Opinie o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych w Olkusz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych w Olkusz

Jaka umowa obowiązuje w Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych podczas okresu próbnego?

Elmundo

Zlecenie jeśli wytrzymasz 8h, Ukraińcy zwalniają się po 2

selmundo

zatrudniajc sie w firmie podpisujesz zakladowy uklad zbiorczy którego i tak niezobaczysz

Gabriela
@selmundo

Czy możesz rozjaśnić dla osób które są zainteresowane podjęciem pracy w Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych, co oznacza podpisanie zakładowego układu zbiorczego?

Czorny
@Gabriela

Czyli regulamin firmy, kiedy jest przerwa, co wolno, czego nie wolno itd. Też nie widziałem chociaż do podpisania dostałem.

Labrador

Pracowałem jako pracownik fizyczny, po pół roku mogę na chłodno ocenić firmę. Nie polecam firmy, mobbing jest na bardzo wysokim poziomie, uwagi zwracane prezesowi wracają do osób mobbingujących, w okresie w którym pracowałem kilka osób zwolniło się samych przez presję kierownika. Kierownik ma bardzo niestabilny charakter, mówi tak jak wiatr zawieje, niestosowne żarciki, ploteczki są codzienną dawką humoru dla kierownictwa. Normy ciągle są zawyżane a pracownicy gonieni, nadgodziny są "obowiązkowe" a kto się wyłamie jest nieszanowany przez pracodawcę i kierownictwo. Jeśli masz coś do powiedzenia to licz się z tym że będziesz (usunięte przez administratora). Zarobki są bardzo mierne jak na tak duży zakład pracy., z tego co wiem nowym pracownikom na start dają 2400 netto- ja zaczynałem od 2000. Zakład dynamicznie się rozwija - natomiast ścisłe kierownictwo ma dalej podejście do pracy sprzed 20lat.

Natal

Czy warto szukać pracy w firmie?

Wlodi
@Natal

Jak nie szkoda ci życia marnować to spoko

operator produkcji

Nie polecam. Nie przystępna załoga myślą że oni są najmadzejsi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Na poczatek płace sa niskie, jak to w Olkuszu, potem jest troche lepiej, zakres obowiazkow jest spory na czesci stanowisk, normy sa wyciagane, moze nie ma z tym tragedii ale moglo by byc znacznie lzej. Do pracy trzeba sie przykladac ale to dobrze bo czlowiek jest zadowolony z tego co zrobil, sporo pracownikow nie wie czego chce i przez to jest ,,specjalny" dodatek pilnych spraw na przyg. produkcji, awarie są naprawiane , szatnia jest ogrzewana, kazdy ma szafke, toalety sa sprzatane, dostajemy wode , ubrania i akceptowane sa l4 ale nie polecam tego robic zbyt czesto, szef jest kulturalny, miły i b pomocny we wszystkich sprawach, nadgodziny płatne jak zwykle godziny i prawie przymusowe, sa organizowane za to wycieczki z nieznacznymi doplatami za osoby towarzyszace. Kadra kierownicza jest w wiekszosci w porządku choć bywają zgrzyty, ktore wiekszego wplywu nie maja na nerwy (w większości). Podstawa plus premia to wada bo zdarza sie ze z premii sa odbicia i nie tylko za ,,twoją niekompetencję" organizacja czasu pracy jest nienajgorsza. Wyroby sa dobrej jakosci gdyż są sprawdzane i w razie niewielkich uchybień nawet, są poprawiane.

Wlodi

Masz rację banda krentaczy próbują każą pisac osoba z biura pozytywne komentarze żeby podciągnąć sobie oceny sam pracowałem dwa lata w tej firmie robisz na każdym stanowisku obiecują podwyżki awanse a później kopia w (usunięte przez administratora) i nara

selmundo

moja wiedza jest bardzo duża zwłaszcza o zakładowym układzie zbiorczym w którym jest zapis o trzynastej pensji oczywiście firma jej nie wypłaca i nieudostępniana dokumentu który każdy podpisuje oczywiście firma banuje i kasuje na bieżąco wpisy na tej stronie

Toxic

Pracowałem tam dość długo. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Kierownictwo tylko o kasie myśli. A nawet jeśli dostaniesz 1 zł podwyżki to wymagają od ciebie każdej soboty i niedzieli. Tak jakbyś był ich własnością. Nie ma czegos takiego jak szanowanie pracownika. A prezes ten nowy prezes to kawał (usunięte przez administratora) i prostaka. Lepiej unikać tej firmy.

