Opinie o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alumeco Service Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alumeco Service Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Byly pracownik

Ludzie alumeco to nie caly świat. Zamiast narzekac proponuje rozejrzec sie dookola. Świat sie zmienil. Alumeco z perspektywy wspominam dobrze ale stracilam kupe kasy nie podejmujac wczesniej inicjatywy. Teraz zarabiam 50% wiecej I nie narzekam.nie dajcie sie nabierac na te historie o atmosferze i dobrym klimacie. Trzeba dzialac tu i teraz. Cukrowanie nic nie pomoze.

Ciekawy
@xyz

Skoro sklad sie nie zmienia to moze jednak nie jest tak zle. Czy jest jakies inne wyjasnienie?

Grzegorz

Mało płacą bo to po pierwsze Polska a po drugie Podkarpacie. W okolicy dostaniesz podobny pieniądz. Chcesz więcej zarabiać to wyjedź do większego miasta np Kraków a najlepiej z to wyjechać z Polski.

Kora
@Tygrysek

No to za co te premie w takim razie są? Firma ma opracowany jakiś system premiowy? Czy może jakieś uznaniowe dają, jak ktoś dobrze pracuje?

Mańka Nowy wpis

Jestem po studiach logistycznych. Szukam pracy tego typu jak tutaj trzy lata temu mieli stanowisko Junior Logistics Specialist w ogłoszeniu. Tam w ogóle jest ważne wykształcenie? Nie moge przeczytać, bo w tamtej ofercie poznikało wszystko

Kojarze firmę z targów kariery na mojej uczelni, bo byłem zainteresowany stanowiskiem młodszego specjalisty ds. Księgowości. Dostałem inną pracę, ale nadszedł czas na zmiany, więc czy polecacie aplikować na to stanowisko. Jak zarobki, ściezka kariery? ;)

Rysiek Nowy wpis

Praca raczej spokojna. Miejsce pracy komfortowe, zespół nieproblemowy, socjal niczego sobie, szkolenia możliwe, siłka, fitnesik. Jednak wynagrodzenie słabe w okolicy minimalnej (+/- 10-20%). Dofinansowanie posiłków coś koło 320 zł/mc.

Logistyka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Tak dla jasności, ile zarabia teraz specjalista ds. logistyki? Jakiś czas temu pisali tutaj o robocie za najniższa krajową i po prostu chce mieć już co do tego pełną jasność, bo chyba do tego konkretnego stanowiska jeszcze nikt się nie odnosił? Interesuje mnie proces rekrutacyjny rozmowa to czysta formalność czy jednak mogą dać jakieś zadanie? Jak sprawdzane są umiejętności w zakresie SAPa? czy w ogóle?

zakupowiec
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy firma aktualnie rekrutuje? Czy można wysłać aplikację w ciemno? Proszę o informację jak nawiązać kontakt.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alumeco Service Sp.zo.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Tati

Nie widzę tu żadnych ofert od 2021, a znajomy kazał mi sprawdzić, jak powiedziałem, że szukam roboty. Master Data Scientist - nie ma takiego wakatu przypadkiem aktualnie? Albo podobnego, może być na UoP albo b2b, nie ma różnicy. Jaka umowa najczęściej w ogóle jest podpisywana?

Tati

Chetny

Podpowie mi ktoś czy firma aktualnie ma otwarte rekrutacje ? Jakieś wskazówki bardzo by się przydały

Tak dla jasności, ile zarabia teraz specjalista w zakupach? Jakiś czas temu pisali tutaj o robocie za najniższa krajową i po prostu chce mieć już co do tego pełną jasność, bo chyba do tego konkretnego stanowiska jeszcze nikt się nie odnosił? Interesuje mnie proces rekrutacyjny rozmowa to czysta formalność czy jednak mogą dać jakieś zadanie? Jak sprawdzane są umiejętności w zakresie SAPa?

Matylda

Czy mógłbyś doprecyzować termin "marnie płaca"? będę wdzięczna. Interesuje mnie stanowisko w dziale logistyki. 3 lata doświadczenia.

Jędrek

Zdarzają się jakieś nadgodziny może? Albo są jakieś premie za wyniki, staż pracy? Inflacja daje w kość, fajnie byłoby znaleźć firmę, która nie trzyma się kurczowo tylko podstawy..

Specjalista

Raczej słabe wynagrodzenie, stanowisko pracy bez zarzutu, system hybrydowy, miła atmosfera, zarówno wśród pracowników jak i w relacjach z szefostwem, bogaty socjal, jasne zasady działania - piszę z własnej perspektywy; +3 lata w firmie

Ayo
@Specjalista

Hybryda na jakich zasadach? To znaczy ile dni zdalnie a ile z biura tygodniowo? Można sobie wybrać jak komu pasuje czy jest to narzucone odgórnie przez szefostwo?

