Opinie o FTS Sp. z o.o. w Bierkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie FTS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w FTS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FTS Sp. z o.o. w Bierkowo

Technik123

Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Kolos na glinianych nogach. Serwis jest na bardzo niskim poziomie. Cały czas kogoś szukają. W normalnej firmie z perspektywami tak się nie dzieje.

Technik123

Firma bez przyszłości. Szkoda ludzi którzy tam pracują. Brak zaplecza technicznego. Auta są w opłakanym stanie. Trzeba uważać z kim się pracuje. Najwyższy czas żeby tą firmę zamknąć. Mobbing na każdym kroku.

Józek

A jak aktualnie pracujecie? Czy jakieś obostrzenia zostały wprowadzone czy może macie przerwę w pracy w związku z pandemią?

INNY EX

@świerzak , gratuluję odwagi :), samych sukcesów , jak dla mnie max 2 miesiące i wszystko będzie jasne!

technik serwisu

Rozmowa z J. Domarosem. Opowiedziałem o moim doswiadczeniu. On przyblizyl mi jak wyglada praca, pokazal warsztat, gdzie naprawiane sa dystrybutory i ich czesci, jak np. pistolety paliwowe.

Glownie doswiadczenie i pytania dotyczace poprzednich prac.

Leszno
Technik234

Cięcia kosztów nawet względem nie robienia badań technicznych aut i UDT? Dokąd zmierzasz firmo? My mamy takim złomem jeździć? Ba, niektóre auta z tymi usterkami nawet nie powinny jeździć! No ale głupi technik ROBOL się nie dowiedzieć ma tylko tyrać za małe pieniądze...

zwolniony

jestem rozczarowany , jedno potknięcie z Orlenem i duża firma ma nie lada kłopoty , człowiek który jest właścicielem - nie ma odwagi poinformować wprost swoich oddanych pracowników o sytuacji w jakiej się znalazł - określę to tak - niesympatycznie, nieuprzejmie . miałem inne zdanie o prezesie , cóż ! całe życie się uczę

Technikk
@zwolniony

A na co kiedy on miał odwagę? Biedactwo stracił orlena i teraz koszty tnei na technikach nie na sobie no bo w bierkowie to my musimy mieć najlepiej :) (nie żeby i stamtąd ludzie pouciekali, to też świadczy o tym że jak w centrali ludzie pouciekali...?)

on

do wszystkich oddziałów szukają ludzi albo się rozrastają na potęgę albo wszyscy się zwolnili bo s.y.f totalny

Technik
@on

Pozbyli się dużo kadry bo ktoś tu nie umiał ważnego kontrahęta utrzymać i teraz niby próbują się ratować i szukają gdzie się da najlepiej za 3 200 brutto i zapierniczaj w studzienkach cały dzień a potem jeszcze pojedz tam.. Uciekajcie nie warto

Technik
@on

Wszyscy się zwolnili albo ich zwolnili bo ktoś nie umiał utrzymać kury że złotymi jaja i... I teraz chcą przetrwać cudem na rynku... Haha powodzenia w takim (usunięte przez administratora)

@on Jeśli ktoś nie jest pracownikiem to znaczy, że konkurencja zainspirowała do tych oszczerstw?

On
@Marek

Jakich oszczerstw marek? Kto normalny szuka 3 kierowników oddziału w tym samym czasie? Czy to nie dziwne? I nagle tyłu techników bo ktoś cudem załapał kontrakt?? Dobra firma nie szuka tyłu ludzi w takim czasie a to jest już co najmniej od wakacji i co żaden kierownik się nie znalazł? Przejrzyj na oczy!

Sceptyk

Byłem u nich na rozmowie. Wypytywali o wszystko co chcieli i powiedzieli, że są zdecydowani ale muszą mi potwierdzić do tygodnia. Cisza.......... Po tygodniu zadzwoniłem to powiedzieli, że kogoś już mają a 2 godziny po naszej rozmowie znowu pojawiło się w internecie ogłoszenie o pracę na stanowisku koordynatora oddziału. Mówiąc w skrócie kantują ludzi. W sumie dobrze, że wyszło to przed zatrudnieniem niż jakby miało się być oszukiwanym w pracy.

Technikk
@Sceptyk

Bo szukają (usunięte przez administratora) co będzie odpowiedzialny za opr od prezeska i to najlepiej za mniej niż 3600 brutto... Więc nie ma co się dziwić. Ktoś musiał stwierdzić że nie nadajesz się bo wymagasz za dużo i że lepszy zoltodziub za małe pieniądze :)

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie FTS Sp. z o.o.?

Grzesiu123

W zależności ile ci kierownik zaproponuje, a zależy to od jego widzimisiem, a prezes i tak obetnie więc to jeden grzyb. Możesz dostać pińćset albo stówę dwie lub nic

Pracownik serwisant

Pracuje w firmie od ok. pół roku. Płace z dodatkami przyjmuje terminowo i zgodnie z umową. Nic nie jest placone pod stlem. Po 3 miesiącach, przy zmianie umowy, otrzymałem obiecaną podwyżką. Odbyłem dwa szkolenia. Fakt że praca absorbująca ale wydaje mi się że większość piszących po prostu pisze aby się odegrać ma kimś.... ja wiem na co się zgodziłem i to mam. A robot nawet ciekawa ... dzieje się...

