Opinie o Arvex Grobelny Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Arvex Grobelny Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arvex Grobelny Sp. z o.o. w Kraków

dobra nasza

Jak już na magazynie są zmiany i ludzie są z nich zadowoleni. To proponuję mianować (usunięte przez administratora)na stanowisko magazynier/wózkowy bo na kierowaniu zespołem ludzkim to on się nie zna. A wtedy zapanuje entuzjazm i jeszcze większa chęć do pracy.

Oj zbysiu

Smutne jest ze Zybszkowi powoli pękają 4 litery i się staje drugi Tobim. Zbyszek przestań się wypowiadać jak na drugi dzień zmieniasz zdanie lub robisz rzecz przeciwna bycie bez honoru jak Tobiasz

Animonim
@Oj zbysiu

Chłop w porządku się wydawał jak widać arvex zmienia ludzi

pracowity
@Oj zbysiu

No widać kto pisze.Zostaną wreszcie uczciwi ludzie a nie ściemniacze i wreszcie się coś zmieniać zaczęło bo jak do tej pory rządziła grupka luzaków, którzy chcieli zarobić a nie orobić się. Brawo wreszcie jakaś zmiana w tym arvexie. Jak widać chłop się chwilę poprzyglądał i układa zespół po nowemu. BRAWOOO.

Nieroby na wąwozową
@Oj zbysiu

Popieram przedmówcę , w końcu zaczęli zwalniać (usunięte przez administratora) Jeden z drugim popracuje 2 lata i myśli że już jest kierownikiem i nie musi nic robić.

Robotnik

(usunięte przez administratora) kto mógł uciekł na L4 i jest mniejsza obsada, ph muszą jeździć po sklepach, to jakiś dramat, wszyscy pracują zdalnie a tutaj jak w średniowieczu.

Były Magazynier
@Robotnik

Czyli nic się nie zmienia, nadal Jureczek ma w (usunięte przez administratora) zdrowie pracowników, oby tak dalej to się obudzi jak będzie za późno

Praca PH

(usunięte przez administratora) Oczekiwania firmy wobec PH, to ok. 20% wzrostu sprzedaży rok do roku, co w branży zamocowań jest nierealne. Rozliczenie wynagrodzenia owiane jest „wielką tajemnicą” i nigdy nie wiesz jaką wypłatę otrzymasz. Dzieje się tak ponieważ nikt w firmie nie wie kto wypłatę nalicza i na jakiej podstawie. Brak przejrzystego rozliczenia z PH sprawia że co miesiąc jest mnóstwo niepotrzebnych podejrzeń i wątpliwości. Do tego rozliczenie za poprzedni miesiąc nie zawsze jest do 10. Dużym minusem jest brak jakiegokolwiek wsparcia sprzedaż w postaci, gadżetów reklamowych, materiałów POS, gratisów, czy szkoleń organizowanych dla klientów. Firma nie uczestniczy w targach budowlanych, nie pojawia się w artykułach w prasie branżowej, nie inwestuje w reklamę w radiu czy telewizji. Wszystko to sprawia że całą pracę związaną z PR musi wykonać PH. Jeśli chodzi o „promocje” z którymi PH jedzie do klientów przypominają raczej całoroczną wyprzedaż pułkowników i tak też są postrzegane przez klientów, którzy nie chcą z nich korzystać. Samochód który dostaje PH jest „Nowy” ma od 5 do 10 lat i jest już wyeksploatowany przez poprzednią firmę, którą w trosce o swych pracowników pozbywa się takich aut. Najgorsze jest to że pojazd który dostajesz nie posiada wykupionego autocasco. Jeśli chodzi o wysyłki towaru to wychodzą z „opóźnieniem” co bezpośrednio odbija się na wypłacie PH czego zarząd od lat nie widzi. Brak także multisporta, opieki medycznej czy jakichkolwiek innych bonusów. O wycieczkach zagranicznych co w tej branży jest dziś standardem możesz zapomnieć. Atmosfera w firmie na plus poza kontaktem z synem prezesa, który to wszystkim rzuca kłody pod nogi i jest nieprzyjemny. Zachowuję się tak jakby wszystkie rozumy pozjadał, a tak naprawdę brakuje mu doświadczenia na stanowisku managerskim czy handlowym i przez to wylew swoje frustracje na innych. W efekcie decyzje dotyczące handlu podejmowane są za biurka bez znajomości obecnych reali rynkowych.

