Opinie o Copy General Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Copy General Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Copy General Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Copy General Sp. z o.o. w Warszawa

Dusia Nowy wpis

hej, nie wiecie przypadkiem jak w tym roku zarabia pracownik drukarni? Mam już doświadczenie z jednej i po prostu chce się zorientować a widziałam dawniejsza ofertę z takiego portalu. było w niej wskazane, że są jeszcze jakieś premie lub nadgodziny. ile mniej więcej z nich wychodzi?

Jarosław Nowy wpis

Jakie wynagrodzenie oferuje firma? Minimalna krajowa?

Czarek Nowy wpis

Dobry pracodawca to opinia wystawiona przez pracowników. Jak można wystawiać opinię nie będąc pracownikiem?

Handlowiec :) Nowy wpis

Firma co najmniej śmiechu warta. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona na stanowisko przedstawiciela handlowego - koloryzacja maksymalna tego co firma oferuje i tego dlaczego warto pracować. Po zapytaniu o prowizje od sprzedaży okrężnie otrzymałem informację, że w pierwszych 2-3 miesiącach szkolenia nie występuje (co jest zrozumiałe), a później to "się zobaczy". Kierownicy (chyba takie stanowiska piastowali), z którymi przeprowadzana była rekrutacja ukrywali system prowizyjny - nie potrafili odpowiedzieć na pytanie co, ile i za co i jakie są realne możliwości wynagrodzenia. Po drobnych negocjacjach zaoferowano mi pracę, na którą przystałem bo oferowana kwota podstawy miała wynosić 5k brutto (co na takie stanowisko nie jest tak mało), więc od biedy mogłem przemęczyć się te 2 miesiące i zobaczyć co i jak. Niestety :), przyszedłem do biura podpisać umowę w poniedziałek i okazało się, że na umowie widnieje STANOWISKO - ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO, A KWOTA NA UMOWIE JEST PRAWIE 2K NIŻSZA :) :) :) Pani księgowa, która dała mi umowę do podpisu o niczym nie wiedziała, więc zadzwoniłem do kierownika, że nie takie były ustalenia. Pan Kierownik powiedział, że "chyba źle się zrozumieliśmy, bo (UWAGA) na podstawę składa się podstawa i premia ?? WTF? Krótko streszczając jegomości, że premia nie znajduje się na umowie i jest przyjęta kwotą 2k z czapy nie oznacza, że firma będzie właśnie dodatkowo tyle wypłacać, bo to wszystko zależy od jej widzimisię. W tym momencie przyznał mi rację, ale powiedział, że nie zależy im na "niewypłacaniu premii". Jeżeli im nie zależy na nie wypłacaniu premii to po co ona jest, skoro można to dać jako podstawę w umowie i nie mydlić ludziom oczu, że podstawa jest taka, a nie inna :) Podsumowując - zamiast przedstawiciela handlowego - asystent działu handlowego (później będzie to widniało w Twoim swiadectwie pracy) zamiast 5k - 3,2 k zamiast miejsca pracy, które było ustalane, okazało się, że szkolenie 2x dalej :) AHA no i regulamin miejsca pracy, w którym pracodawca "ma prawo" kazać CI zostać 12h (dlatego podczas rozmowy o pracę kierownik poinformował, że godziny nie są unormowane - nie są unormowane na umowie o pracę, ciekawe xD), albo wykonywać inne obowiązki, a Ty nie możesz się do tego w żaden sposób odnieść :) (1. raz się z takim dokumentem spotkałem i bardzo mnie rozbawił). Oczywiście w ramach nieprzestrzegania regulaminu spółka może obciążyć Cię karą finansową :) Straciłem 1,5 tygodnia na rozmowy oraz chodzenie do lekarza medycyny pracy. Straciłem przez to alternatywę w innej firmie na stanowisku przedstawiciela. Nie polecam, ściemniają od początku, więc później dopiero musi być zabawa.

Copy General Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pomocnik drukarza. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Edyta

Zauważyłam, że Copy General Sp. z o.o. rekrutuje obecnie na kilka stanowisk, w tym Pracownika Działu Obsługi Klienta: https://copygeneral.pl/article/kariera. Oferują m.in umowę o pracę, możliwość awansu i rozwoju, szkolenia wewnętrzne, miłą atmosferę. Polecilibyście to miejsce pracy?

