Opinie o Neologic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Neologic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Neologic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neologic Sp. z o.o. w Warszawa

ojojojoj

A ktoś ty??? Czuje tu jednego z właścicieli. Boli was opinia byłych pracowników?? To zmieńcie coś a nie wpisujecie jakiś NIC a potem zachwalacie firmę jak byście ofertę pisali. 100% pracowników z Neologic ma zupełnie inne, odmienne zdanie.

byly_wspolpracownik

Firme omijac z daleka...brak umow , wieczne opoznienia w platnosciach...do tego prezes Czarus zawsze ma jakas madra gadke na wytlumaczenie. W ogloszeniach pisza ze mozna sie rozwijac a praca polega na odbieraniu telefonow , instalacji Javy i odpisywaniu na maile... NIE POLECAM !!

Były

No to Ci współczuję bo o ile nie jesteś jednym z właścicieli chcących złagodzić opinię to musisz być strasznym desperatem chcąc tam pracować. Nie będę obrażał bo nie ma to sensu ale pracowałem tam i serdecznie nie polecam...

Firemka krzak , prezes pięknie opowiada i pięknie Cię okrada, kierownik to samo z tym że zatrudnia na brygadzistę swojego synusia co to jak odbiory są ucieka na urlop,chorobowe itd cała odpowiedzialność spada na Ciebie , umowy śmieciowe, stawki śmieciowe a wymagania jak dla wyższej klasy specialistów . Prezes nie może zrozumieć jaka płaca taka praca . PS jak rozmowę kwalifykacyjną przeprowadza koleś bez pojęcia i zatrudnia 10 lamusów i jednego co się zna i wyniki przychodzą same .... lipa nie polecam złotoustego prezesa czarusia

Kierownik

Witaj Jeśli rzucasz kalumnie że Cię pięknie okradłem miej odwagę przestawić się i pokazać z czego Cię okradłem. W internecie wszystko można pisać, i myślisz że nikt cię za to nie weźmie za przysłowiowy "tyłek" mylisz się. Czekałem aż sprostujesz, swoje kłamstwa, ale widzę że nie masz odwagi. W związku z tym że rzucasz, oszczerstwa i myślisz że jesteś bezkarny, sprawę skieruje na Policję. A oni myślę że nie będą mieli kłopotu, ze znalezieniem Ciebie. p.s. tak zrobiłem syna brygadzistą, bo jeśli ty byś się nadawał na to stanowisko, pewnie byś takowym został, ale lepiej chować się za plecami innych, i rzucać oszczerstwa. TCHÓRZ !!!

ByłyKomandosNeo
@Kierownik

"Kierownik - 2016-04-19 17:19:19" na policję to możesz podać kogoś gdy ta osoba popełni przestępstwo. Gdy przestępstwo zostanie popełnione dopiero wtedy sąd może wydać zgodę na ujawnienie danych osoby piszącej poprzez skierowanie odpowiedniego wniosku z sądu do operatora danej sieci. Strona ta jest stroną z opiniami i można tu wyrażać opinie dotyczące byłego pracodawcy o ile nie podaje się nazwisk oraz nie używa wulgaryzmów mających na celu obrazę kogoś. Więc nie piszcie mi tu o policji. A co do większości negatywnych opinii na tej stronie odnośnie firmy Neologic to szczera prawda wiem bo większość z tych rzeczy przeżyłem pracując tam...

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
zdegustowany

firmy nie polecam .omijać szerokim łukiem

gostek

Postów było spor ale większość pokasował nie wiedzieć czemu admin zgodzę się z tezą omijania (usunięte przez administratora)

Junior

Ciekawe, widać każdy w gembie mocny przedtem wszyscy opinie dodamy szefów zjedziemy, a tu tak cicho i pięknie, że zaraz serce mi pęknie. Do przyszłych pracowników strzeżcie się (usunięte przez administratora) w tej firmie.

gość

po co dodawać opinie skoro i tak je kasujecie

Zostaw merytoryczną opinię o Neologic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Neologic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neologic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neologic Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neologic Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neologic Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pańska 73
    00-834 Warszawa