Opinie o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Cała prawda zmuszają do nadgodzin a jak przychodzi dzień wypłaty to ani premi nie ma ani nadgodzin bo firmie zwyczajnie (usunięte przez administratora) pracowników omijajcie ta firmę!!! Ile się da

Rejs

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, panie, tu nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.

Powiedz mi
@Rejs

Jak wygląda praca w renz ile zmian czy są nadgodziny ile razy w tygodniu czy są one obowiązkowe czy zarobię bez nadgodzin 3500 na rękę aby utrzymać rodzinę

Nie powiem Ci
@Powiedz mi

3500 na rękę bez nadgodzin?! Nie ma szans stary, jak myślisz dlaczego większość zostaje z popołudniowek i przychodzi w soboty i niedziele? :P

@Nie powiem Ci

We firmie do wszystkiego zmuszają dlaczego nie napiszesz prawdy że praktycznie w każdym miesiącu są odbierane nadgodziny ludzie niektórzy zostają a potem i tak kadrowa ,cała Haerka, szef zabierają kasę i nie wypłacaja nadgodzin w końcu ktoś ich zgłosi wiadomo gdzie za takie bezprawne oszukiwanie i okradanie ludzi

Błażej

Dajcie ludziom godnie zarobić na etacie to nadgodziny nie będą potrzebne. Proste.

Wafelek
@Błażej

Proste. Nadgodziny są aby móc dłużej upajać się szczęściem.

@Wafelek

Szczęściem w kontekście dobrych zarobków, tak? To jak one ostatecznie są liczone? Różnie kiedyś pisali. Ile średnio można ich sobie nabić w miesiącu?

Powiedz mi
@Wafelek

Jak są liczone te nadgodziny? I jak często one są , czy są one obowiązkowe czy zmuszają do nich?

Ffh
@Błażej

Jak często są te nadgodziny czy są obowiązkowe

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy?

Honorata

Jakie słowo? O czym Ty piszesz?

@Honorata

Parówa napisał "Jeszcze jedno słowo i zadzownie na policję" A ja mu na to,że niech dzwoni ale najpierw niech zrobi kawę. Nie rozumiem powodu dla którego takie komentarze są usuwane

Ciekawski
@.

A mnie zastanawia po co on w ogóle przychodzi wcześniej do roboty? :P

@Ciekawski

Ale macie jakieś potwierdzenie tego kto to napisał?

Wanda i Panda
@Wanda

Panie Dyrektorze proszę zlecić podniesienie norm , widać ze maja zbyt dużo czasu przesiadują na forum i nie maja co robić . Czas ukręcić co nie którym nosa , zamiast pracować udają ze pracują .

@Wanda i Panda

Ja po pracy lubię tutaj zajrzeć. Napisać jak wygląda szara rzeczywistość w magazynie zeby kandydat nie musiał marnować czasu pracując w renzie. Pisząc o podnoszeniu norm dokręcasz śrubę również sobie, nawet nie zdajesz sobie sprawy.

Pajda
@Wanda i Panda

Zabolało kilka słów gorzkiej prawdy? Przecież większość tego co tu napisano to niestety prawda, nic tu nie zostało zmyślone, jest coraz gorzej... Złote czasy Renza już dawno minęły, z niemieckiej solidności została już tylko nazwa :(

@Pajda

Kurcze bo chyba nie widzę do czego to odnosicie. Napiszesz dla porównania jak było kiedyś a jak teraz?

/AdamSłodowy/

dobrze gada

Powie
@Pajda

A co jest aż takie źle?? Bo nie rozumiem ludzie praca?? Jak to wygląda ze zmianami ? Czy są płatne nadgodziny?? Czy da one obowiązkowe

