Eldruk Edelmann Group

Opinie o Eldruk Edelmann Group

anonim 2011-03-24 13:41:52
antypalant - 2011-03-22 21:15:11

chcialbys chlopie miec te marne grosze....a wlazenie w dupe? nie, nie lubie tego lecz skoro tak piszesz to moze to twoje hobby...pieskow tez nie lubie, szczekac nie umiem ale za to palantow wyczuwam na kilometr. rowniez pozdrawiam...

oj biedny to Ty jestes...... nie masz widocznie zielonego pojecia ile zarabia sie w normalnych firmach... nie dojdziemy do porozumienia wiec wybacz, ale na Twoj barani belkot nie bede juz odpisywal :) Zycze jednak powodzenia na drodze zawodowej, zapewne zrobisz wielka kariere w swojej ukochanej firmie. mnie poprostu takie kariery nie imponuja, ani prestizem ani finansowo. Wrecz wstydze sie ze tam pracowalem i uwazam to za stracony czas. tak wiec baranim pozdrowieniem bbbeee trzymaj sie do emeryturki :)
CORTEZ 2011-03-25 02:29:27
(usunięte przez administratora) ma w ekipie małżonkę która eliminuje niepożądane zachowania i gesty wobec przełożonych donosząc poufnie swojemu mężowi
anonim 2011-03-25 14:25:02
Ostatnio jest moda na zatrudnianie kadry kierowniczej z bydgoszczy. Ciekawe czemu??? Totalne dno. Ludzie w tej firmie jest dobrze platna praca ale dla ludzi z w/w miasta.
antypalant 2011-03-26 15:20:36
no i widac ze moda na zatrudnianie ludzi z Warszawy i okolic....straszne, jakby nie bylo pracownikow w innych rejonach polski, np w bieszczadach we wroclawiu i na pomorzu...dziwna ta firma ze wogole zatrudnia ludzi - prawda kolego? jakby nie zatrudniala mialaby spokoj i nikt by tych bredni nie pisal a ludzie cieszyliby sie w innych niemieckich firmach / jak znam zycie to kolega na te nowa tez napieprza na innym forum bo to widac jakis problem z glowa jest a nie z pracodawcami/ lub na bezrobociu, bo po co pracowac skoro taki tu oboz pracy...lepiej isc na bezrobocie skoro taka niska ta jalmuzna....dlaczego tylko nikt nie odchodzi..? dziwne jakas banda masosadystow chyba...pozdrawiam wszytkich oprosz kolegi od (usunięte przez administratora) bo tego pozdrowic to nie umiem gdyz nie znam jezyka zwierzat ale widac sa i zoofile na swiecie / uffff jakie szczescie ze odszedl i nie mamy takich psychopatow u nas/.
kolega 2011-03-26 15:25:39
a wogole to fajnie ze piszecie pod nazwa firmy Eldruk - faktycznie Eldruk byl do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dobrze ze nikt nie pisze nic o Edelmannie..wiekszosc na rynku nie zna juz Eldruka wiec dobrze ze uwalamy Stara ekipie a nie siebie....tacy to inteligenci ci co zaczeli hahaha..nawet nie wiedz gdzie pracuja ale coz - sie umowy nie czyta to sie nie wie,proponuje powrot do podstawowki tam ucza czegos takiego jak literki hahaha Dziekuje wszytkim z Eldruku za wpisy - naprawde to byla zla firma....