@Pracownik serwisant

tak płacą ? naprawdę ? JEJ - piszesz iż nic nie tną ? przejdę do tego oddziału - który to ? chcę tam iść !

@Pracownik serwisant

w jakim oddziale pracujesz ? można wiedzieć ?

@Pracownik serwisant

w jakim oddziale pracujesz ? mogę zapytać ?

Pracownik serwisant
@BOSS

Nie nie możesz.

Leon
@Pracownik serwisant

Głupoty (usunięte przez administratora) gościu w tej firmie obowiązuje pensja 3200brutto i to wszystko za to tyrasz w smrodzie nafty.

Były Serwisant
@Leon

Ja po 11-tu latach pracy miałem 2500 zł brutto.

Wanda
@Były Serwisant

A czy FTS Sp. z o.o. oferuje system premiowy lub dodatki pozapłacowe? Dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy tam. Mam nadzieję, że ktoś wypowie się na temat obecnej sytuacji w firmie.

kuba

Oddzial Olsztyn jeszcze pływa.

zwolniony

p.prezesie - spotkamy się w sądzie pracy . wszystko opiszę krok po kroku, jak okradasz swoich pracowników z resztek ich godności

zwolniony

nie obrażaj osób , które nie mają jakiegokolwiek kręgosłupa moralnego - Pracowniku FTS - u !!! to nie trafia na pożądany grunt i śmieją się z takich postów . Prezesie FTS zapewniam . będę dochodził w sadzie pracy o odzyskanie swoich środków pieniężnych , które przez pół roku pan mnie OKRADAŁ - obcinając moja pensję za pracę którą wykonywałem .

Pracownik FTS

Zaczęło się cięcie kosztów na poważnie- obcinanie premii i to rzekomo pierwszy raz w firmie!! 3/4 ludzi już nie pracuje z całej firmy lub są na wypowiedzeniu. Okręt tonie. Trzeba stąd (usunięte przez administratora) i szukać innej roboty a prezes grzesiu niech dalej nie ma odwagi powiedzieć że już po firmie!! Żałosny buc dla którego liczy się tylko to by jego Audica jeździła bo BMW się zepsuło... ale na to to są pieniądze??

Jacek

Ktory oddzial pierwszy zaczyna sie kurczyc?

Były serwisant
@Jacek

Cała firma tonie . Dobiega koniec Fts

nie zainteresowany a co
@Jacek

Z tego co słyszałem to podobno Szczecin leci już ostatkiem sił jedynie dyrektor jeszcze i kierownik mają co robić bo reszta to choruje lub już ma wypowiedzenie piszę podobno bo może jest to tylko plotka Ok

Hipolit

Witam, Pracuję w tej firmie już przeszło 3 lata i przestańcie narzekać... Nie jest tak źle a jak ktoś nie potrafi zakasać rękawów i zabrać się do roboty to tutaj się nie nadaje. Przestańcie pisać te wszystkie dyrdymały bo zygac mi się chce. Wszystko jest na papierze i przestańcie narzekać tylko weźcie się do roboty albo poszukajcie coś innego... Moim zdaniem najlepszy pracodawca w mojej przeszło 20 letniej karierze... A trochę ich już miałem... Pozdrawiam oddział z Wielkopolski

Aktualny serwisant

Bul, bul, bul..... nic tylko walić do Inspekcji Pracy

Djscr
@Aktualny serwisant

Ja właśnie jutro idę zgłosić ich do.prokuratury. Nie dość że słabo płacą to chcą wymusić ode mnie 145 PLN za rzekome braki chociaż magazyn był 1300 PLN na plusie. (usunięte przez administratora) A tyle nerwów i krwi tam zostawiłem by wszystko wyprostować. Najgorszy pracodawca z jakim kiedykolwoek mialem8do czynienia. Masakra!!!.

Jarek
@Djscr

Balagan maja na ich pseudo magazynach. Nic nie podpisuj zadnych papierow za odpowiedzialnosc materialow i za inwentaryzacje. Nie zgadzaj sie na potracenie z wyplaty. Ksiegowa to cwana baba.

Boża krówka

Parę dni temu panowie serwisu chciałem zasięgnąć więcej informacji co do dalszych losów f t s bierkowo (celowo piszę z małych liter ) dziś już wiem możecie nie pisać ......dostałem wypowiedzenie

Boża krówka

Panowie serwisu może więcej wiedzy co się dzieje bo tu na prowincji cokolwiek się dowiedzieć graniczy z cudem cały czas dobrze a widać że czas szukać nowej roboty .

Zostaw merytoryczną opinię o FTS Sp. z o.o. - Bierkowo

• Jak się pracuje w FTS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FTS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FTS Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FTS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FTS Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FTS Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 89 ocen.

FTS Sp. z o.o.