GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

gość

jak dla mnie nie poważna firma... nie polacam jej... gereralnie współpracowało mi się z nimi bardzo źle... olewczy stosunek... Szukajcie pracy gdzie indziej !

Sebek

Jestem zadowolony z ich usług. Moja córka została potrącona i ja nie miałem głowy do tego by się użerać z ubezpieczycielem o należne odszkodowanie. Na szczęście Votum zrobił to za mnie.

7sióstr

dla mnie są profesjonalistami, świetnie wywalczyli odszkodowanie dla mojej rodziny, całkiem niezłą sumę

pyrmida

ja jestem zadowolona z Votum - uzyskali dla mnie odszkodowanie, całkiem spore, nie mam co narzekać. polecam

Małgosia
@pyrmida

ja też jestem zadowolona, sama nie miałam czasu na walczenie i tą biurokrację - zleciłam więc Votum i załatwili wszystko szybko i bez problemu

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Agata

Miałam okazję korzystać z usług tej firmy. Profesjonalne podejście, dobry kontakt z przedstawicielem, szczerze polecam!

zainteresowany

witam mam pytanie odnosnie firmy Votum poniewaz zastanawiam sie nad wspolprca z nimi polecasz czy szukac czegos innego

Mateusz
@zainteresowany

Witam, napisz wiadomość na mateusz.sinski@votum-sa.pl odpowiem prywatnie na każde Twoje pytanie. Służę pomocną. Pozdrawiam Mateusz.

krokodyl

Niestety!Po ponad roku beznadziejnych działań pracowników tej firmy,nie uzyskałem nawet połowy tego,co powinno być załatwione!Pełną dokumentację przesłałem i nic to nie dało!Kontaktu telefonicznego z firmą brak,kontakt listowny-bardzo mizerny,brak powiadomień o ciągu sprawy,brak ustaleń-co dalej?!A co z drobną zaliczką w takiej sytuacji?!Pojawia się jakiś doradca-obiecuje,i.....znika!Zaliczki są,ale dla innych!DZIADOSTWO-STRATA NERWÓW I CZASU!

wb
@krokodyl

kraster- jesli jesteś zainteresowany stanowiskiem przedstawiciela regionalnego uprzejmie proszę o przesłanie swojego CV wraz z klauzulą zgody na przetywarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą GIODO na mój adres mailowy wladyslaw.biskup@votum-sa.pl , również i studenci prawa . Z poważaniem (usunięte przez administratora) Prawnik.

aduuuusia

co jak co, ale znają się na tym, co robią. im też zależy na tym, zeby wywalczyc dudze odszkodowanie, bo pozniej maja od tego prowizje

myst

potwierdzam - duża, solidna i przede wszystkim ZNANA, a nie firma krzak, z którą jak coś pójdzie nie tak nawet nie wiadomo jak się skontaktować;] godna polecenia.

Tomka

no z tego co wiem i czytam to Votum to duża i solidna firma. takim warto i bez obaw można zaufać!

ibsenja

ja też z perspektywy klienta mogę ich ocenić - na plus. facet, z ktorym pracowałem był rzeczowy i naprawdę w porządku, o wszystkim bylem informowany.

malwinka

ja mogę się wypowiadać tylko z perspektywy klienta i - w tej relacji, spisali się dobrze. dla mnie najważniejsze jest efekt współpracy, czyli wywalczone odszkodowanie. Plus też za konstruowanie umów, krótka i zwięzła, bez jakiś udziwnień.

Ramka

widzę, że jest nas więcej startujących do Votum. Myślę, że konkurencja może być spora ale warto spróbować. Warunki ciekawe :)

Mara

Rzeczywiście warunki atrakcyjne. Jestem w trakcie poszukiwania pracy, spróbuje uderzyć do Votum. Rozmowę kwalifikacyjną zawsze warto odbyć, dowiedzieć się na niej coś więcej. Składam CV :)

Krzysztof

no ale tak czy siak praca wygląda dość atrakcyjnie i chyba warto sie zainteresować taką ofertą

Mariax

Nie pracuję już w Votum ponieważ założyłem własny biznes. Zaryzykowałem i na razie poświęcam się tylko temu. Czasami trzeba zmienić coś w życiu.

