Opinie o Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. w Białystok

Daga Nowy wpis

Myślę nad wysłaniem cv na stanowisko inżyniera budowy. Dlatego mam pytanie odnośnie zarobków. tam chcą odpowiedniego wykształcenia wyższego i oferują pensję 4242 zł brutto miesięcznie. Czy serio jest to pensja jaką dają osobie po studiach budowlanych, czy to jakaś pomyłka i można zrobić więcej niż najniższą? Jak tak, to ile dają,

Elabin Nowy wpis

Mamy problem z tym deweloperem.Będzie budował Osiedle Strumykowa na łące Tarchomin Kościelny.Na awojej stronie pisze,że bloki będą w otulinie lasu,a naprawdę przy samej Przepompowni ścieków,balkony i ogródki są na Przepompownię.Otulina smrodu gwarantowana.Deweloper chce wejść w sąsiadujące Osiedle Stefanika,zburzyć nam ogrodzenie,bo brakuje mu 2m gruntu na odstęp od ściekowni.Super firma.

MagJac Nowy wpis
@Elabin

Po pierwsze na stronie yp.com.pl nie ma takiego opisu inwestycji o którym Pani (?) wspomina. Deweloper nie chce nic zburzyć, tylko MIASTO chce powiększyć drogę. Na czym polega problem? Że w Warszawie powstanie blok?

Eryk Nowy wpis

Mignęło mi w necie że szukają inspektora ds robót elektrycznych. Jak czytałem w komentarzach że zatrudniają podwykonawców to pewnie nie dają etatu tylko trzeba mieć swoją działalność . Ktoś może mi potwierdzić jakie są kontrakty dla współpracowników?

Jak wygląda praca w Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.? Przedstawicie swój typowy dzień pracy?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku INŻYNIER DZIAŁU SPRZEDAŻY MIESZKAŃ?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Roma

Hej, jakie są możliwości przyjęcia się do biura w firmie? Chciałabym wysłać cv do dzialu sprzedaży, ale nie wiem jak często rekrutują itp. Może wiecie coś o systemie prowizyjnym i zasadach premiowania? Da się przyjemne kwoty wypracować? I w sumie to jakie wymagania stawiają kandydatom? Pracowałam jako handlowiec, ale nie w branży deweloperskiej jeszcze.

Beata

Pytanie, czy firma daje pracę budowlańcom sama, czy wszystko to podwykonastwo? Pisał tu ktoś o upadku pribo, co zresztą każdy w Suwałkach o tym wie, ale czy Y dalej bazuje na innych wykonawcach? Nie wiem czy wysyłać CV męża (jest zbrojarzem).

kris
@Beata

Yuniversal bierze podwykonawców od wszystkiego jedną ścianę bloku (elewację) na ul.Filipowicza robiła firma Polska a po drugiej Ukraińcy. Na ul.Filipowicza zamontowano okna z Jedwabnego - badziewie. Plus taki że odbierają telefony - okna w blokach przy Filipowicza nie mają pianki montażowej przy osadzeniu na parapecie można włożyć kartkę papieru czuć świeży wiaterek. Oczywiście okna montowała firma sprzedająca okna i ma w (usunięte przez administratora) reklamacje.

Wpadłam w sieci na stare ogłoszenie, gdzie szukali kogoś na posadę specjalista ds. sprzedaży mieszkań. Jako jeden z obowiązków, to jest obsługa konferencji i służbowych spotkań przełożonego. Co to właściwie oznacza, chodzi o podawanie kawy i herbaty, kserowanie dokumentów, czy raczej o aktywne oraz merytoryczne uczestniczenie w tych wydarzeniach? Ktoś tu pracował i może o tym opowiedzieć, co firma przez to rozumie?

