Opinie o Soltec Services Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Soltec Services Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Soltec Services Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Soltec Services Sp. z o. o. w Gdańsk

Patrycja

Czy firma wam zapewnia jakieś ciekawe szkolenia ?

Bronisław

Panowie, Polecano mi tą firme. Podobno dają najlepsze stawki na rynku Podobno mozna liczyc na stawki (usunięte przez administratora) euro za spawanie . czy to prawda ? Jak Hotele transport praca w soboty ???? ostatnio zjechalem z Cholandi wiec treoche krucho z kasom ...

Tadek

Teraz Hamburg jak tam jest proszę o konkret

Danuta

To nie jest odpowiednie miejsce na tego typu dyskusje - obrażanie innych jest tu po prostu nie na miejscu. Lepiej byłoby, jakbyś napisał coś o ogólnych warunkach pracy w Soltec Services. A może wiesz, na jakie stanowiska mają tam teraz wakaty?

rafał
@Danuta

Warunki pracy są takie pani Danuto : -brak sprzętu lub uszkodzone . - palniki monterskie stare śmieci - przedłużacze szlifierki pouszkadzane - jednego razu magazynier rozwiercał końcówki porodowe . Więc warto się zastanowić nad wyjazdem z soltek...

Firma Soltec Services Sp. z o. o. prowadziła rekrutację na stanowisko Spawacz MIG, TIG, aluminium. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Danuta

Nie jest to odpowiednie miejsce na takie prywatne dyskusje. Miej też na uwadze, że raczej nie posługujemy się tu żadnymi danymi personalnymi. Pewnie pracujesz w Soltec Services. Możesz mi powiedzieć, czy w firmie na chwilę obecną są jakieś wakaty?

Bronisław

Mam przez to rozumieć, iż obecnie firma Soltec Services zatrudnia nowych pracowników tylko i wyłącznie za pośrednictwem pośrednika? Jeżeli to prawda to chciałbym poznać powody podjęcia takiej decyzji.

Aktualność

Zostań stoczniowcem

Spółka Soltec Services organizuje kursy dla osób które chcą zdobyć zawód stoczniowca. Organizujemy kursy w zawodach.

1. Monter konstrukcji okrętowych-szkolenie w zakresie cięcia palnikiem tlenowo-acetylenowym,szczepianie konstrukcji stalowych / metoda 111 i Mig Mag 136. Szkolenie dla monterów dotyczy również nauki czytania rysunku technicznego. Kurs trwa 30 dni.

2. Spawacz metoda Mig/Mag 136/138 -szkolenie zakończone jest egzaminem na certyfikat TUV lub DNV. Kurs trwa 20 dni.

Koszty szkolenia pomaga sfinansować Firma Soltec Services, zaangażowanym uczestnikom szkolenia proponujemy dobrze płatną prace na terenie Gdańska lub Gdyni. Od 13-tu lat nasi pracownicy pracują w stoczniach niemieckich. Do szkolenia szczególnie zachęcamy pracowników innych zawodów stoczniowych np.szlifierzy.
Kontakt w/s szkolenia Ryszard Sidorowicz tel +48 504020550

Aleksander

Może Ty mógłbyś mi pomóc? W poprzednim wpisie zadałem pytanie o możliwość odbycia stażu bądź praktyk za pośrednictwem tego pracodawcy. Czy wiesz coś może na ten temat?

Aleksander

Pracowałeś kiedyś w firmie Soltec Services, więc może mógłbyś mi pomóc. Mianowicie poszukuję informacji o tym, czy istnieje możliwość odbycia stażu bądź praktyk u tego pracodawcy? Napisz, proszę, jak wyglądało to za czasów Twojego zatrudnienia. Być może niewiele w tym zakresie się zmieniło.

Honorata

Pablo, czy możesz wyjaśnić o co chodzi z tym, iż napisałeś, że firma Soltec Services z Gdańska zabiera dwa razy podatek pracując w Polsce? Na jakich zasadach to się odbywa? Dodatkowo - po głębszym zastanowieniu - może mógłbyś jednak wymienić jakieś pozytywne aspekty pracy w firmie?

Świerzak

Pracuję w tej firmie krutko (10tygodni) warunki :dojazd do pracy z Polski na własny koszt, na terenie np. Niemiec do 10 km na własny koszt powyżej oni daja, jedzenie swoje, zakwaterowanie po ich stronie. Ogólnie szału nie ma jak ktoś ma nóż na gardle to ok

Krzysztof
@Świerzak

Dojazd z Polski do pracy i zjazd po zakończeniu zapewnia firma

Filip

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie jaką umowę można dostać na początek?

Bronisław

@Wąski, a czy posiadasz informacje odnośnie warunków zatrudnienia w Polsce? Jaki typ umowy jest zagwarantowany? W jakich godzinach pracuje się w tej firmie? Jak oceniasz tego pracodawcę? Zachęcam Cię do dłuższej wypowiedzi. Może pomóc to osobom zainteresowanym pracą w Soltec Services.

Zenek

Słyszałem, że firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca.

Bronisław

@Michał jak rozumiem - nie dowiadywałeś się jak na razie żadnych szczegółów bezpośrednio w Soltec Services? Aktualnie na stronie internetowej firmy jest kilka ofert pracy dotyczących właśnie tej lokalizacji - spawacz, monter, szlifierz, kowal. Jakim stanowiskiem jesteś najbardziej zainteresowany?

Mógłby ktoś, coś więcej o tej firmie napisać. Warunki pracy, jak to wygląda w praktyce z umową o pracę. Chodzi mi głównie o pracę w Niemczech.

@Michał

kiedy planujesz wyjechac?

Bronisław

@anonymous, mógłbyś napisać jaśniej? Na stronie internetowej Soltec-u widać, że pojawiają się nowe oferty pracy i w Polsce i za granicą, więc dobrze byłoby dla potencjalnych pracowników znać opinie kogoś kto teraz w firmie pracuje. Wymagania nie wydają się nie do spełniania i jest umowa o pracę, tylko jak to wygląda w praktyce?

Irek

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Zastanawia mnie ta cisza?

Kredit

Soltec Services Sp. Z o. o. widziałem poszukuje ludzi do pracy w niemczech, brzmi to dość ciekawie z tego co mi się wydaje

admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Soltec Services Sp. Z o. o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Soltec Services Sp. z o. o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Soltec Services Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Soltec Services Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soltec Services Sp. z o. o.?

Soltec Services Sp. z o. o.
3.2/5 Na podstawie 42 ocen.

Soltec Services Sp. z o. o.