Opinie o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Były

Pracowałem tu jakiś czas nie polecam ciężka praca bardzo zła atmosfera !!! Obiecują i okłamują pracowników że umowy są przedłużane....

@Były

Jako konstruktor / technolog robiłeś może? upewniam się tylko. Bo jeszcze przez 2 tygodnie będzie dostępna oferta na takim portalu, od jakiegoś czasu na nią patrzę i właśnie nie wiem czy nie podesłać papierów. Maszyny umiem ustawiać, ogarniam tez branże metalową, a to są pozycje z mile widzianych czy to zwiększy mi szanse na lepsze zarobki na strat? Ile zazwyczaj tu proponują? I jak sobie wypracować to, żeby mi umowę przedłużyli skoro przed tym już ostrzegasz?

Były

@VQ odradzam tu pracę zarobisz najniższą krajową zero rozwoju dużo ludzi z pobliskich wioch które nic innego nie potrafią i pracują tu tylko przez zasiedzenie, dużo osób co donoszą odradzam Tobie pracę bo napewno stać Cię na lepszą i na więcej

@Były

Zdradzisz mi przy tym motyw jego gadania na siebie wzajemnie? Zastanawiam się co ewentualnie można z tego mieć, że ludzie praktykowaliby takie zachowania. I w jakim to kontekście? Chyba ze w sytuacji gdy ktoś nie wypełnia swoich obowiązków? często to się zdarza?

Robol

w toaletach masakra klima tylko na stołówce (usunięte przez administratora) wykorzystywanie nowych pracowników żałuję podjęcia tu pracy

PanNikt

Miałem tutaj nic nie pisać , ale to co tutaj się dzieje to istny (usunięte przez administratora) Na szczęście robię tutaj ostatni miesiąc. (usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz poczuć klimat lat ’70 to zapraszamy. Będziesz robił soboty i niedziele, a i tak zarobisz max. 5 tysięcy. Polecam

@PanNikt

Ale pracuje się cały tydzień? Czy za te soboty i niedziele wpadają jakieś dni wolne w tygodniu? Te 5 tysięcy, o których wspominasz to na rękę?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Renz Sp. z o.o.?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy?
W D…

Śmieszna firma, musisz złożyć deklaracje PIT, aby dostać 500 zł wakacyjnego????. Biurokracja taka, jakbyś dostawał 5 tys. na te wakacje.

Grucha
@W D…

Pierwszy raz wnioskujesz o wczasy pod gruszą? Chyba tak skoro piszesz takie głupoty. Poczytaj sobie po co stosuje się takie zabiegi i dlaczego wysokość dodatku jest uzależniona od stawki, a nie jest tak, że wszyscy dostają po równo. Jadę po tej firmie jak po łysej kobyle ale takiej durnoty to tu jeszcze nie przeczytałem xD

Czy w Renz Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Porażka

Firma nie zachwyca a pracownicy wcale, pracownicy wymagają za dużo od pracownika który pracuje niecałe 4 miesiące..bo twierdzą ze... Taki pracownik powinien już wszystko umieć.....

@Porażka

Wszystko umieć? A co konkretnie skrywa się pod tym stwierdzeniem, że wszystko? Z jakimi umiejętnościami przychodzisz i po czterech miesiącach pracy co udaje się już w miarę ogarniać? Wiedzy w jakim zakresie jeszcze Ci brakuje?

Olgierd
@Olga

Olga strasznie ciekawska jesteś, wiesz? :P Albo jesteś botem albo zwykłym trollem, który próbuje przypudrować sprawy istotne i faktyczne opinie nt. Rezna albo o zgrozo! kimś z góry, kto wcale nie ma na imię Olga tylko... Pracujesz w ogóle w Renzu? Ta firma skupia wokół siebie największych życiowych nieudaczników, tak, nieudolnych życiowo ludzi z powiatów śremskiego, kórnickiego, kościańskiego... długo by wymieniać.... Każdy kto ma choć trochę oleum w głowie jak mawiał imć Zagłoba już tam nie pracuje, zostały same życiowe przegrywy, ludziom się wydaje, że chapiąc po 12h dziennie złapali pana boga za nogi bo jedyne co mogliby dostać w swojej okolicy to praca "w warzywniaku na dzielnicy gdzie posadził ją zięć" (WWO) Nie moi drodzy, sensem życia nie jest przeżycie, kiedy wy wreszcie przejrzycie na oczy?!

Maslo
@Olgierd

Ależ Olgierd, nic tak nie uszczęśliwia prawdziwego robola jak 12 godzin w pracy. Tutaj jest taka miła atmosfera. Liderzy do rany przyłóż. Dyrekcja świetna, doceniająca twój wysiłek włożony w prace. Szkoda ze przed hala nie ma kontenera sypialnego w takim stylu jak toaleta na hali. Pełen luksus i do pracy blisko.

