Opinie o Lauber Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lauber Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lauber Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lauber Sp. z o.o. w Słupsk

Maryla Nowy wpis

Hej, widziałam na stronie ofertę dla kontrolera jakości. z opisu wynika, że doświadczenie jest wymagane. mam za sobą ponad 2 lata, czy może to jakkolwiek wpłynąć na proponowaną podstawę? Ile wynosi tegoroczna?

Były pracownik Nowy wpis

Chciałbym się spytać czy Pani Katarzyna W jeszcze pracuje. Ta osoba nigdy nie powinna zarządzać pracownikami ( brak jakiejkolwiek współpracy, empatii i umiejętności zarządzania). Magazyn jest poza jej możliwością opanowania jak również warzywniak ( bardzo proste ). Reasumując tą pani przez którą zwolniło się lub przyczyniła się do ich zwolnienia powinna odejść z pracy lub po znajomości zmienić stanowisko gdzie nie będzie miała do czynienia z ludźmi którzy na nią zarabiają.

Były pracownik Nowy wpis

Trochę się rozpisałem. Firma LAUBER jest w porządku ale niestety tacy menadżerowie jak ta Pani psują i rujnują wizerunek całego zakładu. A szkoda. Niestety nie dopasowała do tego co reklamuje firma w procesie rekrutacji. Pani Katarzyno na stanowisko manager trzeba mieć wiadomości empatię i umiejętność współpracy z podległymi pracownikami a nie tylko znajomości w firmie???

Czy są prowadzone jakieś rekrutację na tą chwilę na produkcję.od jakiej stawki się zaczyna?

Wanda Nowy wpis
@Marek

było ogłoszenie ze dwa tygodnie temu na inżyniera produkcji, o takie stanowisko chodziło? z kolei "wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą i umiejętnościami", jak to interpretować? na start się coś wynegocjuje czy niezależnie od czegokolwiek tyle samo każdy będzie mieć? jaki jest ogólnie zakres rozbieżności w zarobkach na tych samych stanowiskach wobec tego? ktoś wie?

Prawdo-mówca

Z plusów: fajne godziny pracy,weekendy wolne i chyba nic więcej... Z minusów : Na produkcji wiecznie (usunięte przez administratora) zarówno pod względem wszelkiej organizacji jak i podejścia przełożonych do pracowników. Brak przede wszystkim znającego się na rzeczy kierownictwa... Ci byli odeszli lub zostali zwolnieni mieli szacunek do pracownika i wzajemnie..ale niestety musieli odejść... bo przecież doświadczenie i prawda górę boli...a grunt to Jedna wielka rodzina... Obecnie z braku odpowiedniego kierownictwa niestety cała rządząca czwórka to jakaś pomyłka wzięta przez górę na siłę z braku odpowiednich kandydatów... 1. człowiek z kryminalną przeszłością ...kto kogoś takiego daje na stanowisko kierownicze ?-nie szanuje pracowników potrafi być agresywny -liczą się dla niego głównie przydatni pracownicy, koledzy z którymi ...można konie kraść...i poimprezować... 2. człowiek nie mający całkowicie pojęcia o wykonywaniu swojego zawodu, najlepiej potrafi siedzieć na (usunięte przez administratora) i nic nie robić z ważnymi uwagami pracowników poza żarciem ,głupie uśmieszki przez brak wiedzy na zadawane pytania .Porażka. 3. ... , (usunięte przez administratora) bez szacunku do ludzi ,zwłaszcza kobiet na swoim dziale,najlepsze miejsce oczywiście dla kolegów a resztę zeszmacić.,.. nie jeden dobry pracownik przez To coś odszedł... Dyrektor...hmmmm. o wszystkim wie... i co ? a nic ma to w dupie...byle prezes płacił...a ludzie się nie liczą, obiecanki puste ,nie dotrzymuje słowa..może ma tak przydzielone odgórnie ??? A z Panią W. ... z nią tylko służbowo. Oczywiście jak Ją zastaniecie bo to się graniczy z cudem...ma płacone za siedzenie w domu i donoszenie... pamiętać nic od siebie ...kabel . To tak pokrótce jak jest w firmie Lauber ... Aktualnie jedna wieka przepakowalnia chińszczyzny w polskie pudełka . Nikomu kto ma ambicje i chce gdzieś zajść zawodowo. Pensja najniższa z obiecankami rzadko spełnianymi. Nie polecam !

