brak logo

Copy General Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Copy General Sp. z o.o.

gabik 2014-03-17 20:33:12
Copy General szuka nadal do pracy, pracownika działu produkcji oraz do obsługi klienta. Ogłoszenia nie wyglądają tak źle.
garry 2014-05-23 00:40:22
Dziwne, wszedłem własnie na strone Copy General i nadal sa te dwa ogłoszenia, czyzby nie mogli nikogo od marca znaleźć?
arni 2014-05-27 19:45:20
Widocznie, jeśli ludzie uslyszą na rozmowie warunki finansowe to nie są zainteresowani.
2
surowy 2014-06-27 21:00:26
wina kiełbika i tyle
7
garry 2014-06-29 22:08:45
Pracownik obsługi klienta drukarni cyfrowej jest nadal poszukiwany, może ktoś wie czy to taka rotacja na tym stanowisku, czy ludzie się nie sprawdzają?
3
sammi 2014-08-19 23:01:36
Kto to kiełbik ?
pracownik copy 2014-09-01 13:02:58
Pensje w copy są żałośnie niskie. Zarabiamy na poziomie pracowników sieci fast food a wiedzę i umiejętności musimy mieć o wiele większe! Do tego dochodzi brak szacunku ze strony klientów ;) odradzam!
7
tomek 2014-09-03 18:30:51
Przecież Copy General jest wiodącym na rynku dostawcą usług druku i reprografii w Europie Centralnej i Wschodniej. Posiadają swoje oddziały w Polsce, Czechach, Rosji, i na Węgrzech. To nie jest jakieś małe ksero studenckie, tylko poważna firma, chyba jednak stać ich na lepsze traktowanie pracowników...
pracownik nr1 2014-10-01 15:24:34
tomek piszesz jakby ci za to płacili
tomek 2014-10-03 19:26:39
Dostałem przypomnienie na maila o odpowiedzi w wątku, także odpowiem. Nikt mi za to nie zapłacił, najzwyczajniej w świecie napisałem czego spodziewałem się po takiej firmie, bowiem nie jest to malutka firemka, jak już wyżej wspomniałem. Spodziewać się po nich można różnych rzeczy, ale takich jakie piszecie nie spodziewał sie chyba nikt..
pracownik nr2 2014-10-04 21:28:53
tomek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak potłuczony, to bardzo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma
praca 2014-10-20 16:56:45
NA jerozolimskich w warszawie jest punkt, chciałbym tam pracować, ponieważ studiuje to mam nadzieje, żę uda się mi to pogodzić ze studiowaniem. Gdzie mam sięzgłosic, żęby tam mnie przyjęlido takiego punktu, trzeba mieć jakieś specjalne wykształcenie czy wystarczy ogólne ogarnięcie komputerowe? piszcie czekam
kiełbik 2014-10-22 17:26:58
Rotacja jest bo nie proponujecie kart klienckich. Wiem bo Żaneta mi doniosła!
14
sufit 2014-11-18 17:39:42
widzę na stronie Copy General że poszukują obecnie człowieka na stanowiska operator xero. mam do was kochani kilka pytań w tej sprawie. wiem że firma działa siedem dni w tygolniu 24 na h, więc czy taki operator ksero również ma takie zmiany i godziny pracy? napisali też że dają umowę o pracę, każdemu i od razu?
były pracownik 2015-01-09 15:30:37
Po pierwsze - nie wiem kto wymyślił taki system opiniowania. Totalna anonimowość wiąże się z małą wiarygodnością opinii. Nawet konkurencja może obsmarować kogokolwiek, bez żadnej odpowiedzialności za swoje słowa.

Ale do rzeczy - w CG, jak wszędzie, gdzie spotka się dwóch ludzi, będą 2 różne opinie. A mamy do czynienia z firmą, która - jeżeli dobrze pamiętam - istnieje od 1993 roku. Czyli ludzi przewinęło się kilkadziesiąt, może kilkaset. Niektórzy z nich odchodzili po miesiącu, niektórzy po 5 czy 7 latach, a są tacy, którzy pracują już 16 czy 18 lat!

I co najlepsze - większość przeszła wszystkie szczeble kariery, do Prezesa czy Dyrektora włącznie. Zaczynali, jak wszyscy - od kopiowania. A więc pisanie o tym, że nie ma możliwości awansu nie jest wiarygodne.

