GK VOTUM S.A.

Jestem wdzięczna firmie Votum S.A za pozyskanie dla mnie odszkodowania

@Sabina

Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie

Lidia

@Aga, czy mogłabyś wyjaśnić co konkretnie uważa się w firmie VOTUM za "podium"? @Aga, skoro pracowałaś w tej firmie to czy mogłabyś napisać jeszcze parę słów na temat atmosfery jaka panuje w tym miejscu pracy? Czy obowiązują tam wszelkiego rodzaju systemy pozapłacowe?

emi
@Lidia

to takie wyróżnienie na kwartalnych spotkaniach wzajemnej adoracji gdzie najlepsi pracownicy w dziale są na podium i chyba za pierwsze miejsce jest nagroda rzeczowa, nie wiem czy kogoś to kręci osobiści uważam, że pracownik woli dostać lepsze wynagrodzenie i robić swoje, mnie akurat wyróżnienia i rywalizacja nie motywują, atmosfera w moim dziale była super kierownik też do dyrektora nic nie miałam, ale to zależy jak się trafiło w innych działach niektórzy narzekali, godziny pracy elastyczne dla studentów i ludzi świeżo po studiach ok

AaWaga

W centrali dużo osób pracuje w trzech nowoczesnych budynkach. Dostępne są kuchnie z mikrofalówką, wodą filtrowaną, ekspres z kawę ziarnistą, rozpuszczalną, herbatą czarną, owocową czy zieloną. Też masz taki wybór u siebie? Na każdym piętrze lodówki na jedzonko. Trochę jest problem z parkingiem pod budynkiem, gdzie stoi kierownictwo a reszta gdzie wpadnie miejsce. Jest dostępny w pobliżu parking ale nie chce mi się te 200 m iść. Umowa co ugadasz na początku to Twoje. Jak zaczynasz jak ja, od asystenta to można się rozwijać do starszego specjalisty i z tym idzie też kasa. Później to już trudniej, no ale cóż sami kierownicy nie mogą być, a jak ktoś już wlezie to nie chce zejść ;-) A wszyscy mają prywatną opiekę medyczną i Benefit Multisport! Niestety Dyrektorom skończyły się auta firmowe... hi hi hi Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Jaśniejsza ścieżka możliwość awansu, rozwoju. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Za leży z kim- z kierownikiem czy koleżankami z działu ;-)

emi
@AaWaga

się rozwiniesz jak papier toaletowy...szczerze takie kity to wszystkim młodym wciskają, a prawda jest taka, że są równi i równiejsi, no ale życzę powodzenia podobno wiara czyni cuda

dramat

odradzam płaca grosze i poniżają

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Mirosław

Współpracuję z firmą Votum S.A od 8 lat i jest bardzo zadowolony. Praca w miłej koleżeńskiej atmosferze. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepsza firma odszkodowawcza w Polsce. Sprawy są prowadzone rzetelnie i profesjonalnie, czego dowodem są liczne nagrody jak Fair Play czy Gazele Biznesu. Pracownicy są ciągle doszkalani aby byli jeszcze lepszymi fachowcami w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim współpracę z Votum S.A.

@Mirosław

Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników #jestemZNajlepszymi

Łukasz

Jestem zadowolony z pracy, a w maju minie mi już 10 lat. Można zrobić w tej firmie karierę, ale wszystko to kwestia zaangażowania i determinacji. Ja zaczynałem na stanowisku konsultanta telefonicznego i odbierałem połączenia od klientów, a teraz jestem na stanowisku dyrektora. Każdy z nas dokonuje w życiu zawodowym wyborów i stąd zapewne różne opinie. Mój przykład jednak pokazuje, że w Votum można zrobić karierę i być zadowolonym z pozycji i zarobków.

@Łukasz

Człowiek

Jestem pracownikiem tej firmy od roku. Satysfakcjonuje mnie ta praca jak i również zarobki. Wypłata zawsze na czas pod koniec każdego miesiąca. Duży plus za prywatną opiekę medyczną w Enel-med, za którą płaci Votum oraz ubezpieczenie grupowe w okazyjne cenie. Są także dodatkowe środki przed świętami w grudniu. Polecam serdecznie!

