Job Innovation Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o Job Innovation Sp. z o.o.

wal12 2014-07-30 17:15:12
witam, mam propozycje pracy w Kanadzie od nich, ale brak jakichkolwiek opinii, moze są faktycznie tacy dobrzy?:) prosze o info.

Pozdraiwma.
klaus 2014-08-04 14:39:58
brak opini to chyba dobrze swiadczy bo inaczej by ich obsmarowali
mariopieca 2014-10-15 00:40:25
Przepraszam a znasz Rafala? Mam tam wlasnie jechac do pracy....
,,, 2014-10-15 09:33:50
nie , nie znam. tam przyjezdza i odjezdza sporo ludu
anel 2014-11-05 14:57:39
nie pośrednikiem tylko pracodawcą, który kieruje pracownika do pracy u pracodawcy użytkownika; to jest agencja pracy tymczasowej i ona wie czy jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy użytkownika; pracodawca użytkownik rzadko od razu określa możliwość zatrudnienia u niego; zazwyczaj zgłasza taką propozycję do agencji jak pozna pracownika, jego kwalifikacje i możliwości
Lilo 2014-12-18 02:12:18
Nie ma co wychodzić z czarnymi scenariuszami. Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry to będzie w stanie sam się obronić w pracy poprzez swoje zachowanie czy osiągane rezultaty i sukcesy. W innym wypadku niestety nie ma co liczyć na dobre rozwiązanie. Swoją drogą ciekawe jakie średnio stawki oferują w Job innovation.
tadek 2015-02-22 13:37:56
hmm jezeli osoba jest pracowita i zaangazowana to tez uwazam ze osiagnie sukces w pracy rezultat tez musi byc aby firma dobrze prosperowała i płaciła rowniez w terminie bo teraz roznie bywa a jak jest u nich czy wynagrodzenie jest wyplacane na czas i jak jest na rozmowie kwalifikacyjnej ciezko mczy da sie wybrnac z zadawanych pytan..
bartek 2015-03-10 02:42:30
Raczej jeśli Job Innovation jest tylko agencją pracy, to później każdy w pracy będzie musiał umieć się bronić sam, oni tylko umożliwiają ludziom znalezienie pracy i kontaktują z pracodawcą, a cała reszta jest w gestii pracodawcy ale i osoby szukającej pracy. Przynajmniej tak to wygląda z tego co się orientuje w temacie
kaśka 2015-03-25 18:35:02
no poruszyłeś bardzo ciekawy i ważny temat, bo mnie właśnie interesuje jak jest z późniejszą pomocą i wsparciem ze strony takiej agencji jak Job Innovation Sp. z o.o. wiadomo że problemy jakieś i pytaniua mogą się pojawić i ciekawi mnie czy firma jest później jakimkolwiek wsparciem dla pracownika, odpiszcie proszę
Ania 2015-03-28 11:07:43
Jeśli tylko rekrutują i zatrudnia Cię pracodawca to co do tego ma Agencja, oni Cię skontaktowali z pracodawcą a już od ciebie zależy jak się zaprezentujesz i jak Ci się będzie pracować; a jeśli jesteś ich pracownikiem na umowę o pracę tymczasową to wszelkie problemy zgłaszasz do Agencji bo oni są Twoim pracodawcą
cez... 2016-07-18 20:06:02
Witajcie.
Kto szuka opini o tej firmie to firma jest wporządku, ale trzeba być tez uczciwym ze swojej strony.
Wynagrodzenie i koordynacja jest jak to mówią za rączkę i do przedszkola. Z mojej strony daję bdobrą opinię dla pracodawcy-polecam.
Cez....
peti 2016-07-20 22:51:04
Zalezy gdzie ta praca, we Francji lepiej wychodzi jak zatrudnia agencja. Ja tez miałem obawy przed wyjazdem bo firma wtedy byla nieznana, zadnych opini ale zaryzykowalem i to byl strzal w dziesiatke. Pracuje juz kilka miesiecy i kasa zawsze na czas, zawsze sie zgadza, jak trzeba to pomagaja w roznych sprawach. Oby wiecej takich agencji! polecam
gość 2016-07-21 11:06:29
Posiadanie 5letniego doświadczenia przy budowie maszyn @nolimit nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo przecież w zamian dają zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zadąń. A wypłata terminowa?