Firma ta dała także możliwość totalnego rozwoju - na wszystkich polach. Kilku pracowników wykorzystało to skutecznie. Dziś mają własne firmy o tym samym profilu, skutecznie konkurujące z CG.

Za to dziękuję...:) Były pracownik, obecny właściciel innej firmy... Złego słowa powiedzieć nie mogę i nie chcę..
1
jutek 2015-07-20 15:56:35
@były pracownik, racja, ale anonimowość pozwala też napisać co leży na duszy jednocześnie pracując, bo pewnie po niektórych komentarzach ludzie mieliby pewne nieprzyjemności, sam się zresztą nie podpisałeś.. Ja teraz się zastanawiam, czy nie zaaplikowac na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta w Drukarni Cyfrowej, bo szukają do copy general w Warszawie.
były pracownik copy 2015-08-27 18:55:07
Witam, Praca w Copy na start jest bardzo dobra. Ludzie i atmosfera są mocną stroną. Czasami tylko wymyśla bzdury kierownik punktu i dyrektor jak np. krzyczenie na cały regulator "dzień dobry" do każdego kto wejdzie :D, ale przecież ktoś musi "trzymać" firmę w ryzach (chociaż nie jest to dobry sposób) ;) Jeśli ktoś chciałby się podszkolić z obsługi maszyn i programów to trafił dobrze. Copy zatrudnia osoby bez doświadczenia zawodowego przez przez co daje możliwości rozwoju osobom które nie mają bladego pojęcia o druku. Rotacja jest ogromna, pracy też jest dużo niestety. Zarobki małe, niewspółmierne (około 12zł/h brutto na start plus niewielkie premie 50-300zł), ale to nie jest praca do końca życia. Rok i uciekajcie dalej :) Konkurencja chętnie przyjmuje do pracy po Copy General. Nie miałem problemu ze znalezieniem lepszej.
Pzdr
1
Karoles 2015-08-27 22:23:06
@Były pracownik copy, dzięki za info, bardzo mi pomogłeś, aplikuję teraz na stanowisko pracownika obsługi klienta w drukarni cyfrowej bo szukają kogoś, a twoja opinia przekonała mnie do tego jeszcze bardziej, fajnie że można zdobyć doświadczenie i zarobki nie są takie złe. Super, że ta firma ma dobrą reputacje, przyda się w CV w takim razie :) przeżyję ewentualnie to dzień dobry :D
były pracownik 2015-10-21 10:33:40
Witam wszystkich Opinia będzie szeroko pojęta. Omówię większość aspektów tej pracy. Zacznijmy od zarobków. Netto w zależności od miesiaca na start wyciągniecie 1400-1500zł. Umowa o prace, brak jakiegokolwiek socjalu. Po przedłużeniu umowy to zależy od "menagera" oraz waszych pertraktacjach. Praca polega na obsłudze klientów (głównie) oraz zamówień ale to już po jakimś czasie(gdy zauważą że sobie radzisz i nie pyskujesz). Obsługa maszyn mało i wielkoformatowych. Praca w punkcie na Alejach Jerozolimskich wyróżnia się metrażem i ilością maszyn oraz czynnikiem ludzkim. Sprzątanie punktu, zmywanie podług, noszenie kartonów w standardzie. Pomieszczenie socjalne 2-2.5m2, brud, smród i ubóstwo zaraz przy pomieszczeniu przełożonego. Częste kontrole w punkcie przez dyrekcje również standardowe. Menager w tym czasie (i tylko wtedy) wychodzi na punkt i coś robi, pomaga i zarządza ludźmi. Atmosfera w pracy ciężka. Na początku bardzo miło, ludzie od szkolenia mili. Po pewnym czasie dowiadujesz się, że obydwaj kablują na potęgę na was więc raczej bądźcie mili dla nich. Laski też bardzo miłe ale po pewnym czasie też dowiadujesz się, że chodziły na ploty do szefa. Wtedy już wiesz, że należy się pilnować. Praca na Jana Pawła specyficzna. Punkt mikroskopijny, pomieszczenie socjalne u szefa (także lepiej się integrujcie), kierownik zmiany z przerostem ego . Marszałkowska, inny świat. Całkiem przyjemni ludzie. Kierownik z Marszałkowskiej. Nastawcie się na migracje między punktami jeśli was menager "lubi". Ogólnie nie polecam chyba, że nie macie honoru i dołączycie do towarzystwa wzajemnej adoracji. :)
1
mika 2015-10-21 13:56:46
mi tez sie wydaje ze praca w Copy General Sp. z o.o. jest dorba praca. ja osobiscie sama chcialabym sprobowac.. wiem ze poszukuja dalej na stanowiska Pracownik obsługi klienta drukarni cyfrowej oraz Pracownik Centrum Produkcyjnego w Drukarni Cyfrowej. dosiwadczenie jako takie mam. myslicie ze mam szanse dostac? z gory dzieki
Były pracownik 2015-10-22 18:04:13
Byłem pracownikiem tej firmy przez jedyne 3 miesiące i mogę stwierdzić, że praca ta daje wiele możliwości rozwoju w zakresie obsługi klienta, maszyn drukujących, obsługę programów graficznych no i przede wszystkim praktycznej wiedzy w zakresie przygotowania plików do druku. Jest także rozwojowa ze względu na atmosferę wśród szeregowych pracowników.

