Opinie o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Edelmann Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Edelmann Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Edelmann Poland Sp. z o.o. w Pruszków

Moro

Czy są w firmie jakieś dodatki/benefity?

@Moro

I jeszcze mam pytanie, jaki system pracy na produkcji?

@Moro

I czy dają umowy o pracę?

kiwi
@Moro

Dodatki to takie typowe jak chyba już teraz w każdej firmie, jakaś tam opieka medyczna, multisport dla chętnych. Na produkcji 3 zmiany, a umowy o prace są od początku, najpierw próbna na 3 miesiące oczywiście, później na określony, a później nieokreślony.

Łucja
@kiwi

No a jak jest ten multisport dla chętnych a ktoś nie chce no to można coś w zamian mieć?

...
@Łucja

ale to nie koncert życzeń tylko dodatek od pracodawcy

Dorota
@...

Tylko że nie każdy lubi sport. Nie sądzisz ze byłoby sprawiedliwe gdyby dla takich osób byłby jakiś inny benefit?

...
@Dorota

Dobrze, że wgl firma coś oferuje. Niektórzy nie mają żadnych benefitów, a multisporta można wykorzystać nawet jak się nie lubi za bardzo sportu. Jest wiele zajęć na siłowniach do wyboru

@Dorota

yyy, a ty w ogóle kandydujesz, że cię tak to interesuje? nie zaznaczyłaś czy pracujesz czy kandydujesz. jak jesteś pracownikiem, to co za problem iść do kogoś i podpytać czy coś zaoferują w zamian

@Dorota

dużo tu ostatnio wpisów z imionami co się nie podpisują pod spodem i tylko wypytują o wszystko, o co chodzi?

Szukam pracy na Księgowa. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Edelmann Poland Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3700 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

miszko

Administrator czego to pisze…? Umowę dają o pracę, a stawki konkretnej to ci raczej nikt nie poda tutaj do publicznej wiadomości, popytaj na rekrutacji.

switek
@miszko

to chyba administrator goworka pisze, wstawiają takie komentarze mi się wydaje, ale po co im ta wiedza, to nie wiem, przecież mają pracę

@switek

Aha...no nic, może chce się przebranżowić

Danuta
@miszko

czemu pensja nie jest do wiadomosci publicznej? nawet widełki ? to tajemnica w firmie ile zarabiacie?

@Danuta

Mało ludzi chce rozmawiać o swoich zarobkach i wychodzę z założenia, że nikomu się do portfela nie powinno zaglądać

Millo
@Danuta

Chcesz wiedzieć, to nikt nie broni ci się skontaktować z firmą bezpośrednio, albo iść na rozmowę.

@Danuta

a kandydujesz w ogóle czy to jakieś przeszpiegi, bo nie zaznaczyłaś nic

Ogłoszenie na Młodszy Technolog do Edelmann Poland Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Kris

Zastanawiam się nad magazynierem i też prosiłbym o jakieś informacje

Grog

zależy od twoich oczekiwań, moim zdaniem tak.

Nuzzi
@Kris

jakieś czyli jakie właściwie ?

Kris
@Nuzzi

No tak ogólnie o warunkach pracy, atmosferze, czy warto itd.

Nuzzi
@Kris

Mi się pracuje okej, czy warto ocenisz sam jak przyjdziesz

zin
@Nuzzi

a to nie możesz podpowiedzieć więcej, żeby można było to wstępnie ocenic?

Edyta

Aż tak ta zmiana stanowiska podziałała ? Wiadomo że teraz stał się ważniejszy ale no szkoda że tak się teraz zachowuje... często wykorzystuje ta słabości pracowników ?

Paulina

Smutne, a wiesz z jakich powodów to on awansował? Jakie miał kompetencje do tego i czy nie było kogoś bardziej odpowiedniego?

Firma Edelmann Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. logistyki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

pienkny zdzislaw

Zmień narodowość , naucz się języka i też będziesz miał lajtowo .

Agnieszka

@Oszukany czyli chcesz powiedzieć, że podjąłeś pracę w Edelmann Poland bez uprzedniego podpisania umowy? To bardzo niepokojące co mówisz, ale do tej pory nie widać było komentarzy o podobnych sytuacjach. Czy ta sytuacja jakoś się wyjaśniła?

