Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych

Olkusz

Opinie o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych

pracownik 2011-07-15 22:25:59
pracuję w tej firmie kilka miesięcy i ta firma ma plusy i minusy. plusami są porządek, przestrzeganie zasad bhp(mniej więcej)oraz brak pośpiechu. dużym minusem jest wynagrodzenie. na początku jest to 9zł za godzinę brutto. więc jaki 1300 wychodzi na miesiąc na rękę. jak na operatora maszyn cnc który sam programuje i obsługuje maszynę to jest to niewielka suma. ogólnie pracuje się dosyć dobrze(gdyby nie wypłata), przełożeni są w porządku jeżeli ty jesteś w porządku wobec nich. nadgodziny rzadkie a jeśli się zdarzają to nie warto na nie iść bo są tak samo płatne jak podstawowe godziny i to z miesięcznym opóźnieniem. warto rozpocząc pracę jeżeli chce się nabrać doświadczenia zawodowego ale nie jest to firma w której można by pracować przez długie lata.
pracownik 2011-10-16 09:33:07
Na poczatek płace sa niskie, jak to w Olkuszu, potem jest troche lepiej, zakres obowiazkow jest spory na czesci stanowisk, normy sa wyciagane, moze nie ma z tym tragedii ale moglo by byc znacznie lzej. Do pracy trzeba sie przykladac ale to dobrze bo czlowiek jest zadowolony z tego co zrobil, sporo pracownikow nie wie czego chce i przez to jest ,,specjalny" dodatek pilnych spraw na przyg. produkcji, awarie są naprawiane , szatnia jest ogrzewana, kazdy ma szafke, toalety sa sprzatane, dostajemy wode , ubrania i akceptowane sa l4 ale nie polecam tego robic zbyt czesto, szef jest kulturalny, miły i b pomocny we wszystkich sprawach, nadgodziny płatne jak zwykle godziny i prawie przymusowe, sa organizowane za to wycieczki z nieznacznymi doplatami za osoby towarzyszace. Kadra kierownicza jest w wiekszosci w porządku choć bywają zgrzyty, ktore wiekszego wplywu nie maja na nerwy (w większości). Podstawa plus premia to wada bo zdarza sie ze z premii sa odbicia i nie tylko za ,,twoją niekompetencję" organizacja czasu pracy jest nienajgorsza. Wyroby sa dobrej jakosci gdyż są sprawdzane i w razie niewielkich uchybień nawet, są poprawiane.
hhhh 2013-05-31 19:06:46
Gdyby było tak jak piszecie,to by było jak w niebie,a tam jest piekło,horror.
pracownik 2013-07-21 17:30:17
raczej jest przestuj i zwolniono parę osób
gal 2013-10-03 18:55:35
ludzie z daleka od tego (usunięte przez administratora)
anonim 2014-09-24 11:42:41
jak wygląda praca na stanowisku w biurze? czy warto starać się o pracę w tej firmie?
filip 2016-09-20 15:53:00
Tak dzieki WIELKIEMU szefowi produkcji i DYrektorowi ostatnio zwolnilo sie kilka osob taki jest tam dobrobyt i lad i porzadek . po zabraniu 13 pensji bedzie coraz lepiej !!!!!!!!
anonim 2016-10-21 09:08:04
Tak to prawda "odeszło" trzech alkoholikow :)
Anonim 2016-11-04 22:09:51
Jak by nie głupi brygadziści to wielki szef leżał by i kwiczał takie ma pojęcie:)
A kto pracuje to wie:)
aaa 2016-12-04 17:25:25
Jak to wyglądana stanowisku ślusarz spawacz? też takie kiepskie zarobki? może się coś zmieniło na lepsze? chciał bym złożyć cv do tej firmy jako ślusarz spawacz, możecie coś na ten temat powiedzieć?
Zostaw swoją opinię o Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych - Olkusz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firmus sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych