Opinie o Job Innovation Sp. z o.o. w Rzeszów

Agencja Pracy Tymczasowej, nr licencji 10332

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job Innovation Sp. z o.o. w Rzeszów

Mezo

Porządna firma, dołaczam do grona zadowolonych pracowników i też polecam!!

Arek

Witam, przerobiem w tej firmie z 5 miesięcy, w Salangesch u Pana Cerettiego, sam nie wiem jak tam tyle wytrzymałem, gość urządzał nam rodeo kto będzie lepszy to zostanie

marek
@Arek

to nie jest pan,to alkoholik i sadysta

Wojciech
@marek

Po Twoim wpisie można śmiało stwierdzić, że masz jakieś doświadczenie związane z pracą w firmie Job Innovation. Cieszy mnie to, że są tutaj osoby, które mogłyby mi pomóc. Pomóc mi trzeba, ponieważ chcę ustalić, jak przebiega proces rekrutacyjny do pracy w tym miejscu oraz z ilu etapów się składa. Czy dowiem się tego od Ciebie Marku?

Miro
@Arek

Pracowałeś 5 miesięcy i nawet nie nauczyłeś się pisać poprawnie nazwy miasta w jakim mieszkałeś!!! jak jeteś niekumaty to niedziwne ze odpadłeś z tego rodeo! Widać, że to nie Ceretti jest zły tylko ty debilny?!

Arek
@Miro

Nie pojechałem tam uczyc sie pisowni miast francuskich bo mam na to wyj. Polskie znam wszystkie,

Greg

Pracowałem przez Job prawie 2 lata we Francji i nie miałem żadnych problemów Dobrze wspominam ten okres życie jednak zmusiło mnie do powrotu do Polski Jak kiedyś będę miał potrzebę pojechać za granicę to tylko przez Job, wszytsko dobrze zorganizowane i pewna wypłata, a to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam wszystkie miłe panie :)

Job Innovation
@Greg

Dziękujemy za miłe słowa oraz za to, że docenił Pan naszą pracę, Ekipa Job Innovation również serdecznie pozdrawia i zapraszamy do współpracy.

Stanley

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Jedno wielkie kłamstwo na każdym kroku. Praca, mieszkaniei cała reszta. Szkoda waszego zdrowia.

Firma Job Innovation Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Praca na produkcji - bez doświadczenia - Zagórz. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Baron

Wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem - szacun dla firmy bo z innymi pracodawcami roznie to bywało...

W Polsce

Pracowałem w tej agencji jako spawacz. Zakwaterowanie okej, warunki finansowe względem wykonywanej pracy są też uczciwe. Wiadomo są firmy gdzie jest wiecej ,są firmy gdzie jest mniej....Jeśli były problemy wystarczyło zadzwonić, wszystko do dogadania. Niestety spotkałem w firmie alkoholików których ścigali komornicy, choćby za nie płacenie alimentów I myślę że to Ci właśnie piszą te negatywne komentarze. Nagle zdziwieni że mają małą pensję skoro połowę zajął komornik... idioci

Mila

Solidna firma

Byly pracownik
@Mila

Pracowałem z firmą Job ok 2 lata POLECAM!!!

Niemilý pan 82

Nie polecam Job tak zwanej dobrej agencji jak to mozna nazwac haha????????jak trzeba bylo jechac do pracy cuda obiecywali po przyjezdzie chlew i gorzej sie nazwac tego (usunięte przez administratora) omijajcie ludzi ta firme z daleka szkoda czasu i pieniedzy na wyjazd !!!

Odpowiedź
@Niemilý pan 82

Szkoda, że nie dopisał Pan, że został zwolniony za nadużycie alkoholu i niestosowne zachowanie na mieszkaniu... Pracował Pan pół roku i wszystko się zgadzało, teraz jak Pana zwolniliśmy to oczernia Pan firmę, żałosne. Pana jako pracownika też nikomu nie polecimy!

@Niemilý pan 82

Chlew to ty zrobiłeś !!! Jak lubisz wypić nie wyjeżdżaj!!! Agencja jest spoko wiem co piszę GOSCIU ogarnij się !!!

Jaki dress code obowiązuje w Job Innovation Sp. z o.o.?

Niki

Zależy od stanowiska ;)

Eric

Dodalem z telefonu emotikony- kciuki w gore ale widze ze z tego zrobily sie pytajniki heheh Agencja jest ok oby dzialali jak najdluzej

Jean

Чесна компанія - jak to mówi mój kolega. Nie mogę powiedzieć złego słowa, pieniądze na czas, zakwaterowanie w porządku. Widzę tu kilka negatywnych komentarzy, wiadomo nie każdemu pasuje ale idąc do pracy nie można oczekiwać że firma będzie płaciła nugusom albo alkoholikom jakby robili 200% normy, a na dodatek będzie dla nich pobłażliwa jeśli nie działają żadne prośby oraz rozmowy. Ja firmę Polecam, są solidni.

