Lauber Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o Lauber Sp. z o.o.

admin 2015-06-23 12:00
Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę Lauber Sp. z o.o..
edek 2016-05-18 13:35
Obecnie Lauber potrzebują informatyków, elektromechaników samochodowych, specjalisty od zakupów i konstruktorów-inżynierów. Na produkcję bez wykształcenia też.
norbi 2016-06-20 17:54
witam mam wykształcenie technik mechanik ale nie pracowałem w tym zawodzie czy bez doswiadczenia jest szansa znależc tam zatrudnienie i ile na sam początek płacą netto
Hehe 2016-06-22 07:16
Dodaj że 2000 brutto ,a netto wiadomo ile zostaję wielki Ch.
Wyzwolony 2017-09-03 10:49
1300 - 1500 zł. na rękę. Jedyny plus to dużo wydłużonych weekendów. Ale wtedy musisz podpisać wniosek urlopowy. Jak nie należy Ci się urlop bo np. za krótko pracujesz bierzesz dzień lub dni wolne nawet jak ich nie chcesz. W tym momencie otrzymujesz przy wypłacie ~ 1300. . Praca szczególnie ciężka w tak zwanym CBR - 8 godzin stania w pozycji pochylonej i chodzenia bez możliwości przysiądnięcia bo przecież jesteśmy w pracy. A gdzie ergonomia i ułatwianie pracy ? To jest weryfikacja części. Polega na rozpoznawaniu i weryfikacji części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Ale żeby tylko ! Oczywiście dźwigamy to wszystko na własnych barkach i kręgosłupie. .Zaciski hamulcowe z jarzmami od np. ciężarówki Renault Magnum. Belki zawieszenia. Przekładnie kierownicze od samochodów dostawczych i ciężarówek. Rozruszniki i alternatory osobowe i ciężarowe. Co na to inspekcja pracy ? Duża rotacja pracowników .Z tego względu przez pierwsze trzy miesiące nie otrzymacie ubrania roboczego ,które jest obowiązkowe przy tego rodzaju brudnej pracy. Trzeba niszczyć swoje ubranie i obuwie. Ale pozostaje satysfakcja - praca dla idei za ~ 1500 na rękę. Bądźcie szczęśliwi, że wogòle otrzymaliście pracę przecież mamy ciągły kryzys i bezrobocie. Za to przed halą widać rozmach tej firmy same nowiutkie - Toyoty klasy średniej wyższej. Ale przeciętny pracownik tego bogactwa firmy nie widzi - ma siedzieć w hali i tyrać za te śmieszne pieniądze .
Zostaw swoją opinię o Lauber Sp. z o.o. - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lauber Sp. z o.o.