aldehyd
@Prawdo-mówca

Mam wrażenie, że pomylił pan firmy. Świetne miejsce pracy z przyjemna atmosfera. Natomiast aktualne kierownictwo to odwrotność pana wypowiedzi, jeżeli sumiennie wykonuje się swoje obowiązki i wykazuje chęć do pracy, kierownicy produkcji oraz pakowalni zawsze z uśmiechem pomagają rozwiązać problem, oraz również wbrew pana opinii twierdzę że kierownictwo ma naprawdę dużą wiedzę na temat mechaniki. Dodam jeszcze, że pan M.R swoim charakterem potrafi sprawić że dzień staje się weselszy.

perkun
@aldehyd

Tak do końca nie jest taki ,potrafi być nieobliczalny za swoje wybryki dostał nie jedno upomnienie a kilka ,dlatego siadł na (usunięte przez administratora) ,a teraz ma kredyty więc musi być z przymusu miły

Wanda
@perkun

Upomnienie? A w jakiej formie u was je dają, tak publicznie czy macie naganę na papierze czy coś? I w sumie co z tymi upomnieniami? Ile max można nazbierać i co potem? I o kredytach to skąd wzajemnie wiecie, ludzie chwalą się swoimi portfelami w firmie?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lauber Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Inżynier produktu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lauber Sp. z o.o.?

Super atmosfera. W rankingach pracowniczych lauber powinno być na topie ale jest zbyt mała firmą.

ciekawy

Witam mam pytanie czy warto zawracać sobie głowę i składać cv proszę o odp.

@ciekawy

Może spróbuj? Nigdy nie wiadomo jak będzie. Może się odezwą. Dasz znać jakie pytania zadają jak Cię zaproszą na rozmowę?

Wanda

czyli opinie odnośnie warunków są rozbieżne? :( pytam, bo widziałam, że specjalisty ds controllingu szukają i byłabym może zainteresowana jakby ktoś doprecyzował aktualne warunki. Ile płacą i za jaką konkretnie pracę?

???????

Witam na jakiej ulicy i w którym miejscu znajduje się magazyn lauber w Słupsku

??????

W którym miejscu znajduje się magazyn lauber

Pytam

Czy są przyjęcia do pracy ? Czy jest Social cały? Dziękuję za odpowiedź

Czy w Lauber Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pałczan

Nie, pieniądze dają

@nika a to jest wolne stanowisko?

nika

A szefunio ciągle nie może znaleźć frajera do pracy w finansach. Już chyba ze 2 lata szuka... Nie dziwię się. :)

xxx

Witam , mam pytanie. Ile w firmie mozna zarobic oraz czy praca dla kobiet jest ciezka. Pozdrawiam

LK

Praca w porządku. Bardzo fajna atmosfera i możliwości rozwoju zawodowego dla swieżaka.

słuchacz

@Fire up Jeśli ktoś idzie do pracy w branży samochodowej to nie koniecznie musi działać w "działce finansowej" a firma jest dobra, polecam prace.

Fire up

Działkę finansową odradzam. Wiele hałasu o nic. Szef tylko dużo gada, ma ambitne plany - jaka na firmę będącą tylko dużym warsztatem samochodowym to w ogóle odpał. A potem bum i cisza, sprawa nagle się urywa... Jeżeli chcecie coś poważnego zdziałać w działce finansowej to na pewno nie w tej firmie. To jest tylko duży warsztat z częściami samochodowymi.

Kornik

Teraz CBR to chyba najlepszy dział. Sporo się pozmieniało

Zajebiscie było
@Kornik

A co(usunięte przez administratora) poszła ? ???? Nie była taka zła trzeba umieć dogadać się z ludźmi

@Zajebiscie było

Co możesz napisać o pracy w dziale CBR w firmie Lauber? Długo pracowałeś w tym miejscu? Jeżeli możesz, to przedstaw warunki zatrudnienia, jakie otrzymałeś od pracodawcy, pracując w tym miejscu? Przede wszystkim ciekawi mnie, na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując w tej firmie. Przedstaw proszę, abyśmy mogli poznać, jak to wygląda w rzeczywistości.