Dan

Brak rozwoju po paru miesiącach masz już wszystko umieć nie możesz zadawać pytań ciągle robisz to samo najniższa krajowa

Porażka

Firma byłaby fajna gdyby nie pracownicy którzy wykorzystują innych do najgorszych prac a sobie ułatwiają zmianę prosta praca....nie polecam jedynie na zaczepkę lub przezimowanie

Prawdaa

Zgadzam się w 100 %firma słaba zarobki słabe ludzie przychodzą i odchodzą w dzisiejszych czasach można znaleźć lepsza firmę i pracę za lepsze pieniądze, mało jest ludzi co wchodzą w układy z liderem żeby lizać wiadomo co..... Ciągle o uszy się obinja ze za wolno robisz... A tu przecież nie ma akordu niech pewna Pani z dłuższym stażem się zastanowi czy ma być jakość czy szybkość bo dwuch rzeczy nie da się pogodzić!!!!

Niuniek

Jak nie wejdziesz w układy z liderem (wiemy o kim mowa) to możesz zapomnieć o dobrej pozycji w tej firmie. Ludzie albo są tu przez zasiedzenie (za niewiele ponad najniższą krajową) albo dlatego, że nie chce im się czy nie potrafią poszukać sobie lepszej pracy. Większość pracuje poniżej swoich kwalifikacji, żal tych ludzi bo najzwyczajniej w świecie marnują się tutaj. Szkolenie stanowiskowe? Masz i radź sobie, rzeźba w g... albo zagryziesz zęby i dostosujesz się pracując na rozsypujących się maszynach albo adios. Rozwój osobisty i ścieżka kariery zawodowej? Istnieją chyba tylko w ogłoszeniu o pracę, latami robisz codziennie to samo bez żadnych perspektyw na awans bo wiodące maszyny i stanowiska są już dawno obsadzone przez pupilków sami wiecie kogo. Nowe maszyny? xD jeszcze zanim przyszły było już dawno ustalone kto będzie na nich pracował. A Wy róbcie nadal na tym złomie z minionej epoki, bez serwisu i wymiany części bo dział utrzymania ruchu w tej firmie to pic na wodę fotomontaż, a na serwis z zewnątrz staremu jest żal pieniędzy. Szkoda marnować sobie życie w tej firmie, na pewno stać Was na to, żeby w tej lub innej branży poszukać czegoś na miarę Waszych możliwości. Pora opuścić własną strefę komfortu, wziąć się z życiem za bary i iść tam gdzie ktoś naprawdę doceni Wasze kwalifikacje.

Muniek
@Niuniek

Wielu ludzi tak zrobiło i odeszło albo nie podpasowali liderowi bo mieli zbyt silne charaktery i nie budowali swojej pozycji w firmie na podlizywaniu się. Innym pokończyły się umowy i lider (bo to on pociąga tam za wszystki sznurki) nie chciał ich dłużej oglądać bo nie przesiadywali u niego godzinami przy biurku i nie spoufalali się z nim. Odeszli, znaleźli inną, lepszą pracę i podobno nie żałują. Zarabiają pieniądze jakich w Renzu nigdy w życiu by nie dostali (nawet z nadgodzinami), są wreszcie doceniani i mają szansę rozwoju i awansu. W firmie naprawdę zostali już sami (usunięte przez administratora), no ale czego wymagać od kogoś kto od dekady siedzi na KR5 czy na gratowaniu i nic tylko narzeka jednocześnie nawet nie próbując poszukać innej pracy.

Chętnie

Jak wygląda z parkowaniem ? Czy każdy ma swoje miejsce czy trzeba wykupić

xxx
@Chętnie

Nie ma przypisanych miejsc do pracownika. Parking jest przy siedzibie firmy

@xxx

Przy tym dodatkowo jak jest obecnie oblegany? Trudno kobiecie będzie zaparkować...? :) I czy ludzie organizują się może na wspólny dojazd? Jak się tu stoi z integracją obecnie?

Hmm
@Olga

Parking jest jest duży jeżeli kobieta potrafi parkować to napewno sobie poradzi jeżeli chodzi o wspólny dojazd to pracownicy chcą za podwozke kasę, a skoro ktoś jedzie w tym samym kierunku to powinien za darmo wozić

Pracownik :)

Co wy (usunięte przez administratora) o obowiązkowych nadgodzinach... Nie ma czegoś takiego, nie wprowadzajcie w błąd. Liderzy pytają się czy ktoś jest chętny na nadgodziny i zawsze są one wypłacane razem z wypłatą :) (usunięte przez administratora)

Kandydaci

A jak to wygląda z premia mam zamiar wysłać cv czy na okresie próbnym jest premia i ile?

Witam, chciałbym również podzielić się swoją opinią na temat firmy Renz. Zacznijmy od Pani lider, która kompletne nie radzi sobie ze swoim stanowiskiem. Ma swoich ulubieńców "znajomych", którym zawsze da zarobić. (usunięte przez administratora) Osoba zupełnie nie kompetentna na tym stanowisku! Nadgodziny tylko dla wybranych (usunięte przez administratora) Nie polecam, rynek pracy w Gądkach, firm które potrafią szanować i docenić zwykłego pracownika jest naprawdę dużo.

