Opinie o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Monter

Pracuję w tej firmie już od paru ładnych lat i szczerze nie polecam w żadnym wypadku tej firmy na dłuższy czas. Firma jest dobra na chwilowe dorobienie i nic poza tym szanowny pan Dyrektor i jego poklepywacze po ramieniu tak zepsuli zakład że idzie tam się z gigantyczną niechęcią. Podwyżki?? 5 % gdzie większość ludzi zarabia trochę ponad najniższa krajową. Przypomnę tylko, że każda wartość poniżej inflacji to okradanie pracownika, obniżanie jego statusu społecznego. Zacznijmy się szanować.

@Brawo

Zrobiło się miło na duszy, aż nie wiem co zrobię z tymi pieniędzmi. Ps. Tak poważnie, to żenada. Czy mi ktoś przypomni ile firma zarobiła w tamtym roku? Bo już sam nie wiem ile ta suma miała zer. Może zrzeknijmy się z socjalnego? Bo to i tak nie wielka różnica.

Za długo ta firma nie pociągnie. Ktoś gra na jej wykończenie. Z rzeczy najnowszych : ktoś dzisiaj wysłał pismo do PIP z opisem dokładnym kto i za jakie zasługi dostaje nadgodziny w weekend. Pada kilka razy jedno nazwisko tego szybkiego z brodą na wycinaniu. Ludzie chyba się wkurzyli bo ponoć szykowane są następne donosy. Ja w cuda nie wierzę. Przecież ten ktoś pracuje dla dobra nas wszystkich i nie prawdą jest że rozliczany w zeszycie. Szykuję sobie popcorn. Ktoś ma 200 nadgodzin(usunięte przez administratora)

A co to za mantra, bo w sumie nie wiem co mówią? Ja jako osoba nowa z tego co piszecie tutaj teraz to nie mam za bardzo co na taka nadgodzinę liczyć? A jest tu z kim wyżej o tym gadać albo czy nie można tego zgłosić jeśli wzbudza to wątpliwości?

Nonkonformista Nowy wpis

Dokladnie tak, ale jak juz wspominalem wczesniej. Są tu ludzie którzy tylko by krytykowali i oczerniali. (Nie bede wymienial ksywek bo moj poprzedni wpis z ksywkami zostal usuniety, nie wiem dlaczego) Ale co do Pana prezesa to akurat się zgadzam. Dać ludziom najnizsza krajową, zlikwidować nadgodziny i liczyć na to że robota pójdzie (phi) nikt normalny nie będzie za te pieniądze dawal z siebie nawet 50 procent bo kazdy leje na to. Ale byli i są w tej firmie osoby które przekraczają normy żeby tylko sie wykazac a jak tylko mieli gorszy dzien albo odmówili przyjscia w sobote to byly traktowane jak ****** . Nie lubie takich ludzi którzy muszą coś pokazywać i sie wychylac zeby tylko byli docenieni, ale nie lubie też tak zwanych narzekaczy którzy od 7 lat mówią jak to nie jest źle, ale nadal tu pracują :D nie powiem gdy są nadgodziny to jest nawet spoko, mało jest takich firm że na popce mozesz zostać do 2 w nocy i masz płacone setki, a w niedziele dwusetki. Tylko nadgodziny tu trzymały ludzi, tak było od zawsze. A gdy nadgodzin nie bedzie dluzszy czas to ludzie sie zwolnią. Proste

Mira Nowy wpis

Cześć, w ofercie dla technologa zostało wskazane to, że potrzebny ma być płynny niemiecki a podczas rozmowy jest w nim dialog i test pisemny. Czy będzie on kierunkowy? W jaki sposób wiedza z mechaniki będzie testowana?

Nie polecam firmy totalna masakra (usunięte przez administratora)na niczym się nie zna ciągle jej nie ma spóźnia się blokuje wyjazd swoim autem, na hali latem upał dochodzi do 40 stopni często brakuje wody , nie ma dodatkowych przerw a zimą zaledwie 10 stopni, firma na chwilę na zaczepkę

Pan Polarek
@Anonim

Przecież firma zakupiła bluzy polarowe, więc zimy nie są już takie straszne. Inna kwestią jest że pracownicy od stycznia czekają na odzież roboczą która im przysługuje co roku. Co do Pani kadrowej to jest jak jest.

@Pan Polarek

Witam, na których stanowiskach docelowo ma przypadać ta wspomniana odzież robocza? W ofercie dla Inżyniera Montażu Elektrycznego nie widzę na jej temat wzmianki. Dodatkowo jeśli od paru miesięcy jej nie ma to czy pracownicy chodzą w prywatnych ubraniach?

Anonimowo

Masz racje w sprawie nadgodzin. Ja pracowalem w tej firmie dobre x lat temu i sie zwolniłem jak rządziło po.(z gory mowie nie jestem ani za jednymi ani za drugimi)ale to po wprowadzilo tzw. elastyczny czas pracy czyli ,ze zamisat nadgodzin pracodawca mogl ich nie wyplacac i w ciagu trzech miesiecy dac ci wolne zamiast tego. Malo tego zamiast np. 100procent za sobote miales tylko jeden dzien wolny lub tez za niedziele tez nie dwa dni (200) tylko jeden dzien wolny. Zasuwales wiec w lipcu, sierpniu w te najgorsze upaly gdzie na hali sami wiecie jaka jest temperatura przez piec z malarni i zamiast wynagrodzenia adekwatnego za marnowanie weekendu dla rodziny to ci kierownik mogl powiedziec ze masz przymusowo wziac dwa tygodnie np. w deszczowy wrzesien. Oczywiscie Pan dyrektor z tej inicjatywy skorzystal. Wiec jak to wprowadzil to od razu zaczalem szukac i zmieniac prace bo za najnizsza krajową sie nie da wyzyc.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy?
Leszno
Z ychu

Można odetchnąć w tej pracy teraz. Praca idzie, nikt nie naciska i nie stwarza problemów. Wiadomo swoje trzeba zrobić, ale jest inaczej. To była dobra decyzja. Dziękujemy.

