Opinie o Roland Express w Wolsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Roland Express. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Roland Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roland Express w Wolsztyn

Ja Nowy wpis

Pracuje ktoś na blaszkach tam w 2023? Jak ze spaniem w tych busach bo na stronie widzę że są to fiaty Ducato, czy dalej płacą za kilometr czy dniowki? Czy towar jest na paletach czy raczej wszystko luzem?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Roland Express?

Praca na umowie na 8 godzin, robisz aż padasz na twarz A płacone z kilometra hahaha Dziady tak robia

8 godzin Nowy wpis

Dziennie pracujesz po 8 godzin

Bum Nowy wpis
@8 godzin

W snie chyba

Ciężko jest w systemie 12/12 w Roland Express?

Łepek Nowy wpis

Nie jest ciężko w systemie 12 dni pracy na 12 godzin wolnego

Adrian

@Parking Monachium Są widoki na zwiększenie stawki za kilometr, czy stała bez możliwości renegocjacji?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Roland Express, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Radiolog
Wolsztyn
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Parking Monachium

Stan samochodu to rozpacz czarna, poniżej krytyki, poklejony kurnik.Stawka 0,27 groszy za kilometr.Szef bardzo niekulturalny.

Robert

Nie polecam tej firmy. Chyba ze ktoś chce tracić czas nerwy zdrowie i pieniadze

Daniel

Bardzo dobrze oceniana firma za profesjonalizm, ludzie są zadowoleni więc polecam!

Mariusz

Ile jest etapów rekrutacji w tej firmie ?

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno ją w ogóle przejść?

Zenek553
@Andrzej

Pewka biora kazdego

Adek

Mogę polecić! Praca jako kierowca w porządku, wszystko tak jak ustalone na rozmowie kwalifikacyjnej. Wypłaty na czas, żaden dziad-trans. Tylko (usunięte przez administratora)trochę za nerwowy, ziółka powinien pić codziennie bo facet na zawał odjedzie. Lubię atmosferę w Roland Express za: Wypłata na czas

Edyta

@Biznesmen X, czy Twoja opinia Tyczy się pracy tylko kierowców w firmie Roland Express? Może na forum znajdą się osoby, które obejmują inne stanowiska w owej firmie i napiszą jak na nich wygląda sprawa związana z zatrudnieniem? @anonymous, Ty z kolei nie zgadzasz się z tym co napisał Biznesmen, jakie jest więc Twoje zdanie?

Biznesmen X

Firma prowadzona przez dwóch braci. Kupują ładunki za żenujące stawki. Płaca kierowcy, też jest żenująca, chyba najniższa w mieście i okolicach. Wydaje mi się, że starszy brat nie ma wgl. pojęcia co robi, że wykłada tylko pieniądze, a młodszy wie co robić z informacjami wyciągniętymi ze studiów, niż z doświadczenia, dlatego efekty są jakie są. Podejście do pracownika jest kompletnie bez szacunku ze strony oby dwóch... Mało tras, w tygodniu jakos 3500 maks 4500, gdzie chciałem więcej, to nie potrafili znaleźć.. Oszukują na stawkach i wgl. brak komentarza, nie ma co się rozpisywać bo mógłbym nieźle cisnąć, nie polecam tej firmy kierowcom...

Biznesmen X
@Biznesmen X

Chciałbym dodać, że auta to już wgl. masakra. Wraki...

@Biznesmen X

Dawno nie czytałem większych bredni !

Waldi

Za leżenie w żadnej firmie nie będą płacić. Trzeba ileś godzin przepracować i wykonywać to co zlecą.

kierowca

mi tam się podoba, jezdze prawie od początku, placa za km to długie trasy chce. trzeba się ogarnąć tylko z navigacja i jezykiem bo praca za granica nie jest lekka. pracowałem 8godzin w zwyklej firmie gdzie zarobiłem 2razy mniej. łózka są zrobione,za weekend placa, za przestoje tez wiec nie narzekam. a ci co narzekali pewnie nie umieli jezdzic i sobie nie poradzili z jezykiem. wola w domu siedzieć i narzekac

kierowca hehe
@kierowca

Bo jesteś ofiarą życia, nie potrafisz zrobić nic sam jeździsz dla kogos, zero czasu dla rodziny.. smieszne...

Edyta

@anonymous nie mi to oceniać, ale skoro już się wypowiedziałeś na wątku firmy Roland Express to zgaduję, że możesz być nią zainteresowany. Pytanie tylko czy jako pracownik czy konsument? Czy możesz się na ten temat wypowiedzieć?

Smieszna nazwa xd

Edyta

@DOMINIK zauważyłam, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Roland Express. Czy nadal pracujesz w firmie i podtrzymujesz swoją opinię? Czy jako zadowolony pracownik poleciłbyś pracodawcę? Czy wiesz jakich firma aktualnie poszukuje pracowników? Potrafiłbyś wykreować profil takie pracownika? Myślę, że przydałaby się taka informacja osobom zainteresowanym pracą.

DOMINIK

Nie wiem jak praca na busie,ale na ciężarówce jest super.Płaca godzinowa,normy czasu pracy/jazdy,wszystkie naprawy na czas.Wszystko zalezy od podejscia i checi kierowcy.Ja jeszcze ponad 1,5 roku i nie mam zlych opinii

Byly kierowca

Pracowalem w tej pseudo firemce zaraz na początku.Prowadza ja dwaj przybici bracia którzy nie maja pojęcia o specyfice tej pracy.Ciagle telefony i pretensje.Zatrzymasz się na siku zaraz telefon dla czego stoisz chcesz nogi rozprostować zaraz telefon.O pieniądzach możecie zapomnieć jak zgubicie paragon za paliwo a przecież jakos auto jechalo,Omijajcie tych ludzi z daleka człowiek jest dla nich nikim.Aha sprawdzcie sobie zus czy macie odprowadzony bo ja tam pracowałem 2 tygodnie praktycznie bez snu,a do zusu nie byłem nawet zgłoszony.Az dziw ze Urzad pracy bierze od nich ogłoszenia ze szukają kierowcow.

Poważny
@Byly kierowca

Bajki opowiadasz

Mario
@Byly kierowca

Były kierowca nie rozumiem jak można zgubić paragon za tankowanie ja jakoś cały czaas jadę jestem na czas i jest ok nikt (usunięte przez administratora) nie truje jest sms do zaladunku i tyle więc chyba źle piszesz bo odciagneli ci za paliwo które niewiadomo gdzie zatankowales trzeba pilnować swoich spraw

Kierowca

Czy coś się zmieniło w tej firmie czy komentarze poniżej są nadal,,aktualne,,?

Zostaw merytoryczną opinię o Roland Express - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Roland Express?

Zobacz opinie na temat firmy Roland Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Roland Express