@Człowiek

Zarowolona

Jestem pracownikiem Votum. Pracuje mi się bardzo dobrze , kierownik i współpracownicy bardzo mili, wypłaty na czas i miła atmosfera. Polecam każdemu, kto chce zdobyć wiedzę i obracać się w śród inteligentnych osób !

@Zarowolona

Dziękujemy za opinię ! #jestemZNajlepszymi

Człowiek

Jestem pracownikiem tej firmy od roku. Satysfakcjonuje mnie ta praca jak i również zarobki. Wypłata zawsze na czas pod koniec każdego miesiąca. Duży plus za prywatną opiekę medyczną w Enel-med, za którą płaci Votum oraz ubezpieczenie grupowe w okazyjne cenie. Są także dodatkowe środki przed świętami w grudniu. Polecam serdecznie.

@Człowiek

Dziękujemy za bardzo miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie

Elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju. To sobie chwalę.

@Anna

Dziękujemy za opinię.

Matka poszkodowanego dziecka

Firma Votum prowadziła sprawę mojej córki poszkodowanej jako piesza na przejściu dla pieszych w 2014 r. Otrzymaliśmy wsparcie na etapie karnym - gdyby nie pomoc firmy to córkę uznano by za winną, lub przypisano by duże przyczynienie. Zaraz na początku otrzymałam zaliczkę na poczet przyszłych kwot odszkodowawczych, co było bardzo przydatne ze względu to, że ponosiłam bardzo duże koszty leczenia. Ostatecznie uzyskałam wysokie odszkodowanie oraz rentę z tytułu zwiększonych potrzeb oraz utraty widoków na przyszłość, a następnie Votum uzyskało kapitalizację renty. Jako matka poszkodowanego dziecka z czystym sercem poleciłabym Votum każdemu kto potrzebowałby takiej pomocy. Na każdym etapie postępowania utrzymywałam ścisły kontakt z przedstawicielem Votum i prawnikami i do dziś, pomimo ,że sprawa została zakończona mogę się zwrócić z każdym tematem prawnym o pomoc do Votum, jak i do mojego opiekuna - przedstawiciela.

@Matka poszkodowanego dziecka

Dziękujemy za opinię. #jesteśmyDlaCiebie

Stary współpracownik Votum

Ej @poszkodowany - podaj swoje personalia jak piszesz takie głupoty, a przede wszystkim pisz bez błędów ortograficznych. Uczciwszej, bardziej profesjonalnej i lepiej zorganizowanej firmy niż Votum w Polsce po prostu nie ma. Dzięki nam jest szansa, że ta branża przetrwa. Ja zajmuję się odszkodowaniami od 2002 r., a od 2005 r. związany jestem z Votum i gdyby było jak piszesz, to bym pewnie zdążył zmienić zdanie. Objadę swoich klientów, aby napisali swoje opinie.

Norbert

Jasne zasady współpracy, brak nakładanych minimalnych limitów, przyjazna atmosfera. Praca dla kogoś, kto pragnie pracować bez "wiecznie marudzącego" przełożonego nad głową i typowej korpo. Brak toksyczności w tej firmie to ogromna zaleta. Oczywiście bardzo dobre zarobki oraz co najważniejsze - zawsze wypłacane na czas.

@Norbert

Dorota Misiewicz

W firmie pracuje już 4 lata. Uważam że obecnie nie ma lepszego pracodawcy w branży odszkodowań.

@Dorota Misiewicz

Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników.

Robert M.

Współpracuję z Votum systematycznie w kilku projektach i polecam tę firmę. Umowa przejrzysta, wypłata na czas, z wysokości wynagrodzenia jestem zadowolony.

@Robert M.

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby naszym pracownikom pracowało się jak najlepiej.

Bb

Super Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Szybciej żeby pracowali

Stepco

Myślę że trudno by szukać takiego profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do klienta w naszych czasach. Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Super

Urszula

Pełny profesjonalizm szybkie i pełne odpowiedzi na moje wątpliwości, jestem zadowolona Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Rozszerzyć przedstawicielstwo na inne miasta w Polsce Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Życzliwość na co dzień i uśmiech

Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Pomóc niesiona zarówno ludziom poszkodowanym jak i współpracownikom

Chris

Profesjonalna firma, zaangażowani ludzie, wszystko przejrzyste Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Pełen profesjonalizm Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Podejście do klienta

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.