Zszkowowani

Do PRZYSZŁYCH MIESZKAŃCÓW BUDOWANEGO BLOKU PRZY UL. ARTYLERYJSKIEJ tzw.UKRYTE PIĘKNO. Byliśmy zainteresowani tą inwestycją chodziło o mieszkanie 3 pokojowe, jednak przed zakupem postanowiliśmy osobiście pojechać i zobaczyć to miejsce. Nikt w biurze nie poinformował nas o tym że na przeciwko okien jest DOM POGRZEBOWY ciała są wwożone właśnie od strony okien, przy pogrzebie widać jak niosą trumnę do samochodu, dookoła w blokach sama (usunięte przez administratora) wszędzie dookoła piją, biją się a co najgorsze to na terenie działki gdzie buduje się blok zauważyliśmy puste butelki bo wódce. Obok stoi ruina starego domu a na zdjęciach widnieje piękna zieleń bez żadnych domów dookoła, na zdjęciach było pokazane że jest to droga dwu pasmowa jednak jest to zwykły kawałek ulicy na domiar złego obok jest piekarnia czy coś w podobie wjeżdżają i wyjeżdżają TIRY... Okoliczni mieszkańcy kłócili się o parkingi ponieważ developer zagrodził podobno nie to co trzeba, nie rozumiem dlaczego i co było powodem tego sporu ale mieszkańcy byli wręcz rozwścieczeni. Po drugiej stronie budynku są stare pordzewiałe garaże i brak asfaltu, okoliczni mieszkańcy urządzają sobie posiedzenia alkoholowe jest głośno i niebezpiecznie, dzieci dewastują wszystko dookoła. Wyzwiska i awantury sa tam na porządku dziennym. Przyjeżdżaliśmy w to miejsce tydzień czasu dzień po dniu. Najgorzej było w weekendy gdzie już od piątku jak przyjechaliśmy o 10 muzyka z kilku mieszkań rozbrzmiewała na całe osiedle i nie była to muzyka przyjemna dla ucha a pełna wulgaryzmów. Co chwila przyjeżdżała tam policja dokładnie nie wiemy gdzie ale blok przy ul. Proletariackiej 2a czyli ten najbliżej. Dlatego zrezygnowaliśmy z zakupu tego mieszkania bo to co zobaczyliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Trzymać się z daleka od tego miejsca.

Sylwia
@Zszkowowani

Ciekawa jestem czy ktoś jeszcze może tam podjechał i by to wszystko potwierdził?

Yuniversal Podlaski Sp. o.o.
@Zszkowowani

Dziękujemy za Pani nieobiektywną, nieprawdziwą i obraźliwą wypowiedź. Życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu wymarzonej i idealnej nieruchomości w centrum miasta. Odnosząc się do Pani komentarza-na sąsiedniej działce owszem znajdują się garaże, ale nie mamy wpływu na sąsiednie nieruchomości będące tam od wielu lat. TIR-y nie poruszają się ul. Artyleryjska, gdyż wjazd na teren PSS zbyt wąski. Przykro nam, że wypowiada się Pani o mieszkańcach sąsiednich nieruchomości w taki sposób… Pozdrawiamy Panią oraz konkurencję.

Zaszokowani
@Yuniversal Podlaski Sp. o.o.

Nie jesteśmy z konkurencji, z nikim nie współpracujemy ani nie jesteśmy na żadnym zleceniu z żadnym developerem. Ani nie jesteśmy pracownikami żadnego developera. Proszę nas nie obrażać, opisaliśmy sytuację tak jak to wygląda na codzień, byliśmy tam przez tydzień czasu dzień po dniu. Tiry wjeżdżają od ulicy Botanicznej właśnie na teren PSS, więc proszę nie kłamać, bo w najbliższym czasie podjadę zrobię zdjęcie i dodatkowo nagram i wyślę wam na adres email jak wjeżdżają i wyjeżdżają właśnie TIRY. Proszę nie pisać bzdur bo tak to właśnie wygląda . A dodatkowo jeszcze w waszym biurze dostaliśmy informację że teren wokół miał być pełny zieleni a jest jakiś dramat, o DOMU POGRZEBOWYM NIKT NIE WSPOMNIAŁ. I NIE MA INNEGO WJAZDU DO DOMU POGRZEBOWEGO. I ciała są wwożone właśnie od strony bloku tak samo jak i wyprowadzanie ciał w trumnie. Jest jeden wjazd. Dodatkowo dom pogrzebowy nie ma parkingu jak i hotel obok. Wszystkie auta są zaparkowane na ULICY, trafiliśmy akurat na pogrzeb, nie było gdzie się ruszyć.

