Opinie o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alumeco Service Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alumeco Service Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Może zawartość przekazu odnośnie podwyżek nie jest optymistyczna ale doceniam szczerość. Zamierzam podjąć stosowne kroki.

Julian

Niektórzy chyba zostali w czasach 25% bezrobocia, śmieciówek, powszechnych staży czy wolontariatu. Czasy się zmieniły... Czas się obudzić. Dobry pracownik jest na wagę złota. Szkoda go tak łatwo tracić...Ale skoro nie dociera. Cóż, trzeba odłożyć sentymenty na bok.

Próbowałam płacić dobrą atmosferą i elastycznością w spożywczym. Niestety próba płatności została odrzucona- nie rozumiem. W firmie mi mówią że oprócz wynagrodzenia mam w pakiecie dobrą atmosferę i elastyczność. Co zrobiłam nie tak?

Hmmm.... Czy mi się zdaje czy wyszło jak zwykle... Duże oczekiwania pracowników i rozczarowująca oferta naszego pracodawcy.... Pamiętajcie w Alumeco to tylko wymagania są wysokie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alumeco Service Sp.zo.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Tanio już było. Dotyczy to także pracownika. Nie jesteśmy samotną wyspą. Praca zdalna to nowe możliwości. Ale czy trzeba wzniecać pożar żeby go potem z trudem gasić? Skoro jest taka akcja będzie także stosowna reakcja. Nie ma na co czekać, trzeba wykorzystać rynek pracownika póki jeszcze jest.

Stawki rynkowe ostro w górę. Przedsiębiorcy płaczą, że nie mogą znaleźć dobrych kandydatów do pracy a nasze lokalne managery na lajcie przedstawiają ofertę zachęcającą mnie do zmiany pracy... Przepraszam czy to jakaś zabawa? Eksperyment? Coś przegapiłam? Kiepski żart? Z mojej perspektywy to się kupy nie trzyma... Szkolę wciąż nowych pracowników, ogarniam więcej niż powinnam i mam już dość tej zabawy.

Heloł!!! Inflacja 20% a firma zapowiada podwyżki 0-8%... Bez komentarza. Przynajmniej jest jasny przekaz. Krótka piłka. Trzeba się aktywować na LinkedIn. Teraz mój ruch.

Inny

Co nowego? Czy firma prowadzi aktualnie rekrutację pracowników?

@Inny

Zapraszamy do rekrutacji do Działu Material Master. Jeżeli komunikujesz się w języku angielskim, masz zacięcie analityczne i lubisz pilnować szczegółów a do tego chcesz być ekspertem w procesach SAP. To oferta jest dla Ciebie. Zapraszamy do aplikacji poprzez hr@alumeco-service.com Dodatkowo startujemy ze stałą ofertą praktyk dla studentów. Więcej szczegółów wkrótce.

Praca jak praca. Nudzić się nie można. Szefostwo bardzo w porządku. Wypłaty niestety takie sobie. Ale po znajomych z Rzeszowa widzę nie jest dużo lepiej. Czekamy na podwyżki inflacyjne.

Karol

Myślisz że takie będą? Bo inflacja 18% to musieliby też tyle podnieść wypłaty. Zanosi się na to czy nie?

Ja jestem zadowolona na 60%.Minus za niskie wypłaty. Plusy za pozostałe tematy w tym szczególnie elastyczność i homeoffice. Ale to podkarpackie.

Cześć Wam, Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na jakie zarobki (chociaż widełki) można liczyć na stanowisku specjalisty (osoba z kilkuletnim doświadczeniem w zakupach)? + czy istnieją jakieś dodatkowe premie kwartalne/roczne? + jak w rzeczywistości jest z nadgodzinami? czy są wymagane? są płatne czy raczej nie bardzo? ???? Pozdrawiam!

Muszę przyznać, że przykro się patrzy jak firma się zmienia. Kasa jak kasa, ale po ostatnich zwolnieniach atmosfera uległa pogorszeniu. Teraz strach się do kogokolwiek odezwać i wypowiedzieć swoją opinię w obawie, że dojdzie to wyżej i będą z tego konsekwencje... Albo ktoś podłoży specjalnie komuś świnie. Dodatkowo już są pomówienia, kto jest autorem poprzednich wpisów. Nie fajnie, na prawdę nie fajnie. Przykro patrzeć jak firma zamienia się w korpo, gdzie każdy na każdego patrzy wilkiem... Szkoda.

