to rozumiem, że będzie mógł zarabiać więcej? To chyba dobrze. Raczej nigdzie nie dostanie po 6 miesiącach wyższej stawki niż minimalna.

Smile
@Zadowolony

I tu się mylisz bo siedzicie w jednym zakładzie pracy po kilka ,kilkanaście lat i myślicie że zarobki wszędzie są takie same a to bzdura .Pracując w sklepie możesz zarobić większe pieniądze niż w Mti z sobotami .Na szczęście już nie mam tej przyjemności pracy w zakładzie gdzie ludzie na stawce godzinowej dostali po 10 latach 20 gr podwyżki ,wyrównanie do najniższej .Więc takie pisanie o wielkich pieniądzach jest śmieszne .A tuman to Cię robił zacznijmy od tego bo jesteś zwykłym pomiotem który się uśmiecha jak mu się pluje w twarz .

JP na 50% bo się trochę boję
@Zadowolony

Kolego chyba delikatnie przesadziłeś z tymi 90% zadowolonych.. Ja myślę że gdybyś napisał 50% to mogłoby się okazać też za dużo.

Montaz
@Bezrobotny po 30

Omijaj szerokim lukiem. Szukaj pracy gdzies indziej. Ludzie nie mili, pokazesz ze mozesz zrobic wiecej to wycisna Cie jak scierke. Obrabianie (usunięte przez administratora) na porzadku dziennym. A do tych co lubia mowic o kims za plecami:serdeczny c..j wam w d.. e :)

dziadzia

Nasza gwiazda HR chyba nie zauważyła, że mamy okres zimowy....

Bodzio
@dziadzia

Dokładnie to okres zimowy trwa od 1 listopada do 31 marca i w tym czasie należą sie posiłki regeneracyjne...ale ona nie jest od tego żeby dbać o ludzi tylko o firme i chyba swiadomie przyklada rękę do łamania praw pracownika, pozdrawiam

Bodzio
@Bodzio

Zima w Mti jest wtedy gdy trzy dni z rzędu będzie po -10°C.

Gulasz angielski
@Bodzio

Bodziu chociaż pół konserwy daj. No nie bądź żyła.

@dziadzia

Dziadzia Ty lepiej idź już na emeryturę ,a nie ciągle żyjesz tym co było...Bo to już było i nie wróci więcej...Po co wypisywać te brednie ,najwidoczniej jesteś już zmęczony ...daj żyć teraźniejszością,a nie zamierzchłymi czasami...

@Sok z gumijagód

Oczywiscie dziękuję za radę, dobre slowo od tak inteligetnego czlowieka nawet sobie zapisze... powiem jednak ze nigdy nie bede sie godził na łamanie praw pracownika i wykorzystywania go. Twoja teazniejszosc to włażenie pod biurko przełożonego a z tamtąd jak sie domyślasz masz lekko ograniczony widok wiec nikogo nie pouczaj bez pozdrowien

Wnusio
@Dziadzia

Dziadziusiu. Nie tak ostro. Sok z.. się pogodził z teraźniejszością.

@Dziadzia

Ha ha hi ???? chyba mówisz o sobie z tym,że w drugiej osobie....Zawiodłem się na Tobie dziadziuniu????Myślałem,że posiadasz trochę więcej inteligencji....

@Sok z gumijagód

Ja natomiast się nie zawiodlem, wiedzialem, że mam do czynienia z gamoniem i Twoj wpis to tylko potwierdził...

@Dziadzia

Brawo!!!Cóż za słownictwo!!!Nie jeden może uczyć się od tak wielkiego mistrza ...Braku dobrego wychowania i kultury osobistej.BRAWO!!!!

Tapicer

Dyrektorze prosimy o zmianę przełożonego na Conformie.

Rudy i Uszaty
@Tapicer

Oficjalne pismo, podpisy zalogi oraz groźba odejść z pracy i zmieniam go dla was. Czy tak nie lepiej byłoby zrobić ?

Tapicer

Ja czekam aż będą potrzebować moje podanie już leży w reszlu i czekam na tel.

KK
@Tapicer

W kwietniu mają znowu zatrudniać. Powodzenia

Talib

Witam mam pytanie do zarzadu MTI Furninova jak wiecie w chwili obecnej stawki sa naliczane z 12.5 zl czy bedzie przewalutowanie na 14.7 ?prosze o odp.

Zofia
@Talib

Brak odpowiedzi. My przychodzimy akord wyrobić a nie zarobić. To nie są te czasy za Bałandy że przyszedł i podziękował że przyszedłes do pracy w sobote i w niedziele przychodzilismy Jeszce kasą sypna odczuwalismy w tedy wypłaty a teraz śmiechu warte. Na szwalni jeden dzień wyrobimy ponad a na drugi niestety nie i się to wszystko równa. Przykre że tak dowartosciowuja człowieka za jego prace i starania.

Zwykły człowiek

Pracuję w tej firmie ponad 15 lat niedługo emerytura i aż strach pomyśleć ile naliczy ZUS prawdą jest ze ludzi traktuje się jak białą siłę do roboty zarobki za tak ciężką pracę są porostu (usunięte przez administratora)zarząd jest pazerny i niewyciaga wniosków wybielaja się igrzyskami typu balandowka kuligi grzybobranie. A kto będzie na was pracował jak nie my zwykli robole. Powie jeden z drugim mądrala że nikt cię nie trzyma jak ci źle to sobie zmień na lepszą ale dlaczego nikt z zarządu niepomysli że dla większości ludzi praca to drugi dom a jak dom to i rodzina. Dziwię się naszej psycholozce że tego nie widzi a powinna. Żal patrzeć na ludzi którym wysiadaja ręce plecy, a gdy idą na zwolnienie to patrzy się na nich jak na przestępców stosuje się cichy (usunięte przez administratora)wobec nich(jaki to oni już wiedzą najlepiej). Jak można wyrobić akord i utrzymać jakość reklamacji jest coraz więcej inikt niewyciaga z tego powodu wniosków. Panie (usunięte przez administratora)traktuj ie ludzi którzy pracują na Was też z większym szacunkiem bo może być naprawdę źle. Popytaj ie się ludzi co można poprawić. Ulepszyć i stosuj ie się do tego bo do tej pory to te ankiety nic nie dają ani liderzy ani 5 S. Pozdrawiam

Julia

MTI-Furninova Polska poszukuje osoby na stanowisko Tapicera. Oferowana jest umowa o pracę, dofinansowanie na dojazdy do pracy, wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami, a także pakiet socjalny. Dla osób zainteresowanych ofertą pracy dodaję link: http://mti-furninova.pl/praca/tapicer-2/ Czy ktoś z Was jest zainteresowany aplikacją?

Zostaw merytoryczną opinię o MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. - Kętrzyn

• Jak się pracuje w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 157.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 19 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 94 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MTI-Furninova Polska Sp. z .o.o.