Sylwia
@Zaszokowani

Faktycznie doszło do tego, że wykonaliście Państwo nagrania i zdjęcia? Zostało to wysłane na maila? Pytam, bo zastanawia mnie brak odzewu firmy na tę odpowiedź

Zaszokowani
@Sylwia

Nie, ponieważ firma nawet na to nie odpowiedziała bo bardzo dobrze wie że to prawda, za to dowiedzieliśmy się że na ogrodzeniu domu pogrzebowego zostały zawieszone tabliczki że parking tylko dla klientów, a dom sąsiadujący z wspomnianym wcześniej domem pogrzebowym (chyba prywatny) również na ogrodzeniu zawiesił tabliczki o zakazie parkowania.

Mieszkanka

Jestem mieszkanką jednego z bloków obok. I napisze tak, to fakt i prawda z tymi tirami nas to strasznie denerwuje bo wieczny huk i ten turkot ale one od zawsze wjeżdżały na teren PSS więc nie jest to żadna nowość i zszokowanie. To samo tyczy się domu pogrzebowego Szymborscy od zawsze była tylko jedna brama wjazdowa i wyjazdowa z tego właśnie domu, więc którędy niby mają być te ciała wwożone? Tak samo jak i w momencie pogrzebu nie ma innej drogi. My jesteśmy do tego przyzwyczajeni i nam ten dom pogrzebowy wcale nie przeszkadza. Ma Pani problem z samochodami na chodnikach bo trafiła Pani na pogrzeb tylko że tu pogrzeb odbywa się co 2 czy 3 dzień. Tak to prawda jest mało komfortowo ale nie ma gdzie zrobić tego parkingu. I Wręcz przeciwnie umierają nasi bliscy, sąsiedzi, znajomi i właśnie w tym domu są wystawienia ciał. To samo hotel obok też nie ma parkingu tak to też prawda ale nie ma gdzie zrobić tego parkingu dlatego jest jak jest i nam jako mieszkańcom to nie przeszkadza. Co do budowania przez Yuniversal z całym szacunkiem ale nikt z nas jako mieszkańców osiedla nie chciał i nie potrzebuje tego bloku który powstaje. Jesteśmy zżytą społecznością i takie nowości wcale nie były nam tu potrzebne i nadal nie są. A wepchnięcie na siłę dosłownie bloku okno w okno między nas jest już szczytem głupoty i poprostu chęcią zysku kosztem innych. Mam na myśli wspomnianą kłótnie o zagrodzenie parkingu okolicznym mieszkańcom, również chodzi o drogę dojazdową do Piłsudskiego 5 i 7. Jest to jedyna droga dojazdowa od strony Botanicznej innej drogi nie ma a Yuniversal chce robić jakąś drogę między blokami 3 i 5. Jest to chora sytuacja która nikomu nie jest potrzebna. Co do awantur na osiedlu to fakt mamy kilku gagatków, co do Proletariackiej 2A faktycznie przyjeżdża policja bo ostatnio leżały nawet wywalone drzwi w środkowej klatce. Ale nie oznacza to że jest tak w każdym domu. Co do muzyki będziemy włączać kiedy chcemy i jak głośno chcemy cisza nocna jest od 22 do 6 rano. Więc w czym problem? To że wykupicie czy Państwo czy kto inny mieszkanie w tym bloku to nie oznacza że my jako wieloletni mieszkańcy będziemy was omijać i traktować jak szlachtę bo mieszkacie w nowym bloku. Wręcz przeciwnie skoro się wprowadzacie to powinniście żyć i się dostosować do warunków, mam też na myśli garaże. Tak są pordzewiałe nie są nowe bo mają kilkadziesiąt lat, ale są to nasze garaże które użytkujemy i będziemy robić z nimi co chcemy. I napewno nie będziemy ich remontować bo wam się widok z okna nie podoba. Co do spotkań właśnie przy wspomnianych garażach to również nam tego nie zabronicie, bo spotykamy się tam jako mieszkańcy bloków wspólnie spędzamy czas, śmiejemy się i dobrze się bawimy. I nie mamy zamiaru z tego rezygnować bo jakiejś zszokowanej kobiecie to przeszkadza. Nie mamy nawet zamiaru zmieniać czegoś w naszych zwyczajach które panują tu od lat. Czy to spotkania towarzyskie czy krzyczące dzieci. Chce Pani spokoju to niech się Pani wyprowadzi na wieś z daleka od ludzi. My będziemy nadal funkcjonować tak jak funkcjonujemy.

