GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Mirszal

Właśnie otrzymałem od klientki podziękowanie za udzieloną jej pomoc. Czytam w niej: "Dziękuję za pomoc w zmierzeniu się z jednym z najtrudniejszych wyzwań w moim życiu - uzyskaniu zadośćuczynienia po śmierci Synka (...) Jestem wdzięczna za tę pomoc, pełna uznania dla Waszego taktu i profesjonalizmu..." Nic ddodać... Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Działać tak dalej, reagować na nieprawdziwe, produkowane przez siebie opinie konkurencji Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Przestrzeganie zasad etyki zawodowej, koleżeństwo, zaangażowanie, odpowiedzialność

Tomek B

Najlepszy pracodawca jakiego miałem, można się rozwijać i realizować swoje marzenia.Pomoc poszkodowanym na najwyższym poziomie. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Profesjonalizm i zaangażowanie

Eka

Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Firma godna polecenia. Pełny profesjonalizm.

Danuta

Votum to firma, która dba o dobro swojego klienta. Jest w pełni profesjonalna i jak już podejmuje się świadczenia usługi to robi to na najwyższym poziomie.Obsłużyła ponad 240tys klientów z najwyższą starannością.Jest absolutnym Liderem na rynku odszkodowań .Posiada własną klinikę rehabilitacji funkcjonalnej w Krakowie oraz fundację z niezwykłym programem PIERWSZE KROKI..Od kilku miesięcy pomaga frankowiczom.Przez kilkanaście miesięcy analizowali orzecznictwo w tym zakresie i wiedzą co robią. Pełny profesjonalizm.Firma godna zaufania z ogromnym doświadczeniem.GORĄCO POLECAM ! Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Zadbajmy o opinię na forach internetowych.Obawiam się ,że jak przedstawiciele zaczną reagować na hejt , który funduje nam konkurencja to może to mieć różny skutek. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Fantastyczne ,bardzo uczciwe podejście do klientów oraz współpracowników.To firma z ludzkim obliczem.

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Adam S

Dobra firma i świetnie płaci jeżeli ktoś się potrafi zaangażować. Polecam Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Atmosfera

Łukasz S.

Fajny pracodawca. Ludzkie podejście, chociaż wymagana ciężka praca. Ja polecam, jestem tu już blisko 10 lat i nigdzie się nie wybieram. Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Róbcie dalej swoje, jest dobrze :) Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Ludzkie podejście do współpracowników.

Współpracownik

Witam, współpracowałam z firmą Votum kilkanaście lat temu i po czasie wróciłam - dlaczego? Pracując dla innych podmiotów odszkodowawczych widzę różnice i stąd mój powrót - firma jest na topie firm odszkodowawczych w Polsce, otrzymuje nagrody Gazele Biznesu, Fair Play, forbes itp - to tylko świadczy o tym, że klienci mają dobre zdanie i firmie. Od strony pracownika brakuje szkoleń i działu HR aby zająć się strukturami terenowymi ale taki już urok pracy na swoim. Kto sumiennie i rzetelnie pracuje może zarobić fajne pieniądze. Na plus jest oczywiście terminowość wypłat i bardzo dobry kontakt z osobami prowadzącymi sprawy. Polecam!

Radek

Pracuję w Votum od 14 lat, tak dokładnie czternastu i w zasadzie wiem o Firmie wszystko. Słowo Firma napisałem z dużej litery bo tak Ją widzę. Duży i bezpieczny partner biznesowy. O sukcesie świadczą liczne nagrody jakie otrzymujemy od różnych organizacji i instytucji, ale nie one są najważniejsze choć z pewnością bardzo nobilitujące i jednocześnie zobowiązujące do dalszej pracy nad systematycznym zwiększaniem jakości. Skoro mowa o jakości to szczycimy się listami referencyjnymi od wielu klientów, którzy skorzystali z Naszej oferty. Votum to "żywy organizm" i oczywiście zdarzają się błędy, ale kto ich nie popełnia. Firma obsłużyła już blisko 250.000 osób, wraz z moimi współpracownikami pozyskałem do Firmy ponad 13.000 klientów. Te liczby mówią same za siebie. Cenię sobie bezpieczeństwo , i tak się tu czuję. Czuję się bezpiecznie i sprzedaję bezpieczną usługę. Świadczenia dla klientów płacone na czas - nie w szóstym i nie w ósmym , ale tak jak wskazuje umowa w siódmym dniu. Wynagrodzenia "wchodzą" mi i moim współpracownikom na konto tak jak mamy to zapisane w regulaminie - co do grosza i na czas. W slangu młodzieżowym to wszystko co powyżej można skwitować krótko "PEŁNA PROFESKA ".

kicek

Witam. Czy mozna negocjowac wynagrodzenie w Waszej firmie ? Dodam ze moja sprawa ciagnie sie od 2016roku a Wasza prowizja 30% jest zbyt duza . Pozdrawiam.

