Axel Computer Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Axel Computer Sp. z o.o.

admin 2015-08-11 13:24:21
Macie doświadczenie w pracy w firmie Axel Computer Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!
qwerty 2016-01-19 13:25:57
Bardzo niskie pensje. Nie polecam.
Maciek 2016-02-08 13:00:17
Nie polecam pracy w tej firmie. Bardzo dziwni ludzie, dziwna atmosfera, płace niskie. A te nazwy stanowisk to tylko tak szumnie brzmią, a pewno posadzą Cię do kompa i będziesz instrukcje wklepywał. Dziwne, że oni funkcjonują na rynku, nie wiem jakim cudem, bo tam nikt nic nie robi. Duża rotacja pracowników.
asd 2016-02-11 12:55:43
Rozbawiłeś mnie tą podstawą.

Pracownik 2016-02-16 11:20:23
W komentarzu brak jakiejkolwiek merytoryki co podważa autentyczność tej wypowiedzi. Panie Maćku proszę o nie dodawanie opinii jeżeli nie pracował Pan w firmie Axel Computer. Jeżeli chodzi o rotację pracowników to 90 % posiada kilkunastoletni staż pracy.
sajmon 2016-03-22 21:58:39
"z tego co wiem to oni się mega rozwijają,"

Z tego co widzę na ich stronie, to w ostatnim czasie załoga zmniejszyła się o dwie osoby. Faktycznie może to świadczyć o tym, że się "mega rozwijają".
SLL 2016-10-18 15:33:42
Zdecydowanie odradzam. Lepiej poszukać innego pracodawcy. Nie marnujcie swojego czasu.
-ps 2016-10-18 15:56:40
ale możesz nieco bardziej konkretnie i merytorycznie napisać dlaczego niby tak bardo odradzasz? wiesz jednak na mieście tern pracodawca ma bardzo dobrą opinię
Zostaw swoją opinię o Axel Computer Sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axel Computer Sp. z o.o.