Opinie o Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. w Warszawa

Ex Nowy wpis

W końcu zamknęli ten (usunięte przez administratora)

Czy pracodawca Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Mirafiori Nowy wpis

Naturalnie najlepiej motywuje Loczek nie znając chyba definicji słowa mobing.

Konrad

Nie zawsze musimy pracować w dużej firmie. Ja wolę takie małe firmy bo i atmosfera jest dobra.

Iii Nowy wpis
@Konrad

Tak jest jakas atmosfera dobra ? Zaluje ,ze tam w ogole pracowalam. To okropna firma i ludzie w niej.same zle wspomnienia. Nie polecam.

berdar44@hotmail.com

dlaczego nie ma dla tej Firmy adresu ; majlowego ?? Mam kilka pytań i do kogo pisać do chmur na niebie !?.... Kuźwa w tym kraju to zawsze czegoś brak !/ jak nie żołądka to jelit ! A ostatnio to nawet rozumu... ale tylko u niektórych.... Bye !

lopez
@berdar44@hotmail.com

Czego wymagasz ta firma to jedna wielka kpina

@berdar44@hotmail.com

Nie warto tam pisac.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o.?

Iii

Radze sie tam nie wkrecac. Firma nic nie warta.

Iii

(usunięte przez administratora). Inspekcja pracy nie pomogla ,dostalam dwa pisma,ze nic sie nie da zrobic i tyle. Szef tej firemki to kretacz, klamca i czlowiek bez kultury. Co niekotorzy jego wspolpracownicy tez , jak np E... ktora klamie jeszcze bardziej ,bo dostaje od niego pod stolem hajs i pewnie robi mu inne rzeczy. Wyroby slabe ,bo oszczedza na produktach. Obrzydliwa firma i ludzie w niej pracujacy. Nie polecam.

gregor119

Brud smród i ubóstwo. Widziałem wszystko od środka. Zero dbania o klienta jak i pracowników którzy są traktowani jak śmieci. Warunki takie że wjazd z sanepidu od razu zamknąłby ten interes. Stan samochodów to po prostu tragedia niektóre jeżdżą bez dokumentów a druty wystają z opon. Ogłaszanie naboru pracowników żeby wystraszyć tych którzy pracują ze mogą być zwolnieni w każdej chwili i żeby nie upominali się o umowy(70% pracuje tam na czarno). Dla przykładu sytuacja z dnia 02.12.2013 O godz 3 rano do piekarni stawia się 10 osób na stanowisko kierowcy z ogłoszenia w piekarni jest 11 stu kierowców i 11 samochodów każdy zostaje przydzielony do jednego z kierowców który ma ponoć określić czy dana osoba nadaje się do pracy czy nie (oczywiście ci ludzie jeżdżą za darmo). Po skończonej pracy pan (usunięte przez administratora) (prawa rączka szefa) mówi do każdej z tych osób że porozmawia z kierowcą o tym jak kto się sprawował i żeby każda z tych osób zadzwoniła do niego o ustalonej porze po odpowiedz ,po czym wyłącza telefon do końca dnia. Z tego co widziałem Pan "(usunięte przez administratora) z żadnym z kierowców o nikim nie rozmawiał a ci którzy dodzwonili się na drugi dzień do niego otrzymali negatywną odpowiedz. Ludzie mają spieprzony dzień i nadzieję ze dostaną pracę a to akcja szefostwa aby zastraszyć swoich pracowników którzy upominali się o umowy o pracę. Z tego co jeszcze widziałem na piekarni to załadunki i przygotowywanie pieczywa to po prostu jakiś dramat. Zabłocone brudne podwórze i brudne samochody pieczywo które upadnie na ziemie w to błoto z powrotem wkładane do koszy które jadą do klienta. Słodkie produkty wymieszane z kajzerkami. A co najgorsze zero zainteresowania szefostwa stanem i wizerunkiem firmy. Główny prezes non stop baluje (gdy czasem gości w firmie to wyżywa się na kim popadnie) a pan (usunięte przez administratora) dba o hodowlę jakiegoś bydła i cieszy się jak klienci oddają dużo zwrotów bo ma na tym niezły hajs. Piszę to dla przestrogi innych zarówno klientów jak i tych którzy kiedykolwiek będą chcieli zatrudnić się w tej firmie. Jest mała nadzieja na to że moja opinia cokolwiek zmieni ale może inne osoby które milczą o tej sytuacji coś napiszą. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

hogofogo
@gregor119

Odniosę się niestety tylko do fragmentów dotyczących jakości produktów. Przez 4 ostatnie lata kupowałem pieczywo , słodkie bułki i ciasta z "Sokołowskiej" i nigdy nie zauważyłem ani błota, ani wilgoci na wypiekach, ani słodkich kajzerek. Mało tego – chleb jest super, a mufiny wymiatają. Jestem tylko klientem i moje obserwacje nieco obniżają wiarygodność powyższej opinii, ale oczywiście nie dyskwalifikują jej. W wielu firmach są patologie i zgadzam się, że trzeba z tym walczyć.

Gosc
@hogofogo

Pracowałam w tym (usunięte przez administratora) jakiś czas i niestety ,ale produkty są słabej jakości, dodają dużo niezdrowych substancji, stare jajka... Pieczywo jak i słodkie bułki itp. są robione w strasznych warunkach , jest brudno, mąka jest z robakami...jakość ich produktów jest straszna. Nie radzę tam kupować. Nie jestem,w stanie napisać nic dobrego o tej "firmie"

Ktos
@gregor119

Zgadzam się w 100%. Ta firma to dno !!! Nie jestem w stanie napisać nic dobrego o tej firmie.