Kaz
@Praca PH

No to grubo się tam dzieje..... Dobrze ze oferta nie była interesujaca

@Praca PH

Panie "Praca PH" nie mam nic wspólnego z Robertem z wyjątkiem, tego, że był moim przełożonym podczas pracy w firmie arvex. Jak widać można napisać pozytywną opinię po rozstaniu z firmą. Warunki wynagradzania podczas mojej kariery w firmie były jasne i klarowne przez cały okres współpracy. Jak wspominałem wypłata była zawsze na czas na koncie bankowym. Firma oferuje regały, ekspozytory oraz rozmaite materiały POS dla klientów, które znajdują się w wielu punktach handlowych współpracujących z firmą. Odnośnie reklam w radiu, czy tv prosze o informację, która firma z branży inwestuje w to. To prawda, że samochody przedstawicieli handlowych nie są nowe, ale są zawsze sprawne. Brak autocasco nie jest tu żadnym problemem. W przypadku uszkodzeń pojazdu z mojej winy koszty napraw poniosła firma. Wzrost 20% rok do roku w województwie dolnośląskim, w którym pracowałem nie stanowił większego problemu i przy odrobinie zaangażowania był osiągalnym celem. Jeśli cel nie został osiągnięty spotykało się to ze zrozumieniem ze strony kierownika oraz prezesa, a prowizja od całego wypracowanego obrotu była wypłacana. Odnosnie Roberta w każdej problemowej sytuacji, godził się na zaproponowane przeze mnie satysfakcjonujące klienta rozwiązanie. Jedynym minusem był brak chęci zwiększania terminów płatności dla poszczególnych klientów.

Marcin vs Ania 12
@Marcin

Reklamy firm z branży można spotkać wszędzie ale pewnie ty nie oglądasz Polsatu – Nasz Nowy Dom, GHTV – Dorota Was Urządzi, nie słuchasz też radia Zet – Nosel Wkręca itd.. … ? Do reszty bajeczek nie będę się odnosił, ponieważ skoda mojego czasu.

@Marcin vs Ania 12

Szkoda czasu na dyskusję z tobą. Jak to jest, że w tak słabej wg ciebie firmie jest kilku PH którzy pracują jak ja kilkanaście lat? Nie wspomnę juzo takich co pracują w Arvex Grobelny ponad 20 lat! Złej tanecznicy...

@Praca PH

Kolego powiedz nam jeszcze czy w firmie są premie kwartalne i roczne ? Jeżeli tak, to ilu krotne miesięczne pobory można dodatkowo zarobić ? Ciekaw też jestem czy firma wypłaca pracownikom z świadczeń socjalnych np. wczasy pod gruszą czy w sprytny sposób to omija ?

@Zainteresowany

Nie ma premii kwartalnych ani rocznych jest tylko to co się wypracowuje samemu . Socjalu też nie ma żadnego .

Emilia
@Ktoś

A jaka jest podstawa wynagrodzenia PH? I jeszcze chciałam się upewnić - nie namawiają w Arvex na zakładanie własnej działalności? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Emilia

Podstawa jak wszędzie, karjówka. Nikt nie naciska na zakładanie działalności, jest umowa o pracę.

ph
@Ktoś

3200 jest podstawa, to zdecydowanie więcej niż krajówka. Konkretną kasę się robi tutaj na prowizji. 2,5% od obrotu to nie jest mało.

@ph

Ciekawe gdzie masz te 3200 podstawy chyba w snach podstawa to najniższa krajowa. Procent od obrotu jest to ok ale jak ludzie zapłacą faktury jak nie zejdą płatności to masz wielkie G.