anonim 2011-03-27 10:43:59
jestem opserwatorem z ulotek i stwierdzam palanty ze na klejarni pracuja osoby obludne i wredne poczawszy od (usunięte przez administratora) a skonczywszy na (usunięte przez administratora)a najgorszy jest ten od ukladania (usunięte przez administratora)jak jest na papierosie i opluwa slowami kazdego to mi sie zygac chce opluwacie sie na wzajem drzecie koty na sobie ale to nikogo nieinteresuje jak ide na palarnie to patrze by niebylo idiotow z klejarni kolega
nowy 2011-03-27 17:40:45
jestem tu nowy i widze ze te forum sluzy do osobistych spraw pracownikow pozalatwiajcie to miedzy soba a nie na forum tchorze nikt niechce czytac tych warzych wyzwisk co za debile tu pracuja bo najlepiej wyzwac sie na forum porazka jak bozi ditki
anonim 2011-03-28 10:19:29
wchodze na te forum trzeci raz jestem tu najdluszej pracujacym pracownikiem az 12 lat i z zalem mowie jacy tu ludzie pracuja po podstawowce obgaduja ploja sie jeszcze brakuje zeby sie pobili na papierosie ublizaja dyrekcji idp jacy sa tacy sa niezmienisz tego zawsze bedziesz robolem czy w tej firmie czy w innej to wlasnie sa te same osoby tu wchodza malo inteligentni
G.I.T 2011-03-28 21:23:20
Ale mamy za to ładne pasy i łańcuchy wzdłuz drogi transportowej:)Chłopaki Chodniczkiem:)Pozdro dla ziomków:)
tomcio 2011-04-01 11:00:57
a ja juz skonczylem wspolprace z ta firma i mam spokoj niechodze po zadnych liniach.A tak wogole to najgorsza firma w jakiej pracowalem. POZDRAWIAM KOLEGÓW Z DRUKU I BOBSTOW TOMASZEK
nowy 2011-04-01 12:22:04
my cie tez pozdrawiamy ale daj innym szanse niech sie wykaza ty nieskorzystales a innym moze sie uda
anonim 2011-04-02 22:07:35
Naucz się pisać idioto-panie opserwatorze:) Odczep się od klejarni i pilnuj własnego nocha smarku.
anonim 2011-04-02 22:08:10
LOLA 2011-04-26 00:21:18
Gdyby pracownicy którzy naprawdę dają od siebie wiele mogli \\\"kierować\\\" tą firmą stała by się ona w mig najbardziej konkurencyjna dla całej farmaceutyki i spożywki w Europie Śrd - Wsch. A tak jak jest teraz nigdy tu nie było ponieważ dla kierownictwa ważniejsze jest namalowanie posranych linii i zamontowanie kilku barierek niż rzeczywiste bezpieczeństwo pracowników. Dlatego barany przeinwestowaliście i szukacie hajsu w podbiciu cen na kartoniki a klienci nie patrzą na standard Waszej \\\"kołchoźniczej\\\" hali tylko na rzeczywistą cenę wyprodukowania. edelmann co???