Basia

Super firma. Pomagają w potrzebie. Rzetelni prawnicy

Mirek

Nie ma, jak to oferta konkurencji do podebrania już wyszkolonych przedstawicieli ;-) żenujące

Rafalski
@Mirek

Nie podebrania a pokazania wyboru, osoba zadowolona nawet nie zwróci na to uwagi a „uszczęśliwianie” i trzymanie się na siłę w trudnym związku to dopiero jest żenujące. Pozdrawiam :-)

mayeq
@Rafalski

jaśko, a ty z jakiej firmy, skoroś taki otwarty? zaraz tam się pojawimy i będziemy nagabywać ludzi , wszak jeśli nie jesteś ściemniacz, to i tak nie będą zainteresowani, nawet ogłoszenia nie przeczytają. również pozdrawiam i czekam na odp

VOTUM S.A.

Szanowni Państwo, to jest miejsce do opinii pracowników o warunkach pracy oraz kandydatów na temat rekrutacji zgodnie z regulaminem GoWork. Bardzo prosimy drogą konkurencję o korzystanie z własnych tablic ogłoszeń, rekrutacji. Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy.

TTT

Dobra firma dla osób, które potrafią się zaangażować i ciężko pracować. Kto jest kreatywny to może dużo osiągnąć.

Klient

Firma VOTUM to (usunięte przez administratora) Jestem klientką od kwietnia, nie wywiązują się z podpisanej umowy, zero kontaktu z biurem VOTUM a przede wszystkim zero kontaktu z doradcą przypisanym do mojej sprawy !! Od września do dziś nie podjęli żadnych działań w sprawie - sprawa stoi w miejscu. Składają dokumenty o wypłatę pierwszej transzy odszkodowania, zgarniają 20% z tej kwoty, po czym mają klienta w głębokim poważaniu. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!

@Klient

Szanowna Pani, prosimy o kontakt na dok@votum-sa.pl w celu wyjaśnienia i sprawdzenia sprawy. W każdej chwili ma Pani dostęp do swojej sprawy w Panelu Klienta, 24h, 7 dni w tygodniu. Z Pani opisu wynika, że w szybkim czasie uzyskaliśmy należne odszkodowanie i od tego zostało pobrane wynagrodzenie za wykonaną pracę. W związku z tym musieliśmy się kontaktować z Panią w celu uzyskania środków, co jest odnotowane w naszym systemie. Jeśli od września nie otrzymała Pani nowych informacji, pewnie sprawa znajduje się w ostatnim etapie podanym do Pani informacji. W celu automatyzacji, nasi Klienci otrzymują powiadomienia sms oraz na emaile na wskazany adres e-mail. Dzięki temu nasi Klienci dobrze wiedzą, co się dzieje w ich sprawie na każdym jej etapie. Tutaj jednak nie chcę gdybać gdzie znajduje się sprawa, póki nie zapoznam się ze nią szczegółowo. Czekamy na podanie nr sprawy i sprawdzimy dokładny status i czy są szanse na dalszą walkę z ubezpieczycielem.

Wtemacie

Jest mnóstwo firm, które dają agentom większe prowizje. I są kancelarie, które potrafią wywalczyć wyższe odszkodowania dla swoich klientów niż ta firma

KM
@Wtemacie

Może jest i wiele takich firm ale czy te firmy są porządne? Wiele na rynku jest kancelarii-oszustów. Dlatego warto korzystać z usług sprawdzonej kancelarii, lidera na rynku – jak Votum S.A. Nigdy nie byłam pracownikiem firmy Votum, nie wiem jakie mają stawki. Ale nawet wolałabym mieć mniejszą stawkę, więcej klientów i mieć czyste sumienie.

Aktualna
@KM

Nigdy nie byłaś, ale jesteś pracownikiem tej firmy. Gdyby było inaczej, to co robisz na tym forum? Jesteś z konkurencji i chwalisz Votum? Śmiechu warte to twoje rozumowanie!

KM
@Aktualna

Pracownikiem nie jestem i nie byłam, ale jestem ich klientem. Czy to dziwne, że przeglądam fora i czytam zdania o firmie, której powierzyłam swoje sprawy. Wiele się naczytałam o oszustach. Firma Votum jako jedyna zbudziła moje zaufanie. Może ty zadaj sobie pytanie co tu robisz? Ps. Pierwsze słyszę że konkurenci chwalą się nawzajem.

