FTS Sp. z o.o.

Bierkowo

Opinie o FTS Sp. z o.o.

Bulit 2015-05-13 22:10:50
Znowu szukają technika serwisu, widać poprzedni znowu odszedł...
bez komentarza
Darek 2015-08-11 10:37:13
Po raz kolejny szukają technika serwisu, już chyba po raz trzeci w tym roku, za 2300zł trudno znależć chętnego do roboty z dostępnością 24h a do tego jeszcze specjalistę automatyka - pomiarowca to już sztuka dla sztuki
jutt 2015-10-30 11:57:34
Po raz kolejny szukają serwisanta czytać frajera za 2000zł po raz piąty w tym roku co może tylko żle świadczyć o pracodawcy...
RICO 2015-12-12 21:03:36
nie po raz kolejny tylko cięgle szukają elektryka serwisanta
Zdzisiek_Rysiek 2016-01-18 20:54:55
Dzięki za informację, już miałem składać CV, ale również pracuje w firmie gdzie nie istnieje bhp, nadgodziny i trzeba być specjalistą od wszytskiego z dostępnością 24h. Powoli zaczynam się zastanawiać czy w Polsce kiedykolwiek znajdę prace gdzie po prostu traktuje się normalnie.
Maciej 2016-03-16 07:50:52
aki pracodawca taki klimat, jaka wypłata tacy pracownicy albo ich brak i po raz kolejny poszukiwania Technika serwisu, ta firma nie zrozumie że za 2000zł nie ma wykwalifikowanych, samodzielnych serwisantów z pełną dyspozycyjnością
qqqqq 2016-04-10 17:04:40
popieprzylo cie, to nie dobra stawka
seba 2016-04-13 07:30:42
2000 na rękę dziękuję niech szuka jelenia dalej
marek 2016-04-28 08:53:48
na poczatek na pewno nie daja 2000 netto, jest stawka nizsza. Szukaja na sile technikow. Brak stabilnosci, kazdego dnia co innego ci mowia. Trzeba 'dymac' od rana do wieczora....za 'psie' pieniadze
serwisant 2016-05-15 18:44:52
W oddziale we Wrocławiu to już niedługo będą tylko emeryci pracować lub ci którzy zbliżają się do niej. Reszta zaczyna uciekać patrząc na to co się wyprawia. Kilkuletni brak podwyżek, ciągłe nadgodziny, co raz większa odpowiedzialność, brak szkoleń. Mógłbym tak wymieniać bez końca. Dyrektor oddziału, a szczególnie księgowy udają że nic się nie dzieje i mówią, że to w sumie dobrze, że stara kadra odchodzi bo przyjdą nowi, którzy nie wiedzą jak było i będą dymać za 2600 brutto.
lol 2016-06-05 15:38:41
chcieli by dac smieciówki ale nie moga maja to w kontraktach z koncernami ze serwisanci musza byc pracownikami etatowymi serwisu. Pozatym daja samochod i narzedzia. No prosze cie kim ty jestes jakims ciolkowatym PRowcem z bierkowa?
serwisant 2016-07-14 08:50:17
śmieciówki nie dają ale umowę z najniższą krajową
Marcin 2016-07-14 09:42:43 [użytkownik zarejestrowany]
Nieprawda mi dali więcej. Poza tym jak na początek to jest Ok. Ja jak patrzę na pasek z wypłaty to mam tyle ile chciałem. Dodatkowo szkolenia i zapłacili mi za kurs na wyższą kategorię prawa jazdy. W sumie to jestem zadowolony. Nowi ludzie nowe miejsca nie ma nudy jak to gdzie indziej. Dla mnie OK.
serwisant 2016-07-14 09:45:35
dobrze mówisz, narzekać można na każdego i na wszystko Ja jestem drugi rok i jeszcze zostanę
Kuba 2016-07-14 09:50:09
Mnie to wszystko dziwi Kasa i Kasa, a co z atmosferą i tak dalej. Wyścig szczurów to nie dla mnie, dziękuję bardzo, próbowałem. Tu Naprawdę fajnie mi się pracuje i to dla mnie najważniejsze Możecie mówić co chcecie ale atmosfera jest najważniejsza
xXx 2016-08-20 10:21:25
Myślę że jeżeli jesteś dyspozycyjny i masz czas tyrać do godzin wieczornych to jest idealna praca dla Ciebie. Uwierz po pewnym czasie zaczyna to irytować że nie ma się czasu na nic, na zakupy , brak czasu dla rodziny, podsumowując brak życia prywatnego.
Oczywiście trzeba podkreślić że też masz dyżury i wtedy jesteś dyspozycyjny 24h. Stacja może zadzwonić nawet o 2 w nocy i jedziesz niestety.
Nie jest tak super jak się wydaje. Dodatkowo masz kontakt z paliwami , oparami itp co niszczy twoje zdrowie.
Moim zdaniem stawka jest nieadekwatna do tego co się robi.
tech-serwisant 2016-09-08 11:31:23
Zatrudniłem się w firmie FTS i po trzech miesiącach okresu próbnego dostałem całkiem niezłą stawkę. Zresztą jak zliczyłem wszystko przez te 3 miesiące to też całkiem nieźle. Do tego fajni ludzie. Zero stresu czy jakiś awantur. Jestem zadowolony. No i ciągle coś nowego. Jak chcesz się czegoś nauczyć to jest to. Zresztą każdy jest inny i szuka czegoś innego Dla mnie OK
xXx 2016-09-30 23:01:10
seb - niekoniecznie 200h max możesz wyrobić większe normy w miesiącu :) . Co do dyżurów masz rację (trzeba się liczyć z tym że nawet jeżeli dyżuru nie masz możesz pracować pow. 8 godz więc ciężko coś zaplanować w normalny dzień pracujący)

