Opinie o Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. w Mielec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. w Mielec

Tak po prawdzie to taki monter-ślusarz nie ma benefitów poza ubezpieczeniem. Nie lepiej sprawić ludziom opiekę lekarską? No chyba, że już taka wypłata, że stać samego wykupić pakiet medyczny w prywatnej sieci. Jak z tym jest? Dobrze Wam się pracuje 6-14? Też bym wolał w domu wcześniej być.

Cześć. Wisi ogłoszenie na inżyniera budowy. Piszą ze praca jest mobilna i wymagają gotowości do wyjazdów po całej Polsce. Jakie to są regiony najczęściej? Zastanawiam się ile jest takich wyjazdów w miesiącu. No i ile trwają tak plus minus. Dajcie znać :)

R Nowy wpis

Wie Pan co najlepiej zadzwonić i zapytać, bo pisząc na forum można nie dostać odpowiedzi, w pracy inżynieria budowy liczy się zaradność i komunikatywność od razu byś zaplusował przed rozmową. Jest to praca cały czas w delegacji projekty trwają po około 6 miesięcy, dużo pracy, zarobki też wysokie, ambitne projekty, o pracy po 8h można zapomnieć, praca pod presją czasu, ale nudzić się nie da na takich projektach. A województwo dosłownie każde w Polsce zależy gdzie aktualnie będą mieli projekty

Tomekk Nowy wpis

Pozdrawiam Pana Krzysztofa Kapinosa wielkiego biznesmena co nie ma za co zapłacić w restauracjach. Sprzedajcie wszystkie swoje udziały żeby mieć za co żyć. W Enervigo to na produkcji 3 osoby jest płacą 3tys na rękę

Danuta

Zaczął usuwać ludzi z kantyny? ;p No to pokazał, że teren zdominował faktycznie. Ludzie tu serio tak (usunięte przez administratora) że się go słuchali czy znalazł się ktoś kto wprost potrafi mówić co i jak? Dalej tak kozaczy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Olga

O kim mówisz? Czemu miałby odchodzić?

Prywatnie

Do prezesów narzekacie ze na firmie nie ma atmosfery do póki będzie brygadzista to atmosfera będzie zła bo przy nim nie da się rozmawiać nawed prywatnie bo nie wiadomo jakie bzdury na każdego na gada już nie jednego się pozbył i to pracowników którzy musieli przez niego odejść jak go nie było parę tygodni to firma na produkcji ożyła teraz znów cisza jak wrócił ile miesięcy chodził i nagadał raz do tego raz do tamtego żeby ludzi między sobą kłócić a on był najlepszy dyrektorowi bzdury opowiadał a on mu wierzył i przes to go wypromował a tak naprawdę to nic nie potrafi w jeden dzień spawa a na drogi dzień wycina i tak przes trzy lata nic się nie zmieniło w końcu prezesi otwórzcie oczy chyba że wam taki pasuje bo on zniszczył cało dobrą załogę która robiła robotę bo następni odejdziemy bo w zeszłym roku była dobra ekipa że asz się chciało pracować a teraz cisz.

Czy Mielec Diesel to obecnie Enervigo? Jestem zainteresowany podjęciem pracy w tej firmie, lecz mam obawy po przeczytaniu poniższych opinii.

Kolo
@Kandydat

Tak. Teraz to Enervigo

Aleksandra
@Kolo

czy poza nazwą zmieniło się cokolwiek innego ?

Karol
@Kolo

A wiadomo dlaczego firma zmieniła nazwę ? :)

Krzysztof

A dla mnie wystarczy jak jest dobra kasa to wszystko każdy sobie sam kupi!

Janek
@Krzysztof

Jesli zadowala cię 2000 to pracuj sobie w dizlu do emerytury

kangur

jak nie znasz sloganów matole na górze to szanuj tych co na twoją (usunięte przez administratora) robią na dole

Czemu na biurze taka napięta atmosfera jest, kto ją tworzy? Szefostwo czy może też jakiś jeden pracownik?

Ja się pytam kto kogo Piotrek - Krzyska czy Krzysiek Piotrka:-)

Observatory

Ta firma jest bez kasy nie mieli na wypłaty dla pracowników z b2b nie warto się tam iść jest dwóch właścicieli i 50 biurowców to dla załogi która na to robi to kasy niema plus 5 dyrektorów i jeden jakiś z Rzeszowa chyba żeby te firmę zamknąć jeszcze jak my byliśmy na starej hali to nadzieję były teraz już żadnych trzeba się pomału zwijać z tej firmy.

Prawda

Ta firma jest bez kasy. UWAGA !!!

Młody

Witam serdecznie Zatrudniłem się w tej firmie 8 lat temu i od tego momentu mogę śmiało stwierdzić jako młoda osoba, że ze wszystkich dotychczasowych właścicieli obecnie mamy najlepsze czasy. Właściciel inwestuje, pracownicy są dobrze wynagradzani i widać perspektywy na przyszłość. Mam wrażenie, że obecna sytuacja nie pasuje tzw. "dziadkom" którzy chcieliby wyzyskiwać byłą Państwową firmę (jak dawniej) a tu się nie da. Obecnie są perspektywy rozwoju, szkolenia, jedyne czego mi brakuje to benefity dodatkowe jak np. pakiety opieki zdrowotnej lub multisporty czy kulturalne ale może to się zmieni wraz z rozwojem firmy...

Amadeusz
@Młody

Byłem na rozmowie o pracę. Kasa jak wszędzie na strefie. Słabo. U prywaciarza nie zarobisz. A po to się chodzi do roboty. Wystarczy poczytać i poszukać info w internecie. Trzeci czy czwarty właściciel w ciągu ostatnich 4 lat. Te zmiany pewnie wynikają z tych "najlepszych czasów".

Mariusz z Mielca
@Młody

A czy nie jesteś przypadkiem wiceprezesem dizla - dane się zgadzają

Mariusz z Mielca
@Młody

A czy nie jesteś przypadkiem wiceprezesem diesla - dane się zgadzają

Kierowca Bombowca

Zarobki tragiczne Wymagania kosmiczne Firma poszukuje wykwalifikowanych murzynów (nie chce obrażać czarnych oczywiście) pracuj dużo szybko a najlepiej za darmo i nic nie mów o tym że w zimie zimno jak deszcz pada to dach przecieka, warunki żenujące i poniżej krytyki. Załoga zła nie jest nie licząc kilku wazelin no ale każdy wie że na każdej firmie musi być ktoś taki co nic nie umie a pieniążki bierze bo śliczne dziobie . Ogólnie omijać no chyba że do wyboru pętla albo to :-) chociaż na sznurze śmierć szybka a tu taka wegetacja

Włodek

Zarobki są śmieszne. Wszędzie dookoła płacą lepiej, nie wspominając o konkurencji z branży. Szkoleń nie ma , socjali oraz premii również. Wielkie obietnice i mydlenie oczu. Co pół roku zmiana właściciela. Wystarczy przejrzeć KRS. Bałagan organizacyjny, mocno nerwowa atmosfera. Zimą praca w czapce i kurtce bo na hali kilka stopni. Zero inwestycji w sprzęt i pracownika. Ja zmarnowałem tam na szczęście tylko kilka miesięcy. Uważajcie!

Lidia
@Włodek

@Włodek, a jak długo nie pracujesz już w tej firmie? Przez ten czas coś mogło się zmienić. Piszesz, że pracodawca wiele obiecywał. Czy zdradzisz, jakie to były deklaracje? Rozwiń proszę myśl dotyczącą atmosfery, z jakiego powodu była nerwowa? Czy pracownicy się ze sobą nie dogadywali? Twoje wskazówki będą istotne dla wielu osób szukających pracy.

Misiek

Moje sugestie dla Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.: Bez przesady, jest paru ludzi z którymi idzie sie tam dogadać. Osobiście mam kontakt z firmą od wielu lat i uwierzcie mi że znam o wiele gorsze miejsca. Lubię atmosferę w Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. za: Pani z sekretariatu!

SHI

To jeszcze istnieje ?

Ryszard

@Tau, dlaczego negatywnie wypowiadasz się o firmie i jej właścicielu? Rozumiem, że byłeś lub jesteś tam zatrudniony, czy masz za sobą także pozytywne doświadczenia z nią związane? Jaki rodzaj umowy jest obecnie oferowany przez pracodawcę?

Tau

Właściciel (usunięte przez administratora) to i firma słaba

Ryszard

@oleq, piszesz, że atmosfera jest ciężka, pracownicy się nie dogadują? A może masz a myśli relacje z szefostwem? Czy ktoś próbował się w tej kwestii porozumieć? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czy pracodawca oferuje umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. - Mielec

• Jak się pracuje w Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Wojska Polskiego 3
    39-300 Mielec

Mielec Diesel Gaz Sp. z o.o.