Opinie o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Renz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Renz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Renz Sp. z o.o. w Gadki

Porządna? Ha,ha,ha. Dobre.

Spawacz

Moim zdaniem porządna firma. Dbają o pracownika. Zapewniają kursy i szkolenia. Pełen socjal. Doceniają doświadczenie i umiejętności. Atmosfera spoko, choć jak wiadomo ludzie są różni. Jedyny minus to to, że praca spawacza ma nie wiele wspólnego ze spawaniem. Polecam

Tak to Wy

Heh, to jacys desperaci wypisuja tu na forum teksty typu " Ten to, ten tamto, ten tego, ten temu " Roznie bywa w pojedynczych przypadkach na firmach. Sa osoby ktore nic nie robia, ktore przymilaja sie oraz udaja wielkich niz mozna o nich myslec, ale jedno jest pewne, ze nikt tego nie zmieni/a bo tak kazdemu pasuje, niby przeszkadza, ale to nie moja sprawa. Firma firmie nierowna, dzis stanowisko zdobywa sie klapaniem buzia niz pracowitoscia lub stazem oraz umiejetnosciami. Pzdr.

Ciapaty

Ja ciapaty (Marcin) Oświadczam że nigdy na nikogo nie robiłem i robić nie będę. To ze Przemek ma dużą łapę ni znaczy że wzbudza we mnie strach tak po pierwsze po 2 komuś chyba się ni podoba że na zgrzewalni tworzymy dobry zgrany zespół. Jak ktoś ma straty ekipa jemu pomaga. Po 3 trudno podejść i w twarz coś powiedzieć tylko na forum pisać. Pozdrawiam P.s. Bierzcie przykład z zgrzewaczy i pracujcie to nie będzie czasu na aferki

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Renz Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy / Doradca Techniczno-Handlowy?
zawiedziony

Dzień dobry, Mam pytanie. Czy Przemo ze zgrzewania pracuje jeszcze? Pytam, bo takiego lawiranta, nygusa i pozoranta ze świecą szukać. Wszystko za niego musieliśmy robić. Mobbing to najłagodniejsze słowo. No ale źródło informacji dla szefostwa było.

Kadrowa

dzień dobry, kandydat już został wybrany. pozdr

Kandydat.

Dzień dobry. Czy rozpoczęli już Państwo rozmowy z kandydatami na stanowisko ds. bhp i ochrony środowiska? Dziękuję z góry za odpowiedź; pozdrawiam.

Rudy

Jak ktoś lubi zarabiać 1900zł, gorące klimaty Sahary (temperatura na hali), niezwykle “inteligentnych“ liderów, przyczajone Panie od raportowania które tylko czekają na okazję do podpier.... Ciężko pracujących Pracowników to ta firma jest zdecydowanie dla Ciebie. Polecam

Mario Bros
@Rudy

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma....uwierz mi można pracować w znacznie gorszych warunkach za mniejsze pieniądze. Nie wiem czemu tak narzekacie. Może przez to, że nie macie doświadczenia w pracy w innych firmach. Ta firma nie jest zła, ba uważam że jest dobra! Druga sprawa...zachowujecie się jakby to był obóz pracy. Przecież nikt Was tu nie trzyma, nikt cyrografu nie podpisywał. Faceci to największe pierdoły. Jak stoimy na fajce to jeden źle się spojrzy a reszta komentuje. Spójrzcie na siebie!!

obcy

co wy gadacie dobrze się robi podstawa jest trochę mała ale idzie dorobić nadgodzinami,a atmosfera jest ok,lider i starszy operator też może być.Nie jest zle są gorsze firmy.

Zuzanna

@WAFEL czy duża część pracowników w firmie jest zatrudniona przez agencję? Jakich działów w Renz to dotyczy? Wiesz może, czy jest szansa na bycie zatrudnionym przez samą firmę po jakimś czasie?

WAFEL

RENZ?- operator produkcji?śmiech na sali, ludzi zatrudniają przez agencję z Lublina!!umowy śmieciowe czyli zlecenie wystawiane co miesiąc/ jak się im przypomni / Atmosfera pracy jak w (usunięte przez administratora) na syberii. Na poszczególnych działach zatrudnione osoby na stanowiskach typu działowy to w większości ludzie bez wykształcenia i konfidenci.Brak szacunku do pracownika, brak higieny pracy / zapchane ,śmierdzące toalety /.Zero podziału pracy czy jakiegoś planu zajęć-totalna prowizorka.Dyrektor jak to dawniej bywało w pańskich czasach obchodzi zakład niczym ekonom.Ci z układami / rodzina, znajomości / są delegowani do Niemiec na tzw. praktyki nie mając żadnych kwalifikacji czy doświadczenia w pracy- reszta może pomażyć. Unikać tej pseudo firmy jak ognia!!!

Zuzanna

Jesteś pracownikiem Renz? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy. Co uważasz za największy plus pracy w firmie?

Witam, czesto pojawia sie oferta na kontruktora. Czy duża rotacja w tym dziale? Opłaca składać się CV? Troche śmieszą mnie ta oferta pracy (na kontruktora) same mile widziane.

kadrowa
@Anonim

witam, oferty do działu technicznego pojawiają się tak często, gdyż dział sie rozrasta :)

Kuba

Skoro forumo o firmie I panujacej w niej armosferzwE I zalezNosciach to warto napisac ze praca nie nalezy do ciezkiej I wymagajacej myslenia kazdy dzial ma inny element do wykonu...najlepiej maja ci na magazynie opieprzanie na maksa co niektorzy maja czas na wynoszenie towaru z firmy np Slawek to tak n.a. marginesie ......kto komu wchodzi w tylek tez wiadomo premie tez dawane dziwnym kluczem ogolnie uklady I obgadywanie Przemo wie bo robi to namietnie pracowalem to wiem I posze zeby inni byli swiadomi co niektorzy robia poza plecami a tym sie brzydze dobrze ze juz ta mnie nie ma I nie musze patrzec na niektorych zaklamanych cwaniakow .....

Obiektywny

Widze ze ludzie z renza boja sie prawdy bo usuwaja opinie .....

mak

nie wiecie czy teraz beda poszukiwali Operatorów Linii Malowania>

pokerzysta

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

zainteresowany

Tadeusz, co masz na myśli z tym nieprzestrzeganiem przepisób BHP i nie szanowaniem pracownika?

L.

Spróbuj przez In temporis przy ul. św.Czesława to jest Agencja Pracy, przez nią przyjmują do Renza, ja pracuję tak prawie miesiąc i jestem zadowolona. Praca fajna, ludzie świetni.

tadeusz

Osobiście nie polecam tej firmy( brak jaki kolwiek szacunek dla pracownika) kompletnie nie przestrzegane przepisy BHP.

Zostaw merytoryczną opinię o Renz Sp. z o.o. - Gadki

• Jak się pracuje w Renz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Renz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Renz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Renz Sp. z o.o.