Colgate ;):):)
ZNAJOMY 2011-04-26 00:29:44
NIE POLECAM
FIRMA PO PRZEINWESTOWANIU PADA
OSZCZĘDZA NA LUDZIACH A TO WIELKI BŁĄD W ZARZĄDZANIU ZASOBAMI
POTRZEBA PARĘ SZKOLEŃ DLA KADRY KIEROWNICZEJ
TYM MOŻE ZAJĄĆ SIĘ PREZES BO MA DOBRY UKŁADZIK
ONA 2011-04-26 00:35:30
Po jakim przeinwestowaniu po prostu przepieprzyli nieswoją kasę na przedpotopowe rozwiązania technologiczne i znajomych podwykonawców
born 2011-04-26 00:39:20
nowy - 2011-04-01 12:22:04

nikomu się tu nie uda nie ma szans na przyszłość no chyba że ktoś ostro pucuje {wykazuje}
pa ela 2011-04-26 00:52:15
anonim - 2011-03-28 10:19:29

już nie jesteś wracaj do szorowania kiełbasy
anonim 2011-05-01 16:21:57
analfabeto naucz się pisać po polsku kaleczysz nasz język ,albo pisz ze słownikiem ,jak bardzo chcesz pisać
BYŁY PRACOWNIK BIURA 2011-07-06 09:41:14
O FIRMIE EDELMAN MOGĘ POWIEDZIEC TYLKO TYLE............. SYF SYF SYF SYF SYF KIŁA I MOGIŁA . NIE INWESTUJĄ NIC W PRACOWNIKÓW. ATMOSFERA WSZĘDZIE NAPIĘTA. WSZEDZIE CZUJE SIĘ STRACH I KABLOWANIE. NAJGORSZE JEST TOTALNIE BEZNADZIEJNE SZEFOSTWO I MŁODZI KARIEROWICZE. CI LUDZIE ZUPEŁNIE NIEUDOLNIE KIERUJĄ FIRMA. NAWET CHLEWEM NIE UMIELI BY ZARZĄDZAĆ. I TEN PAN CO WIECZNIE WYMYŚLA DURNE PROCEDURY. NAWET KORZYSTANIE Z KIBLA MA PROCEDURY. NAJWIĘKSZE BANKI NIE MAJĄ TYLU BZDURNYCH PROCEDUR CO TEN (usunięte przez administratora). I JESZCZE GOŚĆ ZA TO BIERZE KASĘ. TOTALNY FOLWARK I JAK KTOŚ TU WCZESNIEJ NAPISAŁ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
nie opluwaj 2011-10-06 22:18:04
najfajnieszy ze wszystkich jest człowiek bez nazwiska i ten lovelas z (usunięte przez administratora) co na wszystko sra
anty 2011-10-16 19:51:12
Mnie też irytuje jak nieuk który nie potrafi napisać poprawnie zdanie wygłasza swoje "mądrości" . Nie pasuje? Poszukaj innej firmy. Niech zgadnę w innych firmach na rozmowie kwalifikacyjnej trzeba wypełnić kilka ankiet, a Ty jesteś taki baran że nie potrafisz poprawnie tego zrobić. "opserwator" ile Ty masz klas kołku???
anonim 2011-10-16 20:11:26
anonim - 2011-03-05 15:06:12

sluchajcie pszyglupy i tepe mozgi niewypisujcie takich bzdur bo mamy z was beke zwijajcie swoje manele i wont z tej firmy jak wam niepasuje wiecej macie pszeciwnikow niz zwolewnikow tak wiec roszac te cztery litery i spadac

buahahahahahah Umiesz pisać po polsku? Jesteś ofiarą reformy edukacji. Nie wyzywaj innych od "pszygłupów" jeśli sam nic sobą nie reprezentujesz :) "Beke" to mamy z takich kołków jak Ty.
kinky 2011-10-20 09:16:38
Ta przyjedzie jakas (usunięte przez administratora) za grosze bo u siebie (usunięte przez administratora) zarobi to mu dobrze:)
druczek 2011-10-23 16:07:49
Oj to widać że w edelusie coś się dzieje:) Księżniczka (usunięte przez administratora)rządzi nadal?:) Pozdro dla papierzaków:)
waldi haha 2011-11-10 20:36:01
Uwaga na podsłuch na stołówce
kokos 2011-11-10 20:57:48
Wystarczy zobaczyć rejestracje na parkingu firmowym -L...- itd.
mieszkanko gratis [ przez rok potem się obsrają ] - lojalka
stawka hmm .... taka sobie

