ECKERT Automatyka Spawalnicza

Legnica

Opinie o ECKERT Automatyka Spawalnicza

obecny pracownik 2014-09-22 16:48:15
He he he jak takie rzeczy wypisujesz to dlatego teraz " były pracownik " , a ja sobie chwalę i pracuję he, he, he
benek 2014-09-22 22:54:08
Ja również polecam Eckert, chociaż już tam nie pracuję to dobrze wspominam te czasy, jak sie dobrze robi swoją robotę to wszędzie docenią, a jak się robić nie chce to wszędzie jest żle , taka jest prawda.
Les mordos 2015-01-25 04:00:23
A nie wpadłeś na to, że może inne firmy oferują lepsze warunki, a ECKERT może nie jest w stanie awansować tak dużej ilości pracowników? Jeżeli tworzą zgraną pakę i potrafią wykształcić w pewnym zakresie ludzi to wcale się nie dziwę, że potem sami pracownicy chcą iść wyżej i dalej. To całkiem normalne. Mam nadzieję jednak, że w najbliższej przyszłości będą organizowali jakąś rekrutację?
pracownik 2015-01-27 14:57:58
Ja pracuję w firmie 5 lat i jestem zadowolony.
zaskoczony 2015-01-29 00:17:50
To w tej firmie mozna tak dlugo pracowac ?
luki 2015-06-09 06:53:47
Odnośnie wszystkich negatywnych komentarzy to mogę potwierdzić że tak jest,ciężko opiniować o tej firmie coś pozytywnego, a problem faktycznie jest z panią dyrektor.
Obecny pracownik
anonimus 2015-06-24 19:34:23
statek eckert tonie !!!
luki 2015-07-09 07:46:11
najlepsi juz dawno odeszli, a zatrudniani są tak jak piszesz znajomi, znajomych itp....
kat 2015-10-19 17:38:10
masakra...nie wiem kto gdzie pracował,ale ja troszkę zmieniłem pracodawców i uważam że w tej firmie za w miarę normalne jak na nasz rejon zarobki,praca od poniedziałku do piątku,jeśli chcesz możesz dorobić w nadgodzinach(nikt nie zmusza)chyba że sytuacja awaryjna.Szefu spoko,pani Dyrektor z reguły uśmiechnięta i nie widziałem,nie słyszałem by do kogoś burknęła.Ci którzy tak komentują przełożonych zapraszam na STREFĘ!!!Fakt jest bałagan i trzeba trochę czasu by to ogarnąć,w końcu firma rozwojowa... Pozdrawiam IMBUSY...
zdziwiony ??? 2015-11-04 07:40:58
Zarobki w Eckert porownujac do strefy calkiem dobre. Minusem jest to ze czasami nowy pracownik dostaje wiecej niz stary ( tych starych pracownikow niestety za duzo to nie ma). O powyzke trzeba sie samemu nachodzic. (usunięte przez administratora)
olek 2015-11-29 23:42:43
A czy na swieta bedzie dodatkowa kasa?
do elka 2015-12-11 19:31:46
To samo stanowisko, a nowy dostaje wiecej ? Bardzo dziwna firma. To ze pensja zalezy od stanowiska to chyba normalne. Ale przeciez jest fajnie. Podlizujmy sie pani dyrektor a bedzie dobrze .
super 2015-12-21 14:31:17
Kierownik w sprawie podwyzki swojego pracownika nie nadstawi garba w tej firmie. Ha ha.
Bartek 2016-01-08 21:56:59
dobre pieniądze??? hahaha!
3/4 firmy szuka roboty
loserro 2016-01-20 14:38:39
@loser, nie chodzi o stawki, na jakie sie zgodzili podpisując umowę, tylko o sytuację finansową w fimie no i amosfertę
loserro 2016-01-22 00:49:13
@Dron, mało wiesz o sytuacji tam panującej.atmosfera jest przyjemna jak się wchodzi w d...(jak to @Facet z jajami napisał)komu trzeba. Daleko zajdą???, haaa dobre sobie chyba do niemiec, jeśli wiesz o czym mowa....
jożin z bażin 2016-01-22 00:54:59
@Facet z jajami pisze samą prawdę...chyba tam pracował...
fenix 2016-01-22 15:53:56
nie wszyscy tam dobrze zarabiajom, na stanowisku specjalista ds kontrolingu zarobek powyżej 2500 zł, to chyba jakas kpina, helołłłł, biorąc jeszcze pod uwagę,że bedzie sie pod tzw paniom dyrektor iiiii
Pan Ktoś 2016-01-25 14:43:22
Przydało by się znacznie bardziej szanować starszych stażem pracowników, a nie zwalniać już wyuczonych i zatrudniać znowu za jakiś czas nowych za tą samą lub wyższą stawkę i na nowo uczyć.
