logo VOTUM S.A.

VOTUM S.A.

Wrocław

Opinie o VOTUM S.A.

Natalia 2017-04-22 15:06
@Kaja Myślę, że jeśli nie można uzyskać jakiegoś odszkodowania to nie znaczy, że źle działają. Czasami tak bywa.
Ad 2017-04-30 07:49
Mnie też oszukani na ok. 150tys. Już na 2 dzień chciałem ugodę zerwać ale nie dało rady tak szybko załatwiła firma sprawę, ciekawe ile za mnie po stołem dostali? Teraz nie mogę nawet Votum zaskarżyć tak są ugody skonstruowane. Ostrzegam Oszuści Firma Votum z Wrocławia.
Kuba 2017-05-02 17:04
Votum to firma z nie cudotwórca, muszą działać w granicach prawa i tyle.
Pracuś 2017-05-14 13:33
Ten ma rację kogo słuchamy, i tak jest w przypadku spraw w tej firmie. Poszkodowany chciałby jak najwięcej odszkodowania natomiast nie zawsze jest to możliwe z różnych powodów. Firma musi działać zgodnie z prawem, nawet jeśli się to komuś nie podoba.
Przemo 2017-05-29 10:38
Czołem

Do agentów aktywnych ( bo tylko tacy tutaj w sumie siedzą hehe)

Istnieje jakieś w miarę NEUTRALNE i obiektywne forum, na którym można wymienić się doświadczeniami ( i nie tylko ) z innymi z branży?
Pracuś 2017-06-11 19:49
@Przemo Czy sądzisz, że to forum nie jest neutralne? Jeśli człowiek pisze prawdę to nie ma się czego obawiać! Chyba, że chcesz odreagować swoje niepowodzenia w firmie ?
Grzegorz 2017-06-12 15:18
Witam, jeżeli chcecie zarobić dużo więcej i zależy Wam na wysokiej jakości obsługi Klienta, to piszcie na mojego maila. Reprezentuję "mniejszą kancelarię", w której dbamy o klienta i naszego przedstawiciela, szybko realizujemy sprawy, dajemy dostęp do systemu informatycznego, w którym dokładnie widzicie, co się dzieje w waszych sprawach, odszkodowanie trafia bezpośrednio na konto klienta, do nas jedynie prowizja, każdego klienta obejmujemy ochroną prawną przez okres jednego roku od chwili podpisania umowy. Możliwość negocjowania warunków zatrudnienia oraz budowy własnej struktury. grzegorz.rekrutacja123@gmail.com
pawel 2017-06-14 20:34
Witam bardzo serdecznie, otrzymałem zaproszenie na rozmowę stanowisko Specjalista ds sprzedaży - w ogłoszeniu oferują umowę o pracę,
bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną premię,
narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon, mobilna drukarka,

Czy może ktoś napisać więcej o samej pracy oraz zarobkach ?

Doświadczenia w branży odszkodowań nie posiadam jednak w branży b2b dosyć spore.
pozdrawiam i liczę na szybkie odpowiedzi.
Ewa 2017-06-19 12:04
Proszę o informację jakie narzędzia pracy można otrzymać na stanowisku specjalisty-przedstawiciela. Czyli jakimi autami jeżdżą i ile jest podstawy?
Dziadek 2017-06-19 18:09
Co? samochody telefony to są bzdury
On 2017-06-19 19:20
Jak bzdury ? Coś konkretniej ?
Dziadek 2017-06-20 05:32
Musisz miec odpowiedni obrót zatwierdzone roszczenie tak jest w każdej firmie nawet w tej w której ja pracuję, nic za darmo
Pracuś 2017-06-20 14:11
Jakie wymagania ma firma wobec kandydata na stanowisko przedstawiciel-specjalista odszkodowawczy? Sam charakter pracy do łatwych nie należy ale ja lubię takie wyzwania i mam nadzieję, że dostanę się do pracy.
Gość 2017-06-20 20:47
Jak wygląda praca na stanowisku biurowym i jak z atmosferą w pracy? Mam na myśli pracę biurową w Dziale kadr oraz w Dziale obsługi korespondencji
Gość 2017-06-20 20:49
Mnie najbardziej interesuje atmosfera w pracy, jak z tą w tej firmie?
gość 2017-06-20 21:14
Możesz coś więcej napisać na temat przemocy psychicznej?
mariusz 2017-06-21 20:48
Specjalista ds sprzedaży - potrzebne wszystkie informacje atmosfera system pracy kasa auto wszystko bardzo prosze
Krzysztof M 2017-06-22 11:19
Jestem bardzo zadowolony z Votum miałem wypadek w pracy wywalczyli dla mnie bardzo satysfakcjonujące odszkodowanie . Wielkie dzięki dla Votum i Pani Karoliny Z. oraz osób zajmujących się moją sprawą. Z poważaniem Krzysztof M.
Admin 2017-06-22 15:09
To jest forum na temat pracy w firmie a nie na temat współpracy z firmą! Ludzie, czytać nie umiecie?!
Pracuś 2017-06-23 23:12
Votum ma z całą pewnością dosyć trudny rodzaj działalności. Tym bardziej trudny zakres prac dla przedstawicieli , wielka nieufność nie ułatwia pracy. Ktos raz poszkodowany jest bardzo wyczulony na wszystko.
Gość 2017-06-30 13:48
Jako pracodawcy nie polecam!
Gość 2017-06-30 13:50
Jako pracodawcy nie polecam!
gart 2017-06-30 23:25
rozwin wypowiedz.
Gość 2017-07-01 09:17
A od kiedy jesteśmy na "ty" ? Radzę popracować nad kulturą prostaku.
gart 2017-07-01 09:29
hahahahahahahahahahha przepraszam szanownego Pana.
Gość 2017-07-02 13:08
gart hahahahahahahahahahha ? Widać, że pisze to osoba niepoważna i z zerowym brakiem poziomu inteligencji. Tylko pogratulować głupoty. Radzę nauczyć się zasad dobrych manier, dorosłej osobie za grosz nie przystoi takie zachowanie.
Była kandydatka do pracy 2017-07-04 17:51
Po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej firma wysłała mnie na badania Medycyny Pracy i ostatecznie nie zatrudniła mnie. Zmarnowałam i czas i pieniądze i nie podjęto ze mną współpracy. Dla mnie firma niekompetentna wręcz niepoważna.
Nie spotkałam się jeszcze z sytuacją, aby wysłano mnie na badania i odmówiono możliwości podjęcia współpracy. Pomimo , iż wyraziłam jasną chęć i prośbę o zatrudnienie , gdyż bardzo mi zależało to spotkałam się z odmową.
Dziękuję firmie za to , że dzięki niej zostałam bez zatrudnienia, gdyż w nadziei , że podejmę z firmą współpracę odmówiłam uczestnictwa w innych rozmowach kwalifikacyjnych. Wielka nagana dla owej firmy to za mało.
Pracuś 2017-07-04 20:09
Czy mógłby ktoś napisać jak przebiega rekrutacja w firmie? Jakie wymagania na starcie oczekują od kandydata? Słyszałem trochę dobrych opinii ale pracownicy wiedza najlepiej jak się pracuje i jak można zarobić?
gość 2017-07-04 20:38
Przykre, że niedoszły pracodawca tak się zachował. Żadna poważna firma tak nie postępuje.
Była kandydatka do pracy 2017-07-05 10:05
Owszem , żadna poważna firma tak się nie zachowuje. Nie spotkałam się jeszcze z tak nieprofesjonalnym pracodawcą !
emerytmundurowy 2017-07-07 07:54
Witam zapraszam do kontaktu
gość 2017-07-07 10:47
Z tego co mi wiadomo w takim wypadku można dochodzić odszkodowania na drodze sądowej.
Zainteresowany 2017-07-07 19:36
Co "nic za darmo" bo nie rozumiem?
Kolega pyta jakimi autami jeżdżą PH czy specjaliście jak ich zwał a ty piszesz - nic za darmo?
A co tu jest za darmo?
Chłopie dziś auto firmowe, tel i laptop to NARZĘDZIA PRACY !!!! jak firma tego nie daje od 1 min pracy to znaczy że ja 1 min nie poświecę takiej firmie.

A moje pytanie brzmi - jak wyglądają te super rekrutacje na specjalistów bo dostałem od nich zaproszenie do Wro i zastanawiam się czy jechać?

