GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Anna K.

Pełna uczciwość i dobre warunki współpracy.

@Anna K.

Mateusz M

Jestem pracownikiem w Votum i jest super, dbają o pracowników , zawsze można liczyć na pomoc od przełożonego jak i kolegów. Panuje bardzo miła atmosfera. Zarobki bardzo mi odpowiadają.I polecam

@Mateusz M

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Klient

Grupa Kapitałowa, gdzie liczy się dobro klienta! Nie tylko sprawdziłam to na sobie, ale również poleciłam rodzinie! Zdecydowanie polecam!

Agata

Dzięki firmie Votum nareszcie mam stabilne zatrudnienie.Mam świadomość, że pracuje w dobrze ugruntowanej firmie na polskim rynku i zwolnienie z powodu epidemii koronawirusa mi nie zagraża.

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Krystyna Zamojska

Dzięki firmie Votum nareszcie mogę spać spokojnie , pieniądze które pomogli mi uzyskać, bardzo mi się przydały na dalsze leczenie po wypadku. Dziękuję Państwu raz jeszcze.

@Krystyna Zamojska

Dziękujemy za opinię

Jacek

Pracuje w spółce już 5 lat jako przedstawiciel regionalny. Mam duże wsparcie od mojego kierownika, Centrali. Regularnie odbywam szkolenia, jeśli zgłaszam jakiś problem, szybko uzyskuje pomoc. Największymi plusami pracy w VOTUM są duże pieniądze i możliwość pomocy innym. Najlepszy mix :)

@Jacek

Dziękujemy za opinię ! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Joanna Sikorska

Uległam wypadkowi przy pracy , zadzwoniłam do Votum poproszono mnie o wysłanie stosownych dokumentów. W ciągu godziny po ich wysłaniu zajęto się moją sprawą. Dalsze etapy sprawy załatwiono równie szybko co najważniejsze sukcesem, polecam serdecznie Votum i dziękuję.

@Joanna Sikorska

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

123456W

Świetna praca w jednej z najlepszych firm odszkodowawczych w kraju. Gorąco polecam tego pracodawcę

@123456W

Dziękujemy za miłe słowa! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Bogdan Maćkowki

Votum zajęło się moją szkodą na budynku bardzo profesjonalnie, wytłumaczono mi dokładnie jak będzie przebiegał proces. Byli ze mną w stałym kontakcie , zawsze gotowi pomóc. Z efektów ich pracy jestem bardzo zadowolony no i polecam bardzo Votum.

@Bogdan Maćkowki

Dziękujemy za opinię!

AgentRoman

Współpraca z Votum bardzo pozytywna. Bez owijania w bawełnę - Po prostu dobrze się tu pracuje!

@AgentRoman

Dziękujemy za miłe słowa! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Maria R.

Stabilne zatrudnienie i wysokie premie.

@Maria R.

Dziękujemy!

Aleksander Przystupski

Działania podjęto natychmiastowo po zgłoszeniu szkody,na bieżąco informowano mnie o etapie sprawy. Współpraca z Votum bardzo mi się podobała. Odszkodowanie jakie dostałem jest adekwatne do szkody jakiej doznałem. Polecam jak nabardziej.

@Aleksander Przystupski

Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy pomóc. Takie opinie napędzają do jeszcze lepszej pracy.

MartynaDol

Wszystko z ogromną dbałością o pracownika, nawet w trudnych sytuacjach pracownik jest na pierwszym miejscu.

@MartynaDol

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Laura Plaszkowska

Współpraca , łatwa , szybka i przede wszystkim bardzo skuteczna. Sprawa potoczyła się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona. Coż wiecej super i polecam

@Laura Plaszkowska

#pomocPoszkodowanemu to nasza specjalność

Adrianna Tomaszewska

Już drugi raz współpracuję z Votum, jak zawsze pełen profesionalizm. Poleciłam znajomemu skorzystanie z ich usług i jest bardzo zadowolony. Polecam każdemu tę firmę.

@Adrianna Tomaszewska

Cieszymy się, że znów mogliśmy pomóc.

Krystian Mroczkowski

Już kiedyś słyszałem o wotum , oczywiscie same pozytywy wiec zdecydowałem się na współprace i jest Super! Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem, polecam jak najbardziej Votum. Zajęto się moją sprawą ( szkodą na budynku ) bardzo sprawnie i skutecznie.

@Krystian Mroczkowski

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc #JestemZNajlepszymi #MocnaGrupa

Rob Son

Bardzo dobra i przede wszystkim szybka obsługa, tzn. ja przesłałem tylko dokumenty skanami, resztę oni załatwili za mnie. Kasa z odszkodowania też szybko wpłynęła. Naprawdę polecam!!!

@Rob Son

Dziękujemy za opinię! Pomoc poszkodowanemu to nasz główny cel!

Robert

Dobre zarobki, atrakcyjne benefity, ludzkie podejście do pracownika

@Robert

Justyna Napieralska

Zdecydowanie polecam! Zajęło się moją sprawą bardzo szybko i sprawnie. Żadna inna firma nie była wstanie zagwarantować takich warunków jakie dostałam w Votum. Z odszkodowania jakie uzyskałam pokryłam wszelkie koszty leczenia. Polecam !

@Justyna Napieralska

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Dziękujemy za opinię!

Agent120584

Jestem przedstawicielem od wielu lat i bardzo cenię sobie współpracę z Votum. Bardzo dużo nauczyła mnie ta praca

@Agent120584

Dziękujemy za miłe słowa!

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.