logo Comercio

Comercio

Swarzędz

Opinie o Comercio

swarzedzanin 2015-02-13 14:30
Comercio to nazwa przedsiębiorstwa, a w branzy internetowej działa pod marką a-creative. z tego co mi wiadomo w chwili obecnej zatrudniają około 10osób. szczerze mowiac w swarzedzu nie slyszalem o innej firmie zajmujacej sie marketingiem internetowym, a ta podobno jest dobra w tym co robi i trzeba sporo umieć żeby się tam załapać na pracę, i byle kto z ulicy się tam nie zatrudni.
magic 2015-04-23 22:46
szef wymagający ale otwarty musisz wiele wnosić do firmy żeby pozostać na stałe
Minion 2016-05-16 20:01
No bardzo fajnie to wygląda tak moim zdaniem wiadomo przecież, że nie są to zwykłe tam oferty tylko takie super
Joanna 2017-06-14 15:50
Comercio to firma już od prawie 10 lat działająca na rynku i oferująca szeroki zakres usług służących kształtowaniu wizerunku firmy w internecie. A jakim jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od Was. Co uważacie za plusy pracy właśnie w Comercio? Czy polecilibyście innym firmę jako potencjalne miejsce pracy?
Zostaw swoją opinię o Comercio - Swarzędz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comercio