Opinie o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Alumeco Service Sp.zo.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alumeco Service Sp.zo.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alumeco Service Sp.zo.o. w Rzeszów

Pozytywka

Plusy - młody zespół - możliwość rozwoju i poznania ciekawych ludzi - komfortowe miejsce pracy - klimatyzacja, szerokie benefity, kawa, karta restauracyjna, refundacja faktur za usługi medyczne - można uzyskać wsparcie od góry - zaangażowanie jest doceniane Minusy - słabe wynagrodzenie - brak premii Ogólnie 7/10

@Pozytywka

Słabe wynagrodzenie to jak dla mnie duży minus. A możliwość rozwoju to także profesjonalne szkolenia za które płaci firma? Czy jak nie ma kasy na dobre wypłaty to na tym też oszczędzają?

2lata

Możliwości rozwoju, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne są możliwe. Języki obce, studia magisterskie, podyplomowe lub szkolenia merytoryczne.

ciastko

budżet się spina tylko świcie głównego dowodzącego. reszta może sobie conajwyżej owocki zjeść ;)

Ooo

Jest w miare ok choc faktycznie moze te pensje nieco odstaja od swiatowych firm na Jasionce. Z drugiej strony jest mniejsza presja a i firma wydaje mi sie bardziej przyjazna. To nie typowe korpo. Po kilku latach nadal jestem zadowolona. Nie mozna sie nudzic to na pewno.

Cukiereczek
@Ooo

Słabo płaca i żadne cukrowanie tutaj nie pomoże.

@Cukiereczek

Myślisz że poprzedni komentarz to cukrowanie? Słabo to znaczy ile? Jak nie podajesz stawki to ciężko ocenić. A chciałbym wiedzieć czy warto tu aplikować.

Joja

Jak jesteś po studiach i szukasz doświadczenia to bardzo dobra opcja na początek.

aaa

Pracuję w tej firmie już parę lat. Dostałam się bez znajomości, przez ogłoszenie na pracuj. Pracy jest bardzo dużo, w moim przypadku potrzebny był czas, żeby wszystko sobie poukładać i nie siedzieć po godzinach. Bywa że człowiek ma dosyć i nie wie w co ręce włożyć ale z drugiej strony jak się zastanowić to firma oferuje dużo benefitów. Można to sobie porównać z ofertami innych firm np.na wspomnianym pracuj. Jest dofinansowanie do lekarza i karty Multisport, można przystąpić do ubezp.grupowego za złotówkę. Jest karta lunchowa na 300zl co miesiąc, dopłata do okularów jeżeli ktoś musi z nich korzystać, szkolenia i parę innych drobiazgów... Dla mnie sprawa jest prosta, można marudzić albo docenić to co się ma bo trudno to przebić. Jestem szeregowym pracownikiem i zdaje sobie sprawę z tego, że ciężko będzie o lepszą pracę w innej firmie w okolicy Rzeszowa.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Alumeco Service Sp.zo.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Psikus

Dla mnie firma jest ok. Pensja pozostawia trochę do życzenia ale nie sądzę, żeby w okolicy płacili znacznie lepiej. Dobra atmosfera i relacje między pracownikami. Mnie sie podoba.

Klarysa
@Psikus

To jakie w ogóle są tu widełki i jakie są średnie pensje, bo kilka osób już tu pisało o mało zadawalających kwotach? Czy z przełożonymi też można liczyć na dobre relacje, bo chyba atmosfera też odgrywa ważną rolę, a z tego co piszesz między współpracownikami nie ma problemów?

PINIĄDZE TO NIE WSZYSTKO
@Klarysa

Finansowo- słabo. Atmosferycznie lokalnie- w porządku. Benefity poza piniądzem- dobre. Siłkę dofinansują, posiłki dofinansują, ubezpieczenie na życie oferują, lekarza dofinansują, nawet na studia mogą Cię wysłać... PINIĄDZE TO NIE WSZYSTKO ALE WSZYSTKO BEZ PINIĘDZY TO sama rozumiesz...

ktos

Pewnie są firmy co lepiej płacą...Zawsze takie będą... Kwestia co dla kogo jest priorytetem...