Jednak na tym czar pryska, gdyż sposób funkcjonowania tej firmy daje wiele do życzenia. Przede wszystkim mam na myśli podejście jednego z kierowników o owocowym nazwisku do młodych pracowników ( i nie tylko). Osobiście czuje się psychicznie stłamszony przez niego. Nie polecam współpracy z nim gdyż grozi to pojawieniem się wielkiego stresu ( ile można wysłuchiwać ciągłych docinek, wymądrzania się i sprowadzanie kogoś do roli idioty oczywiście w oczach tego kierownika). Po drugie szkoleniowiec, który ma "judaszowy" uśmiech i donosi na wszystkich byle by osiągnąć swój cel ( czyli zabłyśnięcia w oczach kierownika punktu).

Po trzecie ciągła presja ze strony innych zarządzających tą firmą. Mimo, że będziesz się starał jak najbardziej potrafisz to i tak usłyszysz, że mało.

Nie polecam pracy w tej firmie, chyba że lubisz być gnębiony psychicznie i fizycznie.

Pozdrawiam
Zawiedziony "ex"pracownik
3
Aga 2015-10-26 01:49:09
Racją jest,że do tego miejsca się nie ma co przyzwyczajać :(
Ludzie Ok, jednak ten kierownik który gwłaci samym wzrokiem :( i ten trener któty twierdzi że jesteśmy głupiutkie i do wykorzystania :( Jednak oprócz pana T. gorszy jest Pan G. który obmacuje na zapleczu :(
Szukam tych które to doświadczyły :(
Napisz TU a odpisze bo dość MOBBINGU i gwałcenia za więcej za godzine niź 3 złote za godzinę :(