Były ph
@Praca PH

Jako były przedstawiciel mogę napisać iż zarobki słabe. 2,500 podstawa na rękę + 2% premia od obrotów. O ile w sezonie kwiecień - październik można robić około 100,000 obrotu miesięcznie o tyle w pozostałych miesiącach na biedniejszym rejonie ciężko dobić do 40,000. Oprócz tego warunki finansowe też zależą od spłacalności klientów. Np. Faktura niezapłacona powyżej 21 dni to już ujemne 2% do pensji. Ogólnie to wychodzi mniej więcej w sezonie około 3,000, a poza sezonem 2,500. Oczywiście można zarobić też wiecej, ale tu dużo zależy od rejonu i tego jak się dogada z klientem. Oczywiście premia co miesiąc jest opodatkowana i legalna. Dostajemy samochód oraz telefon służbowy. Na paliwo co miesiąc do wykorzystania jest 1,500zł jak zabraknie to jest zaliczka z której można zatankować gotówką ale trzeba mieć zgodę z firmy. Oczywiście auta służbowego po godzinach wykorzystywać nie można (bo jest GPS) i za to można wylecieć. Pracuje się od 8 do 16, teoretycznie. O 8 należy być u 1szego klienta, a o 16 u ostatniego a na umowie jest 8h (usunięte przez administratora). Jeśli o 16 będziesz np. 100km od domu to mają to w du... :) Oczywiście po pracy wszystkie zamówienia należy ręcznie wpisać do ekstranetu nazwa rozmiar ilość. Dosyć często zamówień jest po kilka-kilkanascie na paręnaście lub parędziesiąt pozycji. W ten sposób po pracy też tracimy około 2 godzin na wysyłanie zamówień. Ogólnie kary finansowe są dosyć powszechnie stosowane, ale nie bez powodów. Trzeba zasłużyć. Jeśli chodzi o artykuly, które się sprzedaje to niestety ale Arvex w większości idzie na jakość i ceną go wszyscy jak to ktoś tu ujął pięknie "ruch...". Powoduje to, że tak naprawdę jest się ciężko przebić przez Klimasa lub MarcoPol. Niestety także załatwić cokolwiek dla klienta typu gadżet lub dodatkowy rabat to walka z wiatrakami i uderzanie głową w mur. Nowe produkty, które wprowadzają to wymysł syna prezesa o które nikt nigdy nie pytaj i które nie rotują. Jeśli przedstawiciel wspomni o czymś co się klienci pytają to jest gaszony stwierdzeniem, żeby najpierw zacząć handlować tym co nie rotuje.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Arvex Grobelny Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Ustawiacz Wtryskarek powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

jakim cudem ta firma jeszcze nie padła? Brak poszanowania dla pracownikow, brak benefitów do tego dramatyczne warunki pracy. Dziwie sie ze dalej znajduja naiwnych ktorzy godza sie na to wszystko.

Dawny PH

Widze ze od 5lat nic sie w firmie nie zmieniło. Jak bylo tak jest - kanał

bogdan lizodupca

robusiowi to bym nawet loda zrobil, byle by mnie tytlko nie zwolnil bo nic w tej firmie w sumie nie robie

LubiePlacki

To prawda, że Zbyszek jest bardziej odpowiednią osobą na stanowisko kierownika niż jego poprzednik. Aczkolwiek robi ten sam podstawowy błąd, co Marcin T. Najpierw zwalnia się ludzi, bo jest grudzień i zamówień było stosunkowo mało (W porównaniu do wcześniejszych lat i tak było ich sporo w okresie zimowym), a potem jest zdziwienie, bo magazynierzy nie są w stanie wyrobic się z zamówieniami na czas, i organizowane są soboty. Prawda jest taka, że 90% osób nie ma zamiaru chodzic na nadgodziny w weekend, bo pieniądze nie kuszą- a każdy ma swoje życie osobiste, które jest ważniejsze niż praca. Za niedługo sezon, ludzie zostaną przyjmowani na szybko i co oni zrobią? Zakładając, że na 3 nowych 2 będzie się nadawało do składania zamówień, w tak krótkim czasie nie zdążą się nauczyc ich robic w odpowiednim tempie, by pomoc innym magazynierom. Przyjdzie czerwiec, znowu będzie wywierana presja na pracownikach, że jest dużo roboty i trzeba przyjsc na 10 godzin do pracy, a potem jeszcze sobota. Stawka nie zachęca, jak i samo przebywanie od 6 do 16 na nagrzanym magazynie, gdzie człowiek jest spocony już po godzinie pracy.

Polecam pracę w tym miejscu jako przedstawiciel handlowy. Jest to firma, w której nie ma jakiegoś chorego ciśnienia i niezdrowego parcia na sprzedaż. Zasady prowizyjne są proste i najbardziej uczciwe. Dostajesz tyle, ile obrotu wygenerujesz. Oczywiście wypłata na koncie zawsze w terminie. Kontakt z wszystkimi w firmie jest bardzo swobodny, a każdy problem da się szybko rozwiązać z uwagi na niekorporacyjny charakter przedsiębiorstwa. Rozstanie z firmą przebiegło także w przyjaznej atmosferze. Z minusów na pewno brak możliwości wykorzystania samochodu do celów prywatnych. Czasami ciężko było załatwić coś extra dla konkretnego klienta, co mogloby znacząco zwiększyć zyski. Całość współpracy oceniam na 4,5/5.

