Opinie o Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie w Koszalin

Jakie są warunki zatrudnienia w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie?

wszystko ok

dobre warunki . lepsze niż w Iglotexie w którym wcześniej pracowałem. Pracy ie brakuje ale to jak wszędzie. Płacą dobrze i na czas!

Jakie są warunki zatrudnienia w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie?

DRAMAT

Sezon w tej firmie to tragedia. Opóźnienia magazynu bo nie przychodzą do roboty a nikt ich z tego nie rozliczy nawet. Słyszałem ze wszyscy wypłatę mieli uciętą za sierpień, co jest kpiną, bo szefowi się cyferki Excelu nie zgadzają a otworzył nowy oddział w Poznaniu. Żadnej premii sezonowej nie ma, a pracy jest mega dużo, i od każdego wymagają dużo większego nakładu pracy. Atmosfera w tej pracy jest tragiczna, w tym sezonie był tragiczny logistyk i nic z tym nie zrobili od majówki. Pomijając multisporta nie ma nic :) paczka na święta grudniowe to towar z magazynu o wartości 100zł Wczasy pod gruszą czy cokolwiek ? zapomnij Mógłbym pisać więcej ale szkoda strzępić (usunięte przez administratora). Szef chyba nie jest świadom co się dzieje w tej firmie. widzi tylko cyferki

Super firma Nowy wpis
@DRAMAT

Były pracownik? No to wiadomo dlaczego nie pracuje! Flustracja powoduje takie reakcje. Firma zwoliła parę osób ze względu na słąbą pracę i teraz wypisują . Firma dobrze płaci i wymaga . Zarobki są świetne więc jest kolejka do pracy. Przedstawiciele zarabiają po 20 tyś i więcej , w magazynie nawet 8-9 tyś, kierowcy między 4-9 tyś. Ci co dobrze pacują to zarabiają, a roboty jak wszędzie nie pracuje.

Super firma Nowy wpis

chyba nie ulga skoro tu wypisujesz głupoty szukaj lepszej firmy skoro z tej złej Cię wywalili Chłopcze nie dam nic złego powiedzieć na firmę, bo to świetny polski pracodawca, laureaty wielu konkursów

Kompromitacja Nowy wpis
@Super firma

A co mają nagrody do realnego stanu rzeczy????? tylko pracownik wie jak jest naprawde. A bylem pracownikiem i bede szczerze mowic jak serio jest bez klamst i cukierkowania. A ty pewnie jestes pupilkiem prezesa i bedziesz teraz klamac i klamac. A ulga potezna. Lecz tylko ostrzegam innych ludzi ze praca magazyniera lub kierowcy w tej firmie jest tragiczna. Moze pochwalisz sie ile masz ucietej wyplaty za sierpien? :) juz nie wspomne o braku premii za ciezka prace w sezon i zaangazowanie. Poza tym jak to jest ze ja co sezon dorabiam u was i nazywasz mnie slabym pracownikiem? Hahhaha miej godnosc jakas i sie nie osmieszaj :) a jak jeszcze bedziesz klamliwie sie udzielac to polecimy mocniej z faktami i troche zgloszen wysle sie do roznych instytucji. pozdrawiam :)

wszystko ok Nowy wpis

Arek

Radzę uważać, pomimo że mieliśmy dogadaną stawkę podsunęli mi umowę do podpisu o połowę niższą, mój błąd że im zaufałem. Zaczęła się pandemia, zostałem wyrzucony a Wielki szefo oznajmił że nie ma dla mnie pieniędzy i może za kilka miesięcy mi zapłaci. Ale na FB flexował się zbiórkami na które pewnie nic nie wpłacił. Trzymać się z daleka.