Gabriela
@Toxic

Skoro w Firmus Przedsiębiorstwie Usługowo Technicznym pracowałeś dosyć długo, to na pewno Twoja wiedza na jego temat jest spora. Szkoda jedynie, że aż tak źle oceniasz jej funkcjonowanie. Ale oczywiście - i pracodawca, i pracownik powinni się wzajemnie szanować. A czy można było liczyć ze strony tej firmy na jakiś pakiet socjalny? Proszę Cię o merytoryczną odpowiedź.

Hmmmm

H3j, widzę że szukają spawalnik i kogos do KJ ktos coś może powiedzieć o tych zarobkach i jaknpraca i atmosfera w firmie

Jan
@Hmmmm

Aktualnie firma szuka operatora maszyn i urządzeń i wolne jest też stanowisko, o które pytasz spawalnik. Musisz posiadać dyplom Międzynarodowego/Europejskiego Inżyniera Spawalnika IWE/EWE. Pracodawca oferuje premie i szereg benefitów takich jak wycieczki firmowe, spotkania integracyjne, basen. Niestety nie znam dokładnych danych dotyczących wynagrodzenia, ale może ktoś zatrudniony w przedsiębiorstwie Ci podpowie. Daj znać jeśli złożysz CV.

Jacek

Normalna firma dla chcących pracować. Może nie jest idealnie ale przesadzajmy z narzekaniem.

Młody

Witam ,niedługo kończę szkołę i rozmyślam nad rozpoczęciem pracy w Firmusie czy jest możliwość żeby mnie przyuczyli na cnc ? Jakie są zarobki na początek ? Czy warto się tam starać ?

Tadziu

Krętacze !!!

pracownik 2latastazu

Normalna firma można zarobić 2tys ale można tez 6 tys (netto,wszystkie składki oplacane) w zależności co sie robi jakie sie ma doświadczenie itd. Kierownik burak dyrektor patrzy na ręce atmosfera taka sobie

Paulina

@TypowyJanusz, dzięki za Twoją wyczerpującą wypowiedź. Na pewno przyda się ona niejednej osobie. Piszesz o imprezach i wyjazdach. Możesz powiedzieć jak one wyglądają? Czy często pracodawca organizuje takie wypady? Ciekawi mnie jeszcze czy w Firmus organizowane są kursy lub szkolenia dla pracowników.

TypowyJanusz

Witam. Pracuję od jakiegoś czasu w Firmusie i odpowiem na kilka pytań. Nowo zatrudnieni zazwyczaj dostają taką próbną umowę zlec. na 2 tygodnie i po tym okresie jest decyzja obu stron co dalej, ale jeśli już to będzie to normalna umowa o pracę na 3 mieś potem na stałe. Stawki są chyba mocno różne zależne od doświadczenia i rodzaju pracy. Z tego co jaskółki ćwierkają to można zarobić 2 - 3 tyś na początek, może doświadczeni operatorzy, spawacze itp więcej. Soboty nie są obowiązkowe, część załogi pracuje np. od pon do czwartku po 10 godz, piątek 8h i sobota wolna, inni normalnie po 8, inni walą godziny ile sie da. Nadgodziny płacone regulaminowo, są premie pół roczne ale tylko jeśli nie chorujesz (zero L4) i nie walisz w ch.. Atmosfera w pracy ? Różnie, różniście, zależy z kim, gdzie i jak robisz. Firma robi sporo imprez, wyjazdów, jakiś basen itp. Pozdrawiam.

Paulina

@Gutek, dużo informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej: http://www.put-firmus.pl/ ale firma niestety nie publikuje aktualności. Jesteś zainteresowany pracą w Firmus? Na popularnej stronie z ogłoszeniami znalazłam informacje, że firma szuka kandydata na stanowisko Specjalista ds. Zaopatrzenia. @Indianin, Twój komentarz nie jest pomocny dla potencjalnych pracowników firmy Firmus. Jeśli pracujesz w tym miejscu to napisz proszę jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca nowo zatrudnionym osobom.

Gutek

Jakieś nowinki z pracy w firmie mógłby ktoś wrzucić na forum. Nowi szukają informacji i niestety nic nie ma

Iza

Na jaka umowę można liczyć na początek?

Major

Witam jak Praca wygląda Np Sobota lub Niedziela..Obowiązkowa czy nie .(usunięte przez administratora)

Paulina

@żenada, może stawka zależy od kwalifikacji danej osoby, bo jak widać na forum niektórzy piszą, że można więcej w Firmusie zarobić. @Jacek, co możesz powiedzieć na ten temat? Piszesz, że można również być zadowolonym z części finansowej?

Jacek

Myślę, że osoby które nie boją się pracy będą zadowolone

Zostaw merytoryczną opinię o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych - Olkusz

• Jak się pracuje w Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych?

Zobacz opinie na temat firmy Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych?

Kandydaci do pracy w Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych
  • Wspólna 21