Kojak

Yuniwersal potrafi tylko sprzedawać mieszkania a gdyż już to uczyni swoi klijentow zostawia z problemami . Inwestycja przy ul . Atłasowej w Białymstoku to jest jedna wielka porażka . Bloki postawione na bagnie , nie został wykonany odpowiedni drenaż i piwnica są zalewane . Cały tynk odpada ze ścian a woda podchodzi z pod posadzki . Yuniwersal umywa ręce od tego problemu . Masakra co za deweloper i nikomu nie polecam . Jeżeli ktoś by chciał to mogę wyslac zdjęcia żeby sobie zobaczył jak wyglada inwestycja super dewelopera Yuniwersal !!!

Yuniversal Development

Szanowni Państwo, Spółka Yuniversal Development sp. z o.o. chciałaby odpowiedzieć na Państwa zarzuty dotyczące opóźnienia w realizacji Inwestycji przy ul. Aluzyjnej 17 w Warszawie. W trakcie realizacji przedmiotowej Inwestycji powstały nowe okoliczności które spowodowały utratę płynności finansowej przez Generalnego Wykonawcę czego skutkiem było ogłoszenie upadłości. W następstwie czego doszło do opóźnienia w realizacji inwestycji. Wskazujemy, że zaawansowanie prac na datę ogłoszenia upadłości wskazywało, że gdyby nie problemy finansowe i upadłość Generalnego Wykonawcy nie byłoby opóźnień w realizacji budowy. Informujemy, że po ogłoszeniu upadłości Generalnego Wykonawcy, Spółka w pierwszej kolejności podjęła intensywne starania w celu znalezienia innego podmiotu jako generalnego wykonawcy. Z uwagi na sytuację rynkową, w szczególności w branży budowlanej nie było możliwe znalezienie podmiotu który by podjął się realizacji inwestycji w rozsądnym i satysfakcjonującym Spółkę terminie. Pomimo takiej sytuacji Yuniversal Development sp. z o.o. przy pomocy Spółki matki – Yuniversal Podlaski sp. z o.o. dokończył realizację przedmiotowej inwestycji oraz rzetelnie rozliczył się ze wszystkimi podwykonawcami którzy pracowali na zlecenie Generalnego Wykonawcy – Pribo sp. z o.o. Jednocześnie informujemy, że od stycznia bieżącego roku Spółka zawiera już umowy ostateczne sprzedaży – akty przeniesienia własności z Nabywcami lokali mieszkalnych i usługowych przedmiotowej inwestycji. Naszą podstawą przy wyborze generalnego wykonawcy zawsze było doświadczenie, fachowość i terminowość w oddawaniu kolejnych etapów realizowanej inwestycji budowlanej. Spółka przed przystąpieniem do robót budowlanych przy ulicy Aluzyjnej 17 w Warszawie i wyborem Generalnego Wykonawcy prowadziła negocjacje z wieloma podmiotami specjalizującymi się w realizacji inwestycji -budynków mieszkalnych. "PRIBO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego" ostatecznie wybrane przez Spółkę, był podmiotem z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i w dacie zawarcia z nim umowy, jego sytuacja nie wskazywała na jakiekolwiek niebezpieczeństwo utraty płynności finansowej. W tej sytuacji Spółce Yuniversal Development nie można zarzucić winy wyborze. Podkreślamy, że opóźnienie w realizacji przez Yuniversal Development inwestycji jest pierwszym przypadkiem takiej sytuacji w wieloletniej działalności Spółki na rynku budowlanym i deweloperskim. Spółka zauważa, że nie jest jej znany przypadek by w sytuacji gdy Generalny Wykonawca ogłasza upadłość, nie doszłoby do opóźnienia w realizacji inwestycji. Jest to fakt powszechnie znany z sytuacji które wydarzyły się w przeszłości na rynku deweloperskim. Jednocześnie tytułem przykładu podajemy, że w 2018 roku nastąpił wzrost upadłości o 10 % w stosunku do 2017 roku , a w województwie Podlaskim (Suwałki) wzrost 76% w stosunku do 2017 roku. Powyższe uzmysławia, że sytuacja związana z upadłości Generalnego Wykonawcy wbrew niektórym sugestiom na forum nie wydaje się niczym nadzwyczajnym. Pozostajemy z poważaniem i w ufności, że przedstawiane przez nas informacje, pozwolą Państwu obiektywnie ocenić zaistniałą sytuację. Yuniversal Development sp. z o.o.

