Opinie o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak w Warszawa

M.

Ja Pracuję w tej firmie kilka miesięcy dostałam się do pracy z polecenia sąsiadki która tu pracowała wcześniej, i powiem jedno praca jak praca ,robię swoje i wychodzę .Co do wypłaty to płacą na czas i zdarzyło się raz że wypłatę dostałam 4 dni wcześnie .Niestety nie robię tego co bym chciała robić w życiu ,ale robię to za co są pieniądze.

ula

Karol wyślij swoje dane na biuro. Z czego co rozmawiałam z kierowniczką to kogoś poszukują. Bo się mnie pytała czy kogoś mam do polecenia.

Dorota

Pracuje w tej firmie w jednym z sprzątanym przez nich biurowcu i mogę po okresie 3 miesięcy powiedzieć ,że jestem zadowolony z pracy w EKOBRIS-ie. Plus : dobre godziny pracy, dobra podstawa plus premie nie ma problemu z urlopem szkolenie umowa o prace

Ola

Jedna z najlepszych firm w zakresie sprzątania!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mateusz

Witam, Zaczęliśmy współprace z firma EKOBRIS od trzech na nasze dwóch kancelarii prawnych. Przyznam ,że jestem szczerze zaskoczony współpracą z nimi na tak dobrym poziomie. Zero problemu od pierwszego dnia. Na dobry początek dostałem od firmy umycie okien w dwóch lokalizacjach. POLECAM.

Beata

Przyznam , że korzystam z usługi firmy od 2 miesięcy. I jestem bardzo zadowolona. naprawdę bardzo dobra firma. Doradzą a nie namówią na nie potrzebne usługi. Moim zdaniem jedna z najlepszych firm w zakresie sprzątania. Szybki czas rozpoczęcia usługi. Dobra komunikacja miedzy naszą firmą a pracownikami. Mają indywidualne podejście do klienta.

W EKOBRIS ,pracuje z fajnymi ludźmi, wszystko można załatwić i pracuje już kilka miesięcy i nigdy nie byli problemu z wypłatą. wynagrodzenie jest godne i nawet większe od innych podobnych firm. Wiem z własnego doświadczenia.

Witek

Pracuję w Ekobris od miesiąca w dużym budynku biurowym ,jak narazie wszystko ok,firma na czas płci bez problemu można wziąść zaliczkę. Szefostwo normalne da się z nimi dogadać .

Rafal

Nie wiesz jak płacą w Wa-wie ,składałem CV zobaczymy może się odezwą.

Sławek

Cześć Rafale. Zależny na jakim stanowisku. Ja sprzątam w zakładzie produkcyjnym w kutnie i mam cały etat, elastyczne zmiany (bardzo mi się to podoba), umowę o prace,stałe wynagrodzenie ok. 1700 netto plus premie.Co powiem szczerze nigdy wcześniej się mi nie zdarzało. Szczerze polecam ta ekobris jako dobrego pracodawce.

Rafal

Irek jak długo u nich pracujesz ? chciał bym i ja zmienic firmę na jakaś normalną , Jakie stawki dają?

Irek

Musze przyznać , ze bardzo dobrze mi sie pracuje w firmie EKOBRIS, Praca dobra , pensja dobra, atmosfera dobra. Polecam Irek

Irek

Musze przyznać , ze bardzo dobrze mi sie pracuje w firmie EKOBRIS, Praca dobra , pensja dobra, atmosfera dobra. Polecam(usunięte przez administratora)

Witam. Ja pracuje od samego początku Ekobris i szczerze bardzo dobra firma. Pensja na czas. W razie czego udzielą pożyczki. Po pracy w rożnych firmach Lux itp. Doceniam swojego obecnego pracodawce.

No w końcu! Można zostawić opinie o ekobris.pl . Chciałabym powiedzieć ,że jestem zadowolona z pracy w tej firmie. Pracodawca dobry i wymagający ale potrafiący wynagrodzić pracownika.

Basia

Witam, Pracuje w tej firmie od początku i szczerze powiem,że dbają o pracownika, nie problemu z urlopem oraz z pensją. Polecam potencjalnym pracownikom i klientom.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa

• Jak się pracuje w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Zobacz opinie na temat firmy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Kandydaci do pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak
4.5/5 Na podstawie 206 ocen.

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak