Opinie o Interpromex w Będzin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Interpromex. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Interpromex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interpromex w Będzin

REMONDIS w Będzinie

ja by chciał żeby tą firmę wyżarł jakiś tam sobie REMONDIS

ocena negatywna

ja tej firmie daję ocenę negatywną

masakra

tam Pani kierowniczka robi mobbing z pracownikami

MASAKRA W BĘDZINIE

Masakra ten zakład to lipa i tyle

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Interpromex spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
C

TA FIRMA TO WIELKIE NIE POROZUMIENIE

K

NIE PODEJMUJ TAM PRACY KRETYNIE ZNAJDŹ SOBIE COŚ LEPSZEGO ZOBACZYSZ STAWKI TO SAM UCIEKNIESZ

m

jedyna firma nie przestrzega BHP

mieszkaniec

inne firmy są żeby śmieci wozili

Będzin

ja nie wiem czy 10 zł brutto jest to zgodne z prawem tyle żaden pracodawca nie daje

n

niech Pani nie idzie do prokuratury przepraszam Panią kierownik ja bym chciał żeby Pani kierowniczka się zmieniła i pokazała wszystkim dobre serce

v

ja Pani nic groźnego nie grożę tylko żeby się Panią zajęła państwowa inspekcja pracy jak Pani postępuje z e swoimi pracownikami w tej firmie nie ma BHP żadnego przestrzegania o wypadek przy pracy jest szybko

PIP

na panią zawołam inspekcję pracy

f

na panią zawołam inspekcję pracy

X

ja bym tam nie chciał pracować za takie marne pieniądze tylko głupek będzie im tam robił

Emiil
@X

E tam zaraz marne - ja nie narzekam

Jasiek

Jak się pracuje? Firma potrzebuje może pracowników?

Olo
@Jasiek

Super stawki ok 10zł brutto zapraszamy,jezeli jestes psychicznie chory

FIRMA KTÓRA NIE SEGREGUJE ODPADÓW KOMUNALNYCH GDZIE MAJĄ PODPISANE POJEMNIKI NA ŚMIECI W BĘDZINIE U RENATY WSZYSTKIE ŚMIECI WRZUCAJĄ W JEDNĄ ŚMIECIARKĘ A LUDZIE PŁACĄ ZA SEGREGACJĘ ŚMIETNIKI POWINNY BYĆ PODPISYWANE ODPADY MOKRE ODPADY SUCHE W BĘDZINIE TEGO NIE MA W TYM MIEŚCIE TO MUSICIE MIEĆ NIE ZŁY (usunięte przez administratora) NAJGORSZA FIRMA NA ŚWIECIE

Żmija
@anonymous

Po pierwsze ludzie nie płacą za segregację tylko mają niższą opłatę jeśli deklarują segregacje .Po drugie zajrzyj do pojemników i zobacz że ta niby segregacja mieszkańców nadaje się tylko do odpadów zmieszanych bo dla niektórych popiół i obierki z ziemniaków to tworzywa sztuczne.Po trzecie wszystkie pojemniki są opisane więc nie siej zamętu.A podział na mokre i suche - starą ustawę sobie poczytałeś.

Pol

Miał byc ciag dalszy co juz nic nie wiesz chyba nie jestes taki zorientowany

Zorientowany

W zimie jak spadło troszkę śniegu kazała wysłać pługopiaskarki z Alby(podwykonawca)gdyż przez Jej zarzadzanie flota sprzetu do odśnieżania przestala istniec stoji jako złom na bazie; by jej podjazd pod domem posypali solą bo na górkę nie umie wyjechać jak jedzie do pracy taki z niej kierowca jak i kierownik,wykorzystuje miejską firme i jej zasoby dla wlasnych celów traktuje miejską firmę jako wlasny folwark tak sie przyspawała do stołka i czuję sie tak pewnie ze pycha i arogancja stala się Jej wizytówką..(usunięte przez administratora)czas się poprawic i zrobic cos dobrego dla ludzi pracowników nigdy nie jest za późno na poprawę więcej samo-krytki,proszę pamiętać ze pycha i arogancja zawsze kroczy przed upadkiem,a z każdego stołka można zlecieć xD

Zorientowany

Dawać wiecej przykładów?naprawdę mam tego więcej.....cdn....

Zorientowany

(usunięte przez administratora),nakazala wyslac samochód z 6pracownikami aby Ci dostarczyli jej harmonogram wywozu smieci za rok 2018,bedac sama w biurze i majac ten harmonogram na biurku czy to nie jest nadużycie i narazenie firmy Interpromex na straty jak tak sie zarządza zasobami ludzkimi w tej firmie to nic dziwnego ze nie ma pieniędzy na godną płacę dla pracowników a to jest tylko mały przykład Jej zarzadzania w tej firmie jako Kierowniczki dzialu komunalnego,z usmiechem na twarzy kazala jechać kierowcy i 6 pracownikom bo w jej skrzynce na listy nie bylo harmonogramu,i stwierdzila ze inaczej im premie zabierze,wiec pojechalo auto i 6pracowników z jedna kartką na wskazany adres,narazajac firme na straty ale cóż kaprys Księżniczki to kaprys trzeba wykonać tak tam wyglada mniej więcej,pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Interpromex - Będzin

• Jak się pracuje w Interpromex?

Zobacz opinie na temat firmy Interpromex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Interpromex?

Interpromex