Mieszkaniec Aluzyjna 17
@Yuniversal Development

Prezes Piekut doskonale sobie zdawał sprawę z kondycji generalnego. Czyż cena nie została jeszcze obniżona przez generalnego aby YP był jeszcze bardziej skłonny do wyboru PRIBO. Do tej pory mieszkańcy borykają się z usterkami jakie nie powinny mieć miejsca, a firma jest głucha na wszystkie uwagi.

Roman

polecam pracę u tego dewelopera, przyjazna atmosfera, warunki finansowe adekwatne do doświadczenia. Jakość materiałów użytych podczas realizacji inwestycji, znacząco lepsza niż u innych deweloperów obecnych na rynku.

Cezary

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca

Jarosław
@Cezary

Od dłuższego czasu nikt nie wypowiadał się o warunkach zatrudnienia w firmie. Pisząc, że firma jest dobrym pracodawcą, byłeś zainteresowany zatrudnieniem? Czy ktoś, kto pracuje w tej firmie mógłby się wypowiedzieć o pracy i kwalifikacjach, jakie należy mieć, żeby aplikować? Zainteresowane osoby odwiedzające ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących warunków pracy i wynagrodzenia.

sycylia

(usunięte przez administratora) skończone nawet w sobotę nie dadzą odpocząć, wynajmują chyba jakieś roboty, które wiercą na otwartym terenie non stop od rana. Nie wiem, że ludzie tacy potulni są i to znoszą. Najpierw sprzedali mieszkanie, które będę spłacać 30 lat po wyższej cenie, bo za oknem było ładnie, a teraz wybudowali drugie okno, które wchodzi prawie w balkon i wartość przez to spadła. (usunięte przez administratora) Żeby im ręce poodpadały. Jakieś ograniczone godziny powinny być. Od dwóch lat tylko wiercenie.

ruda
@sycylia

wiem o czym mówisz, Aluzyjna 17, największa porażka dewelopera. Ceny lokalu nie mają się jak do jakości. Pracownicy dewelopera są niekompetentni. Wynajęta kancelaria prawna jest tak samo nie doinformowana jak i pracownicy dewelopera. Prawniczka stwierdziła, że umowa deweloperska reguluje proces usuwania usterek, gorszego idiotyzmu nie słyszałam. Deweloper za wszelką cenę chciał odnotować zysk, wziął wykonawcę po znajomości, który upadł i dlatego prace trwają już ponad 2 lata.

admin

Wiesz coś ciekawego o firmie Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.

Zostaw merytoryczną opinię o Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. - Białystok

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.
  • Piękna 3
    15-282 Białystok
  • NIP: 5422895217 REGON: 52250819 KRS: 0000220252

Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.