Dział HR

Zapewniamy, że żadne opinie formułowane na tym forum i w innych kanałach nie wpływają bezpośrednio na decyzje podejmowane w spółce. Wszystkie decyzje biznesowe, szczególnie te personalne podejmujemy wyłącznie w oparciu o możliwie obiektywne wskaźniki- nigdy w oparciu o jakiekolwiek opinie czy pogłoski. Niemniej jednak cenimy opinie naszych pracowników i wsłuchujemy się w komentarze formułowane w rożnych kanałach identyfikując możliwe problemy do ewentualnego monitorowania bezpośrednio w spółce. Staramy się budować organizację gdzie zaufanie i otwartość są podstawą długoletniej, dobrej i owocnej współpracy. Zawsze decyzje o redukcji zatrudnienia przychodzą nam z trudem i są podejmowane jako rozwiązanie ostatnie z mozliwych.

Firma i zespół bardzo ok. Jedyny minus za kwestie finansowe. Firma nie nadąża za zmianami stawek na rynku.

Firma jak firma, póki co lepszej opcji nie znalazłam. Cenię tutaj elastyczność. Można się dogadać co do godzin pracy i ilości pracy z domu.

Rzeszowiak

Heloł!. Nie ma sie co oszukiwac najbliższe wysokie pensje to Kraków i dalej na zachód... Póki co w Rzeszowie tylko ceny i koszty wysokie... Aha i wymagania- też wysokie...

Mam opcję przejścia na strefę za lepszą kasę (+30%). Trochę się jednak obawiam. Może to dobry pomysł, żeby teraz poprosić o lepsza kasę w Alumeco? Czy ktoś kiedyś coś podobnego zrealizował? Komuś się coś takiego udało?

Janina

+30%? Ja bym się nie zastanawiała

Karol

Moja korporacja nie toleruje takich negocjacji. Dużo zależy od konkretnej firmy.

AS Pracownik

Nikt Cię nie będzie zatrzymywał, usłyszysz tylko, że Alumeco to nie jest praca do emerytury i życzą powodzenia. Na lepszą kasę nie licz.

Cukiereczek

Ja tylko czekam na taką ofertę i adijos. Tak na marginesie praca sama cie znalazła czy sama szukałaś? Od samego mieszania tutaj lepiej nie będzie. Nikt nie chce zainwestować w cukier.

Nieudostępnianie informacji o wynagrodzeniach na stanowiskach budzi wątpliwości wśród obecnych pracowników i zwiększa nieufność wobec firmy. Brak ujawnienia polityki wynagradzania może sugerować, że wynagrodzenia nie są konkurencyjne lub że proces ich ustalania nie przebiega w sposób jasny. Takie podejście negatywnie wpływa na postrzeganie firmy jako rzetelnej przez kandydatów. Oczekuję ujawnienia stawek na poszczególnych stanowiskach. Dziękuję.

czy firma aktualnie poszukuje pracowników? do jakiej pracy? będę wdzięczna za informacje

Jeśli idzie o kasę to słabo jeśli nie byłeś rekrutowany w ostatnich 2 latach. Atmosfera, ludzie, nawet kierownictwo w porządku. Presja jest okresowa- zazwyczaj jest do wytrzymania. Jak tu już było pisane- dla zdobycia doświadczenia SAP nie ma lepszego miejsca. Finanse w długim terminie już się jednak nie spinają. Szkoda bo kultura organizacji jest naprawdę dobra.

Dział HR

Już w czwartek 20 kwietnia 2023 zapraszamy na Podkarpackie Targi Pracy do Hali Podpromie w Rzeszowie. Zapraszamy do naszego stoiska, przy którym będziecie mogli porozmawiać szczerze z naszymi pracownikami i uzyskać wszelkie informacje bezpośrednio u źródła. Stoisko ALUMECO będzie zlokalizowane po przeciwnej stronie głównego wejścia obok stoiska WSiZ. Zapraszamy! Dział HR

Zostaw merytoryczną opinię o Alumeco Service Sp.zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alumeco Service Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alumeco Service Sp.zo.o.
4.6/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Aleja żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20
    35-301 Rzeszów