XYZ

Sporo się tutaj leje hejtu na kwestie finansowe. Jestem stosunkowo nowa. Finansowo dostałam co chciałam ale fakt, że dopiero po okresie próbnym. Firma płaci tak jak inne w Rzeszowie. Generalnie polecam. Jest stabilnie i dość przewidywalnie. Fajnie że zawsze dotrzymują słowa.

Analitycy Danych, jesteście tu? Szukam pracy w analityce i IT, doświadczenie mam, umiejętności jakieś też ;) Kolega kiedyś tu pracował i raczej chwalił, jak warunki wyglądają obecnie? Szukają kogoś w ogóle na to stanowisko, czy raczej nie ma szans w najbliższym czasie, ze jakiś etat się zwolnił? Czytam co piszecie o stawce, no niewiele płaca, ale może są perspektywy na większe zarobki?

Długoterminowa

Jak zależy ci na kasie- daruj sobie te firme. Jak szukasz w miare swietego spokoju mozesz sie zasatanawiac. Nie slyszalam zeby szukali kogos do analizy.

Żenata

Jak dla mnie firma w porządku. Jedyny minus za słabe wynagrodzenia. Ostatnia podwyżka czysto symboliczna lub raczej skandaliczna. W czasie 20% inflacji podwyżka 3% to prawdziwa żenada...

Tomasz
@Żenata

i jaka była reakcje ludzi po takich podwyżkach? dużo ludzi się zwolniło?

Jak wygląda ścieżka kariery w Alumeco Service Sp.zo.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ciasteczko

Dla mnie firma spoko. Płacą tak sobie ale mi chce się przynajmniej przychodzić do pracy. Polecam na pierwszą lub kolejną pracę. Ale fakt, kredytu z tej pensji nie spłacisz.

Honorka
@Ciasteczko

A o jakim stanowisku mówisz? I czy możesz napisać mniej więcej jakie są te zarobki, o których wspominasz? Bo każdy pojmuje inaczej wartość pieniądza...

Ciasteczko
@Honorka

3700 zł; specjalista; 3 lata doświadczenia

Rozgoryczona

Dostałam zapowiadane nowe warunki współpracy na kolejne 12 miesięcy. Bez komentarza. Tłuste koty zdają się myśleć tylko o sobie..... Firma oderwała się od rzeczywistości. Podwyżka żenująca. Z tego co rozmawiam nie jestem jedyna. Nie pojmuję tej polityki.

Wiesław

Czy wymagane jest wyższe wykształcenie? Jestem po maturze. Czy jest szansa na przyjęcie mnie do pracy? Znam angielski, komputer i MsOffice.

czy firma dalej poszukuje do działu master data?

@Kandydat

Tak- nasza oferta jest wciąż aktualna. Osoby zainteresowane pracą w Material Master proszę o wysłanie aplikacji na adres hr@alumeco-service.com

@Kandydat

Rekrutacja do działu material master została skutecznie zakończona i wolne stanowisko obsadzone. Swoje zainteresowanie współpraca z nami można wyrażać poprzez kontakt na hr@alumeco-service.com. Jesteśmy elastyczni oferujemy szeroki wachlarz możliwości współpracy: praktyka, staż, praca, B2B

Izabela
@Dział HR

Dzień dobry, czy mogłabym prosić o więcej informacji na temat praktyki/stażu w państwa firmie?:)

@Izabela

Oferujemy różne możliwości współpracy w ramach praktyk studenckich, staży, umów zleceń, B2B Forma współpracy zostaje ustalona w oparciu o bieżące potrzeby firmy, profil kandydata oraz uzgodnione cele współpracy. Współpracując z nami budujesz zdobywasz cenne doświadczenie oraz kompetencje w zakresie systemu SAP choć nie tylko. Odnośnie szczegółów prosze o kontakt z hr@alumeco-service.com w temacie proszę wpisać STAŻ i załączyć swoje CV. Zapraszamy wszystkich chętnych! Dział HR

Jacek

Czy firma aktualnie rekrutuje? Gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy?