Nie traktować ludzi przedmiotowo i zrozumieć czasem.
Rozwiązywać problemy, a nie ich unikać i liczyć się z innymi ludzmi na każdym stanowisku, nawet tym najniższym...
ciekawski 2016-02-04 15:55:43
A jakie zarobki w dziale konstruktorskim ?
olj 2016-02-04 17:28:23
nie wiecej niz 3 - 3,5 a najlepiej za 2
ciekawski 2016-02-08 09:17:34
brutto czy netto? Ludzie różnie podają, mam nadzieję że piszesz netto.
dr blitzen 2016-04-26 19:05:32
jak pracodawca nie ma nic innego do zaoferowania poza umowa o prace to sorry......... niedlugo konstruktorow na smieciowki beda przyjmowac.............
realny 2016-05-03 14:03:26
Oferuja umowe o prace na czas okreslony na 1, 2 , 3 lub 5 lat. Stabilnosc niesamowita, bo czas wypowiedzenia 2 tygodnie. Zero premii i dodatkow gola pensja.
realny 2016-05-07 07:04:31
To w ekercie po 24 miesiacach przyjdzie kolejny pracownik :)
Były 2016-05-13 17:07:01
Pracowałem tam jakiś czas temu. Zarobki, jak na Legnicę, są całkiem niezłe. Zwolniłem się z głownie z powodu kiepskiej atmosfery w firmie. Nie wiem jak jest teraz, lecz jakiś czas temu każdy każdemu podkładał kłody pod nogi. Nie było współpracy między działami,(usunięte przez administratora) Przykre, bo spotkałem tam kilku naprawdę dobrych specjalistów, którzy się spalają w tej pracy.
Gdyby nie atmosfera to prawdopodobnie pracowałbym tam do tej pory.
OWO 2016-05-16 12:34:56
BYŁY mówi prawdę, ale w jednym się myli. Zarobki są kiepskie w porównaniu np. ze strefą, gdzie są trzynastki, dodatki itp. W ekercie goła pensja, podwyżek żadnych, do tego jeszcze wałują na nadgodzinach itd... Atmosfera koszmarna, kierownictwo wzięte z ulicy, albo znajomi Tadka... Do niczego dobrego to nie dąży i firmę zje konkurencja... Już niedługo.
Bartek 2016-06-27 23:35:23
Miriam9 czy tam Iwona albo Tadek; Pisanie bredni o /warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia/ nic nie da; pracownicy uciekają gdzie tylko mogą; szlag to wszystko trafi
gwint 2016-06-30 18:23:27
czy wierzycie że sprzedaż się ruszy i nie trzeba będzie szukać nowej roboty? ileż to jeszcze potrwa? martwię sie.
jeszcze_pracownik 2016-07-07 00:38:40
Ale co ma się sprzedawać??????????? Onyx czyli stary Szafir w obudowie??? Laser którego produkcja nie potrafi złożyć i montaż docelowy trwa pół roku???? Proste plazmy i waterjet które konkurencja ma lepsze????????? I kto ma to ROBIĆ jak wartościowi pracownicy już dawno uciekli??????
Pracownik 2016-07-26 17:40:16
Święta prawda! Atmosfera w tej firmie to porażka. Nie jestem typem wazeliniarza, nie lubię się podlizywać żeby mieć lepsze kontakty z szefostwem. Niestety w tej firmie tak trzeba. Żeby uzyskać cokolwiek od p. dyrektor czy prezesa trzeba się podlizywać.
Każdy każdemu utrudnia pracę, tylko po to żeby wypaść w oczach prezesa lepiej niż inni. Porażka a nie praca. Nie liczy się klient czy zysk firmy. Liczy się tylko to, żeby prezes miał lepsze zdanie o Tobie.
Nie polecam.
Tecno 2016-07-28 00:38:48
(usunięte przez administratora) czy kiedyś doczekamy się schematu bez błędów na kazdej stronie
aaaa i nie kłam tyle bo uszy wiedna
pozdrowienia
elektryckie chłopaki
QuQu 2016-08-02 23:32:01
Dobrze powiedziane kolego CUD: chyba, miały itp. Może i miały, ale do kieszeni królowej i czerwonego indora :P
Tobie się kolego cud nie zdarzy.
gryfon 2016-08-04 14:38:57
Atmosfera tam to jest niestety porażka , kłody pod nogi co chwile ktoś podklada, tylko żeby się przypodobać szefostwu.
Andrzej 2016-08-08 23:04:22
Problem w tym, że w Eckert nie zarobisz.
To jest pogoń do podlizywania się szefowi, a on i tak ma wszystkich pracowników gdzieś.
