GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Justynkaaa

Pracuję dopiero niespełna pół roku, ale jestem bardzo zadowolona. Odpowiednie wynagrodzenie, szeroki pakiet benefitów.

@Justynkaaa

Dziękujemy za opinię #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Daniel Grobelny

Szybko , sprawnie i bardzo rzetelnie zajęto się moją sprawą. Jestem zadowolony ze współpracy z Votum, kwota odszkodowania jaką dla mnie uzyskali pokryła koszty poniesione w wypadku. Polecam każdemu firmę Votum.

@Daniel Grobelny

Dziękujemy za miłe słowa. #pomocPoszkodowanemu to nasza specjalność

pracownikDW

Pracuję w Votum od 4 lat i to moje pierwsze miejsce pracy, gdzie czuje się tak dobrze. Mam przed sobą wizję awansu na wyższe stanowiska oraz zadowalające wynagrodzenie.

@pracownikDW

Dziękujemy za opinię #jestemZNajlepszymi

Ania_S

Pracuje w VOTUM od 7 lat, nigdy nie miałam problemów z moim pracodawcą, przez ten czas systematycznie podnosiłam swoje kwalifiikacje, kilkukrotnie awansowałam. Polecam, spółka przyjazna rodzinie :)

@Ania_S

Dziękujemy Aniu. #JesteśmyDlaCiebie #MocnaGrupa

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Halina Przybylska

Firma Votum s.a szybko i sprawnie poprowadziła moją sprawę , byli ze mną cały czas w kontakcie. Informowali na bieżąco o etapach sprawy. Oczywiscie uzyskałam odszkodowanie. bardzo polecam usługi Votum

@Halina Przybylska

Cieszymy się, że znów mogliśmy pomóc. #pomocPoszkodowanemu to nasza specjalność

ajma123

Uczciwy pracodawca. Bardzo duże perspektywy rozwoju.

@ajma123

Niezmiernie cieszą nas takie opinie. Bardzo dziękujemy!

mariola9896

Bardzo miło wspominam pracę w Votum! Praca w gronie profesjonalistów pozwala na zwiększanie kwalifikacji oraz sympatyczna atmosfera.

@mariola9896

Dziękujemy za miłe słowa. #JestemZNajlepszymi

Anonimowa pracowniczka

Bardzo dobre warunki pracy i pozytywna atmosfera. Bez oszczędzania dla benefitach dla pracowników.

@Anonimowa pracowniczka

Dziękujemy za opinię! #JestemZNajlepszymi

Luk

Pracowałem dla nich w sprzedaży. Nie udało się. Kilka spraw spisanych, ale bez fajerwerków. Ale ze spraw prowizja spływa do dziś, więc rozliczają się uczciwie.

@Luk

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa

Jaka umowa obowiązuje w GK VOTUM S.A. podczas okresu próbnego?

Jest to umowa na okres próbny. Czas trwania umowy to 3 miesiące.

Arturo

Świetna firma, wspaniała atmosfera, zawsze wszystko na czas, pełen profesjonalizm. W firmie od 15 lat.

@Arturo

Dziękujemy za miłe słowa. #JestemZNajlepszymi

A.

Współpracuję z Firmą od 12 lat, współpracuje się bardzo dobrze. Firma bardzo poważnie podchodzi do swoich pracowników, daje realne możliwości awansu, panuje w niej bardzo przyjazna atmosfera. Do tego ruchomy czas pracy- świetna sprawa! Wynagrodzenia zależne od stanowiska, ale jeśli jesteś osobą ambitną na pewno będzie ok :)

@A.

Dziękujemy za miłe słowa!

kulaa

Jestem po studiach prawniczych, pracowałam w centrali Votum. Szczerze? Nie polecam nikomu. Wyzysk ludzi, płaca niewiele ponad najniższą krajową, przemoc psychiczna, mało kto pracuje dłużej niż rok. Karierę robią nie ci, co powinni. Niektórzy pracujący pod szyldem Kancelarii Łebka nie są nawet prawnikami. Jak nie wierzysz, to idź i się przekonaj, ja nie polecam.

Pracuś
@kulaa

Generalnie płace zaraz po zakończeniu nauki są na najniższym poziomie. Jak się wykażesz to będzie podwyżka. Tak jest wszędzie. Ja pracuję już dłuższy czas i nie narzekam, jest kasa, w terminie a jak mam dobre wyniki to i dodatek się trafi, Jaka praca taka płaca!