Wesoły romek

Witajcie. Jak wygląd apraca na stanowisku ph? Jaka jest atmosfera w formie? Jakie auto, narzędzia pracy, możliwości użytkowania?

Ph
@Wesoły romek

Poniedziałek - piątek, 8-16. Atmosfera bardzo na plus. Jeśli robisz swoje nikt nie robi problemów. Samochody kilkuletnie najczęściej Megane 3 z kratką, do tego telefon. Praktycznie brak możliwości użytkowania samochodu w weekendy i wieczorami.

Rk
@Ph

Dlaczego nie można użytkować? Jakieś dodatkowe benefity? Jak z jakością produktów? Jak wysoka jest podstawa.

Ph
@Rk

Niestety bez Multisporta, czy opieki medycznej, jedynie grupówka. Jeśli chodzi o jakość produktów to wszystko jest na bardzo wysokim poziomie. Reklamacje praktycznie się nie zdarzały. Na pewno nie trzeba się wstydzić za produkty, które sprzedajesz. Na resztę pytań ciężko mi odpowiedzieć, coś mogło się zmienić. Umiesz negocjować? Umiesz sprzedawać? To aplikuj i negocjuj podstawę i warunki odpowiednie dla Ciebie.

Hajs

I po raz kolejny połowa Magazynierów nie dostała odpowiedniej wypłaty dramat uważajcie na ta firmę nie polecam !

prezes
@Hajs

Jak zwykle Marcin dał ciała kolejna kompetencja została mu odebrana. I jak zwykle kierownik zachował się jak mężczyzna i powiedział co i jak .A Marcin jak zwykle siał zamęt ludzie się na niego delikatnie rzecz ujmując zdenerwowali . Przez tydzień na tej stronie był spokój bo lider zajmował się lampami a nie ludźmi i niech tak zostanie.

Alexis
@Hajs

W arvexie zgadza się tylko hajs na kontach właścicieli.

aloha

Wszyscy piszą to i ja napiszę. Nie będę oryginalny kiedy zacznę od byłego kierownika który na swój sposób stał się fenomenem w tej firmie. Na kierownika nie nadaje się z powodów opisanych poniżej sieje zamęt, agresje co już obecny kierownik wykrył i zakał mu kierowaniem ludźmi. Skoro nie może kierować ludźmi to jaki z niego jest obecnie lider zmiany. Teraz to brygadziści stali się takimi nieformalnymi liderami. Dogadują się ze sobą i z pozostałymi magazynierami i moim zdaniem tak powinno pozostać. Codziennie kierownik ogłasza że mamy problem z kartonami, uszkodzonymi opakowaniami i z towarem źle odłożonym i że ten stan rzeczy należy naprawić i co na to lider zmiany przytakuje ile wlezie a jak jest w rzeczywistości? Prezes firmy nagrał lidera zmiany, który zamiast pomóc w porządkach, siedział rozwalony na stole i tępym wzrokiem był wpatrzony na tyłki chłopaków .Nie mam nic przeciwko osobom które lubują się patrzeć na tyłki osób tej samej płci ale w pracy pracuje się . Kawa czy ciastko z kolegą to po pracy a w pracy praca . Lider zmiany jako jedyny w pracy zalicza wtopę za wtopą co pokazuje jak słaby z niego jest pracownik lub jak ktoś inny woli najsłabsze ogniwo. Nie będę komentował wybierania zamówień przez lidera bo walczył o przetrwanie. No ale jak już się ostał to by się chociaż postarał jaki problem jest wziąć karton, skleić paczkę, posprzątać. Ale widocznie lider nie utożsamia się z zespołem i stąd upomnienie kierownika. Drugi problem to nadgodziny. Prezes z kierownikiem myślą sobie tak, chłopaki przyjdą zrobią zamówienia i będzie po sprawie. No niestety sprawa jest bardziej złożona. Ci co przychodzą w soboty w poniedziałek nie realizują nowych zamówień tylko do południa realizują sobotnie zamówienia bo towaru nie było na półce, drugi magazyn był zamknięty i nie miał kto go przywieść. A na jednych spotkań pan Robert powiedział że duża część reklamacji jest związana przy dopakowywaniu zamówień. Jak ma się dużo zamówień nie zrealizowanych to o pomyłkę nie trudno. I efektu nie ma. Praca na magazynie jest ciężka i ludzie są zmęczeni i żeby ich zmotywować trzeba więcej pieniędzy. Nasza propozycja jest by podstawą do wyliczenia nadgodzin była płaca zasadnicza +nagroda. Nie ma u nas socjalu to niech chłopaki więcej zarobią na nadgodzinach.