Miki

Wedlug mnie są w porzadku, zawsze mozna sie dogadac a jak ktos cwaniakuje to szybko konczy karierę...

@Miki

czy uważasz za (usunięte przez administratora) o zapytanie i dzwonienie do agęcji gdzie moje godziny za soboty i za prace po godzinach gdzie w deszczu i mrozie i wietrze człowiek uczciwie chce dorobic na nadgodzinach i nikogo to nie interesuje,ani grosza za ciężką pracę przy stawianiu też rusztowania ,a gdzie diety wszystko ukradła agęcja za badania lek,za ubrania ,ani grosza ,a kiedy trzeba było zagwarantowac przejazdy do domu bo zamykali granice to nikt z biura się nie interesował ,telefonów nie odbierali miki jesteś mały chyba że masz coś wspólnego z nimi i jesteś naganiaczem .....oczywiscie prawda bedzie bolała i w wiekszosci bedzie skasowana

Przerabiałem to
@kris

Niki to zwykły dupowłas który oprócz .wrażenia bez wazeliny nic innego nie potrafi sensownego zrobić ponieważ nic nie umie. Najważniejsze, że huśta się na plecach innych w robocie. Święta prawda co piszesz. Jeśli upomnisz się o swoje to jesteś najgorszy i te argumentu pani I..zapomniałam ,nie miałam czasu wina banku jesli się rozmawiało o pieniądzach ,mam emaile ,smsy mogę udostępnić dla zainteresowanych

Pablo
@Miki

Zgadzam sie po pol roku wspolprcy z nimi moge potwierdzic ze firma jest solidna.. co do samej pracy to pewnie zalezy tez od firmy w ktorej sie pracuje, mi trafil sie super przełożony francuz.

polak

(usunięte przez administratora)pośrednictwa patrzcie na umowę i igdzie bedziecie rozliczani na opiniach widzę naiwniaków albo sama agęcja opisuje sobie taką piękną opinię to zło ,,je teraz posypią się pozwy zbiorowe kto był to wie o co chodzi wysyłaja ludzi do (usunięte przez administratora) i udają że wsz ok większość nic nie mówi

Ilona
@polak

Krytykujesz Job Innovation, ale w zasadzie nie mówisz, o co konkretnie chodzi. Powiesz, co dokładnie poszło nie po Twojej myśli? Obietnice na rozmowie w firmie nie pokrywają się z rzeczywistością, co jest nie tak?

@polak

Pracuje z nimi już ponad rok i nie mam najmniejszych zastrzezen. Nie podoba sie to do widzenia, szukaj szczęścia gdzie indziej!

Job Innovation
@polak

Panie Januszu, a czy porzucenie miejsca pracy bez poinformowania Klienta lub Agencji jest według Pana uczciwe?

@Job Innovation

uczciwe jest wszyscy opuscili pracę ,

@Edi

8,5 e /g w budowlane a obiecywali10,50 (usunięte przez administratora)

Edi

Pracuje już chwile przez nich we Francji i co było powiedziane tak jest Kasa zawsze na czas -polecam

Edi

Pracuje już chwile przez nich we Francji i narazie wszystko się zgadza Co było powiedziane tak jest - polecam

Rami

Jedna z lepszych agencji jakie znam, nie mam nic do zarzucenia i można dobrze zarobic

Wojciech
@Rami

Jak dawno pracowałeś za pośrednictwem agencji Job Innovation? W wątku od dłuższego czasu była cisza, dlatego cieszy mnie, że pojawił się nowy wpis. Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mogą zgłosić się do tej agencji, aby znaleźć swoją pierwszą pracę?

Wiktor

Czy to z tego powodu tak rzadko piszecie swoje opinie na forum?

Maja

@Gostyniak widzę, że do tej pory nie dostałeś rzetelnej odpowiedzi. Czy może w tym czasie kontaktowałeś się z pracodawcą i chciałbyś odpowiedzieć na to pytanie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w Job Innovation Sp. z o.o.?

Gostyniak

Nie mam doświadczenia we współpracy z agencją pracy przy wyjazdach za granicę. Czy może mi ktoś podpowiedzieć w jakich krajach można najszybciej dostać dobrze płatną robotę? Czytałem wpisy i widzę, że chwalicie ich!

emin

Po prostu są słowni, płacą na czas, kontakt jest szybki no i pomagają kiedy trzeba. Z wieloma agencjami już pracowałem, a tylko nieliczne mogę polecić, Job jest w porządku ale wymagają tego samego od pracownika

emin

Zostaw merytoryczną opinię o Job Innovation Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Job Innovation Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Job Innovation Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Job Innovation Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Job Innovation Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 103 ocen.

Job Innovation Sp. z o.o.