kulaa
@Pracuś

Marketingowcom dziękujemy. Nie mydl oczu czytającym, bo oboje doskonale wiemy, że to kłamstwo. Dawałam z sobie dużo, pracowałam ZA DARMO po godzinach (bo w Votum pracuje się za darmo po godzinach), a nawet z tymi żałosnymi premiami zarabiałam tyle, że dwójka z przodu ledwo co wskakiwała, o ile wskakiwała. Podwyżki 100 brutto za prawie rok ciężkiej harówy, pod warunkiem, że prawie co miesiąc masz premie (chyba dopuszczalne są 2 m-ce bez premii) . Po kilku takich podwyżkach jest już max i nie możesz więcej zarobić. To kpina i śmiech na sali. Przykre jest to, że kilka zarządzających osób bierze sążne pensje i kompletnie straciło kontakt z rzeczywistością, wypłacając ludziom ochłapy. Wszędzie tak jest? Bzdura. Na dzień dobry w nowej firmie dostałam o niebo lepsze pieniądze, lepsze pieniądze też dostają ludzie, którzy uciekają z Votum po miesiącu, dwóch, bo z głodowych pensji nie da się żyć. Sugerujesz, że jesteśmy nierobami? Nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję. Rotacja mówi sama za siebie.

Zonia
@kulaa

Rotacja była, jest i będzie w każdej firmie nawet w dobrej jak Votum. Ja wiem z doświadczenia, że na pozycję i wysokość zarobków trzeba sobie zapracować ale nie w ciągu miesiąca czy dwóch i nawet nie w pół roku. To jest proces dłuższy dla ambitnych!!

Lalala
@kulaa

Zgadzam się w całości. Niestety to prawda.

gość
@kulaa

Możesz coś więcej napisać na temat przemocy psychicznej?

Aga
@Pracuś

Śmieszne jak ja pracowałam i to bynajmniej nie zaraz po studiach to przez pierwszy rok praktycznie premii się nie widziało, tak słabe były sprawy w zespole panowała opinii ,,z (usunięte przez administratora)bata nie ukręcisz ". Wciskano tym młodym ludziom kity typu jak nie możesz zrobić premii to wyjdź z siebie i stań obok (zachęta dyrektora :) ale i tak większość po rozeznaniu się w sytuacji uciekała i to byli młodzi ludzie...nie wyobrażam sobie jak za 1600 czy nawet te 2200 z premią miałby pracować ktoś kto musi wyżywić rodzinę.

Aga
@kulaa

Potwierdzam średnio pracowałam po 10 12 h dziennie przez ok 2 lata można umrzeć z głodu, a to ich śmieszne ,,podium" to tylko urąga godności człowieka...naprawdę ludzie bez wykształcenia mają 3000 na produkcji i zero stresu, to po co w tym kraju się uczyć i wydawać pieniądze na studia?

emi
@kulaa

dokładnie się zgadzam nadgodzin miałam bardzo dużo, premie przez pierwszy rok może widziałam 2 razy , szczerze to obecni młodzi uciekali najszybciej, no bo w sumie ich rówieśnicy bez żadnego wykształcenia bujając się bezstresowo po jakichś niemieckich czy holenderskich zakładach mieli to min. 1000 €, zostawały tylko matki z małymi dziećmi i ludzie z pokolenia gdzie zaraz po studiach pracy nie było żadnej albo na czarno... jeżeli ktoś chce zarobić to nie w tej firmie chociaż chyba były takie stanowiska gdzie premia był z automatu ale nie wnikam wg jakich kryteriów, pocieszające jest to ze są firmy czy małe kancelarie gdzie jest gorzej, mobbing, stres no ale nit nikomu w nich nie każe siedzieć w takiej sytuacji uciekać jak najszybciej trzeba się szanować...

@emi

SPRAWDŹ SAM! Wszystkich zainteresowanych złożeniem aplikacji o pracę w Grupie kapitałowej VOTUM S.A., zapraszamy do sprawdzenia, na jakich stanowiskach jest WYNAGRODZENIE. Nie czekaj, sprawdź na: votum-sa.pl/kariera/ oraz na innych stronach spółek z naszej GK. U nas znajdziesz m.in.: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (praca od pn.-pt.); praca w młodym zespole; możliwość rozwoju i awansu, jasna ścieżka kariery (Asystent > Dyrektor) karta sportowa – możliwość korzystania z oferty Benefit Systems – Multisport; bezpłatna opieka medyczna; wiele innych bonusów: owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie, elastyczny system czasu pracy- możliwość rozpoczęcia pracy od 7:00 do 11:00. Możliwość udziału w projektach CSR i motywacyjnych: Fundacja, Bieg Firmowy, E-Sportowa Liga Firmowa. DLA SPRZEDAŻY jasne regulaminy Programów motywacyjnych, premiowych i konkursów! Więcej info na naszej stronie w zakładce Aktualności/ Z firmy/ Konkurs „Pracownik Roku” W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa II edycji konkursu „Pracownik Roku”, podczas której wyróżnienie odebrała Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A. Konkurs „Pracownik Roku” to odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje pracodawców do wzmocnienia działań, które pomagają pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników, dlatego też nadrzędnym celem konkursu jest promocja doceniania i motywowania pracowników, a także wzmocnienie relacji z najlepszymi pracownikami.