L
@hogofogo

W zyciu tam mufin nie bylo. Wejdz kiedys do srodka ,zobaczysz jaki (usunięte przez administratora) tam jest. Obrzydliwa i klamliwa firma.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o.?

Lord

Na konto nie dostajesz nic ( bo przeważnie pracujesz bez umowy ). Masz wypłacane tygodniówki choć tu możesz się zdziwić bo właściciel potrąca za dni ustawowo wolne od pracy typu święta itp.

Anonimous

Potwierdzam co powyżej napisane. Pracowałem jako kierowca pare lat Pan Piotr to manipulator który z szefem dogadany szuka ofiar do pracy. Bez umowy o pracę na czarno podwórko brudne jak i kosze i samochody były często bez papierów. Jedyny pozytywny haczyk to wypłata co tydzień dlatego ludzie łapią się i przychodzą.Kto pracował w piekarni Sokołowska doceni uczciwego pracodawcę i pojedzie każdym samochodem.

Drigorii
@Anonimous

W pełni potwierdzam. Pan Piotr ( bo inaczej nie można do niego mówić) pseudonim loczek to kmiot jakich mało O prawach pracownika nie słyszał zapewne za wiele zresztą właścicielowi Andrzejowi B najwyraźniej to odpowiada. Tą pseudo firmą dawno powinna zająć się inspekcja pracy.

Cezary

Wystarczy być sumiennym pracownikiem, a firma będzie dobrym pracodawcą!!!

Bolo

@lopez Możesz uzasadnić swoją opinię? Mam inne zdanie i myślę, że ktoś inspiruje do takich wpisów!!

lopez
@Bolo

A co możesz powiedzieć o firmie gdzie nagminnie są łamane prawa pracownicze? Przykłady? Choćby większość ludzi zatrudnionych jest bez jakiejkolwiek umowy o badaniach sanitarno epidomiologicznych nie wspomnę. Urlopy ? Co się dzieje z niewykorzystanymi dniami bo nie powiesz mi , że ekwiwalent jest wypłacany albo bierzesz urlop w pełnym wymiarze godzin. A co powiesz na temat nie wypłacania pieniędzy za dni ustawowo wolne od pracy? Może też są wypłacane?

Firma działa bez zmian? Dlaczego przestaliście tu pisać?

AnKa

super pieczywo, jeśli nie najlepsze w stolicy Moje sugestie dla Piekarnia Sokołowska 41: nie mogę wejść na ich stronę www Lubię atmosferę w Piekarnia Sokołowska 41 za: same +

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy warto starać się o pracę?

Ktoś 2
@Paweł

Nie ma tam czegoś takiego jak rekrutacja ,bo ta "firemka" to żart, błąd. Nie warto tam pracowac.

Ktoś 111

Hej. Piekarnia Sokołowska to (usunięte przez administratora) jakich mało (mam nadzieję ). Produkty są robione w brudzie, błocie, pracodawca nie robi nic żeby poprawić jakość produktów czy warunków w jakich są robione bułki itp. z sanepidem ma na pewno jakoś układ ,bo co przychodzili to zawsze dawali mu kary, a taki (usunięte przez administratora) już dawno powinien być zamknięty. Produkty są robione ze starych jaj i z mąki z robakami. Pracodawca jest oszustem, nie daje umow o prace, a jak już da to są to śmieszne umowy , ale większość ludzi nie posiada umów. Pracodawca ucina za urlopy, na Swięta też potrafi uciąć kasę. Nie daje tyle urlopów ile się nalezy, denerwuje go to ,że ktoś śmie w ogóle wziąć urlop! Samochody ,które posiada Pan B... Są niesprawne, nie mają ważnych papierów ,a parking dla aut to kupa błota i petów. "Szefu" jest (usunięte przez administratora) nie dba o pracowników, liczą się uklady. Taka "firma" już dawno powinna być zamknięta. Dziwi mnie to,że takie coś jeszcze funkcjonuje. Już dawno za tego bydlaka powinny wziąć się odpowiednie instytucje.

Potwierdzam to co ktoś napisał w 2013. Bylem na dniu próbnym na 4 rano. Wszystko super. To tym dniu Pan Piotr miał do mnie zadzwonić jaka jest ostateczna decyzja. Choć to dziwne bo ja tam tylko jeździłem z kierowcą i nic ewentualnie nie mogłem (usunięte przez administratora) Oczywiście na tel się nie doczekałem wiec sam zadzwoniłem. Pan powiedział ze za 30 min do mnie zadzwoni. Oczywiście tego nie zrobił a potem nie odbierał tel. Haha. Poważny człowiek ten pan Piotr.

Dyzio

Może po prostu się nie nadawałeś ?

@Dyzio

Być może. Tylko nie wiem na jakiej podstawie miał by ktoś to stwierdzić skoro jezdzilem jako pasażer i patrzyłem co i jak. No oczywiście pomagalem targac te buły no bo jak już jestem to pomogę.

@anonymous

A poza tym wystarczyło powiedzieć żebym się gonił a nie mówi ze za 30 min zadzwoni po czym nie odbiera i nie odpisuje. No extra..

Hermes
@Dyzio

Tam się nadają tylko ćpuny, alkoholicy i hazardziści, normalni ludzie się tam nie odnajdą.

Tonik

Opinia zależy od tego jak się pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję w firmie!

Ktos
@Tonik

Tam się liczą układy i patologia, patologia nigdzie indziej nie pójdzie więc pracuje za śmieszne pieniądze i jest traktowana jak gówno,ale "szef " wie ,że i tak zostaną z nim. (usunięte przez administratora) !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Sokołowska 41
    01-142 Warszawa

Piekarnia Sokołowska Sp. z o.o.