anonim 2011-11-23 07:48:07
SYF,SYF I JESZCZE RAZ SYF. OBÓZ PRACY-NIC DODAC NIC UJĄĆ
anonim 2011-11-25 17:20:40
Mam. mam zamiar tam pójść do pracy jako pomocnik drukarza, Mam pytanie czy dużo płacą? ile za godzinkę?? są płacone nadgodziny w soboty i niedzielę 50 i 100??? proszę o szybko odpowiedz. pozdrawiam
anonim 2011-11-26 13:25:33
płacą, i wszytko na konto (usunięte przez administratora)
pomocnik 2011-11-27 13:07:18
3 zmiany, czasami soboty i niedziele..wyzej pisza (usunięte przez administratora)..jak chca niech szukaja w innych firmach, kasa sie liczy i kasa jest..ja robilem w innych drukarniach i byla siara, z kasa slabo a tu sie wszystko liczy..ja zostaje bo syf jest wszedzie ale tu mniejszy
NOWY 2011-12-14 18:03:18
PRACUJE TU NIEDŁUGO ALE TO CO TU ROBIĄ I ZA CO KARZĄ LUDZI TO JAKAŚ PARANOJA . POWOLI ZACZYNAM ŻAŁOWAĆ, ŻE SIĘ PRZENIOSŁEM , NIE POLECAM
ex-pracownik 2012-03-01 21:43:44
(usunięte przez administratora)Owszem: problemy i awarie zdarzają się tak jak i w każdej innej firmie, ale ogólnie rzecz biorąc panuje tam sprzyjająca, czasem wręcz swojska atmosfera i dlatego też miło wspominam współpracę z Edelmannem. Ciężko mi jednocześnie zrozumieć, co mają na celu osoby ubliżające w tak żałosnym, nagannym stylu swoim kolegom z pracy. (usunięte przez administratora)
pracownik 2012-03-02 18:11:50
to ciekawe czemu już w tej firmie niepracujesz(??) skoro było ci tak dobrze i swojsko ????
ex-pracownik 2012-03-02 22:39:55
Czy niezadowolenie z pracy to jedyny powód pożegnania się z firmą? Jest wiele innych przyczyn, które nie muszą mieć nic wspólnego z warunkami czy atmosferą pracy.. P.S.: Radzę więc jednak zastanowić się DWA razy, zanim znowu zadasz próżne pytanie, na które każdy myślący człowiek sam sobie potrafi odpowiedzieć.
anin 2012-03-08 14:00:07
CZeść.tak z ciekawośći ile zarabia pomocnik drukarza za godz?? Są płacone 50 % sobota i niedziela 100%. proszę o szybko odp
offsetowcy pełnom gembom 2012-03-09 01:10:35
Oczywiście przyjacielu wszystko jest płacone 50 -ki i 100 -ki , ale niestety nie ma już nadgodzin ,stawka super polecam.
Tu obowiązują stawki pruszkowskie czyli 7 zł / h . My Pruszkowscy fachowcy tak pracujemy (szanujemy swój fach) i jesteśmy oddani firmie
anin 2012-03-09 08:51:41
7 zł netto jako pomocnik drukarza. To rzeczywiście kolego troszkę malutko....
adam 2012-07-12 12:15:02
antypalant - 2011-03-26 15:20:36

