Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Laboratorium

Płock

Opinie o Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Laboratorium

anonim 2011-05-18 12:07:59
Po działalności Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. w Płocku widać, że firma zachłysnęła się wszystkimi zdobytymi tytułami i wyróżnieniami FIRMA ROKU i zapomniała o swoich pacjentach, których nie potrafi fachowo i sprawnie obsłużyć. Laboratorium Przygoda w Płocku nie może się pochwalić wykwalifikowanym personelem, gdyż moja córka 5-letnia musiała mieć dwukrotnie pobieraną krew z żyły po to, żeby zrobić jej testy alergiczne. Po pierwszym pobraniu otrzymaliśmy wyniki opisane, że zostało pobrane zbyt mało materiału, natomiast po drugim pobraniu (poprawkowym, za który ju
andzrzej 2012-05-18 22:50:42
pobieranie oceniam celująco,synkowi pobrzno krew bezboleśnie ale rozmowę bezczelnej sekretarki z koleżanką o zamówieniu jakiegoś materiału określam negatywnie-dlaczego pacjent musi wysłuchiwsć ze czegoś nie będzie bo faktury nie zapłacili
gienek 2012-08-29 10:56:25
Ogólnie laboratorium jest OK. Panie które pobierają krew i te które siedzą na rejestracji są bardzo miłe. A pacjenci to zależy na kogo się trafi. Nikomu nie dogodzi, bo raz będzie źle a raz dobrze tak jak wszędzie.
Sylwia 2014-07-10 16:28:56
Laboratorium pozostawia wiele do życzenia pod względem funkcjonowania. W recepcji bardzo niesympatyczna obsługa, zarówno w twarzą w twarz jak i telefonicznie. Pani laborantka również nie wywarła na mnie dobrego wrażenia w czasie pobierania krwi do badania.Na wyniki czekam i czekam, telefonicznie również żadnej konkretnej informacji, poza tym że robiono mi badania. Nie polecam
zadowolony pacjent 2015-04-22 10:02:11
Polecam Panią która w tym labolatorium pobiera krew w wieku ok 65lat . Pierwszy raz miałam tak fachowo pobraną krew. Bez bólu, siniaka i bardzo szybko.Pani jest bardzo przyjemna i godna zaufania. Jeszcze raz polecam osobom które do tej pory bały się pobierać krew.
wlodek 2016-10-22 10:39:04
bylem kilka razy PANIE SA BARDZO SYMPATYCZNE doradzają jakie mozna zrobic jescze badania a nwet wolaja kierownika laboratorium o wyjasnienie ..jakie zabiegi sa jeszcze potrzebne ....i ten kierownik rowniez bardzo sympatyczny wykazuje sie wiedza lepsza od wielu lekarzy ......POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE .....I PANOW Z TEGO LABORATORIUM ...............jednak jesli idzie a analizy ....to juz nie wiem czy sa dobrze robione i na odpowidnim poziomie ...bo to jest najwazniejsze ..od wlasciwej analizy probek zalezy w kocu zycie ludzi ..ale wierze ze w przygodzie jest dobrze
Zostaw swoją opinię o Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Laboratorium - Płock
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Przygoda Sp. z o.o. Laboratorium