@Jacek

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Zapraszamy do zgłaszania zainteresowania współpraca z nami poprzez hr@alumeco-service.com

czy firma jest biurem rachunkowym? bo taka jest przypisana branża? obsługujecie tylko Polskę czy również księgowość za granicą? i czy są otwarte pozycję do assets management bo to moja specjalność

@Kandydat

Alumeco Service w Rzeszowie jest centrum usług wspólnych grupy Alumeco oferując wsparcie w obszarze zakupów, logistyki, kontroli jakości, koordynacji sprzedaży, finansów, material master oraz RPA. Tym samym nie jesteśmy biurem rachunkowym, aczkolwiek realizujemy księgowość dla wszystkich spółek grupy w Polsce. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane praktykami, stażem lub pracą w wyżej wymienionych obszarach. Kontakt przez hr@alumeco-service.com

Byly pracownik

Ludzie alumeco to nie caly świat. Zamiast narzekac proponuje rozejrzec sie dookola. Świat sie zmienil. Alumeco z perspektywy wspominam dobrze ale stracilam kupe kasy nie podejmujac wczesniej inicjatywy. Teraz zarabiam 50% wiecej I nie narzekam.nie dajcie sie nabierac na te historie o atmosferze i dobrym klimacie. Trzeba dzialac tu i teraz. Cukrowanie nic nie pomoze.

xyz
@Byly pracownik

dokładnie, tyle jojczą a chyba nadal stary skład na stanie ... czas przejść do działań a nie tylko psioczyć

Ciekawy
@xyz

Skoro sklad sie nie zmienia to moze jednak nie jest tak zle. Czy jest jakies inne wyjasnienie?

Relacje w pracy bardzo dobre. Świadczenia pozafinansowe spoko. Pensje w przypadku długoletnich pracowników fatalne. Firma nie nadąża za stawkami w Rzeszowie. Lepiej w przypadku pracowników, którzy dołączyli w ciągu ostatnich 2 lat. Dla mnie 6/10.

No faktycznie oferta 0-8% to oferta nie do odrzucenia. Jak tak dalej pójdzie to będę miała podwyżki gwarantowane poprzez płacę minimalną... Expect less, give more. Żenada.

AS Pracownik

Jedyne co możesz dostać w tej firmie to więcej obowiązków. Będziemy pracować więcej za mniej. Wycisnąć ile się da z pracownika.

Karol
@AS Pracownik

No dobra. Tylko jak więcej obowiązków to powinna też być większa pensja. Serio podwyżki tylko 8%? To bardzo mało. Już były czy dopiero będą?

Mietek
@Karol

może te 8% to będzie chociaż w EUR?

Patrząc po wcześniejszych wpisach widzę, że zarządowi tą informacją udało się osiągnąć cel. Chyba im to aktualnie na rękę, ponieważ rotacja się zwiększy. Nie będzie zwolnień z wypłatami odpraw, a kierownicy umyją rączki od typowania osób i wręczania wypowiedzeń... Szkoda, że na tej rotacji firma traci na jakości pracy. Odchodzą starzy pracownicy, którzy swoją wiedzę o procesach gromadzili przez lata. Teraz szkolenia nowych są po łebkach, bez tłumaczenia co z czego wynika i jak wyglądają procesy. Tak rodzą się klepacze, którzy nawet nie wiedzą co robią.

Szczerze wątpię, że lokalni liderzy są zainteresowani rotacją i utratą długoletnich pracowników na których się przecież opierają. Myślę, że ostatecznie liderzy też będą ofiarami tej rotacji...

Zostaw merytoryczną opinię o Alumeco Service Sp.zo.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alumeco Service Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alumeco Service Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alumeco Service Sp.zo.o.
4.6/5 Na podstawie 138 ocen.
  • Aleja żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 20
    35-301 Rzeszów