no i widac ze moda na zatrudnianie ludzi z Warszawy i okolic....straszne, jakby nie bylo pracownikow w innych rejonach polski, np w bieszczadach we wroclawiu i na pomorzu...dziwna ta firma ze wogole zatrudnia ludzi - prawda kolego? jakby nie zatrudniala mialaby spokoj i nikt by tych bredni nie pisal a ludzie cieszyliby sie w innych niemieckich firmach / jak znam zycie to kolega na te nowa tez (usunięte przez administratora) na innym forum bo to widac jakis problem z glowa jest a nie z pracodawcami/ lub na bezrobociu, bo po co pracowac skoro taki tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ...lepiej isc na bezrobocie skoro taka niska ta jalmuzna....dlaczego tylko nikt nie odchodzi..? dziwne jakas banda (usunięte przez administratora) chyba...(usunięte przez administratora)
klaus 2012-07-21 19:48:26
Mnożą się fikcyjne etaty, praca z polecenia, zlecenia dla firm znajomych.
Ich pomysły nie mieszczą się w głowach i w toku racjonalnego myślenia.
Przykładem jest (usunięte przez administratora) , który wykazuje się nadzwyczajną inteligencją
UPS 2012-08-19 17:59:38
BYWAM TAM MASAKRA
BYŁY 2013-04-12 08:20:11
UWAŻAJCIE DYREKTORZY !!!!!!!!!
Zdarza się to coraz częściej , a mianowicie ; całkowity brak kompetencji u przełożonych (pseudo kierowników ) , jakiekolwiek błędy kierownicze są przetwarzane dla wiadomości Dyrektora jako błąd personelu .
Dyrekcja nie wie o wszystkim co się dzieje na produkcji , nawet niema się jak wytłumaczyć Dyrektorowi ze swojej niewinności ,bo wszystko jest tuszowane przez te marne (kierownicze) (usunięte przez administratora) , które wystawiają Wam opinię o Was i o firmie Edelmann
ferde 2013-07-14 15:14:39
jeszcze nie jeszcze trochę zostało
korek 2013-07-16 09:09:23
kasę masz to co tobie należy nie ma żadnej ściemy.
zygi 2013-07-21 21:02:43
Jak na dziale sztanc jaka atmosfera ? kierownictwo znośne?
ja 2014-12-31 13:42:30
TE WSZYSTKIE POCHWAŁY DLA TEJ FIRMY TO CHYBA PISZĄ LUDZIE NIE PEŁNI ROZUMU. "SWOJSKA ATMOSFERA" BU HAHAHAHAHA. ALBO SIEDZĄ PO GODZINACH KIEROWNICY I DYREKTORZY I SAMI SOBIE PISZĄ POCHWAŁY. ŁUBUDUBU ŁUBUDUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU, NIEEECH ŻYYYYYJE NAM. DZIEŃ W KTÓRYM ODSZEDŁEM Z TEJ FIRMY BYŁ MOIM NAJSZCZĘŚLIWSZYM DNIEM W ŻYCIU. TYLU BURAKÓW W JEDNYM MIEJSCU NIGDY W ŻYCIU NIE WIDZIAŁEM.
pomocna 2015-06-08 08:13:01
Firma duża, rozwija się, ale niestety kosztem pracowników. Kiedyś pracownik dostawał premię za robotę, teraz aby dostać premię trzeba się wykazać pomysłowością (trochę trudne stojąc na maszynie i drukując konkretny wzór). Wprowadzają kolejne normy i "ułatwienia", które nie są konsultowane z pracownikami fizycznymi i w rezultacie utrudniają im pracę, ale ktoś na górze dostanie premie bo się wykazał. Za nadgodziny płacą, ale przez niskie stawki cały czas zmieniają się pracownicy, szczególnie pomocnicy drukarzy. Jeżeli chodzi o podwyżki to ciągle obiecują kokosy, a jak przychodzi co do czego to dostajesz 2 zł brutto i każą się cieszyć i wdzięcznym. Firma mogłaby w Polsce bardzo dużo osiągnąć gdyby zaczęła doceniać i szanować pracowników. Wiem, że to kiepski przelicznik, ale niemiecki pomocnik drukarza zarabia podobne pieniądze co w Polsce drukarz pracujący wiele lat w tej firmie :(
pracownica 2015-08-13 20:43:18
PRACUJE TAM W CHWILI OBECNEJ ALE PLANUJE ODEJŚĆ JAK NAJSZYBCIEJ JEST PO PROSTU JEDNO GETTO PRACOWNIKA KIEROWNICTWO NIE MA ZA CZŁOWIEKA TYLKO ZA ROBOTA ZEROOOOOO SZACUNKU KIŁA I MOGIŁA A CI BURAKI PRZYJEZDNI POZABIJALI BY SIĘ NAWZAJEM ZA PRACĘ OMIJAJCIE TO DZIADOSTWO
baba 2015-09-17 12:46:57
Ofert pracy nie ma, bo rotacja zerowa. Obecnie chyba tylko na Bobsty szukają, bo kupili maszynę. Na klejarni luzik
kai 2016-06-19 23:01:01
ta oferta kolego była dodana we wrześniu dwa lata temu
Zostaw swoją opinię o Eldruk Edelmann Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eldruk Edelmann Group