szukam pracy
@aloha

Dokładnie,jest tak jak piszesz,nadgodziny są liczone od podstawy a pensja składa się z trzech członów stąd też kwota za nadgodziny jest względnie niska,chłopaki mówią,że od kilku lat oscyluje na tym samym poziomie co samo w sobie jest kpiną,z resztą widać,że chętnych na nadgodziny jest coraz mniej ale oczywiście ciężko jest pomyśleć z jakiego powodu. Tym bardziej w sytuacji,kiedy przychodzi duża ilość zamówień,klient chce towar jak najszybciej,na magazynie nie idzie się odrobić ale nikt z zarządu nie wpadnie na pomysł aby zachęcić pracowników. A ilość zamówień=zysk dla firmy,klient zadowolony,współpraca się układa,prosty marketing. Swoją drogą zastanawiające jest czy i kiedy w obecnym roku firma zaproponuje podwyżki,biorąc pod uwagę znacznie większe dochody choćby teraz w zimie porównując z rokiem poprzednim i wzrostem minimalnej krajowej?

hajs
@szukam pracy

Magazynierzy otrzymują podstawy 2400 złotych + 300 nagrody samo 2400 netto daje około 3200 brutto więc co najwyżej na podwyżkę mogą liczyć tylko i wyłącznie osoby pracujące na skręcalni których płacą jest faktycznie najniższa krajowa. Z tylu działów magazynierzy są najgorzej traktowani bo co z tego ze zdarzał się okres gdy potrafiono zejść z reklamacji o 80% a mimo tego wciąż były wprowadzane zakazy jak i kary żadnego słowa pozytywnego o poprawie i wielki szok dlaczego magazynierzy tak leją na robotę czemu się zwalniają ,miały być nagrody kwartalne zostały zastosowane 2 razy i temat poszedł w nie pamięć firma godna polecenia.

prezes

Zmiana kierownika to pół kroku w kierunku całkowitego uzdrowienia atmosfery pracy na magazynie. Nowy kierownik na własne oczy zobaczył jak Lider (usunięte przez administratora)agresywnie i z pozycji siły zwraca się do swoich podwładnych. Piszę podwładnych bo (usunięte przez administratora) przez ponad dwa lata kierowania magazynem nie nawiązał żadnych pozytywnych relacji z NIKIM. A jedną z cech lidera powinny być zdolności interpersonalne których pan (usunięte przez administratora) nie posiada o zdolnościach organizacyjnych nie wspomnę bo magazyn po prostu zapuścił. Obecnie (usunięte przez administratora) ma zajmować się sprawami technicznymi a kierowaniem ludźmi mają się zająć brygadziści na jeden miesiąc. Mam nadzieję że tak już będzie zawsze.

TimiTumie

Witam czytających ten blog.Długo się zastanawiałem czy tu w ogóle coś napisać i stwierdziłem że jednak to zrobię a mianowicie zacznę od pozytywnych moich spostrzeżeń,po 1 :zmiany kierownictwa na magazynie pomagają,jest nowy kierujący i można z nim normalnie pogadać jak i załatwić sprawę!!! Po 2 :sprawa wagi ciężkiej p.t. Marcin T. dopóki tego człowieka nie zwolnią to nie wróżę sukcesów firmie jak i pracującym tam ludziom,powiedzmy sobie szczerze że Pan T. sieje zamęt na magazynie,udaje że pracuje,nadużywa władzy,wprowadza zła atmosferę i et cetera... przykładów można by wiele podać dlaczego ten człowiek nie powinien być choćby na stanowisku które teraz obejmuje jak i pomiędzy ludźmi którzy go otaczają. Panie Marcine proponuje się samemu zwolnić bo inaczej ta firma straci dobrych i rzetelnych pracowników,nadmienię że już sporo ludzi przez Pana odeszło. Dopóki prezesi dalej będą przymykać oko na Pana T. to nie wróżę sukcesów pomimo,że i tak firma wykorzystuje pracowników na maxa!!! Pracując tu czuje się zażenowany całą tą firmą jak i sytuacją!!! Powiedzcie mi w której firmie czeka się na ubranie robocze po czym trzeba je oddać na rzecz następnego pokolenia(chodzi o zwolnienia lub samo odejście z firmy) że już nie wspomnę o dodatkach na święta a, już nie daj boże o zapleczu socjalnym...Pozdrawiam czytających jak i normalnie myślących ludzi,mam nadzieję że komuś przydał się ten wpis!!!

