GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Jacek

Chciałbym podjąć praktykę w wakacje w Votum S.A. Złożyłem nawet papiery, czekam na jakąś informację. Czy ktoś z Was odbywał u nich praktykę/staż? Jak było?

Tak

Dziadek

Hej proponuję inna firmę prowizje i kwoty uzyskane wieksze niz w pozostałych

Emila
@Dziadek

Polecam tą firmę. Jeśli szukasz pracy jako Doradca Odszkodowawczy/przedstawiciel handlowy składaj papiery. Oferują wiele szkoleń, ciekawy system prowizyjny i ścieżkę kariery.

Dziadek

Hej na jaki adres napisać ofertę Pozdrawiam

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Joasia Mazurek

Polecam Votum S.A. Firma z wieloletnim stażem na rynku, bardzo skuteczna w swej dziedzinie odszkodowań.

Damian

Nie mogę się z Tobą zgodzić Ewo. Nie znam przypadków ze śmiercią bliskich osób ale ja po wypadku samochodowym uzyskałem prawie taką kwotę o jakiej ty piszesz więc wątpię by takie przypadki miały miejsce a już tym bardziej żeby były normą... Według mnie pracują tam ludzie znający się na rzeczy i co według mnie tez ważne z empatią, bo spotykają się z ludźmi w złych dla nich chwilach i potrafią sie odpowiednio zachować.

Mikołaj
@Damian

Damian zgadzam się z Tobą. Również jestem klientem Votum i dzięki nim otrzymałem odszkodowanie, które wielokrotnie przewyższało kwotę zaproponowaną początkowo przez ubezpieczyciela. Wiem, że firma ma sporo wygranych spraw, dzięki Nim klienci otrzymują zadośćuczynienia w nie małej kwocie a nawet renty.

Ciekawski
@Mikołaj

Bardzo ciekawe! Forum jest dla pracowników firm, a wypowiadają się sami "klienci"! Żenująca reklama działań firmy! Dla naiwniaków!

ewa

czytam o skuteczności Votum o wysokich sumach jakie otrzymali poszkodowani i ogarnia mnie pusty śmiech. TU bardzo ich lubią z powodu żenująco niskich kwot o jakie występują dla poszkodowanych. Kwota 10000 złoty dla matki za smierć syna w wypadku komunikacyjnym to jest żenada gdzie należy sie 10 razy więcej . Zatrudniają mało kompetentnych prawników którzy składają pozew do Sądu na tak żenująco niskie kwoty, lub proponują klientowi podpisanie ugody na kwotę 5000 zl zamykając droge do dochodzenia do kwot bardziej adekwatnych do poniesionej straty bliskiej osoby

mareks
@ewa

Ewo skąd takie błędne informacje, od konkurencji? Jeśli czyta się w necie informację to radzę korzystać ze sprawdzonych źródeł. Twierdzisz, że występują do TU nawet o niskie kwoty. Dla mnie to akurat dobry atut, jak dla mnie niech z nimi walczą o każdą złotówkę. Wolę dać firmie zarobić (plus mieć pieniądze dla siebie) niż oszustom z TU, którzy najpierw ci proponują piękne ubezpieczenia a później mają problem z wypłatą odszkodowań.

Joanna

U mnie wręcz przeciwnie, wygraliśmy sprawę! Jestem mega zadowolona z obsługi i aż nie chce mi się wierzyć jak czytam wypowiedz Pani Karoliny. Jakbym czytała o całkiem innej firmie. Wszystkie rozmowy są nagrywane więc zawsze można odtworzyć wszystko i osoba, która zawiniła zapewne poniesie konsekwencje. Musiałaby Pani tylko podać jeszcze raz swoje namiary.

karolina

tak jak napisałam,kontaktowalam się z państwem kilkakrotnie i zero odzewu na zgłaszane przeze mnie uwagi.umowy nie podpisywałam przez czat albo facebooka a na telefon z dzialu finansowego tez się nie doczekam także przekazuje sprawę adwokatowi i on sie będzie z wami uzeral.nie zamierzam tracic czasu i pieniędzy na telefony i wysylanie listow.pozdrawiam.