Wykorzystana
9
qwerty 2015-10-30 16:34:26
Ciężka, źle opłacana praca w atmosferze mobbingu i pod ciągłą presją. Kierownictwo jest chamowate, potrafi w pracowników rzucać ( usunięte przez administratora )Pensja żałośnie niska, wymagania z kosmosu. Nowi pracownicy są traktowani jak podludzie. Jedyny plus tej firmy, to że daje umowy o pracę.
7
qwerty 2015-10-30 18:08:27
Mobbingu to doświadczył chyba każdy pracownik CG, ale molestowanie to nowość. Gratulacje dla firmy za szybki rozwój...
8
Klientka/Kandydatka 2015-11-02 13:27:24
w czasie studiów często korzystałam z oferty Copy General i zawsze byłam zadowolona, zdecydowałam się złożyć CV i o dziwo był odzew. Zostałam zaproszona na rozmowę, w przed dzień poszłam do copy wydrukować jedną rzecz i niestety jak usłyszałam jak jeden z kierowników na głos miesza z błotem jedna pracownice i się z niej wyśmiewa zdecydowałam, że zrezygnuje. Przykro mi, ale należy szanować pracownika tym bardziej że KLIENT to słyszy.
6
edek 2015-11-06 17:58:40
u nich na stanowisko Pracownika Obsługi Klienta Drukarni Cyfrowej nie ma zbyt dużych wymagań, trezba tylko miec tak naparwde wykształcenie minimum średnie, ogarniać obsługe komputera i mieć zdolności techniczne oraz manualne. W zasadzie to oferta jest w miare świeza, bo dodana dopiero 4 dni temu jednak.
2
signal 2015-11-10 02:35:17
a pewnie w nagrodę za to nie uzyskuje się za wiele. Ciekaw jestem co na rozmowie rekrutacyjnej mówią.
wedf 2015-11-12 16:23:47
@edek tak tak oferta jest sprzed paru dni, oo to widzę że naprawdę nie mają zbytnio dużych wymagań..
cichy 2015-11-15 03:05:13
@edek - dobrze, że nie wymagają wyższego wykształcenia, zdolność obsługi komputera w dzisiejszych czasach raczej ma każdy.
Karko 2016-01-20 20:56:28
no nie wiem, wydaje mi się to trochę dziwny warunek, aczkolwiek firma ma naprawdę dobrą renomę i fajnie jest u nich pracować, szukają teraz też projektanta - grafika kreatywnego w wawie
były pracownik 2016-02-02 15:09:18
Firma Copy General stawia na wyzysk pracowników. Tylko będąc przysłowiowym lizodupem i nie sprzeciwiając się wciskaniu masy nadgodziny (najlepiej w ogóle bezpłatnych) macie szansę na spodobanie się dyrektorowi generalnemu i jego klice :D A potem może i premie będą adekwatne od informacji, które doniesiecie w zębach. pozdrawiam wszystkich co się uwolnili od tej sekty i nie dali zmieszać z błotem :)
10
sending 2016-02-02 16:20:13
Mają przede wszystkim fajne i atrakcyjne ceny dla studentów, nie wiem czy widzieliscie i korzystaliscie a druk stron i kopia to cena 15gr za A4 także tanio i sie opłaca.
ert 2016-02-18 20:17:03
Gratuluje Ci kolego wolnośći. Dobrze pamietam co to znaczy tam pracować.
3
nolgi 2016-02-18 20:57:48
Nie gadaj @ert, że jest źle ? Może spróbuj zatrudnienia na stanowisku Kierownika zmiany tylko, że wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
Były pracownik 2016-02-21 20:02:25
Praca dobra na początek. Przyjmują bez doświadczenia, więc można przynajmniej wpisać coś do CV. Fakt, że można się nauczyć wielu rzeczy i oswoić z obsługą klienta. Jednak nie polecam siedzieć tam dłużej niż rok.
Polityką firmy jest jak najbardziej stłamsić pracownika, by uważał, że nigdzie indziej nie dostanie pracy, a Cg jest tak wspaniałomyślne, że nadal go trzyma. Pensję na czas i umowę o pracę uważają za swoją wielką zaletę, coś czym powinni się szczycić, a przecież jest to obowiązkiem pracodawcy.
Co do samej pracy na punkcie. Atmosfera między pracownikami świetna, kierownicy zmian w większości też w porządku. Gorzej z górą, która chce zrobić z pracowników roboty...

Wypłaty śmiesznie niskie i nie adekwatne do tego ile trzeba robić i umieć oraz do sposobu traktowania nas przez niektórych klientów.

Najlepiej jak potrafisz robić tysiąc rzeczy na raz- odpisywać na maile, rozmawiać przez telefon, obsługiwać kolejkę klientów i robić zamówienie. Wtedy może będziesz traktowany jak przeciętny pracownik. A jeszcze lepiej jak będziesz wcześniej zaczynał, później kończył, skracał przerwę (która trwa 15 minut) i nie będziesz potrzebował toalety.

Pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzieli, że stać ich na więcej i opuścili ten obóz pracy :)
A do tych, którzy rozpatrują zatrudnienie się tam- jak wyżej napisane praca daje duże doświadczenie i rozwój (ale to jedynie przez kilka pierwszych miesięcy), potem uciekajcie jak najszybciej.
7
olek 2016-02-21 20:14:44
nawet jeśli ktoś by się załapał i po kilku miesiącach chciał szukać dalej @Były pracownik, to warto próbować swoich sił. Tym bardziej, że nie mają dużych wymagań w Copy.
kolejny były 2016-02-25 23:07:06
PORAŻKA, DNO...
4
tiago 2016-02-26 18:03:19
no moim zdaniem to rzeczywiście nie jest tutaj łatwo ale Twoja słowa @kolejny były to już przesada raczej. Kierownicy zmian których szukają nie mają na przykład tutaj tak źle
poniżejDNA 2016-03-02 17:34:59
Zdarzyło mnie się przepracować kilka miesięcy w tej FIREMCE i muszę stwierdzić, że lepiej to już traktują w MarcPolu w którym obecnie pracuje. Pieniądze te same, elastyczne godziny pracy. W Copy General jedyne co mnie nauczono to liczyć na samego siebie. Niestety szkolenia przez trenera Oskara są dramatyczne, ten człowiek umie tylko podstawowe rzeczy a nawet z tymi prostszymi lata po pomoc bo nie wie. Leser jakich mało. Kierownictwo w sumie ok ale widać że zestresowane jak kury w chowie klatkowym. NIE POLECAM no chyba że lubisz cierpieć.
3
wilkor 2016-03-02 17:39:09
@poniżejDNA to czemu tam przepracowałeś aż kilka miesięcy? tak ciężko miałeś znaleźć pracę? Ja tam słyszałem że w firmie nie jest tak zle i czekam az beda szukac pracownika obsługi
kolejny były pracownik 2016-03-04 23:05:15
Niestety ale złe opinie o tej firmie są prawdą. Nie polecam. Bardzo źle traktują pracowników i w niegodziwych warunkach. Z resztą widać jaka jest rotacja. Każdy kto się szanuje ucieka
5
pracowałem kiedyś w Copy General Sp. z o.o. 2016-03-19 21:14:23
Po opiniach widać, że kierownictwo w tej firmie z najwyższego szczebla "tapla się we własnym sosie". Jak się dba, tak się ma ...
6
send 2016-04-08 21:09:55
yhym tylko, @pracowałem kierownictwo nie ma wpływu na wpisy konkurencji i nieuczciwych pracowników bo wiele z nich jest naprawdę nieobiektywnych i bez dowodów
frgh 2016-05-13 17:18:44
hej moze ktos chciably sie u nich zatrudnic? poszukuja pracownika obslugi klienta w drukarni cyfrowej w Warszawie oferuja stałe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy
kolejny były drukarz 2016-05-24 02:03:12
Moje zdanie:

Pozytywy pracy w CG.
+ pensja na czas
+ po okresie próbnym, umowa o pracę
+ fajni współpracownicy
+ dobra lekcja:
(radzenia sobie z presją czasu bo większość klientów się śpieszy "bo ja chcę tylko ...", "bo ja się śpieszę")
(można wyrobić sobie grubą skórę; ciągłe pretensje klientów o wszystko, praca pod presją czasu)
(praca na programach graficznych)
(nauka staranności, dokładności w sprawdzaniu dokumentacji często bardzo ważnych)
+ polecam punkty na Jana Pawła i Marszałkowskiej więcej spokoju