Liczy się tylko kasa dla niego, na chałupę, basen, znowu nowe auto, pensje jego synów ktorzy nic do firmy nie wnoszą
A nam to 13tki zabiera, teraz jakieś zwolnienia masakra
Prosper 2016-08-10 13:27:50
Warto poczytać co piszą przedmówcy...
wazny 2016-08-10 20:18:14
wstrzymaj sie troche czasu na dzien dzisiejszy wiecej sie mowi o zwolnieniach a nie zatrudnieniach
prubuj na jesien moze w tym roku ciutke ludzi z biura wylecialo
skladac papiery zawsze mozna nikt tobie dupy nie urwie
jakubczak 2016-08-11 20:52:29
Do biura odradzam- za blisko starucha. Już lepiej na produkcje, ale i tam debili nie brakuje.
Montarzysta 2016-08-16 22:40:03
Zależy co masz na myśli
wiele osób bumeluje, a reszta na nich robi i jeszcze obrywa od kierownictwa bo za wolno, bo źle, bo tamto..........
dostęp do narzędzi fatalny, często na kilku ludzi jedna wiertarka/zaciskarka/wkrętarka itd.
trzeba czekać na narzędzie aż kto inny skończy swoją robotę
kolejna rzecz to kolejki do magazynu..... tak tak- części montażowe musisz sobie sam kompletować... a NIGDY nie ma kompletu...... kombinujesz, porzyczasz
o rysunkach i schematach zapomnij....... rysunki montażowe nigdy nie lądują na produkcji...... schematy elektryczne rysowane przez GŁÓWNEGO AUTOMATYKA (kiedyś kierownika elektryków) to śmiech na sali (jak pisał wczśniej TECNO) masa błędów!!!!!!!!11
Dodatkowo stres na delegacjach..... mechanizmy do siebie nie pasuja... nigdy nie ma czasu... Srogie baty dostajesz od klienta i od kierownictwa......
Można powiedzieć taka firma typowo komunistyczna SPORO BETONU zero myślenia Hajs marny
koleżeństwa też już od paru lat nie ma Uważać na donosicieli jest ich mnustwo
Montarzysta 2016-08-18 20:25:19
Wszystko sie zamyka w jednym słowie: KOSZTY
yyy..... dwóch słowach: KOSZTY i OSZCZĘDNOŚCI
yyyyy... trzech..... czterech: KOSZTY, OSZCZĘDNOŚCI i ZAMROŻONE PIENIĄDZE
koko szanel 2016-09-02 11:34:06
opisałes widze może bez szczegółów ale w skrócie tak to wygląda
endriu 2016-09-13 02:28:17
atmosfera bagna, które cię wciąga głębiej i głębiej
oportunity 2016-10-12 00:20:50
Co znaczy 'zdania są podzielone' ?
Jednogłośnie ludzie piszą, że atmosfera jest ch*owa. I jest to prawda.
Zostałam zwolniona bez jasnego powodu. Na szczęście szybko znalazłam nową pracę i chcę o ECKERT szybko zapomnieć :(
Stefan(owicz) 2016-10-18 17:54:22
Nie słyszałem o takim stanowisku, ale już tam (na szczęście) nie pracuję, więc może nie wiem.
Premia jest, ale jest zawsze już wliczona w wynagrodzenie. Przykładowo wynegocjowałeś sobie 2500zł, to dostaniesz 2000zł podstawy + 500 zł premii.
Uważam, że składać papiery zawsze można, nawet jak nie ma ogłoszenia o pracę.
Z drugiej strony jest to stanowisko niestabilne- dziś Eckertowi wydaje się, że potrzebuje taką osobę, a jutro jesteś już niepotrzebny...
Raczej celuj w pracę na produkcji. Tam nie ma co prawda szału (wynagrodzenie poniżej krytyki), ale chłopaki nauczyli się łatwo robić Eckerta w bambuko :)
Wszystko robią na odwal (jeżeli w ogóle coś robią) i mają to gdzieś...
W biurze pieniądze niewiele wyższe, ale bardzo dużo stresu.
Prosper 2016-10-18 19:25:11
Sama prawda o firmie. I tyle w temacie.
Maurycy 2016-10-19 08:22:04
edek widać że nie pracujesz w tej firmie. Tu nie ma z kim rozmawiać.
Pozdrowienia z 'firmy' Eckert, właśnie siedzę w biurze i się opieprzam. Tu też się da jak sie umie.. nie tylko na produkcji hehehe
Obi oba 2016-10-28 12:03:19
Olaboga ECKERT rozpadło się na 3 mniejsze firmy. Co dalej pytam???
Zszokowany 2016-11-07 19:00:32
I co teraz ???
gucio 2016-11-15 22:50:27
co to znaczy?
Obi oba 2016-12-08 22:19:20
To znaczy tyle, że pracownicy są teraz podzieleni na 3 firmy. 2 z tych firm przynoszą podobno same straty. Czeski film.
Zostaw swoją opinię o ECKERT Automatyka Spawalnicza - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECKERT Automatyka Spawalnicza