Git

Czy wy tez tak macie, ze jak przychodzicie do renza i widzicie co się tutaj wyrabia, to zwyczajnie odechciewa się tutaj robić? Biuro śmiechu warte, gruszkowe dla nierobów wysokie, a Ci ci chce coś zarobić i przychodzą w soboty praktycznie nic nie dostaną. Nadgodziny zabierane z dnia na dzień, bo ktoś na gorze zbulwersowany ze coś nie wyjechało. 10 lat tutaj robię, a to co się teraz tutaj wyrabia, to bez komentarza.

@Git

o ile wiem, to nie placa gruszkowego tylko z zfss. jak idziesz po zasilek do mopsu, to tez dostajesz rowno jak inni, czy ten co nie pracuje dostaje wiecej???

Agnieszka
@Git

Nie rozumiem, gruszowe płacą tym, co nie robią nadgodzin, a ci co je robią nie dostają?

prac.
@Agnieszka

zapytaj w kadrach lub ksiegowosci a nie na forum.

Jolanta
@prac.

są tu tez osoby które dopiero rekrutują do firmy, i chcą wiedzieć na co się piszą :P To jak z tymi nadgodzinami, wiesz cos?

Powiedz mi
@Git

Skoro tyle lat tu robisz to chyba nie jest tak źle ?! A jak wygląda z nadgodzinami? Jak często one są?? Czy są obowiązkowe? Po ile trzeba zostawac?? Czy liderzy zmuszają do nadgodzin i pracy w soboty?? Jak one są płacone?? Idzie zarobić 4000

Powiem Ci
@Powiedz mi

4000?! xD Chyba żartujesz xD Ludzie, którzy pracują tu dekadę zarabiają niewiele ponad najniższą krajową, żeby dostać 4 koła to by chyba trzeba jechać non stop po 12 plus wszystkie soboty xD

@Powiem Ci

Bzdury piszesz. Można dobrze zarobić tylko trzeba coś z siebie dać a nie być. Można i 4000, ale można i więcej.

Powiedz mi

Czyli nadgodziny są obowiązkowe?? Czy dla chętnych

Olga

że więcej to wiesz z własnego doświadczenia czy po czyjejś wypłacie? jeśli faktycznie można na to liczyć to jakim sposobem i ile ma już zdążyło wyjść? każdy tak wyrobi?

Odradzam

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)! Odradzam pracę w tej firmie jak i czas poświęcony na rekrutacje.... Zapewniaja pracowników o zatrudnieniu a dzień przed rozpoczęciem pracy rezygnuja..... To nie jest firmą która myśli o stałym zatrudnieniu.... Mój znajomy był pracował i po dwóch miesiącach dostał wypowiedzenie bo mało pracy!!! Firma szuka ale tylko na chwilę jak ma dużo zleceń, liderzy siedzą przy komputerze sciemniaja nawet nie wiedzą na czym polega ich praca jedna wielka porażka

Dawny kandydat

Odradzam pracę jak czas na tę firmę.bylem na rozmowie o pracę wszystko ładnie pięknie Pani świeci oczami oczywiście najniższa krajowa to jakaś masakra!!!! Oczywiście chcieli zatrudnić,jako malarza ale potem cisza olewali sprawę nie zadzwonili kiedy rozpoczęcie pracy!!! Tak się ludzi nie traktuje!!! (usunięte przez administratora) Odradzam czas na tę firmę w okolicy jest bardzo dużo firm z lepszą renoma niż Renz

Śmiech na sali nie rozumiem skąd opinie że nadgodziny nie są obowiązkowe. A więc moi drodzy są obowiązkowe często po 12 h!!!! A potem i tak szef zabiera i zostaje ledwo co ponad najniższa krajowa

Proponuję wszystkim, którym jest tak źle to pójść realizować się w innym zakładzie pracy a nie blokować etat komuś kto nie będzie wiecznie narzekał i marudził. Nic na siłę - być może w innych firmach czekają na Was a wy się tutaj marnujecie.

Wieloletni pracownik

A coś źle jest pisane cała prawda jak można komuś zabierać nadgodziny??? Zero kultury ludzie chcą zarobić a wy nam zabieracie nadgodziny i nic nie ma

Pan i Władca

Robić i nie marudzić, macie powiększać majątek właścicielowi a nie dyskutować o podwyżkach , premier jasno powiedział kto za co bedzie (usunięte przez administratora) . Dyskusje uważam za zbędna , do roboty, ryż sie jeszcze nie ugotował …????

@Pan i Władca

Ale wytłumacz mi jak można codziennie zmuszać do pracy po 12h za darmoo

Pan i Władca

Nikt Cię zmuszać do niczego nie może . Wybija godz 14 i idziesz do domu. Jak jesteś podatny na to ze ulegasz to tzn ze jesteś słaby i ze strachu żeby odmówić okichaleś zbroje . Jesteś w związkach idź zgłoś skargę ze Cię zmusza dany przełożony.

Zostaw merytoryczną opinię o Renz Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renz Sp. z o.o.