@Ayo

2 dni ho 3 dni w biurze. Narzucone, ale już które dni to wybierasz sam. Ale tu też jest elastycznie, kierownicy też ludzie :)

Firma jest spoko, zespół bardzo przyjazny, zadania nie można narzekać. Szefowie w porządku. Jedyny minus to płaca w okolicy minimalnej:-(

Eryk

A ogólnie to premie występują czy nie? widzę ze ktoś akurat cos wspominał w jednym wątku o karcie żywieniowej. Pisze tu w sprawie pracy jako specjalista logistyki. Nie widzę konkretów o premiach. Czy występuje zatem sama podstawa? Ile może wynieść?

Jeti
@Eryk

w standardzie mamy tylko premie okresowe YETI

To nie ma jakichś konkretnych wytycznych, które trzeba zacząć realizować, aby mieć szansę otrzymać taką premię? I jeżeli dostaje się już tą uznaniową, to w jakiej wysokości ona jest?

Benefitka

Mam pytanie czy w tej firmie są jakieś benefity które można wykorzystać jako voucher na zakupy czy nie ma czegoś takiego? Jeśli tak to ile to jest na miesiąc? Pozdrawiam

Jak dla mnie na to co wymagają oferują słabe warunki, nie że coś skomplikowanego tylko chodzi o zakres obowiązków.

Justa

Trochę się już powtarzasz z tym komentarzem... ;P Może w końcu podasz widełki zarobków, aby pokazać ludziom na jaką pensję faktycznie można tu liczyć? ;) Będę wdzięczny

@Justa

okolice 4000 zl -specjalista 4 lata doświadczenia

Ojejku

Na dzisiejsze czasy to raczej skromnie... Jakieś premie do tego? Kwartalne? Roczne?

Jasiek

Uwaga, dla tych co mają dwie lewe ręce do pracy w Alumeco nie ma perspektyw! Za to ci ogarnięci mogą liczyć na naprawdę niezłe warunki:) Z mojej perspektywy - firma godna polecenia!

W.
@Jasiek

Zgadzam się z Tobą. Chociaż nie zawsze praca i zaangażowanie "ogarniętych" są doceniane. Najwięksi narzekacze to przeważnie osoby, które najwięcej czasu spędzają na plotach i telefonach.... Zwrócenie uwagi skutkuje obrazą stanu.

Boy

Czy urlop w Alumeco sp. z o.o. jest płatny 100%?

Nikt wprost o zarobkach nie chce mówić, jakie to polskie . Każdy kręci a nie powie konkretnie prosto z mostu co i jak.

@Kandydat

A na jakie stanowisko chcesz kandydować, gdy na stronie grupy jest info o braku ofert pracy? Poza tym weź pod uwagę, że może tutaj mają jakiś zakaz wspominania o zarobkach. Tak zgaduję. Macie coś takiego, pracownicy, i stąd te mgliste dywagacje zamiast konkretów w PLN?

Cukiereczek

Słabo płaca i żadne cukrowanie tutaj nie pomoże.

Hej, czyli jak to u was działa, wynagrodzenie jest uzależnione od wyników i efektywności, tak? Czy bardziej ci chodzi o to, że jak dobrze pracujesz to i na awans możesz liczyć, co wiąże się z wyższymi zarobkami z automatu?:)

O awansie to tu można pomarzyć.... Jedynie w grę wchodzi możliwość zmiany stanowiska i przejście do innego działu. Dzięki temu możesz się wiele nauczyć i zobaczyć firmę z innej perspektywy. Jeśli chodzi o awans to tutaj raczej struktura jest płaska.

Grzegorz

Baśka
@Grzegorz

Co znaczy mało w przypadku specjalisty? Minimalna krajowa 3 600 PLN brutto? Może warto poczekać i popracować do lipca 2024 r. kiedy to wzrośnie ustawowo do 4 300 brutto? ;) Ale serio, czy macie jakieś premie? Nie spotkałam wzmianki o nich.

Cukiereczek
@Baśka

Słabo płaca i żadne cukrowanie tutaj nie pomoże.

Nie no ktoś już pisał o tych premiach, że ich nie ma, one ani na umowie nie są deklarowane ani na niczym? Jak się zatrudniasz to wiesz, że przychodzisz na samą podstawę? Na niej tak właściwie jakie jeszcze warunki są uwzględnione?

Tygrysek
@Baśka

A wykazujesz jakąkolwiek inicjatywę? Premie są przeważnie za coś, a nie siedzenie 8h i plotkowanie... Fakt faktem, że podstawy mogłoby być więcej jak na specjalistyczne stanowiska.

Kora
@Tygrysek

Czy można liczyć w Alumeco Service Sp.zo.o. na prywatną opiekę medyczną?

2lata

Nie ma typowego abonamentu medycznego. Jest refundacja faktur za usługi medyczne. Z mojej perspektywy to lepsze rozwiązanie bo mogę wydać na dentystę.

Zostaw merytoryczną opinię o Alumeco Service Sp.zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alumeco Service Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alumeco Service Sp.zo.o.
4.6/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Aleja żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20
    35-301 Rzeszów