Najlepszy brygadzista z jakim miałem okazję pracować. Każdego dnia przychodziłem do pracy z uśmiechem na twarzy wiedząc, że czeka mnie minimum 8godzin owocnej współpracy z mym majstrem. Żałuję, że ta przygoda się zakończyła. (usunięte przez administratora)

Optymista

Nie rozumiem dlaczego narzekacie , że ktoś tam na wycinaniu ma nadgodziny a my nie. Nie przesadzajmy. 200 nadgodzin to nie tak wiele dla tego w czapce. Koszt duży - rodziny nie widuje a my tak. Poza tym nie oszukujmy się. Każdy miał szansę dać wiadomo któremu liderowi flaszkę wódki tak jak ten lubi. Nie skorzystaliście to nie marudźcie.

Witam, potrzebuje się zorientować ile zrobi teraz Inżynier Montażu Elektrycznego. Myślę o tej najnowszej ofercie z takiego portalu. partner jakby nie patrzeć wpasowuje się w wymogi, więc zastanawiam się ile by tutaj zarobił. Czy ktoś wie i może napisać?

Szczęśliwy

Drogi Prezesie Piotrze. Dzisiaj był Dzień Doceniania Pracownika. Bardzo dziękujemy. Oczywiście nic nie dostaliśmy ale przecież widzimy jak wiele dla nas robisz. Ciągle myślisz o nas jak najlepiej potrafisz. Nasz wspólny dzień Doceniania Pracownika organizujesz nam codziennie. Jesteś zawsze uśmiechnięty. Uwielbiamy słuchać tak często wypowiadane przez Ciebie słowa : " bardzo Wam dziękuję, że tyle dajecie od siebie". To Ty wdrażasz w życie swoje motto: nigdy tak wielu nie pracowało za tak niewiele. Nie do przecenienia są Twoje standup'y grudniowe w hotelu i ten nasz ulubiony dowcip: jesteśmy jedną rodziną. Niech zabrzmi nasze najszczersze: DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKO

Część pracowników pozbawiona nadgodzin(pozostawiona z głodową pensją tylko) już ogarnia sobie dodatkową pracę w innych firmach,a gdy nadgodziny wrócą może nie mieć ich już kto robić haha,brawo Renz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie wartości są cenione w Renz Sp. z o.o.?

Karola

Nie wiem czy z tym zgłoszeniem do pipu to sprawdzona informacja ale czy wcześniej też były jakieś inspekcje czy to byłby pierwszy raz? Prócz tych nadgodzin są jeszcze jakieś inne problemy o których warto wiedzieć przez aplikowaniem?

Komentarz z tą drabiną i kolportażem zrozumiem dopiero po zatrudnieniu się? albo chociaż jak przyjdę do firmy na rozmowę lub dzień próbny? opowiecie jak wdrożenie na stanowisko wygląda? taki pierwszy dzień w pracy?

A jak tu z jakaś wentylacją stoicie? Ktoś akurat przytoczył przykład jakiś zapachów w szatniach. A po za nimi jaka występuje atmosfera? tak jak już wcześniej zauważyli to konstruktor jest poszukiwany. jak proces rekrutacyjny w tym przypadku jest prowadzony? co na nim weryfikują? Trudno w ogóle się dostać?

Przyszedłem poczytać warunki dla konstruktora a tu piszą jeszcze dla przykładu ze dwa miesiące temu ze zarabia się minimalna? Dobrze widziałem? Zastanawiają mnie te zarobki względem wymogów takich jak kontakt z językiem niemieckim i tym podobnymi z opisu. nie jest to podbijane premiami lub czymkolwiek? Nie myślę o tej premii rodzinnej do której ktoś nawiazal niedawno

Monter

Brawo

Ale zobacz ile szefostwo dołożyło od siebie. Faktycznie trzeba bić brawo dla kapituły. Losowanie przebiegło pomyślnie.

@Brawo

Pytanie.Na hali brakuje pracowników,czy w związku z tym były zwolnienia w biurze czy tam nadal komplet a nawet przeludnienie jak np.w dziale sprzedaży?

Powiem tak

Inwentaryzacja się szykuje a wielu osób nie ma na liście.... Dużo osób też choruje wcale się nie dziwię , ale zastanowiam się ze skoro wielu ludzi nie ma na liście do inwentaryzacji to może szykują się zwolnienia i trzeba by pomyśleć o l4???????? (usunięte przez administratora)

?
@Powiem tak

Powtörka z Drawska,cicho sza,a w sylwestra zakład na kłódkę i ludzie na bruk z zaskoczenia?

Sara

Co do utrzymywania higieny to zatrudniana jest od tego specjalna firma sprzątająca czy normalnie takie stanowiska macie? I druga sprawa czy kadra zarządzająca wcale tego nie pilnuje? Nikt nie zwracał ludziom jeszcze na to uwagi?

Zostaw merytoryczną opinię o Renz Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renz Sp. z o.o.