@Agnieszka

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem pensji za sierpień.Na maila ktore wysyłam nie odpowiadają.Napisałem skargę do PIP.i czekam????

mała
@Oszukany

a na jakim dziale pracowałes ze nie wypłacono ci wypłaty

Katarzyna

Hej, widzę,że firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko kontroler jakości Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może napisać, na jaką umowę można liczyć? Jakie jest wynagrodzenie początkowe na tym stanowisko. Są może jakieś ciekawe premie, dodatki do pensji? Może otrzymujecie paczki lub bony na święta?

Jestem pracownikiem piszącym opinię.Na dzień dzisiejszy nie mam zastrzeżeń i uwag do pracodawcy.Wszystko,co tyczy się pracownika i jest spełnione z jego strony odbija się echem do tego,jak pracownik odnosi się do zobowiązań wobec firmy i ich oczekiwań.Nie liczcie na darmowe bonusy,na darmosy za damski.... Trzeba pracować,aby swój prestiż mieć.Jestem pracownikiem produkcyjnym, ciężko się wdrażalem w ten system, ciężko było mi zrozumieć i ogarnąć wszystko...Jednak zauważam w swoim przypadku, że determinacja i upór popłaca.Naprawde może mało kto uwierzy,ale będąc wporzo wszem jest się wporzo wobec,co dalej się okaże.

Wiktoria

A jak wygląda w Edelmann system pracy dla kontrolerów jakości, są dwie zmiany, czy tylko jedna? Ile miesięcznie taki pracownik może dostać i jak jest teraz, bo od tej opinii minął z rok czasu? Faktycznie jest szansa od razu na umowę o pracę, czy to tylko fikcja?

Iza

Niedawno natknęłam się na ogłoszenie od firmy Edelmann. Tak się składa, że chcą zatrudnić Kontrolera jakości. Wymagają między innymi wykształcenia min. średnie oraz dobrej znajomości programów MS Office. To ciekawa propozycja pracy. Może ktoś z Was orientuje się, jak wygląda tam cały proces rekrutacyjny? Rekrutacja jest zdalna, czy odbywa się w siedzibie firmy?

Edward

Jakie wymagania ma firma Edelmann Poland wobec kandydatów do pracy, którzy ubiegają się o zatrudnienie w tej firmie? Ciekawi mnie ta kwestia, dlatego też zadałem tego typu pytanie, aby móc to po prostu za Waszym pośrednictwem ocenić. Znajdzie się jakaś chętna osoba do tego, aby mi to właśnie napisać? Nie ukrywam, że na to właśnie liczę.

Tonik

Na forum piszą wszyscy. Może niektórzy wolą tylko oczerniać firmę ale dobrych pracowników nie brakuje.

Oszukany przez Edelman

Jest 50 opini a ja widzę tylko 41 .Ktos usówa niewygodne opinie?

Agnieszka

@Uczeń jesteś zainteresowany pracą w Edelmann Poland? Z komentarzy na forum nie wynika, żeby firma miała problemy z regularnym wypłacaniem wynagrodzenia. Nadal nie widać jednak ogłoszeń o pracę. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany?

@Agnieszka

Firma zatrudnia na miesiąc bez umowy po miesiacu zwalnia i nie placi wynagrodzenia

Uczeń

A czy płacą na,czas ?

@Uczeń

Pracowałem cały sierpień i mam problem z odebraniem pensji

Agnieszka

@Edelmann a jesteś przekonany, że wszyscy kierownicy w Edelmann Poland nic nie robią? Czasami wykonują oni obowiązki, o których nie zawsze możemy zdawać sobie sprawę, chociaż na pewni zdarzają się przypadki, w których faktycznie tak ro wygląda. Czy ktoś może pracuje tutaj na kierowniczym stanowisku?

Agnieszka

@Paweł wziąłeś udział w jakiejś? Możesz opisać, jak ona przebiegała? Z ilu etapów się składała? To pomoże w przygotowaniach innych, zainteresowanych pracą osób.

Agnieszka

@Paweł tak. Aktualne oferty firmy znajdziesz na portalu GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/eldruk-edelmann-group;pr Zainteresowało Cię któreś z ogłoszeń?

Witam, Czy firma Edelmann prowadzi obecnie rekrutacje?

kai

ta oferta kolego była dodana we wrześniu dwa lata temu

baba

Ofert pracy nie ma, bo rotacja zerowa. Obecnie chyba tylko na Bobsty szukają, bo kupili maszynę. Na klejarni luzik

Zostaw merytoryczną opinię o Edelmann Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edelmann Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Edelmann Poland Sp. z o.o.