GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

ewelina

polecam votum a szczególnie reprezentanta firmy ze śląska pana Waldemara Korczyk. bardzo uczciwy i rzetelny człowiek. Firma dla mnie także wywalczyła rentę i godne odszkodowanie. Bardzo pomógł mi gdy byłam w nie najlepszym stanie psychicznym po wypadku. umowa z firmą jest jasno określona. Gdyby ktoś chciał telefon służę informacją.

pierwsza dama

Dla mnie Votum wyegzekwowała odszkodowanie bardzo duże . Pieniądze potem sobie przeznaczyłam na rehabilitacje i dzieki temu odzyskałam zdrowie

Anita

JA nie mogę narzekać na votum. Pomogli mi po moim wypadku, byłam w bardzo złym stanie psychicznym, załamana i w ogóle. Fizycznie już było okej ale nie wiem czemu jeszcze nie doszłam do siebie. Votum bardzo mi pomógł w walce o nalezne mi pieniądze. W sumei to wszystko za mnie zrobili.

AMELKA

Może się zakochali,proszę wybaczcie im

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Herbapol

tak czytam tu co niektóre opinie .. powiedzcie mi , jak to jest , że niektórzy są zadowoleni a niektórzy strasznie narzekają , tzn mają mają bardzo złe doświadczenia ? mnie się wydaje ze po prostu osoby które się zawiodły trafiły na złych agentów , klienci nie zostali dobrze poinformowani , ja mniej więcej wiem na czym to polega . Im trafisz na bardziej komptentnego agenta tymbardziej bd zadowolony/na . Ja byłam zadowolona , bo wszytsko mi przedstawili czarno na białym , jak miałam jakieś pytania , to bez problemu mi na nie odp. Ja Votum polecam , dlatego ,ze dostałam odszkodowanie takie jak powinnam .

AMELKA

Hej nie martwcie się tak niedługo znowu będzie ogłoszenie tak co 3 miesiące na Powiatowym Urzędzie Pracy LELE wszystko już wiem i kończę wątek.Rachunki dalej są ,ale to szczegół.

jghhrtte

beznadziejna firma,zdzieraja z czlowieka pieniadze. dokumentacje sam zbierasz wiec nie ma tu nakladu ich pracy. na poczatku po podpisaniu umowy dzwonia non stop,jesli juz chodzi o apelacje ktora sklada strona przeciwna to votum milczy. juz sie nachapali.

Leona

Ja osobiście nie miałąm do czynienia z Votum , ale moja koleżanka owszem . I była zadwolona . ze współpracy z nimi .Dlatego mi je poleciła . I ocenila pozytywnie . Co do

Filemon

Widzę ,ze nie tylko ja się tu wypowiadam jako klient . Jako pracownik ich nie ocenie bo nie pracuję dla nich ,i z tego co tu widze to różnie sie tu o nich niektórzy wypowiadają . Ja jedynie co moge sie wypowiedzieć to na temat odszkodowań powypadkowych , ,z enie ma żadnych problemów ,żeby je wypłacili . jak to czasami bywa z niektórymi firmami . Także Votum jako klient jak najbardziej polecam . Jako pracownik ? nie wypowiadam się ;)

Pampalini

Ja wiem ,że ta strona akurat jest od tego , by tutaj akurat wypowiadali się pracownicy firmy Votum . Ja jednak wypowiadam się od tej drugiej strony czyli jako klient i powiem szczrrze ,ze firmę mogę z czystym sumieniem polecić ,nawet wbrew co niektórym opiniom. Jak dla mnie to firma ma przejrzystą umowę

Ja VOTUM znam tylko z opinii Klienta jednakże muszę przyznać, ze bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Sprawa szybko i sprawnie załatwona w ubezpieczalni, kasa na koncie i zadowalająca kwota - czego chcieć więcej? Pracownicy musza byc doceniani skoro tak efektywnie pracują!

były doradca odszkodowawczy
@Anna

1.600 zł po studiach prawniczych. Kpina i żart. Tak są doceniani.

Dariusz

Witam, pracowałem w tej firmie i było całkiem ok. Jednak wybrałem pracę na etat. VOTUM daje dużą kasę z odszkodowania, ale tylko zatrudnienie prowizyjne. Jak ktoś jest przyzwyczajony do ciężkiej pracy to polecam.

Iwona

Votum w mojej sprawie pomogło mi zgromadzić pełną dokumentacją dowodową - dzięki nim udało się wygrać i uzyskać odszkodowanie. Dzięki nim nie zostałam bez kasy. szybko i sprawnie załatwili sprawę

Lilipop

Jeżeli jesteś przedstawicielem tej pseudo firmy - tak jak ja byłem kiedyś ... i nie chcesz aby dalej Twoi klienci dzwonili do Ciebie wkur$#@ że dostali śmieszne pieniądze - tym samym Ty małą prowizję skontaktuj się ze mną.

@Lilipop

Stres jest duży ale jeśli masz dobry kontakt z ludźmi, to można przetrwać. Żeby zarobić trochę trzeba się nieźle nachodzić, nadzwonić, wszystko zależy od wkładu pracy Twojej

Julia22

Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca w Votum i podobnych firmach odszkodowawczych.Zatrudniają nowych pracowników co kilka miesięcy.Czy stres i rozmowa z potencjalnym klientem są aż tak sporym wyzwaniem?

Roman

Praca i zarobki spoko jeżeli ktoś chce pracować. Ja jestem zadowolony tylko czasami trzeba mieć nerwy że stali. Odszkodowania to branża ciężką, ale zyskowna.

bbbb

te pozytywne opinie to chyba wystawiaja osoby zwiazane z firma votum ! tak jak wspomnialam...obiecuja gruszki na wierzbie! szkoda tylko,ze nie napomkneli,ze za apelacje trzeba placic z wlasnej kieszeni. co to za sztuka wypelnic formularz do ubezpieczalni i wyslac potrzebne dokumenty,ktore i tak trzeba firmie votum wyslac? no ale madry polak po szkodzie

Niczka

polecam, dobra i skuteczna firma! wygrali dla mnie sprawę, dość skomplikowaną a ubezpieczyciel migał się od wypłacenia odszkodowania!

Marcin_K

Votum kojarze nie jako pracownik, ale korzystałem z usług firmy, mogę powiedzieć, że miałem doczynienia z bardzo profesjonalną obsługą, jeżeli to może pomóc komuś w opinii o firmie jako pracodawcy, z własnych doświadczeń mogę napisać, że zasługują na zaufanie, udało mi się dzięki nim zakończyć problemową sprawę z ubezpieczeniem, którego odmawiali mi wypłaty, skutecznie załatwili sprawę, polecam

AMELKA

Solidna podstawa to znaczy...

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.