/AdamSłodowy/

To co tu czytam to stek bzdur napisanych przez frustratów. Nie są to opinie obiektywne, tylko głównie hejt na osoby nielubiane. Niestety przy takiej ilości pracowników zawsze są sympatie i antypatie. Ale wielu tego nie rozumie i wywalają swe żale w tym miejscu. Pracowałem już w niejednej firmie produkcyjnej ale to co tu widzę to sielanka. Nie ma norm stanowiskowych, każdy robi ile uważa albo ile mu się chce. Nie ma nikogo z batem kto by poganiał, a co po niektórym by się przydał (usunięte przez administratora) nad łbem. Ludzie odbijają się kartą przy wejściu na teren firmy a nie w chwili gotowości do pracy. Wpadają do szatni na pogawędki. A to co się dzieje na hali to jakiś żart. Zwłaszcza na drugiej zmianie. Gierki na telefonach podczas pracy, filmiki, co czwarty się tak bawi. Jakość? Jak coś spadnie i się porysuje, to ładujemy i jak nikt nie zobaczy to leci dalej. Nie ma kontroli jakości więc każdy robi tak jak mu pod rękę pójdzie. Sam tak robię, bo mnie nikt z tego nie rozlicza i tak mi łatwiej. Tak mnie tu nauczyli inni. A braki? Leci do kontenera i nie patrzysz na straty. Nigdy wcześniej pracując nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Fakt jest, że niektórzy mają przerost formy nad treścią i mając ludzi pod sobą próbują zabłysnąć, ale tak jest wszędzie. Tak samo przepychanki między działami. Czasem to aż śmieszne jak jeden chce pokazać drugiej jaki to on nie jest ważny. Zwłaszcza taki mały kurdupel. Głowy wyżej już nie podniesie, bo na palcach wyżej nie stanie. Generalnie bajka, high life. Ci co narzekają to ci nie pracowali w porządnych firmach i nie wiedzą co to praca pod presją. Szefostwo powinno się zmobilizować i zrobić porządek, ale oni się boją, że ludzie im odejdą. A ludzie to widzą i robią co chcą. I tak w kółko. Klima na hali? Ktoś tu chyba realiów nie zna. Nigdzie klimy nie widziałem na hali produkcyjnej, nawet w VW. Nadgodziny? Tylko (usunięte przez administratora) nie rozumie kiedy one są. Jak nie ma zleceń to co chcesz robić w nadgodzinach? Wynagrodzenie? Jak sobie wynegocjujesz tak masz. Nikt mi niczego nie zabrał. Oczywiście są osoby które lubie a i są tacy na ktorych patrzeć nie mogę. Ale nie będę tego tu wyrzygiwał, bo to nie jest na to miejsce. Ludzie, ogarnijcie się i weźcie się za robotę. Wzrośnie wydajność, to będą wyższe premie. Firma to nie pisiory, które dają Ci za darmo i ze swoich, bo przecierz rząd ma, to daje. Jest wiele rzeczy które mi się nie podoba, ale nie ma firmy idealnej. Ogólnie polecam.

@/AdamSłodowy/

Czyli istnieje jakiś system premiowy? Ludzi to w ogóle nie motywuje do tego, żeby robić więcej i lepiej? To ile mniej więcej te premie wynoszą?

Walsienaryjsłodowy
@/AdamSłodowy/

Drogi kolego, widać jak na dłoni, dlaczego pracowałeś w nie jednej firmie produkcyjnej. Proponuję nie (usunięte przez administratora) do gniazda, bo gniazdo osra ciebie.

Dlaczego
@/AdamSłodowy/

A czy są nadgodziny? Ponile trzeba zostawać i czy są obowiązkowe?

Aha
@/AdamSłodowy/

Jak już tak szczerze tu piszesz to powiedz jak to wygląda z nadgodzinami jak często one są czy są obowiązkowe czy liderzy zmuszają do nadgodzin

U
@/AdamSłodowy/

To może opowiedz dokładnie jak wygląda system pracy ile zmian czy są nadgodziny i czy są one obowiązkowe?? Czy pracodawca zmusza do nich ile mogę zarobić 3500 bez premi będzie?

BIEDNY

KIEDY PODWYŻKI???

@BIEDNY

A to wam wprost nie zapowiadają? Sądziłam, że z reguły pod koniec roku coś w związku z nimi robią. Kto tutaj jest za to odpowiedzialny?

Jjj

Przecież od zawsze wiadomo ze dostaniesz w styczniu 200 zł brutto

@Jjj

Co roku tak dają czy to informacja z jakiegoś ogłoszenia do pracowników?

Gag
@BIEDNY

Jak to wygląda z nadgodzinami? Czy są one obowiązkowe? Czy pracownicy są zmuszani jak wygląda z premia można na rękę zarobić 4000??