Mariax

Pracowałem w firmie Votum SA jako przedstawiciel regionalny. Bardzo dbają tam o swoich pracowników i ciągle ich szkolą. Klienci również są pod bardzo dobrą opieką powierzając Votum swoje sprawy. Bardzo dużo miałem klientów, którym udało Nam się wywalczyć spore pieniądze. Ich zadowolenie dawało nam motywację do większej pracy. Z niektórymi klientami i pracownikami nawet do dziś utrzymuję kontakt.

Aruś
@Mariax

To czemu już nie pracujesz skoro tak dobrze było??

Tools

Jako klient Votum polecam zdecydowanie . I nie prawda ,ze musialam sama zbierac dokumenty .

Vitalia

Ile można zarobić netto w miesiącu?Ile umów można spisać?

agent votum (były)

Prawda jest taka, że jak ktoś chce uzyskać odszkodowanie to zanim zatrudni przedstawiciela agencji, firmy, kancelarii itp. podobnym, niech najpierw walnie się w głowę. żadna pomoc, chodzi tylko o kasę dla firmy. Ważne pozyskać klienta, a potem niech się dzieje co chce. Mówią, że maja dobrych prawników - mają tanich, dla siebie tanich. Fachowość i doświadczenie żadne. Obiecują cuda i tak zostaje. Są gotowe druki, które się wysyła do firm ubezpieczeniowych, tylko wpisać nazwisko. A teraz do tych co chcą pracować, zwiedzeni obietnicami krociowych zarobków. Nie jest tak różowo. Jest tyle potrąceń z prowizji, że zostają grosze. A jak coś nie tak to ludzie ( poszkodowani) maja do ciebie pretensje, no bo do kogo. Jak tylko odejdziesz z firmy to zapomnij o prowizji z twoich spraw, a sprawy się ciągną bardzo długo nie tylko z winy sądów. im zależy tylko na łapaniu jeleni: poszkodowanych i agentów szukających poszkodowanych ( kilka spraw i spadaj bez kasy). Dlatego jak jesteś poszkodowanym albo sam pisz do ubezpieczyciela ( gotowe wzory są na internecie), poszukaj znajomego emeryta policyjnego lub idź do adwokata. Jak chcesz pracować to jak chcesz być wykorzystany to pracuj dla nich. Zresztą wszystkie te kancelarie odszkodowawcze w tym VOTUM S.A. to pasożyty żerujące na ludzkim nieszczęściu wykorzystujące naiwnych, którzy liczą na łatwy zarobek. A tym co już uzyskali odszkodowanie, to wiedzcie że to są ochłapy, które i tak mogliście mieć, sami o to walcząc.

dario
@agent votum (były)

i masz racje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Były 007
@agent votum (były)

To wszystko zależy do kogo się trafi. Trafiłem na dyra (celowo z małej litery), który był beznadziejny w szkoleniach i organizacyjnie. W terenie raz byliśmy i był ok. Dbał tylko o własną d... Ludzi miał za nic. Najlepszy był w motywowaniu - zwolnię Cię przy umowie zlecenie - farsa. Mój Klient dostał kasę, ja nie. Kiedy poprosiłem o zmianę prowadzącego to dostałem wypowiedzenie - mając jeszcze 2 sprawy z rodziny i kilka do rozpoczęcia u znajomych. Ale jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom... Widać plecy dyrka są wielkie...

Były 007

Manager
@Były 007

Jak Twój wpis jest prawdziwy i nadal chcesz pracować /i zarabiać/ w tej branży, to odpowiedz na mój post zamieszczony powyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.