Opinie o VMR Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy VMR Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie VMR Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VMR Sp. z o.o. w Poznań

ZUS

Nie polecam, szef jest wybuchowy, co z tego że więcej płacą? W takich warunkach nie da radę się pracować :)

ma sełko

a czemu konkretn ie aż taka niezadowolona byłaś? z tego co wiem to przecież płaca wam całkiem wysokie wynagrodzenie i w tej kwestii nie ma co w firmie narzekać

Zniesmaczona

Mało kto już chce się przekonywać. Dziwicie się?

Paola Koala

Nad brzegiem VMR usiadłam i płakałam :P

Copywriter

Najgorsza rekrutacja, jakiej doświadczyłem. Zero pytań o umiejętności czy poziom wiedzy, dla pracodawcy liczą się tylko suche liczby, a oczekiwania w tym względzie wygórowane. Gdyby w tej firmie liczyły się umiejętności to pracodawca przeprowadziłby test, ale nie zależy mu na dobrym pracowniku, tylko pozorach i liczbach. Wszystko kręci się tylko wokół doświadczenia w pracy z dużymi markami, które kojarzy każdy, bo każde inne - nawet bogate - doświadczenie nie jest brane pod uwagę. Dodajmy do tego, iż pracodawca nie uśmiechnął się nawet na wstępie i jest z kategorii "co to nie ja". Ponadto skoro firma reprezentuje sobą tak wysoki poziom to nie rozumiem, dlaczego jasno nie określiła oczekiwań w pracy z dużymi markami na wstępie tj. w ogłoszeniu, tylko marnuje czas innych.

Dla jakich marek, które każdy kojarzy, pracowałeś?

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Pyszna Szarlotka

Zgadzam się z przedmówcą, bardzo nahalne promowanie swoich ofert. Gołym okiem widać, ze nie pisały tego przypadkowe osoby. Najwyraźniej biedę mają z rekrutacją nowych pracowników. Szefowie z VMR! Zacznijcie okazywać szacunek swoim pracownikom. Opinię ma się jedną i na długo, także i Wy na swoją pracowaliście latami. Usuwanie poprzednich, często bardzo negatywnych komentarzy Wam nie pomoże. Dziwne, ludzie z agencji reklamowej, a tego nie rozumieją :) Poznań jest mały. Ludzie gadają - o Was niestety nie fajnie.

Rzeźnia

@jowita tylko hejtuje? że niby tutaj sobie wchodzę, jako zupełnie niezainteresowana tematem VMR osoba i po prostu wrzucam negatywy? no hej! :) I co to niby za argument, że oferują "kreatywne stanowiska np. content designer"... to jest agencja reklamowa, jakie mają stanowiska oferować? magazynier/pakowacz? :) No proszę Cię... PS Ja rozumiem, że jest WoM marketing i się wchodzi z działaniami wizerunkowymi na fora i w miejsca takie jak to, ale jednak promowanie tutaj swoich ofert pracy ciągłym, nachalnym gadaniem o nich w każdym komentarzu, to już chyba za wiele, nie sądzicie? :)

Multisport was nie uratuje

Fajnie czyta sie te opinie, brzmia bardzo autentycznie. Zupelnie nie jakby ktos z VMR pracowal nad poprawa wizerunku po tym, jak wszystkie (NEGATYWNE) komentarze zostaly usuniete. Co za kpina :P

ciekawska

wszyscy zauważyliście że jest teraz wiele ogłoszeń na wiele ciekawych stanowisk. A nie ciekawi Was dlaczego ta firma która jest od lat na rynku nagle szuka pracowników do każdego działu? wygląda to tak jakby zakładali firmę od nowa...

bylapracownica

jak w każdej organizacji: mocne i słabe strony. Szefowie - jaaasne - maja swoje charakterki;) ale powiem jedno - mimo ze już tam nie pracuję - agencja z mega potencjałem,kompetencjami, a przede wszystkim = zajebiści ludzie i w zasadzie szefowie też petarda: intelektualna, wyluzowana i empatyczna (tyle na temat trójki) ja polecam!

oesu!
@bylapracownica

skoro TAKA petarda, jak piszesz - to czemu tam nie zostałaś - "bylapracownico"? czy ta petarda ma za duży odrzut?

cook

Właśnie, też mnie to zastanawia - tu były dziesiątki negatywnych komentarzy - prawdziwych - o zarządzie złożonym z młodych, nienawidzących sprzeciwu i krytyki buców, przez których specjalistom, fajnym młodym ludziom, którzy znają się na rzeczy ciężko się pracuje. Przypadek, że zniknęły? Nie sądzę. Firma próbuje odbudować swój wizerunek, wymieniła część zespołu, stąd też mnogość ogłoszeń. Niestety zarząd zostaje ;)

zniesmaczona
@cook

ZGADZAM SIĘ, nigdy nie byłam w gorszym miejscu. NIGDY!

An
@cook

Potwierdzam bylo kilkadziesiat komentarzy, wiekszosc negatywna i zniknely.

radek

szukaja 12 osób naraz... ciekawe... mnie za to interesuje, czemu zniknela masa negatywnych opinii, ktore sie tu pojawialy od kilku lat... :P

M.R.

(usunięte przez administratora)Polecam osobom, które chcą za wszelką cenę zdobyć jakieś doświadczenie... o ile mają mocne nerwy. Poza tym szkoda czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o VMR Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w VMR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VMR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VMR Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VMR Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VMR Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 126 ocen.
  • Kościerzyńska 25
    60-446 Poznań