Jan

Bardzo przyjazna firma. Załoga do rany przyłóż, nie spotykamy tutaj fałszywych ludzi. Kierownictwo bardzo pracowite! Pomagają na produkcji kiedy tylko mogą i chwała im za to, nie raz widziałem pot na czole u przełożonych! Codziennie czekają na nas nowe wyzwania, nie da się nudzić w tej firmie. Pieniądze też świetnie, przy nadgodzinach można zarobić niesamowite sumy, wręcz nie realne w innych zakładach. Serdecznie polecam zakład! Pozdrawiam całe szefostwo!

T
@Jan

Czy na hali nadal są takie upały że nie ma czym oddychać

Zwykły robol

Ta firma to jakaś porażka... Na hali upał większy niż na polu bo nie ma klimy, jedyna "wentylacja" to świetliki w dachu i otwarte bramy oraz wentylatory mieszające gorące powietrze. Na całą firmę są może ze 4 toalety bo ta na hali jest zamknięta z powodu awarii, zresztą nawet jak była otwarta to też jakaś porażka, pourywane klapy od ustępów, potrzaskana umywalka, podłoga cała zgnita połatana blachami, oczywiście w WC żadnej wentylacji, smród, brud i ubóstwo. Pucowanie maszyn bo mają przyjechać Niemcy, wielkie sprzątanie, naklejanie nowych linii, a po dwóch dniach powrót do szarej rzeczywistości... Tak jak ktoś już wcześniej napisał - przychodzisz i odechciewa się robić...

Dlaczego
@Zwykły robol

A powiedz mi jak już tak się rozpisales są nadgodziny?? Po ile godzin i czy są obowiązkowe

Tylko tak
@Zwykły robol

Powiedz mi jak już tak szczerze piszesz zamierzam złożyć cv jak to wygląda z praca ?.w opisie wspominacie o nadgodzinach czy są one i obowiązkowe?.czy pracownicy są zmuszani do nadgodzin i ile razy w tygodniu one są

Qrczak

Firma chyba ma za dużo pieniędzy skoro przy 20 stopniach na dworze grzeje. To jest produkcja czy farma kurczaków dla KFC?!

KADROWA
@Qrczak

Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że ogrzewanie hali w RENZ jest cały czas wyłączone. Nie ma uszkodzonych urządzeń, które stanowiły by nie kontrolowane grzanie. Jedyne dodatkowe źródła ciepła na dziś to technologia - w tym głównie obie lakiernie.

Spokojny
@KADROWA

Dlaczego pracownicy są zmuszani do nadgodzin po 12 h?? Przecież nadgodziny są nieobowiązkowe!!!

Czy
@Qrczak

Czy są nadgodziny?? Ponile trzeba zostawac? I czy są one obowiązkowe?

Chętnie

Hej chce złożyć cv czy we firmie są nadgodziny? Czy są one obowiązkowe? Czy kierownik zmusza do nadgodzin?? Tak jak w innych firmach

Ciekawe

Hej zamierzam wysłać cv na pracownika produkcji, czy da nadgodziny w tej firmie? I czy są one obowiązkowe? Czy pracodawca zmusza do nadgodzin??

Morgan Freeman

Gdzie jesteś, Amando?

Kij

Co to jest za koń trojański ( wilk w owczej skórze) kij w mrowisko wkładasz, dopiero co z (usunięte przez administratora) został wyciągnięty, tak ci przeszkadzał że kogoś musisz nim pobrudzić, masz ambicje to rób swoje, nie kimś, własną twarz wycierarz. Adaś jakiś tam.

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista Konstruktor w firmie Renz Sp. z o.o.. Czy mogę liczyć na 5900 , jeśli chcę pracować na Specjalista Konstruktor?

Kadrowa

Dzień dobry, wynagrodzenie jest uzgadniane indywidualnie w zależności od wykształcenia i posiadanego doświadczenia technicznego. Zapraszam do aplikowania!

Majkel
@Kadrowa

Czy w firmie jest premia tzw.frekwencyjna ?

@Majkel

Jest. Dają pod koniec roku jak dobrze pamiętam. Jednak te pieniądze nie są warte stresu i nerwow które towarzyszą we firmie cały rok

Kadrowa
@Majkel

tak, w RENZ jest premia regulaminowa wypłacana co miesiąc, pomniejszana z tytułu nieobecności oraz premia roczna

Kind

Ale dobrze że jest.w wielu firmach nic nie ma.