Koperek
@Kornik

ile dostanę na początek? jaki jest system pracy? pilnie potrzebuję pracy ;/

@Koperek

Na jakie stanowisko w firmie Lauber zamierzasz aplikować? Firma znajduje się blisko Twojego miejsca zamieszkania, czy może po prostu słyszałeś, że warto jest aplikować do pracy w tym miejscu, dlatego zainteresowała Cię akurat ta firma? Odpowiedz, jak to w Twoim przypadku wygląda.

Wyzwolony

1300 - 1500 zł. na rękę. Jedyny plus to dużo wydłużonych weekendów. Ale wtedy musisz podpisać wniosek urlopowy. Jak nie należy Ci się urlop bo np. za krótko pracujesz bierzesz dzień lub dni wolne nawet jak ich nie chcesz. W tym momencie otrzymujesz przy wypłacie ~ 1300. . Praca szczególnie ciężka w tak zwanym CBR - 8 godzin stania w pozycji pochylonej i chodzenia bez możliwości przysiądnięcia bo przecież jesteśmy w pracy. A gdzie ergonomia i ułatwianie pracy ? To jest weryfikacja części. Polega na rozpoznawaniu i weryfikacji części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych. Ale żeby tylko ! Oczywiście dźwigamy to wszystko na własnych barkach i kręgosłupie. .Zaciski hamulcowe z jarzmami od np. ciężarówki Renault Magnum. Belki zawieszenia. Przekładnie kierownicze od samochodów dostawczych i ciężarówek. Rozruszniki i alternatory osobowe i ciężarowe. Co na to inspekcja pracy ? Duża rotacja pracowników .Z tego względu przez pierwsze trzy miesiące nie otrzymacie ubrania roboczego ,które jest obowiązkowe przy tego rodzaju brudnej pracy. Trzeba niszczyć swoje ubranie i obuwie. Ale pozostaje satysfakcja - praca dla idei za ~ 1500 na rękę. Bądźcie szczęśliwi, że wogòle otrzymaliście pracę przecież mamy ciągły kryzys i bezrobocie. Za to przed halą widać rozmach tej firmy same nowiutkie - Toyoty klasy średniej wyższej. Ale przeciętny pracownik tego bogactwa firmy nie widzi - ma siedzieć w hali i tyrać za te śmieszne pieniądze .

wyzwolony 2
@Wyzwolony

tu sie zgodze w 100% ze tak jest . jaka praca taka płaca xd

szczęśliwy w innej pracy
@Wyzwolony

Umowy o pracę za najniższą krajową. Jeśli chodzi o te wydłużone weekendy to prawda, że jak nie masz urlopu to musisz bezpłatne dni brać. Prawda, CBR to najcięższy dział zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym. Przerobiłem. Jestem w innej firmie od roku. Też trzeba fizycznie robić, ale atmosfera jest zupełnie inna, czyli normalna.

Zajebiscie było
@szczęśliwy w innej pracy

Bartuś nie narzekaj na CBR . Spałeś w kartonach a teraz narzekasz . ???? ja fajnie wspininam CBR

Edward

@Korek, jesteś zainteresowana pracą w firmie Lauber? Twoje zdania, które zawarłaś w komentarzu rozumiem, że nie dotyczą firmy Lauber, lecz Twojego obecnego pracodawcy? Dlaczego akurat firma Lauber zainteresowała Cię, jako potencjalne miejsce pracy? Opowiedz, jak to wygląda w Twoim przypadku, abyśmy mogli poznać lepiej Twoją sytuację na rynku pracy.

Korek

Witam czy kobieta poradzi sobie w tej pracy? I jak to wyglada od strony "kadrowej". Bo obecny pracodawca robi okropne problemy. A kierownictwo jest strasznie chamskie jesli ktos potrzebuje chocby dzien wolnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Lauber Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Lauber Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lauber Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Lauber Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Poznańska 64
    76-200 Słupsk