Minusy:
- wynagrodzenie nieadekwatne do obowiązków i stylu pracy (za niske wynagrodzenie)
- ciągle psujące się maszyny: na samoobsłudze zacina się papier, wieszają komputery, klienci są zdezorientowani, nie wiedzą co mają robić wołają o pomoc pracowników, którzy często obsługują już innych klientów lub są zajęci wykonywaniem pilnych zamówień, powoduje to stres i zdenerwowanie po obu stronnach
- krótki czas realizacji zamówień: kierownictwo/pracownicy przyjmują zamówienia, których nie można w normalny sposób zrealizować: psujące się maszyny, pretensje klientów, masa innych zadań
- niekompetencja współpracowników, coś co można wykonać w 5 minut inni robią pół godziny, zajmują maszyny, robi się kolejka i mamy znowu festiwal pretensji i złości
- często można oszaleć, gdy np. na zmianie jest na sklepie 20 - 30 klientów albo i więcej i każdy z nich czegoś chce "a bo drukarka nie drukuje" "jak mam kopiować?" "czemu to nie działa?" "czemu tak drogo?", "bo ja chcę zapłacić", "nieładnie, niech mi pani poprawi bo ten kolor to nie jest różowy a malinowy" itp. MASAKRA
- ciągłe pretensje: niekompetentnego kierownictwa że za wolno, że za mało, że źle, ciągłe pretensje klientów o wszystko
- zła organizacja punktów: np. Aleje Jerozolimskie to taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] masa klientów, masa zamówień, na pozostałych punktach mniejszy młyn, chyba że pracujesz na produkcji to też masz co robić ale nie masz bezpośredniego kontaktu z klientami.
- w zależności czym się kto zajmuje to np. na Alejach przez 8 - 12h jest się cały czas na nogach - biegasz jak głupi po punkcie od komputerów gdzie obsługujesz klientów, po kasę, nastepnie na samoobsługę - tłumaczyć klientom jak się drukuje, bo coś im nie działa, a to biegasz na zaplecze po arkusze i każdą pierdołe. Dzień pracy na AJ to pół maraton spokojnie się zrobi, bo na Jana Pawła czy Marszłakowskiej punkty są mniejsze i mniej się dzieje.
- beznadziejna kasa która często się wiesza, robią się kolejki, nie drukują paragony, faktury
- przerwa (tylko 15 min) jest nagrodą a nie przywilejem, bo jak iść na przerwę gdy masa klientów czeka do obsługi a zamówienia do realizacji/ a jak jesteś już na przerwie to nawet nie zdążysz napić się kawy, herbaty ?
- obniżenie jakości usług, przez stare, zajeżdzone maszyny, wieszające się komputery,
- pracownicy są przemęczni, często pracują po 7-10 dni pod rząd,
- wszystko na raz: drukowanie, kopiowanie, obsługiwanie klietnów, odpisywanie na maile, odbieranie telefonów, obsługa kasy, pomoc na samoobsłudze, bieganie po arkusze, zmiana rolek, docinanie, dziurkowanie, bindowanie, laminowanie, składnie - i tak cały czas.
- jest dużo do zrobienia a mało osób do pracy


Podsumowanie:
Praca fajna ale na krótszy czas tak na 4-6 mc góra, bo potem strasznie wykorzystują. Widać, że firma nie uczy się na błędach, nie potrafi rozwiązywać prostych błędów. Firmą zarządza klika jednych i tych samych ludzi.
To co przemawia na korzyść to umowa o pracę i wynagrodzenie na czas. Niestety, na dłuższą metę każdy ucieka bo ma dosyć pracy w takich warunkach.
Motto firmy: "Zapierdalaj i nie marudź"
11
zgoda 2016-05-25 22:28:21
Przeczytane dziś na stronie Copy General:
Praca w Copy General to:

praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
przyjazna i koleżeńska atmosfera w pracy
możliwość rozwoju kariery na oferowanych przez firmę szczeblach kariery
praca z uczciwym, wyrozumiałym i rzetelnym pracodawcą, który dba o swoich pracowników

Jaki wyrozumiały hmmm dla kogo, chyba nie dla pracowników, których wyzywa się od debili
Jaki rzetelny hmmm w czym chyba że w tłamszeniu pracowników

Uważajcie na tego pracodawce bo nie warto.

Kierownik Punktu na Alejach - Piotr W. dajcie spokój wyżej "kupe" robi niż dupe ma hahaha i ten Mariusz S. psychopata, jedyne co umie to wywyższać się nad innymi i składać mapy hahaha. UCIEKAĆ, NIE SKŁADAĆ CV I BOJKOTOWAĆ TEGO PRACODAWCE !!!!!!!!!!!!
13
były 2016-06-13 17:46:23
(usunięte przez administratora) . to jest gość hehe. Omijać szerokim łukiem. Z resztą-głowa psuję się od głowy. Dyrekcja to samo!
3
edek 2016-06-19 20:53:06
Super, że szefostwo jest w porządku @boney, bo pozytywna atmosfera przyczyna się do sukcesu w firmie.
byłonima 2016-10-10 16:09:00
hahahahha ,ile Ci zapłacili za komentarz ?
edek 2016-10-11 16:26:07
a wiadomo czy w najbliższym czasie będzie poszukiwany doradca techniczno-handlowy? W końcu o takie zatrudnienie nie trudno
Zostaw swoją opinię o Copy General Sp. z o.o. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy General Sp. z o.o.