Opinie o Agata Kuliś-Gocałek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kolumb Biuro Podróży. w Pajęczno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agata Kuliś-Gocałek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kolumb Biuro Podróży.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Agata Kuliś-Gocałek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kolumb Biuro Podróży. o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agata Kuliś-Gocałek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kolumb Biuro Podróży. w Pajęczno

nie polecam Nowy wpis

W dzień rozpoczęcia roku szkolnego kierowca firmy kolumb uderzył w mój samochód. Cofając nie spojrzał w lusterka. Wyszłam z auta i zapytałam czy Pan mnie nie widział, potwierdził, że nie. Obejrzałam auto i na pierwszy rzut oka wyglądało jakby nic się nie stało a pani z Kolumba jak się później okazało szefowa powiedziała, że są tu obok, że to ich biuro gdyby później się coś okazało mogę podjechać. Wróciłam do domu i po bliższych oględzinach okazało się, że jest kilka uszkodzeń, zderzak obsunięty, czujniki, gril. Podjechałam do nich bo moje dziecko ma blisko przedszkole i oczywiście całkowita zmiana narracji, robienie że mnie(usunięte przez administratora) Powiedziałam, że w takim razie chcę porozmawiać z kierowcą. Pani powiedziała, że nie ma go teraz na miejscu ale będzie jutro ok 13., ok. Zapytałam o kamery, przecież mają firmę transportową, i ksero ale zapierała się, że z tej strony nie ma :) Następnego dnia kierowcy oczywiście nie było i oczywiście nie wiedzieli kiedy będzie więc wzięłam do niego nr tel. Pan odebrał, ja grzecznie rozmawiam ale pan się wymiguje i śmieje się, że ja dzwonię 2 dni później. Ja mówię, że to pana szefowa się zapierała, że pan miał być wczoraj itd itd że specjalnie grają na czas. I w końcu mówię do niego, że dobrze że nie jechałam z dzieckiem w aucie tylko już była w przedszkolu bo to był dzień rozpoczęcia roku szkolnego a obok 2 szkoły i przedszkole i mnóstwo dzieciaków tam przechodziło więc miał szczęście, że uderzył we mnie a nie jakieś dziecko. Na co Pan bezczelnie, że on też ma dzieci. Nie chodzi już o te szkody w aucie bo były niewielkie a o całą zaistniałą sytuację i ich podejście. Jak się później okazało bo częssto przechodzę tą drogą kamery tam oczywiście są, nawet miałam ochotę się uśmiechnąć przechodząc obok. Podpytałam później o tą firmę i jak się okazało to nie jest jednorazowa sytuacja a dowiedziałam się, że mają często stłuczki. Oni zabierają też dzieci na wycieczki. Ja napewno swojego dziecka nie wyślę na wycieczkę z takimi kierowcami. Nie polecam i przestrzegam.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Agata Kuliś-Gocałek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kolumb Biuro Podróży. w mieście Pajęczno? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Kuliś-Gocałek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kolumb Biuro Podróży. - Pajęczno

• Jana Długosza 2
    98-330 Pajęczno