Opinie o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUD S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FUD S.A o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUD S.A w Mińsk Mazowiecki

kicia

Ile wynegocjujesz tyle dostaniesz,nie wiadomo nigdy kiedy

FUD nie produkuje żurawi budowlanych tylko suwnice i żurawie przemysłowe. To jest inna działka, ale w przemyśle też się sporo dzieje i jest dużo pracy.

bepi

atmosfera jest ok; praca daje dużo satysfakcji - robi się na prawdę DUŻE rzeczy (coraz większe); jeśli jesteś wykwalifikowanym mechanikiem na pewno Twoja kandydatura będzie rozpatrzona i będziesz potraktowany poważnie

sw_mikołaj
@bepi

Jakie zarobki są w FUD dla konstruktora inżyniera z kilkuletnim doświadczeniem? Skoro praca jest zapewniona i atmosfera taka dobra to może warto pochwalić się co się oferuje jeśli chodzi o pieniądze?

Nie ma zaległości w wynagrodzeniach.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FUD S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
KKK

A czy firma wypłaca wynagrodzenie na czas??

Jak znasz się na dziedzinach potrzebnych w FUD'zie to znajomości nie są potrzebne. Referencje się przydają ale najważniejsze są umiejętności.

Zdziwiony

Czytam i nic nie mogę zrozumieć kto tam rządzi i jak żle to dlaczego rada go nie odwołała ? Wydaje mi się że to nie Jacek jest przyczyną złej kondycji firmy.Na stronie oficjalnej FUD w Zarządzie i Radzie te same nazwiska prawdopodobnie rodzina co się niestety praktykuje w Polsce.Można też sobie wyobrazić pobierane gaże.Ktoś musi na to wszystko zapracować.Pewnie są też inne grzechy.

@Zdziwiony

To jest firma prywatna więc nie ma nic dziwnego w tym, że członkowie jednej rodziny są w zarządzie.

@Piotr

Dziwna jest twoja pozytywna opinia bez żadnego uzasadniania.Gratuluję Wam genialnego zarządu i dziwię się że ktoś w tej firmie narzeka.Albo zarząd oszczędza na papierze toaletowym i dobrze płaci ci za wiadome usługi.Jakbym był prezesem już by cię nie było.Masz szczęście daj na tacę.

@Zdziwiony

Jakbyś czytał ze zrozumieniem, to zobaczyłbyś że w moim wpisie nie ma żadnej opinii na temat firmy, a jedynie odniesienie się do kwestii formalnych. Jakbyś miał własną firmę to powierzyłbyś zarząd komuś innemu, obcemu? Nie sądzę.

@Piotr

I właśnie to mnie dziwi bo tu się pisze opinie o pracodawcach a ty świetnie rozmydlasz temat w kwestji formalnej.

Sara

To wy w tym FUDzie taczek nie macie? Na taczkę takiego prezesa! Prezes to tez stanowisko w firmie,jest takim samym pracownikiem jak Wy. jak się nie nadaje to za drzwi z nim!

gość

korbi a z kim tam rozmawiać .Zastanów się o czym Ty piszesz. Jesteś chyba z tej samej ekipy co prezes? Prezes przynajmniej wie za co wylał ten pot:) a reszta to nawet nie wie za co marznie obecnie a w lecie wylewa pot.Prezes umie obiecać a pózniej i tak robi swoje.Kiedy miała być wypłata? i dalej nie ma .Za kilka dni będzie pięć albo i sześć zaległych w kupie. Banda oszustów.Sara prezesa nie wywieziesz to prywatna firma ,robi sie co się chce.

XXX

Proszę Panie Jacku przyjąć całą prawdę na klatę jak mężczyzna i nie zachowywać się jak ciota dzwoniąc o usunięcie komentarza jak niektóre wcześniej.Wszyscy pracownicy między sobą o tym mówią, tylko nikt w twarz Panu o tym nie powie (bojąc się o swoje miejsce pracy lub kredyt, pożyczkę do spłacenia którą posiada)Pozdrawiam obecnych lub kogoś, kto się podszywa pod pracownika piszącego pozytywne opinie.Nie liżcie (usunięte przez administratora) wszystkim wyzyskiwaczom i oszustom.To od was zależy tylko i wyłącznie, czy pracodawca zarobi , czy nie.