Copy
@Edyta

Nie :)

aaa

Opinia o jakości usług a nie o zatrudnieniu. Pierwszy raz spotkałem się by pobierano opłatę za korzystanie z komputera do drukowania. Koszt uruchomienia komputera 1 zł za 3 min + koszt wydruku. Dla mnie jest to nowość, której nie mogę zaakceptować.

tiul
@aaa

W kafejkach internetowych za to jest za darmo...

terra
@aaa

Trzeba więc kupić sobie drukarkę i wykonywać wydruki samodzielnie. @aaa - trafia w sedno. Pytanie gdzie te kafejki, które nie pobierają żadnych opłat?

tier
@aaa

to zapraszam do kafejki internetowej gdzie wszystko jest za darmo ^^

poligraf

"Janusze biznesu", nie pracodawca, średnio co trzy miesiące anonse na te same stanowiska. Tzw. okres próbny i następny (usunięte przez administratora) do wyzysku. Jeżeli cenicie swoje umiejętności, swój czas, omijajcie ten grajdół szerokim łukiem.

@poligraf

Fakt, że Copy General często poszukuje pracowników na te same stanowiska nie oznacza jeszcze niczego złego. Taki stan rzeczy może mieć przecież rozmaite przyczyny, ale nie jest to odpowiednie miejsce do wypisywania wszystkich. Jak rozumiem - jakiś czas temu pracowałeś w tej firmie. Wspomniałeś, iż na początek proponują okres próbny - a ile on dokładnie trwa?

Weronika

Jest aktualna oferta pracy dla asystenta działu handlowego. Może jednak ktoś napisze kilka wskazówek?

Leon

czy ktoś może wypowiedzieć się w temacie pracy handlowcow?

Edyta

@Gregor tak, na stronie internetowej formy pojawiły się nowe oferty: http://www.copygeneral.pl/kariera Copy General szuka osób na stanowiska: Kurier, Pracownik działu produkcyjnego, Pracownik działu usługowego. W przypadku wszystkich posad firma oferuje umowę o pracę. Zamierzacie aplikować? Jeśli już pracujecie na tych stanowiskach, podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami odnośnie pracy. Warto aplikować?

Gregor

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Edyta

@Zainteresowany, czy pomimo braku reakcji ze strony użytkowników tego forum, na Twój post, zdecydowałeś się na aplikowanie do Copy General Sp. z o.o.? Jeżeli tak, to na jakie stanowisko? Jeżeli jesteś już w trakcie procesu rekrutacyjnego, to informacje dotyczące jego poziomu, etapów itd. będą wzięte pod uwagę przez osoby, które podobnie jak Ty interesują się współpracą z tym pracodawcą.

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie nowemu coś o firmie.

Edyta

@Andrzej, też starałam się o to dopytać niestety bezskutecznie. Może Ty brałeś udział w rekrutacji i dowiedziałeś się na ten temat więcej, niż ja? Jeśli tak, daj innym znać, wiele osób podobnych do Ciebie czeka na takie informacje.

Edyta

@Trzymajcie się z dala od CG jak długo pracowałeś w Copy General Sp. z o.o. i co należało do Twoich obowiązków? Czy wypłata była zawsze wypłacana w terminie?

Witam, A jak z płacami i zmianami?

edek

a wiadomo czy w najbliższym czasie będzie poszukiwany doradca techniczno-handlowy? W końcu o takie zatrudnienie nie trudno

byłonima

hahahahha ,ile Ci zapłacili za komentarz ?

zgoda

Przeczytane dziś na stronie Copy General: Praca w Copy General to: praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy możliwość rozwoju kariery na oferowanych przez firmę szczeblach kariery praca z uczciwym, wyrozumiałym i rzetelnym pracodawcą, który dba o swoich pracowników Jaki wyrozumiały hmmm dla kogo, chyba nie dla pracowników, których wyzywa się od debili Jaki rzetelny hmmm w czym chyba że w tłamszeniu pracowników Uważajcie na tego pracodawce bo nie warto. Kierownik Punktu na Alejach - Piotr W. dajcie spokój wyżej "kupe" robi niż dupe ma hahaha i ten Mariusz S. psychopata, jedyne co umie to wywyższać się nad innymi i składać mapy hahaha. UCIEKAĆ, NIE SKŁADAĆ CV I BOJKOTOWAĆ TEGO PRACODAWCE !!!!!!!!!!!!

były
@zgoda

(usunięte przez administratora) . to jest gość hehe. Omijać szerokim łukiem. Z resztą-głowa psuję się od głowy. Dyrekcja to samo!

pracowałem kiedyś w Copy General Sp. z o.o.

Po opiniach widać, że kierownictwo w tej firmie z najwyższego szczebla "tapla się we własnym sosie". Jak się dba, tak się ma ...

Zostaw merytoryczną opinię o Copy General Sp. z o.o. - Warszawa

Copy General Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Usypiskowa 1
    02-386 Warszawa