DOK

Dzień dobry Karolino, nie ma możliwości technicznych na naszej bezpłatnej infolinii zablokowania połączeń. Pozostawiamy również w celu wyjaśnienia sprawy do Twojej dyspozycji jeszcze kontakt przez: - czat on-line https://votum-sa.pl/kontakt/ - e-mail: dok@votum-sa.pl - wiadomość prywatną na profilu https://www.facebook.com/VotumSaOdszkodowania . Pozdrawiamy Dział Obsługi Klienta VOTUM S.A.

karolina

Od ponad miesiaca probuje wyjasnic z firma votum sprawe moich niewyplaconych w calosci pieniedzy. Bez skutku. Zablokowali polaczenia z mojego numeru. Na fakturze zginelo ponad 2tysiące złotych,od kwoty ponad 4tysiecy pobrali 33procent a ja jeszcze dodatkowo zaplacilam podatek. wczesniej otrzymalam informacje,ze osoba prowadzaca moj sprawe nie pomoze mi w tej kwestii. Oczywiscie to wszystko uslyszalam od recepcjonistki,ktora najpierw pyta o temat rozmowy.

Klaudia

Byłam klientką Votum i nie mam się do czego przyczepić. Szybko zajęli się moją sprawą, cały czas byliśmy w kontakcie, pomogli mi wywalczyć spora sumę odszkodowania. Ja sobie ich chwalę.

gaja

w moim przypadku bardzo mi pomogli z odzyskaniem odszkodowania, sama raczej nie potrafiłabym sobie z tym poradzić, więc na pewno pracują tutaj ludzie z doświadczeniem i wiedzą na ten temat, a to się bardzo ceni ze strony klienta

Reszko

Votum S.A. – bardzo ciekawa firma. Branża ciężka ale dobrze jest być w stanie (chociaż w jakiejś części) pomóc innym.

Pośrednik w VOTUM SA

To smutne, że konkurencja nie ma się czym pochwalić i próbuje zbojkotować tak skuteczną firmę w odzyskiwaniu odszkodowań. Sprawy, które ciągną się rok, zgadza się, są i takie, ale jedynie gdy ugoda była na prawdę nieopłacalna dla klienta, a walka w sądzie daje znacznie większe pieniądze klientowi. A sądy w Polsce mamy jakie mamy i stąd sprawy się ciągną. Nie lubi nas konkurencja, nie lubią nas ubezpieczyciele, lubią nas nasi klienci i z tego jesteśmy zadowoleni bo to dla nich odzyskujemy pieniądze. Mamy niską prowizje, a co najważniejsze, nie pobieramy prowizji od kosztów związanych z pochówkiem czy rehabilitacją, bo to byłoby nieetyczne, ale inne firmy nie mają z tym problemu.

Ja jako klient jestem bardzo zadowolony z obsługi przedstawiciela firmy Votum. Dziwię się powyższej wypowiedzi tak jakbyśmy trafili do dwóch różnych firm. Nigdy nie miałem problemu z kontaktem, byłem zawiadamiany o wszystkich poczynaniach i etapach sprawy.

łuki.

Votum S.A. to godna polecenia firma. Z Nimi warto ubiegać się o swoje. Nie na próżno są liderem na rynku.

aga88

Zdecydowanie polecam Votum !!! Profesjonalizm, szybkość załatwienia sprawy, zawsze pomocni, mili, elastyczni czasowo. Umowy bardzo czytelne, pobierają bardzo nie duży procent wraz z podatkiem już i tylko od wywalczonej kwoty. Nie pobieraja honorarium jak inne firmy odszkodowawcze od poniesionych kosztów. I maja najwieksza kalncelarie prawna w Polsce. Te honorarium które pobierają od wywalczonej kwoty jest bardzo niskie w porównaniu z ich pracą i obsługa klienta. Sa też spółką notowana na giełdzie papierów wartościowych i to o czymś swidczy...

no

Powierzylas swoje sprawy firmie votum,a wczesniej napisalas,ze nie wiesz jakie maja stawki. Haha,kolejny pracownik firmy votum z baranim łbem.

Baran
@no

Tu większość baranich łbów wypisuje pochwały na cześć firmy. W końcu muszą słuchać dyrektora.

gość
@Baran

hahaha a ty co robisz? Nie wiesz jak dopiec konkurencji? Czy tak po prostu ci się nudzi? A może to ty masz jakiegoś dyrektora nad sobą skoro tak twierdzisz o innych i on ci każe te głupoty pisać?

JA

TO CIEKAWE JAK DZIAŁAJĄ.BO MOJA SPRAWA CIĄGNIE SIĘ OD ZESZŁEGO ROKU I JAK NA RAZIE TO NIC NIE WYWALCZYLI.KPL.DOKUMENTÓW MAJĄ SŁABY KONTAKT Z NIMI JAK CZŁOWIEK NIE ZADZWONI SAM TO NIC NIE WIE.NA M0IJE TO OLEWAJA

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.