Opinie o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica w Świdnica

Golden

Niestety wieczna rotacja pracowników (handlowców) nie działa korzystnie. Dzwonie do biura, tez ciagle ktoś inny odbiera. Nikt nic nie wie. Wieczne opóźnienia w dostawie towaru. Co się porobilo... ilez można?

Klient
@Golden

Niestety opóźnienia będą zawsze bo towar siedzi sobie w Czechach. W dobie prawie każdego towaru dostępnego praktycznie od ręki ta firma to przeżytek.

Roman Nowy wpis
@Golden

Jest prawdziwa

Aneta Nowy wpis

Czyżby dalej dwie osoby w firmie pracowały, tak jak pisaliście? Bo ogłoszeń nie widać, więc chyba nieliczny skład się nie zmienił? :))

Odpowiedz Nowy wpis
@Aneta

Dzień dobry, Obecnie są trzy osoby, pozdrawiamy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica?

Me Nowy wpis

Nie ma żadnej rekrutacji. Firma zatrudnia dwie osoby.

Patryk

W internecie dobrze jest firma oceniana ,a jaka jest atmosfera w pracy i czy teraz kogoś potrzebujecie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Technik / Inżynier Serwisu (CNC)
DTH Selection
logo firmy Dyspozytor / Logistyk
Maxpol
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Fab

Ile osób zatrudnia firma w Świdnicy?

@Fab

Dwie osoby.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica?

Meva-Pol

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Meva-Pol

Sugeruję doczytać do końca naszą ofertę. Wspomniane 3500zł to wynagrodzenie podstawowe, do którego dochodzi wynagrodzenie dodatkowe zależne od wyników pracy. Nikogo nie zmuszamy do pracy u nas. Wypowiedzi o wpisywaniu na "czarne listy" oraz bezduszności i bezmyślności nie będę komentować, ponieważ to nie mój poziom dyskusji. Nadmienię jedynie że czasy, kiedy podstawowe wynagrodzenie wynosiło 80% całości wynagrodzenia, również dawno temu się skończyły.

Handlowiec

Jestem byłym pracownikiem i mam calkiem inne odczucie. Mimo iz teraz pracuje gdzie indziej, zawsze bede miło wspminał prace handlowca w tej firmie. Atmosfera wręcz rodzinna, i kazdy kazdemu pomaga. Wszyscy graja do "jednej brami", a szefowa jest bardzo wyrozumiała (co nie znaczy ze nie jest wymagająca!!! bo jest - ale w pozytywnym znaczeniu).

Zostaw merytoryczną opinię o Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica - Świdnica

Meva Pol Sp. z o.o. Świdnica