@XXX

od Ciebie kolego też zależy czy pracodawca zarobi czy nie. Nie o to w tym wszystkim chodzi, niech sobie zarabia i to dużo ale niech i tym robolom da w miarę godnie żyć.Ale czego wymagać jak cała załoga boi się łącznie z Tobą XXX.Może masz wypłacone wszystkie pensje?.Większość ma zaległości z 5 miesięcy chociaż tak naprawdę to nie wiadomo bo każdy gada co chce ,jak mu wygodnie.Jedno jest pewne jak 2x2=4 ,że mają tam pracowników w "głębokim poszanowaniu", zero szacunku i zrozumienia.Aż sie prosi o podanie regułki humanitarnego traktowania pracownika." Humanitarne traktowanie - traktowanie z szacunkiem uwzglęniając czyjes potrzeby zapewniając ochronę i opiekę".

XXX

Ludzie tam pracujący to frajerzy do potęgi.Boją się postawić (i mają to co mają jak większość pracowników w Polsce)właścicielowi i dyrektorowi (frajerowi, oszustowi, sexomaniakowi, i niemającemu pojęcia o całej produkcji jego firmie), choć nieżle w tym wszystkim lawiruje.Pracowałem tam i wiem co piszę.Potwierdzam, że wypłaty mają zaległe po pare miesięcy, choć cały czas są zamówienia.Żyją z oszczędności oraz różnego rodzaju pożyczek.Firmą zarządzają ludzie nie mający pojęcia o całej robocie, udający przed robolami, że się znają na robocie.Pieniądze są wyprowadzane z firmy gdzieś indziej.Ludzie siedzą cicho i liczą czas do odejścia na emeryturę, bojąc się o swoje miejsca pracy twierdząc, że w tym wieku nikt ich już nie przyjmie (a przecież tylko i wyłącznie to od nich zależy, czy właściciel zarobi, czy nie).Jeżeli czyta ten tekst Pan Jacek, to góla mu chodzi równa czytając całą prawdę.Pozdrawiam wszystkich tam pracujących.

kaśka

Ludzie to po co tam chodzicie jak nie płacą, to za co żyjecie jakaś ściema.

lena 22

Pawle główny profil firmy to niszczenie ludzi i ich rodzin. Jak u Putina, góra w..la kawior a pracownicy swoim dzieciom kórz z butów podają na obiad.

mika

No niestety nie mogę bo drugi raz się nie daje,a to jedyny plus i niezła kasa,czego i tobie życzę.

mika

sorki,to była odpowiedz na polemikę Piotra

Mika, skoro jest tak źle to po co się męczysz? Zwolnij się.

mika

Strasznie głęboki ten przysiad,i brak dobrego miejsca do odbicia się do góry.

mika

Żadnych,chyba że masz znajomości,albo rodzinkę wyżej to awansujesz mimo bladego pojęcia o pracy.I to też jest jeden z głównych powodów że firma kuca.

gość

Ta firma już dawno powinna być zgłoszona do upadłości.Ludzie pracują bo co maja robić ,kto przyjmie 50-cio latka do pracy a młodzi popracują trochę i uciekają.Taka jest prawda.

hrb-2013

Tu nie trzeba nic weryfikować.To jest prawda!Ten zakład to jedno wielkie kłamstwo i cwaniactwo Smalca i dyrektorów.Pracowałem tam i odradzam pracować,chyba że jako wolontariusz.

mika

To się zatrudnij,są wolne miejsca szukają (usunięte przez administratora).Poza tym tu pracują kmiotki (usunięte przez administratora)

@mika

Człowieku to uwierz.Zatrudnij się i zobaczysz.Pięć to nie zawsze ale 4 to reguła.Niektórzy mają widocznie z czego żyć a inni wegetują ale takie życie nie każdy może pozwolić sobie na zmianę pracy.Pozdrawiam wszystkich pracowników i Zarząd Firmy. Człowieku wierzysz albo nie dzisiaj jest 19.04.2014r pojutrze święta a na koncie brak wypłaty jeszcze GRUDNIOWEJ 2013r.

@gość

Sory ,pomyliłem datę dzisiaj jest 18.04.2014 WIELKI PIĄTEK -konto PUSTE .

bobi

Minus pięć stopni to idealne warunki do pracy. Jeszcze te zaległe pięć wypłat. Firma która cofa się w rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o FUD S.A - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w FUD S.A?

Zobacz opinie na temat firmy FUD S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUD S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FUD S.A