Pokłosie polskiej edukacji
@KM

Wzbudziła, a nie zbudziła. Zbudzić to można niedźwiedzia z zimowego snu

Anx

A jestem zadowolona. Elastyczne godziny pracy. W biurze można przyjść od 7 do 11:00, to jak potrzebuje coś rano załatwić czy wyskoczyć do dentysty to nie muszę nawet brać dnia wolnego. Córka dostała bon do Smyka na święta a ja premię świąteczną. Praca jak praca, robisz swoje i git. Czasami jak jest więcej, zgłaszam nadgodziny i też płacą. Polecam pracę w centrali. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Jak wszędzie, są plotkarze są i fajni ludzie, gdzie przy kawce można się pośmiać.

Teresa

A ja pragnę podziękować za doprowadzenie do końca mojego zlecenia i wypłatę świadczenia zgodnie z umową na mój rachunek bankowy. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Oszukana

Wszystkich stanowczo przestrzegam przed korzystaniem z uslug tej firmy! To oszusci i naciagacze. Po 1,5 roku zwodzenia i obiecywania wygranej poinformowali mnie laskawie ze rezygnuja!!!! Tak sie traktuje klienta? Przez 1,5 roku nie zrobili totalnie nic w sprawie, w ktorej wszystkie dowody swiadcza na moja korzyść, OSZUSCI to bardzo lagodne okreslenie...

@Oszukana

Szanowna Pani, podjęto szereg czynności zmierzających do uzyskania odszkodowania, w tym analizę dokumentacji, sporządzono pisma, mediacje oraz skierowano sprawę do Centrum Mediacji Sądu Polubownego przy KNF i przedstawiono Pani propozycję rozstrzygającą sprawę. Wysłano 04.12 do Pani wiadomość z informacją, że nie rekomendujemy drogi procesowej w tym przypadku. Bardzo prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia sprawy na dok@votum-sa.pl lub tel. 0 800 217 417.

A.

A mnie się bardzo dobrze pracuje w tej Firmie. Stabilnie i pewnie. Jak ktoś pracuje, to ma realne efekty!

poszkodowany

Votum znane jest tylko z ugód,nachodzenia klientów a nawet pożyczania przez agentów pieniędzy od klientów a potem jest problem odzyskać te pieniądze. Odradzam a szczerze słyszałem o nich dużo złych opinii. Co do pożyczania pieniędzy to osobiście się z tym spotkałem . Pewien dyrektor z Votum pożycza pieniądze od klientów. żenada

VOTUM
@poszkodowany

No chyba sobie żartujesz w tej chwili. Palnij się w swój głupi łeb. Ludzie CZYTAJCIE UMOWY! VOTUM NIE PODPISUJE UGODY BEZ ZGODY KLIENTA!

osoba
@poszkodowany

Jesteś śmieszny!!!!!!!!!!!!!!!!! Votum ma dopiero zakazy!!!!!!!!!!!!!!!! Śmiesznie niskie odszkodowania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ByłyPracownik
@poszkodowany

Bzdury opowiadasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sprawy prowadzą likwidatorzy, którzy nie mają wykształcenia prawniczego. Ich praca polega na wysyłaniu standardowych zgłoszeń szkody do TU. Adwokat może i jest ale dopiero podczas postępowania sądowego. Niestety do niego żadko dochodzi gdyż Votum woli zadowolić się "jałmużną", jaką proponuje TU na drodze postępowania polubownego! Poza tym nie prawdą jest że nie ma lojalek i można współpracować z innymi podmiotami z tej samej branży. Lojalka wotum obejmuje agenta, jego małżonka, rodziców i dzieci!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wspomniałeś o awansie. Ayby awansować trzeba namówić kolejne osoby które będą pracowały na twojego menago bo do puki ty nie awansujesz to nic z tego nie masz. Jeżeli masz jeszcze jakieś wspaniałe teorie dotyczące współpracy z Votum chętnie się im przyjrzę i z przyjemnością je obalę Z poważaniem Były pracownik

emi
@ByłyPracownik

w moim zespole akurat wszyscy mieli wykształcenie prawnicza ale nie wiem jak jest teraz bo z takimi zarobkami to faktycznie nie wiem czy znajdą tylu prawników

nelka

Moim zdaniem firma na prawde jest ok, skutecxna w tym co robi,widac ze preznie dzialaja, sa skuteczni a co za tym idxie wlasnie maja dobra zaloge doradcow.

Dora
@nelka

Też jestem zdania, że jest to porządna firma, ma dobrych pracowników i ich szanuje. Mam znajomą, która jest u Nich zatrudniona i bardzo sobie chwali tą pracę.

Aga
@Dora

to raczej nie jest doradcą :(

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.