Opinie o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak w Warszawa

Arek

Dzień dobry, ja jestem zadowolony pracuje od 2 lat i nie ma problemu najmniejszego a firmą. Pensa na czas, dobre zarobki. Firma dobra zamierzam pracować dłużej.

Lucki

Linda - ruszyła rekrutacja na nowy obiekt podobno bardzo duży. Spróbuj zadzwonić. to sie dowiesz.

@Lucki

Ciekawe, czy @Linda nadal jest zainteresowana pracą w EKOBRIS. No ale dobrze, że o tym wspomniałeś, ponieważ w sieci nie ma żadnych ofert pracy od tej firmy. Teraz pozostaje kwestia, czy sam tam pracujesz, bo jeszcze przydałyby się tu informacje o tamtejszych zarobkach. Wiesz może, czy są one adekwatne do obejmowanego stanowiska?

Linda

Czy może teraz rekrutują?

Dominiki

Jednym zdanie podsumuje EKOBRIS - Sprzątanie biur : Firma sprzątająca na 5+ dba o pracowników i klientów.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jarosław

Usługi sprzątania na najwyższym poziomie. Ceny jedne z lepszych w Warszawie.

Arek

Mogę podpisać się tylko pod tymi opiniami, polecam pracę w firmie!

Ols

Pracuje od 4 miesiąca wzięłam pensje, wszystko zgodnie z rozmową o pracę . Firma wypłacana pensja na czas. Atmosfera pracy fajna. Sprzęt do sprzątania rewelacja widać że szef nie oszczędza. Górna półka.

Michalek

Polecę pracodawcę. Bardzo dobrze działająca firma.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

@Andrzej

Wyślij cv przez stronę www.ekobris.pl, do mnie odezwali się po kilku tygodniach. Lub zadzwoń pod któryś numer z strony.

Teresa
@Andrzej

Z tego co mi wiadomo szukają wśród swoich pracowników czy ktoś nie ma kogoś znajomego. W ten sposób dostałam się i ja do pracy. Spróbuj napisać wiadomość do firmy, wpisz nazwę w wyszukiwarkę i znajdzie stronę.

Natalia

Dzień dobry, Pracuje od 10 miesięcy w firmie EKOBRIS. Jestem bardzo zadowolona. Sprzątam dla nich klinikę. Pensja na czas, na środkach nie oszczędzają. Maja wypracowane swoje procedury sprzątania i technologie . Można prosić o pensje wcześniej bądź zaliczkę zawsze się ją otrzyma. Jeśli chcecie się zatrudnić mogę polecić. Własnie zaczęłam dodatkowe sprzątanie rano na innym obiekcie EKOBRIS i bez zmian warunki pracy. Inspektor mój bardzo sympatyczny.

Rozwiń proszę swój wpis dodany na forum. Napisz, dlaczego właściwie praca w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Czy pracodawca podał w trakcie rozmowy o pracę inne warunki niż te, które zostały zagwarantowane po zatrudnieniu? Pamiętaj jednakże, aby wpis zachowywał kulturę wypowiedzi i nie zawierał wulgaryzmów.

Stefan

Świetna firma i bardzo chciałbym dostać się do pracy. Może podpowiecie jak to sie tu odbywa i czy są szanse?

Majka

Słyszałam, że EKOBRIS to super firma. Czy to jest powód, że przestaliście pisać na forum?

Teresa
@Majka

Chyba nic się nie zmieniło, jest tak samo jak było przed 2 laty. Pracuje w tej firmie już dwa lata, przypadkiem trafiłam na tą stronę szukając opinii o byłym moim pracodawcy. W tej firmie nigdy nie było opóźnienia z wypłatą, nie muszę kupywac rękawic czy innych rzeczy do ochrony mojego zdrowia za własne ciężko zarobione pieniądze. Tak było w poprzednich dwóch firmach w których pracowałam . Dziś jestem przekonana nie warto podejmować pracy w dużych korporacyjnych firmach sprzątających. Miałam pewne obawy podejmując pracę w Ekobris z powodu że była to mała firma sprzątająca, wiadomo takie firmy na rynku długo się nie utrzymują,i potrafią ludzią nie wypłacać pieniędzy. Dziś już wiem że to była mądra decyzja że zatrudniłam się w tej firmie. Pracując w potężnej firmie sprzatałam szpital pracując po 10-12 godzin, tu pracując 7 godzin przy sprzątaniu biura mam większą wypłatę, czystrzą i spokojniejszą pracę.

M.

Praca jak każda inna ,robi się to i płacą .Duży + wypłata w terminie ,nie trzeba się prosić o środki do pracy .Dobry kontakt z kierownictwem.

Filip

EKOBRIS ma opinię super pracodawcy to nic dziwnego, że jesteście zadowoleni. czy szukają ludzi?

Pawel

Polecam pracuje juz od roku , jest dobrze. nie ma z niczym problemow . Naprawdę godny polecenia pracodawca.

JK

Najwazniejsze płaca w terminie ,szefostwo ok .

@Natka a może orientujesz się, jak wygląda najczęściej schemat procesu rekrutacyjnego w firmie? Często to również zależy od stanowiska, jakiego on ma dotyczyć, jednak często można w nich odnaleźć pewne elementy wspólne.

Natka

Karolina, to wszystko zalezy od stanowiska w jakim obiekcie pracujesz. Ale pensja jest 15 kazdego miesiaca .

@Grazyna o jakich stawkach mówisz? Możesz opowiedzieć coś więcej o wysokości zatrudnienia? Potencjalni pracownicy będą wdzięczni za każdą dodatkową informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak - Warszawa

• Jak się pracuje w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Zobacz opinie na temat firmy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak?

Kandydaci do pracy w EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak
4.5/5 Na podstawie 206 ocen.

EKOBRIS S.C Wyszynski Rafał, Piotr Masiak