Natalia
@Arek

Nie chcę Ci dokładać ale Twój błąd, że nie czytasz co podpisujesz. A jak z tą kasą, zapłacili Ci w końcu? Zastanawiam się, czy przerwa w wypąłcie spowodowana była pandemią czy wcześniej zdarzały się takie sytuacje? Daj znać jak to było jak pracowałeś. Bo ciekawa jestem czy ewentualnie sytuacja mogłaby się powtórzyć gdyby się zatrudnić

Dominik
@Arek

Żadne zdziwienie . Jestem PH i firma płaci podstawę + prowizję i premię. Jest ona nieokreślona i nie można przecież ją wpisać do umowy . Zarobki PH są uzależnione od obrotu. Ja zarabiam średnio około 9 tys miesięcznie na rękę . Znam takich co biorą 20 tys . Myślę , że mało jest firm na rynku co płacą taką kasę. Na potwierdzenie dodam , że pracuję 10 lat w Koszalinie i żaden PH się nie zwolnił !!!

Grzesiu
@Arek

Kolejna osoba z konkurencji wypisuje bzdury. Jeśli byłeś zatrudniony pokaż umowę i świadectwo pracy ? Jeśli świadczyłeś jakieś usługi firmie to nie wypisuj tu komentarzy . Jeśli Ci nie zapłacili to pewnie źle wykonałeś usługi . Proste !

Aplikowaliście na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Darek

Zostałem zatrudniony z polecenia. Byłem handlowcem w innej firmie , która niestety płaciła dużo mniej. Od czasu kiedy jestem w Koszalinie , zostały zatrudnione może 3 osoby zwykle z konkurencji , która mniej płaciła albo dawała gorsze narzędzia pracy i socjal. Ostatnio przyszło 2 PH z firmy ze Slupska i są mega zadowoleni

Czy Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie zapewnia kartę multisportu?

pracownica

Zapewnia, po okresie próbnym

Urszula
@pracownica

A odniesiesz się, proszę, do tego, co pisała @Margaritta w zeszłym roku latem? Gdzie tu prawda jest z pensjami i czy podwyżka była w związku z kryzysem?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik biurowy - back office.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Margaritta

To co dają w ogłoszeniu od 4000 zł na olx to totalna ściema. Dają 2600 z premia. Umowy zlecenie.

@Margaritta

Serio? To czekamy czemu tak mówią już na wstępie w ogłoszeniach a w realiach jest zupełnie inaczej? O ile mówisz prawdę, to słabe z ich strony zagranie.

Zyga
@Marta

Zależy na jakim stanowisku. W Allfood można zarobić nawet 15 tys miesięcznie . Wszystko zależy od stanowiska i zainteresowania

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie?

john

umowa o pracę

Jaki jest okres rozliczeniowy w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Szymon

10 tego

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie?

Szymon

Tak całe wynagrodzenie wpływa normalnie na konto 10 tego każdego miesiąca.

Zuza

@Janek a te umowy na czas określony to na jaki konkretnie?

Czy jest możliwość w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie pracy na część etatu?

Robert

Tak

Qwerty

Jak teraz wygląda praca w Allfood na magazynie?

Robert
@Qwerty

Jest dużo lepiej. Wprowadzana restrukturyzacja przynosi widoczne efekty. Lepiej się pracuje :)

Luidzi

Firma zdobyła opinię dobrego pracodawcy więc z pewnością zapracowała na nią!

Czy w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Janek

Nie nie ma umów zleceń . Są umowy na czas określony, a pózniej na nieokreślony .

MAriusz

Bardzo dobra firma i pracodawca. Pracuję tam od początku istnienia i nie zawiodłem się na Szefie, Kierowniku i kadrze. Nie pamiętam , żeby od początku istnienia ktoś kluczowy zmienił pracę. Pracują wszyscy Przedstawiciele, Dyrektorzy, Kierownicy, większość Kierowców i magazynierów. Zgrana paczka. Najbardziej podobają mi się imprezy integracyjne firmy :) Od początku pracy dostałem kilka podwyżek, auta którymi teraz jeździmy są nowe i komformtowe - dużo lepsze niż w konkurencji. POLECAM :)

Obiecywał złote góry a kasy na święta nie chce wypłacić . Co ja mam powiedzieć żonie teraz ??

Idz do Szefa i porozmawiaj. Prosta Historia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie - Koszalin

• Jak się pracuje w Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie?

Zobacz opinie na temat firmy Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Allfood Sp. z o.o. W Koszalinie