GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Kajtuś

Czas trwania praktyki i przedział czasowy jest do uzgodnienia. Wiem, że jest określone jakiś minimum ale nie pamiętam za bardzo jaki to wymiar. Dla najlepszych praktykantów przewidziana jest możliwość kontynuowania współpracy ale nie wiem na jakich teraz jest to warunkach. Trzeba się starać bo myślę, że warto.

Kajtuś

Tak, jest umowa. Chyba zawsze tak jest, że aby przyjąć praktykanta, przedsiębiorca musi podpisać z praktykantem pisemną umowę o praktykę absolwencką.

Kajtuś

Ostatnio na uczelni słyszałam, że poszukują praktykantów. Studentów prawa i administracji. U nich całym rokiem można odbywać praktykę, która jest płatna.

papryczka

Jak to się mówi: „dla chcącego nic trudnego”. Z tego co wiem firma też bardzo wspiera swoich pracowników. Myślę, że jeśli zobaczą twoje zaangażowanie i chęci to pomogą wspiąć się na wyższy szczebelek.

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Fela

Nie widzę na ich stronie oferty na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży. Podaj link gdzie ta oferta się znajduje.

Jagna

O rzeczywiście oferty ciekawe i jest ich wiele. Firma aż tylu pracowników potrzebuje? Znalazłam nawet coś dla siebie. Wyślę CV, zobaczę.

P
@Jagna

Jest to duża firma, cały czas się pewnie rozwija to i zapotrzebowanie na pracowników jest spore.

emerytmundurowy

Witam zapraszam do kontaktu

Ewela

Zapewne oba kryteria brane są pod uwagę. Nie ma co gdybać. Najlepsze informacje uzyskamy u źródła. Rozmowa kwalifikacyjna nic nie kosztuje dlatego warto złożyć papiery, iść i porozmawiać, dowiedzieć się szczegółów.

Ewela

Wydaje mi się, że szukają przedstawicieli regionalnych w całej Polsce a osoba zainteresowana dostałaby najbliższy rejon do swojego miejsca zamieszkania. Odnośnie zarobków to sprawa pewnie indywidualna i myślę, że masz racje, że ustalana jest na rozmowie kwalifikacyjnej.

ADA

Na ich stronie nadal widnieje ogłoszenie odnośnie oferty pracy jako Przedstawiciel Regionalny więc pewnie nadal poszukują.(usunięte przez administratora)Składaj papiery i zobaczysz.

ADA

Z tego co mi się obiło o uszy to doceniają swoich pracowników. Mają socjal i ścieżkę kariery. Zawsze warto umówić się i porozmawiać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dziadek

Co to sa dwuskladnikowe zarobki?

Dora
@Dziadek

Dwuskładnikowe zarobki to: część stała (podstawa) + prowizja

@Dora

Czyli jest podstawa ? w tej firmie

J

Pracuję kilka lat w branży odszkodowawczej. Mam własny zespół sprzedażowy. Przyjmiecie mnie na praktykę ?

@J

Witam Ok proszę o kontakt mam fajną propozycję. Pozdrawiam

Janecka

Myślę, że dasz radę. Można się przecież zawsze dogadać, że będziesz przychodzić przez dłuższy okres a tym samym mniej godzin dziennie. Tak abyś pogodziła to sobie z uczelnią. Votum nie robi z tym żadnych problemów, oferują elastyczny czas pracy.

emerytmundurowy

Zapraszam do rozmowy Pozdrawiam Andrzej

Patra

Rzadko kiedy praktyki są płatne. To dobry atut Votum S.A. Fajnie, że u nich jednocześnie można zrealizować dobrą praktykę i zarobić parę groszy.

Patrycja

A z administracji ktoś odbywał praktykę w Votum? Czytałam na ich stronie, że w tym kierunku też chętnie przyjmą praktykantów. Ja studiuję właśnie na tym wydziale i potrzebuję się gdzieś załapać. Przyznam, że chciałabym mieć płatną praktykę, dobre i parę groszy jakbym sobie dorobiła.

Wojtek
@Patrycja

Patrycja ja odbywałem praktyki w Votum w dziale prawnym, jestem studentem prawa. W tym samym terminie co ja byli też praktykanci z administracji. Fajna atmosfera panuje w tej firmie. Myślę, że jak i z prawa tak i z administracji warto u Nich odbyć praktykę.

Ola

Tak, praktyki w Votum są płatne. Ja w poniedziałek mam rozmowę kwalifikacyjną. Chciałabym bardzo odbyć u nich praktyki, jeśli będzie to możliwe to już w wakacje.

Renia

Z ciekawości spojrzałam na ich oferty pracy i rzeczywiście są interesujące. Wiele atrakcyjnych stanowisk jest do podjęcia w centrali. Szkolą, pakiet socjalny, ścieżka rozwoju zawodowego…full wypas :) Moją uwagę szczególnie zwróciło stanowisko „Asystent w dziale kadr i płac”. Ciekawe jak wygląda droga rekrutacji?

AnnaWawrzyniec

Tak, praktyki w Votum są płatne. Votum jest zdania, że za wykonaną pracę się płaci. Poszukują studentów prawa i administracji. Mogą również do nich aplikować absolwenci ekonomii, osoby zainteresowane giełdą i inwestycjami. Prawnicy chętnie dzielą się swoją wiedzą, więc jest pewność, że z tych praktyk wyniesiecie szeroki zakres wiadomości.

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.