Paweł P.
@GK VOTUM S.A.

Proszę wskazać dokładnie link do wynagrodzeń! tu ich nie ma!: "SPRAWDŹ SAM! Wszystkich zainteresowanych złożeniem aplikacji o pracę w Grupie kapitałowej VOTUM S.A., zapraszamy do sprawdzenia, na jakich stanowiskach jest WYNAGRODZENIE. Nie czekaj, sprawdź na: votum-sa.pl/kariera/ oraz na innych stronach spółek z naszej GK." Jest tylko info o rekrutacji.

@Paweł P.

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą w Grupie Kapitałowej VOTUM zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, podczas którego otrzyma Pan wszystkie szczegóły dotyczące danego stanowiska. Aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce KARIERA.

Votum to pierwsza firma zajmująca się pomocą osobom poszkodowanym w której pracuje. I jedyne co mogę napisać to żal, że wcześniej jej nie znalazłam :) polecam za świetną atmosferę w pracy i mega zarobki!

@Ewa

Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników #jestemZNajlepszymi

Marzena

Od kilku miesięcy współpracuję z Votum. Dawno nie pracowałam w takiej firmie w której liczy się pracownik, a nie tylko kasa. Jeśli ktoś lubi zarządzać swoim czasem i jest mocno nastawiony na zarabianie pieniędzy to zawsze się tu odnajdzie.

@Marzena

Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie

Dorota

Pracuję w Votum od wielu lat, elastyczne godziny pracy, świetna atmosfera, firma bardzo docenia pracowników, i świetnie płaci. Praca ciężka, ale za razem wdzięczna. Pomóc osobom poszkodowanym i ich rodzinom to coś cudownego. Polecam!

@Dorota

Dziękujemy za Twoją opinię. #PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel.

Dorota

Dzień dobry. Chciałabym się podzielić opinią o firmie. Do momentu zmiany nazwy, współpracę mogę określić jako poprawną. Niestety od roku bieżącego dzieją się niesamowite rzeczy. Nikt nic nie wie, uprawiana jest spychologia, musiałam sama upominać się o moją należną prowizję nadmienię że sprawy zostały zarejestrowane w mc VI mamy IX a prowizji jak nie było tak nie ma na koncie. Dostałam powiadomienie od Votum że moja prowizja wynosi -9 żł. Później okazało się że jednak nie to jest błąd systemu i proponują mi 1% od wartości. Coś niesamowitego. Odradzam, zastanówcie się dwa razy jest wiele firm które mają naprawdę wszystko usystematyzowane. Nie warto szargać sobie nerwów.

@Dorota

Szanowna Pani w celu potwierdzenia autentyczności wpisu i weryfikacji Pani współpracy z VOTUM S.A. prosimy o podanie numeru agenta. Od wielu lat VOTUM S.A. funkcjonuje pod niezmienioną nazwą. Ponadto wynagrodzenie przedstawicieli precyzyjnie określa regulamin - nie zawiera on prowizji na poziomie 1%.

Od razu widać że konkurencja :) Pozdrawiamy

Od 2 miesięcy współpracuje z Votum i bardzo mi się podoba, praca jako specjalista odszkodowawczy jest wymagająca odporności na stres i umiejętności współpracy z ludźmi, jednak daje dużo satysfakcji i dobre zarobki. Polecam dla ambitnych - etatowcom co szukają stabilizacji i stałego wynagrodzenia odradzam bo tylko się zrażą.

@Adam

Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie

zizi
@Adam

dobre zarobki??? kurcze to chyba wzrosły bo ja pamiętam 1600 podstawy i 600 zł premii którą się mało kiedy widziało, mimo pracy po 10 czy 12 h ...kobiety po podstawówce na produkcji mają 3000 zł, więc prawnikom nie polecam bo się zrażą... jedyny plus to miła atmosfera i elastyczne godziny pracy bo faktycznie można siedzieć do puki nie zamkną... a nawet trzeba :(

@zizi

@zizi

A ja pracuję w Votum od lat i zarobki jakie widzę u PH to od 10 000 tyś w górę. Więc nie wiem o jakim Votum piszesz ;) może Ci się firmy pomyliły...

Gosia

Praca wymagająca ale dobrze płatna, jako przedstawicielka mam określony system wynagrodzę.i od 5 lat na czas wypłacaną prowizje. Nowe produkty dają możliwość sprawdzenia się - jak ktoś chce to ma wiele możliwość.

@Gosia

Dziękujemy za Twoją opinię. #PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel.

Beti

Ja co miesiąc mam ponad 4500 netto! Praca w centrali. Polecam wszystkim! A maruderom i konkurencji dziękuję za uwagę ;-)

ewix
@Beti

serio? radcowie prawni mają po 3.000 na rękę na dzilanosci (czyli maja tysiac zlotych wiecej niz by mieli na umowe o prace, a ty masz 4.500 ? za co ci tyle płacą?

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.