Jak nie dają auta i tel to nawet chyba sensu nie ma??
napiszcie co i jak?
Pracownik 2017-07-10 10:30
@Była kandydatka do pracy Może był jakiś powód i firma tak się dziwnie zachowała? Nie piszesz nic a to może być podstawa. Votum to dobra firma, dbają o wizerunek
Była kandydatka do pracy 2017-07-10 14:08
Wyraziłam opinię i podtrzymuję swoje stanowisko. Gdyby firma faktycznie dbała o renomę nie zachowałaby się w taki sposób w jaki zachowała się wobec mnie.
Straciłam czas i pieniądze na dojazd do firmy jak i do Lekarza Medycyny Pracy a także możliwość podjęcia pracy u innego pracodawcy, gdyż odwołałam wszelkie rozmowy o pracę w nadziei , że takową podejmę w firmie VOTUM S.A
Po co w takim razie kazano zrobić mi badania skoro i tak firma postanowiła mnie nie zatrudnić?!
Tak się nie robi, nie jest to poważne zachowanie firmy. W ten oto sposób pozostałam bez zatrudnienia i nadziei na szybkie podjęcie pracy.
Mi zależy na pracy, dlatego też nie ukrywam, że jestem zawiedziona zachowaniem tejże firmy. Poza tym w bardzo niegrzeczny sposób pani z działu HR mi odpisała na wiadomość mailową. Faktycznie firma "dba" o renomę.
Norbi 2017-07-14 21:57
Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi czy firma ma jakieś oferty pracy? Słyszałem sporo dobrego i chcę spróbować , złożyłem nawet cv. Interesuje mnie jak się w firmie pracuje? Czy przedstawiciel regionalny może zarabiać godziwe pieniądze? Jakie warunki stwarza firma?
Adam 2017-07-15 10:24
Ty normalny jesteś?! Co za durnowate pytania! Tak trudno wejść na stronę VOTUM S.A i sprawdzić jakie są oferty pracy?! Za głupi na to jesteś?!
Seba 2017-07-15 10:26
Na miejscu firmy takiego głąba jak ty nie zaprosiłbym na rozmowę.
Aa 2017-07-17 09:46
Tutaj pracujesz na prowizji. Jak szukasz etatu z gwarantowanym wynagrodzeniem, to Auxilia to oferuje. Do podstawy dodają narzędzia, dodatek paliwowy i premie.
kuba 2017-07-18 11:52
moim zdaniem firma dopiero sie rozwija sa etaty na umowe o prace ale w firmie jeszcze duzo bbrakuje do profesionelnneo wizerunku
ONA 2017-07-18 17:12
Plus daje firmie za to , że zatrudniają na umowy o pracę a nie na "umowach śmieciowych" jakie proponują inni pracodawcy.
Pracownik 2017-07-19 22:47
Votum to fajna firma , szkoda że nie mogę powiedzieć tego o niektórych z forum.
gość 2017-07-20 08:39
A znasz w ogóle tych z forum? Najpierw kogoś poznaj, a potem dopiero oceniaj, poza tym ci z forum mają prawo do własnego zdania! Pamiętaj o tym!
Obserwator 2017-07-25 12:07
Patrząc na listę ofert pracy wnioskuję, że Votum mocno rozwija skrzydła!
gość 2017-07-25 20:22
Ha, ha , ha a to ciekawe, bo na stronie Votum są cały czas od dawien dawna jedne i te same stare oferty pracy począwszy od roku 2015 !
Janka 2017-07-26 12:39
Trudno o dobry wizerunek jak się oszukuje swoich własnych klientów... skoro tak postępuja z klientami, nie pytam jak traktują pracowników....
zainteresowany 2017-08-02 12:18
Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o atmosferze w pracy? Jakie wynagrodzenie dodatkowe ma firma o ile je ma? Jaką umowę podpisują jako pierwszą? Czy można być przedstawicielem na własnej działalności?
Olek 2017-08-09 22:47
Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie Votum to może prościej będzie zmienić firmę. Po co takie narzekanie? Może ten rodzaj pracy jest dla pewnej grupy osób?
gość 2017-08-10 12:39
Żebyś ty nie musiał jej zmieniać!
Piotr 2017-08-13 20:26
Czy Votum ma jakieś oferty pracy? Nic nie mogę znaleźć a ponieważ słyszałem sporo dobrego o nich to chciałbym spróbować. Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w firmie?
Zostaw swoją opinię o VOTUM S.A. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOTUM S.A.