Aleksander

Czyli jest roczna premia za frekwencję ? Co masz na myśli pisząc że nie są warte pieniądze ? Na ile można liczyć ?

Czy w firmie Renz prowadzone są kontrole trzeźwości pracowników?

@Zainteresowany

Nie delma,ale kontrole głupoty będą wprowadzone specjalnie dla ciebie :).

@Zainteresowany

Opinia powstała wskutek złośliwości nielubianego przez wszystkich pracownika który zajmuje się wymyślaniem problemów

Zamiast pracy marzą nu się kontrole,państwo kleru i (usunięte przez administratora)pracy dla myślących inaczej niż mochery.

Olga

Myślisz serio, że to właśnie on? A czemu nikt go tutaj nie lubi? :( Bo tak to trudno się dziwić, że czasami bierze go na takie złośliwości jak już, czemu tak słabo z atmosferą tutaj?

@Olga

Słaba atmosfera bo nieroby takie jak parówa z bendingu albo alicja z pcfu mają lepiej niż uczciwie pracujący

@.

Nie prawda , że Parówa z Bendingu nic nie robi. On je wafle

Jak się pracuje z ludźmi z Renz Sp. z o.o.?

Pracujący

Fatalnie, lenie i ściemniacze....

@Pracujący

Ale z czym Ci ściemniali, że tak oceniasz? :(

Tenten

Zależy z kim. Jednak często bywa tak szczególnie wśród kobiet że rozmawia z Tobą normalnie A 10 minut pozniej na Ciebie nakabluje. Wgl jeden wielki nepotyzm musisz w 4ry litery wchodzić żeby było ok a i czasem to nie wystarczy.

@Tenten

Kurcze to słabo. Ale więcej jest takich falszywych osób czy może tych fajnych?

@Wanda

Idziesz do pracy czy szukać przyjaciół? Nie polecam tej firmy tyle w temacie.

@Tenten

Przyjaciół to może nie, ale chyba atmosfera też ma znaczenie? Czyli tu widzę, że chyba pod tym względem nie warto. :/ A jakieś inne pozytywne warunki? Bo jednak ktoś aktualnie tam pracuje, jakiś powód chyba mają?

@Olga

Ludzi którzy pracują w tej firmie można podzielić na trzy kategorie; 1.mają dobra stawkę/h wywalczoną dawno temu, na przyklad zanim niemcy przejęli firmę. W tej chwili to jest raczej niemożliwe 2.Ludzie którzy się "zasiedzieli" i zaakceptują każda rzeczywistość jaka ich zastanie. 3.zwykli śmierdzący lenie, (usunięte przez administratora)i karierowicze jak Pan parówa Ps. To są powody. Poza tym na pewno znajdziesz kogoś z kim się dogadasz, a atmosfera to jest rzecz często zmienna w tej firmie

Bemwu

Są tacy co dostali po 3 miesiącach pracy A są tacy którzy pracują długi czas i takiej umowy nigdy nie dostaną.

Zaintersowany

Jak się pracuje w renz? Stawka? Godziny, kierownictwo, współpracownicy . Proszę o informację. Tylko szczerze, nie chce zmarnować mojego czasu...

operator
@Zaintersowany

Kraina miodem i mlekiem płynąca , wyśmienicie się pracuje , zarobki na bardzo wysokim poziomie , stać nas na wszystko... nigdzie nie będziesz mieć lepiej jak tu , przybywaj drzwi są otwarte...:-D he he zapraszamy

@operator

A tak serio?

Viva

Czy warto starać się o pracę w Renz. Chodzi mi o stanowisko na linie malarską. Jestem z doświadczeniem juz w tej dziedzinie a wynagrodzenie jakie proponują to 5 tyś brutto czyli ok 3600 ńa rękę, są jakieś testy na linii czy ktoś mógłby napisać o co dokładnie chodzi i co ważne czy firma płaci za dojazd tzw. Kilometrówki bo bym miał daleko ok 25 km w jedną stronę i to właśnie mnie wstrzymuje przed podjęciem decyzji. Pozdrawiam

Niewazne
@Viva

Nie, firma nie płaci za dojazdy niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Renz Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renz Sp. z o.o.