drossel 2016-11-11 21:01:03
Witam wszystkich forumowiczów, cała prawda jest nastepujaca o agencji pracy Job innovation ze środy Wielkopolskiej : jak jest potrzebny to wszystko ladnie pieknie, po przyjezdzie na miejsce jestes zatrudniony u polskiego ( francuza - ktory zalatwia wszystko przez tel ) ludzie to masakra mysla ze wszyscy beda robotami i zapier.... jak nie wolnicy, zero BHP i odpowiedzialnosci, sa wypadki o ktorych sie nie mowi, praca polega na tym ze jestes tydzien tu a tydzien gdzies indziej, u mowa przedluzana na 1, jedyne co placa zaliczki 200 euro na tydzien ktore nazywaja dieta ( dieta jest osobno) a nie jak w tym przypadku odtracane od wynagrodzenia, warunki mieszkaniowie jak sie trafi, firma malo pomaga i wiele sobie zarzuca wkierunku pracownika, placa lecz nie warta robota jest tych pieniedzy bo czlowieka zgnoja a jak sie odezwiesz to jestes juz podpi... na tel do calego Polskiego francuza ze sie odezwales, tok myslenia ludzi jest naprawde glupi, sinbadem podroz dluga, meczaca, caly polamany, szybciej i wygodniej oraz taniej bylo by samolotem, ocena marna za te 3 budowy, na koniec na budowie jest samowolka z piciem ( pija w pracy i nie ma alkomatu) liczy sie duma ala majstra ktory ustala robote przez tel, bez umyslu robota i na wariata, co chwile szukaja osob bo sie zwalniaja, porobia tydzien max 2 i nastepne 2 osoby nowe. Tak to wygloda
arti 2016-12-22 20:40:52
drossel , w jakiej francuskiej firmie byłeś , 5 stycznia mam być gdzieś pod marsylją , napisz mi proszę na mejla arti116@op.pl
zizitop 2017-01-05 17:44:52
Niech zaczną szanować pracowników a nie traktuje sie ich jak przedmioty.. Bylem i drugi raz już bym nie pojechał tym bardziej do takiego pracodawcy który myśli ze Polacy to robole... Zero szacunku. Francja sallansches za mojej kadencji aż 4 wyjechali co mieli po roku stażu i miał ich za ludzi do obrażania i wykorzystać maximum itp. Trzeba tam być i samemu sie przekonać
Jedyny plus w tym ze kasa zawsze sie zgadzała można tak powiedzieć ale tez oszukują ludzi.
real 2017-01-07 00:40:55
Stary czasami jazdy ma to fakt ale co chcesz od agencji? W czym niby traktują ludzi jak przedmioty bo tego nie zauwazylem, a już trochę ich znam... Poza tym sam sobie przeczysz jak piszesz ze kasa zawsze się zgadzala ale tez oszukuja, widocznie cie nie chcieli bos pijak i tak się odgrywasz, zalosne... zapomniles dopisać ze kasa zawsze jest przed czasem i pomagają kiedy trzeba
Gruby 2017-01-10 16:19:16
Ja słyszałem, że agencja jest super a wyjazdy są dobrze zorganizowane. Powiedz mi jak przedstawia się sprawa języka. Czy muszę już umieć czy organizują kurs. Powiedz gdzie jest najlepszy wyjazd, bo szukam też dla kumpla.
Yankes 2017-01-10 19:50:23
zgadzam się z @real bo że jazdy są to każdy jest człowiekiem i ma lepsze i ma gorsze dni a jak źle pracujesz to są jazdy; a kasa się zgadza i zawsze na czas, a nawet jeśli są pomyłki to są wyjaśniane i wszystko się zgadza
Byllllll 2017-01-13 22:28:05
O pracy nie będę mówił, bo to nie zależy od Job'a, ale z wypłatą w terminie się nie zgodzę, kiedy wypłata przysługuje w Sobotę lub niedziele powinna być wypłacana w dzień roboczy, aby pracownik miał ją na koncie, gdy pracodawca nie dotrzyma terminu powinien płacić odsetki, pomijając to może być także kara pieniężna... Wypłata 15 każdego miesiąca fajnie tylko szkoda że nie mam jak zapłacić za rachunki, ponieważ w sobotę i niedziele przelew nie leci, gdyż batmany sobie ustawili to jako dzień święty. A termin wypłacania nie zależy od tego u którego pracujemy (dla mniej kumatych).
Job Innovation Sp. z o.o. 2017-01-16 09:28:27 [pracodawca]
Określone w przepisach Kodeksu pracy zasady dotyczące wypłaty wynagrodzenia za pracę nie dotyczą wynagrodzenia z tytułu umów cywilnoprawnych: umowy-zlecenia, umowy o dzieło czy umowy agencyjnej. A dlaczego nie napisze Pani że w poprzednie miesiące wynagrodzenie było przed terminem? W tym miesiącu przelew za wynagrodzenie został wykonany w dniu 13-01-2017.
Xxx 2017-01-16 20:40:25
Ja swojej wypłaty jeszcze nie mam
Timon 2017-01-17 17:48:22
Ja też jeszcze nie mam wypłaty
Kamikaze 2017-01-17 18:33:47
Swojej wypłaty także nie mam, lecz za to mam dużo rachunków. Wstrzymywałem się z opinią, ale to już niewyobrażalne, za każdym razem gdy dzwoniłem po wypłatę mówiono mi co innego.
Kamikaze 2017-01-17 19:46:13
art. 481 § 1 Kodeksu cywilnego, zgodnie z którym jeżeli dłużnik opóźnia się ze spełnieniem świadczenia pieniężnego, wierzyciel może żądać odsetek za czas opóźnienia, chociażby nie poniósł żadnej szkody i chociażby opóźnienie było następstwem okoliczności, za które dłużnik odpowiedzialności nie ponosi.
Bombel 2017-01-20 11:21:27
U nas jest masę prawników, paragrafy sypią się z rękawa. Każdy ma podpisaną umowę i wszystkie warunki płacy są wpisane. Trzeba zgłosić się ponownie być może ktoś popełnił błąd ,to się zdarza!!! Tam pracują ludzie
Zostaw swoją opinię o Job Innovation Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Innovation Sp. z o.o.