Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ECKERT Automatyka Spawalnicza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ECKERT Automatyka Spawalnicza w Legnica

haha

pewnie mają, oj mają, a ta rekrutacje to pozory i formalność jedynie, ogłoszenie dużo nie kosztuje, pozory się zachowa, a swojak i tak rekrutację wygra w cuglach, a naiwni kandydaci niech się łudzą, że im się trafi haha

ciekawski

niezłe stanowisko oferują w tej firmie"Kierownik działu zaopatrzenia i gospodarki magazynowej". Dziwne, że nie maja nikogo w swoim gronie, kto by mógł je objąć:) tak ze 3,5tyś da się wycisnąć na tym stnowisku?

MP

Zazdroszczą lepszej pracy :) O atmosferze to lepiej się nie wypowiadać, co to za atmosfera w której strach wyjść z biura bo zaraz głupie pytania : a gdzie idziesz, a co robisz? (usunięte przez administratora) Nie mniej jednak pozdrawiam. MP

bania

placebo - 2012-03-14 19:48:48 wszędzie jest tak, że jak ktoś jest nowy to od razu swój... sprawdź to i potwierdź, tak się biorą ploty... ściemniać i kłamać to Ty możesz , ale i tak każdy kto tam pracuje to ma oczy i widzi... nagle stara ekipa się nie nadaję... dziwny zbieg okoliczności to wygląda jak WIOSENNE PORZĄDKI ciekawe na kogo teraz kolej

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza kandydat na stanowisko Spawacz 141 ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
cyc

placebo - 2012-03-14 19:48:48 wszędzie jest tak, że jak ktoś jest nowy to od razu swój... sprawdź to i potwierdź, tak się biorą ploty... Ty nie jesteś żaden (usunięte przez administratora), mógłbyś chociarz na forum nie kłamać

obserwator

oczywiście... uderz w stół a nożyce się odezwą

placebo

Ostatnio wywalili z biura osoby z sporym doświadczeniem a w ich miejsce swoich. Zieloni jak trawa na wiosnę ale grunt że "od siebie". Jak tak dalej będą dobierać pracowników to przed firmą czarna przyszłość. W tej branży motorem napędowym firm są fachowcy, specjaliści i pracownicy z dużym doświadczeniem a nie "zieloni" i często niedouczeni poplecznicy.

bylypracownik

łysy - 2011-12-14 18:37:06 MP - 2011-05-13 11:25:41 anonim - 2011-01-23 09:54:57Do MP- zapomniałeś dodać, ze za tobą z firmy wyleciała twoja żona i brat... Tak... śpij spokojnie marny serwisancie.(usunięte przez administratora) nie wiem kto się wypowiada w ten sposób, jeśli jest to pracownik firmy Eckert to po prostu brak mi słów. Jak przyjdzie czas nie ciebie i o tobie tak będą mówili. Ja to w sumie mam gdzieś bo słyszę tylko : jak ja tobie zazdroszczę serwisancie. Natomiast jeśli to sam szef (aczkolwiek wątpię aby wiedział jak to zrobić) to w sumie jego poziom. Pozdrawiam i wierz mi śpię spokojnie. MP.Ale niby czego ci tak zazdroszczą? Na chyba pewno nie zarabiasz więcej niż u Tadzika, a na pewno nie nie masz takiej superoskiej atmosfery w firmie.[usunięte przez moderatora]wez sie juz schowaj i tak wszyscy wiedze ze to ty albo indor...

łysy

brodawka

anonim - 2011-09-10 20:18:59 Jakby chciał pszenieść produkcję do Rumunji to by nowej hali nie stawiał, po za tym koncem roku znowu będą 13-nastki No i były 13 -nastki, jeszcze będą 14-nastki. Ja poczekam na 18-nastki bo wtedy to już prokurator nie trzyuma rąk w majtkach. Widzisz Marian- żałuj

anonim - 2011-09-10 20:18:59 Jakby chciał pszenieść produkcję do Rumunji to by nowej hali nie stawiał, po za tym koncem roku znowu będą 13-nastki Tadeusz nie pisz glupot, 13/stki co roku 70% załodze zabierasz a nie widze problemow w sprzedaniu za dobrze pieniadze nowo wybudowanej hali za unijne pieniadze. Znajac twoje podejscie do ludzi dla ciebie to nie problem...slyszalem ze ci 5 osob ostatnio odeszlo? A nowy konstruktor skad? Podobno z Gdańska...Z legnicy to juz chyba wszyscy u ciebie byli...

To nie trzynastka tylko nagroda za brak chorobowych. Trzynastkę dostaje każdy a w Eckert tylko zdrowi.

xxx

byłem tam kiedyś na rozmowie o pracę Pan Prezes obiecał, że ktoś oddzwoni nawet jeżeli odpowiedź będzie negatywna - mineły już 2 lata i nie zadzwonił. Widocznie chciałem za dużo zarabiać :)

MP

chaos

Generalnie panuje chaos, o klienta dba się tylko jak mu trzeba sprzedać maszynę, a później ludzie nie wyrabiają z serwisowaniem i poprawianiem błędów które z pośpiechu są popełniane.(usunięte przez administratora)

Coś jest w tych opiniach muszę przyznać. Miałem okazję sie tam próbować zwerbować, ale kilka rzeczy mnie odstraszyło...jakieś takie dziwne odczucia po rozmowach z prezesem..hmm. I do tego same niewiadome, żadnych konkretów dotyczących samej pracy.

Oh, i znów oferty do pracy? Jak to ładnie wszystko z zewnątrz wygląda... (usunięte przez administratora) Ludzie w marketingu zmieniają się 6 razy na rok, o dziale handlu nie wspomnę, a u technologów i konstruktorów marnie... Dla nowych: Nie spodziewajcie się szacunku, bo go w tej firmie nie znajdziecie!!!

tr

A będzie premia świąteczna jak myślicie ?

Zostaw merytoryczną opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica

• Jak się pracuje w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

Zobacz opinie na temat firmy ECKERT Automatyka Spawalnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ECKERT Automatyka Spawalnicza?

ECKERT Automatyka Spawalnicza
1.4/5 Na podstawie 231 ocen.
  • Pawicka 4C
    59-220 Legnica