iniemamocny

Czekałem i się doczekałem,było pewne że Prezes Grobelny przygląda się postępowaniom ludzi którym dał możliwość wykazania się w pewnych aspektach zarządzania magazynem,dziwne było że tak długo wytrzymał ale oczywiście był okłamywany przez byłego kierownika magazynu,teraz kierownikiem jest Gość z klasą który wie o co chodzi i w sumie dzięki takim ludziom ARVEX jeszcze jest i jest sens dalej pchać te sanki,TO NAPRAWDĘ DOBRA FIRMA zbudowana przez jednego człowieka,no w sumie z ogromną pomocą przedstawicieli zwłaszcza tych starych dobrych-tego prawdziwego lojalnego PH,który się utożsamia z tą firmą ,dba o wizerunek,reszta ekipy powinna to zrozumieć że jak się chce to można pracować i wiedzieć że robi się w dobrym zespole,należy eliminować (usunięte przez administratora) od razu nie przebierając w środkach,tak powinno być,CI CO JESZCZE UDAJĄ ŻE PRACUJĄ DLA TEJ FIRMY-panowie szybkie przemyślenia i do boju jak nie to pamiętajcie KONIEC jest bliski i mam nadzieję że dotyczy to również tych na najwyższych stanowiskach tam w siedzibie,reszta to prosta nazwa - SUKCES-

stawka
@iniemamocny

Powinni wprowadzić stawkę w zależności od przepracowanego czasu w firmie a nie jak jest ze gość pracujący 2 lata posiada taką samą stawke co nowy pracownik który po miesiącu próbnym otrzymuję tą samą co starszy pracownik, to bardzo demotywuje do pracy...

Czy można liczyć w Arvex Grobelny Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Prezes

Nie nie można. Ale można liczyć na rozpadające się drabiny i na wypadek w pracy. Wszystko za wiedzą kierownika. Kierownik stracił panowanie nad wszystkim i tylko czeka co dalej z nim.

aerghar

Ta firma jest zbyt biedna i upośledzona aby coś takiego zagwarantować pracownikowi.

nieee

na nic nie mozna liczyc, nawet na paczke na swieta

Tanapewno

Jedyne na co możesz liczyć to na to ze zrobisz sobie krzywdę albo dostaniesz wypowiedzenie o15:55

iniemamocny
@Tanapewno

Jaka praca taka płaca,wreszcie prezes robi porządek z nierobami,z tymi co udawali że pracują i myśleli że wypalenie zioła wszystko załatwi czyli opindalanie się do woli,

Ciekaw jestem kto z starej kadry pracuje jeszcze na wtryskarkach ?

Chytry dwa razy traci ...

Brak poszanowania zawsze prowadzi do jednego !

o kim mowa?
@Chytry dwa razy traci ...

kto nie szanuje współpracowników ? mówimy o tym samym osobniku z magazynu (usunięte przez administratora)?

zmiany?

Pan Marcin tak się nadaje na kierownika jak szczerbaty do suchara. Chłopek nie potrafi rozmawiać z przełożonymi,w trakcie rozmowy głowa w dół i przytakiwanie,na wszystkich w koło zwali,byle swój tyłek uratować,a od czego jest,kto wydaje polecenia? Coś mnie strzyka w palcu,może się z kierownikiem ugadam i przymknie oko na L4 ...9 raz w tym roku ... hmm

beti

Jak wszyscy tak będą pracować jak ja to uznam że firma staje na nogi a na dzień dzisiejszy u nas na dziale tesz jest beka,wszyscy udają że pracują ale skoro kierownik tak pozwala to tak ma

Asdwe

Pewnie Twoje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Arvex Grobelny Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arvex Grobelny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arvex Grobelny Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arvex Grobelny Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 152 ocen.
  • Makuszyńskiego 4
    30-969 Kraków

Arvex Grobelny Sp. z o.o.