Job Innovation Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o Job Innovation Sp. z o.o.

wal12 2014-07-30 17:15:12
witam, mam propozycje pracy w Kanadzie od nich, ale brak jakichkolwiek opinii, moze są faktycznie tacy dobrzy?:) prosze o info.

Pozdraiwma.
klaus 2014-08-04 14:39:58
brak opini to chyba dobrze swiadczy bo inaczej by ich obsmarowali
mariopieca 2014-10-15 00:40:25
Przepraszam a znasz Rafala? Mam tam wlasnie jechac do pracy....
,,, 2014-10-15 09:33:50
nie , nie znam. tam przyjezdza i odjezdza sporo ludu
anel 2014-11-05 14:57:39
nie pośrednikiem tylko pracodawcą, który kieruje pracownika do pracy u pracodawcy użytkownika; to jest agencja pracy tymczasowej i ona wie czy jest możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy użytkownika; pracodawca użytkownik rzadko od razu określa możliwość zatrudnienia u niego; zazwyczaj zgłasza taką propozycję do agencji jak pozna pracownika, jego kwalifikacje i możliwości
Lilo 2014-12-18 02:12:18
Nie ma co wychodzić z czarnymi scenariuszami. Jeżeli ktoś jest naprawdę dobry to będzie w stanie sam się obronić w pracy poprzez swoje zachowanie czy osiągane rezultaty i sukcesy. W innym wypadku niestety nie ma co liczyć na dobre rozwiązanie. Swoją drogą ciekawe jakie średnio stawki oferują w Job innovation.
tadek 2015-02-22 13:37:56
hmm jezeli osoba jest pracowita i zaangazowana to tez uwazam ze osiagnie sukces w pracy rezultat tez musi byc aby firma dobrze prosperowała i płaciła rowniez w terminie bo teraz roznie bywa a jak jest u nich czy wynagrodzenie jest wyplacane na czas i jak jest na rozmowie kwalifikacyjnej ciezko mczy da sie wybrnac z zadawanych pytan..
bartek 2015-03-10 02:42:30
Raczej jeśli Job Innovation jest tylko agencją pracy, to później każdy w pracy będzie musiał umieć się bronić sam, oni tylko umożliwiają ludziom znalezienie pracy i kontaktują z pracodawcą, a cała reszta jest w gestii pracodawcy ale i osoby szukającej pracy. Przynajmniej tak to wygląda z tego co się orientuje w temacie
kaśka 2015-03-25 18:35:02
no poruszyłeś bardzo ciekawy i ważny temat, bo mnie właśnie interesuje jak jest z późniejszą pomocą i wsparciem ze strony takiej agencji jak Job Innovation Sp. z o.o. wiadomo że problemy jakieś i pytaniua mogą się pojawić i ciekawi mnie czy firma jest później jakimkolwiek wsparciem dla pracownika, odpiszcie proszę
Ania 2015-03-28 11:07:43
Jeśli tylko rekrutują i zatrudnia Cię pracodawca to co do tego ma Agencja, oni Cię skontaktowali z pracodawcą a już od ciebie zależy jak się zaprezentujesz i jak Ci się będzie pracować; a jeśli jesteś ich pracownikiem na umowę o pracę tymczasową to wszelkie problemy zgłaszasz do Agencji bo oni są Twoim pracodawcą
cez... 2016-07-18 20:06:02
Witajcie.
Kto szuka opini o tej firmie to firma jest wporządku, ale trzeba być tez uczciwym ze swojej strony.
Wynagrodzenie i koordynacja jest jak to mówią za rączkę i do przedszkola. Z mojej strony daję bdobrą opinię dla pracodawcy-polecam.
Cez....
peti 2016-07-20 22:51:04
Zalezy gdzie ta praca, we Francji lepiej wychodzi jak zatrudnia agencja. Ja tez miałem obawy przed wyjazdem bo firma wtedy byla nieznana, zadnych opini ale zaryzykowalem i to byl strzal w dziesiatke. Pracuje juz kilka miesiecy i kasa zawsze na czas, zawsze sie zgadza, jak trzeba to pomagaja w roznych sprawach. Oby wiecej takich agencji! polecam
gość 2016-07-21 11:06:29
Posiadanie 5letniego doświadczenia przy budowie maszyn @nolimit nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo przecież w zamian dają zarobki adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zadąń. A wypłata terminowa?
drossel 2016-11-11 21:01:03
Witam wszystkich forumowiczów, cała prawda jest nastepujaca o agencji pracy Job innovation ze środy Wielkopolskiej : jak jest potrzebny to wszystko ladnie pieknie, po przyjezdzie na miejsce jestes zatrudniony u polskiego ( francuza - ktory zalatwia wszystko przez tel ) ludzie to masakra mysla ze wszyscy beda robotami i zapier.... jak nie wolnicy, zero BHP i odpowiedzialnosci, sa wypadki o ktorych sie nie mowi, praca polega na tym ze jestes tydzien tu a tydzien gdzies indziej, u mowa przedluzana na 1, jedyne co placa zaliczki 200 euro na tydzien ktore nazywaja dieta ( dieta jest osobno) a nie jak w tym przypadku odtracane od wynagrodzenia, warunki mieszkaniowie jak sie trafi, firma malo pomaga i wiele sobie zarzuca wkierunku pracownika, placa lecz nie warta robota jest tych pieniedzy bo czlowieka zgnoja a jak sie odezwiesz to jestes juz podpi... na tel do calego Polskiego francuza ze sie odezwales, tok myslenia ludzi jest naprawde glupi, sinbadem podroz dluga, meczaca, caly polamany, szybciej i wygodniej oraz taniej bylo by samolotem, ocena marna za te 3 budowy, na koniec na budowie jest samowolka z piciem ( pija w pracy i nie ma alkomatu) liczy sie duma ala majstra ktory ustala robote przez tel, bez umyslu robota i na wariata, co chwile szukaja osob bo sie zwalniaja, porobia tydzien max 2 i nastepne 2 osoby nowe. Tak to wygloda
Zostaw swoją opinię o Job Innovation Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Job Innovation Sp. z o.o.