Mak- masz rację to tylko kwestia czasu
Piter 2016-10-22 16:07:07
xXx a jak wyglada to w praktyce jak juz wyrobisz 8 godzin danego dnia to czesto musisz zostawać nadgodziny? No i jak juz zostajesz to ile to srednio wychodzi jedna nagrodzona, dwie, trzy dziennie ? Jak jest z kwestia dyżurów. Po pierwsze ile jest dyżury w ciagu miesiąca ? Po drugie jak to wyglada w praktyce masz ten dyżur i ile razy musisz jechac do jakiejs usterki naprawy ? Ile razy Cie wzywają stacje ? Ile razy w nocy ? Delegacje tez miales jakies ? Na czy to polega i co sie robi na delegacjach ? Jak podpisywałeś z nimi pierwsza umowę na 3 miesiące to jak ona wygladała, były tam jakies zapisy o tym ze nie mozesz sie wycofać po 3 miesiącach ze względu na pakiet szkoleń ktore Ci przeprowadzili. Albo jakies inne rzeczy nietypowe ? Czy raczej wszystko było jasne w umowie.. Z góry dzieki za odp
nik 2016-10-29 17:42:36
wspaniała firma
tomek serw 2016-10-31 10:25:23
Ja pracuję już jakieś pół roku. Po okresie próbnym dostałem podwyżkę, to chyba normalne. Nietypowe rzeczy ja nie zauważyłem. Umowa o pracę jak umowa o pracę. Szkolenia standardowe BHP i z dystrybutorów. Na początku jeździsz z kimś aby się nauczyć. Teraz już sam jak jest potrzeba. Delegacje raczej nie, chyba że wyjazd i powrót po 16 to delegacja. Normalnie to jedziesz naprawiasz i wracasz. W sumie spoko jak dla mnie
skrobanka 2016-11-01 07:21:04
pan mikolajczyk zainwestował w złoty profil ??
mały pikuś 2016-11-03 18:16:42
Po prostu przed podpisaniem umowy o pracę dokładnie ją przeczytaj i pozozmawiaj z innymi pracownikami firmy. Ewentualnie sam się przekonaj na okresie próbnym. A bywa różnie - z jakiegoś powodu w tym roku odeszło sporo osób (Wrocław). Wcale nie musi to oznaczać, że w FTS jest źle, po prostu jest sporo innych ofert i wielu pracodawców, którzy kodeks pracy traktują poważnie i płacą lepiej :) I na koniec zapamiętaj - niczego nie musisz podpisywać. Możesz, ale nie musisz. Najwyżej poszukasz sobie innej, lepszej pracy.
pan pioltr 2016-11-05 09:14:11
kodeks pracy traktuja poważniej :)
tak jak by FTS był nie poważna firmą
nawet propagandysci przyznaja jak sie tam pracuje
w sumie to cieszy mnie fakt ze musicie placic haracz za kasowanie opinii
potwierdza to tylko moje przypuszczenie ze macie ogromnie problemy ze znalezieniem pracowników
zbieracie owoce swojej pracy
wiem ze wpis zostanie skasowany ale przynajmniej posmialem sie czytajac to
Nowy 2016-11-14 11:54:07
Pracuję od niedawna. U poprzedniego pracodawcy pracowałem na czarno. Póki co jest tak jak mówili.
Próbna umowa, ciuchy robocze, bhp ... zobaczymy jak dalej.
zzz 2016-11-14 12:08:55
Ja nie pracowałem na czarno. Pracuję od niedawna i zupełnie nie rozumie skąd takie komentarze. Jak było umówione tak jest. Podwyżka po okresie próbnym, premia co miesiąc, ciuchy, narzędzia, szkolenie. Jak narzazie to nie mam na co narzekać tak jak pisał Nowy zobaczymy co dalej.
Serwisant 2016-11-15 16:06:07
Roboty jest sporo. Wiedziałem na jaką stawkę się zgadzam i płacą za wszystko jak się należy.Po trzech miesiącach dostałem podwyżkę. Ja nie narzekam
Tech.ser 2016-11-15 20:35:51
Jak się przeczyta umowę, to się powinno wiedzieć,co się podpisuje.No i trzeba chcieć pracować. Ja nie narzekam.Wszystko według umowy
Krzych 2016-11-18 13:52:10
Mnie uprzedzili przed popisaniem umowy z czym wiąże się ta robota i jakie ma niedogodności - teraz widzę, że nieściemniali bo niewątpliwe pracy jest dużo. Mówili tez o docelowych dyżurach o których piszecie. Wiedziałem na co się decyduje i za ile. jeżeli chodzi o rozliczenia to nie robią przekrętów.
3=====3 2016-11-19 19:59:01
strasznie toporna propaganda jak juz piszecie komentaze jako niby szeregowi pracownicy to przynajmniej wysyłajcie je po godzinach a nie tak w godzinach pracy tych osób
Zostaw swoją opinię o FTS Sp. z o.o. - Bierkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FTS Sp. z o.o.