Opinie o Neologic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Neologic Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Neologic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi zarządzania urządzeniami IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neologic Sp. z o.o. w Warszawa

Tadek niejadek Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, osoby które się mnie pytały o zdanie a mimo to tam później pracowały, szybko rezygnowały. Może firma nie jest najgorsza ale sporo im brakuje. Dress code jest, nie pojedziesz do klienta w krótkich spodenkach więc długie spodnie i schludna koszula to minimum. Dodatki w weekendy jak ktoś niżej pytał czasami się zdarzały ale była to część dniówki zamiast dodatku do dniówki. Innych benefitow nie uświadczyłem. Ogólnie mocno przeciętnie, wynagrodzenie nie powalało. Jak ktoś szuka pracy żeby się czegoś nauczyć to ok.

Marcin Nowy wpis

To prawda ze za weekendy jest dodatek?

pytek Nowy wpis

2k na rękę ale praca minimum 10 godzin za soboty i niedziele dodatek po 100 pod stołem (stan na 2013 rok),szukają jeleni którzy najgorsze prace za nich odwalają za psie pieniądze,wiele człowiek się nie nauczy dostajesz np.polecenie podłączenia kabelka czerwonego i niebieskiego w określone miejsce nawet nie za bardzo wiedząc co podłączasz

Paweł Nowy wpis
@pytek

Przejrzałem opinie na temat firmy, w sumie nie znalazłem nic aktualnego. @pytek Po co piszesz o prehistorii, co tam gdzieś, kiedyś się zdarzyło, mamy już 2021, takie pisanie to nic nie wnosi do opinii poza informacją o zawziętości i długiej frustracji. W sumie nawet nie wiem czy o tą firmę chodzi bo adres jest nie taki Ale jak ozmawiałem na papierosku z pracującymi gośćmi, to ogólnie dobrze się wyrażali o firmie i warunkach. Teraz Pracują na zmianę w większości zdalnie, a tylko jak mają coś do zrobienia u klienta to muszą przyjechać Pomimo COVID i problemów nikogo nie zwolnili. Chciałem się upewnić czy warto zaryzykować

pytek

miałem "przyjemność"pracować w czasie rewitalizacji szpitala Św.Elżbiety nawet zamieściłem opinie jak najbardziej negatywną ale jak widzę niewidzialna ręka rynku ją usunęłam cóż więc krótko omijać szerokim łukiem

@pytek

Pisząc negatywną opinię, warto zadbać o argumenty na poparcie swoich słów tak, żeby osoby szukające na forum pracy mogły zapoznać się z tym, dlaczego nie polecasz zatrudnienia. Napisz proszę na jakim poziomie było wynagrodzenie i czy dostawałeś dodatkowe benefity?

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Patryk

Czy są jakieś szkolenia w firmie organizowane ?

Gustlik

Słuchajcie idealnie to nie będziecie mieli nigdzie. Może robota tu nie była dla niektórych i stąd niezadowolenie?

Tomasz

Dobry pracownik nie narzeka i zawsze poradzi sobie

@Tomasz

nie wypada być sędzią we własnej sprawie panie dyrektorze. Tym bardziej jeśli jest się od 3 miesięcy na urlopie i nic się nie wie o tym, co sie dzieje we własnej firmie

CLD
@Tomasz

Czy to oznacza, że ja oraz przynajmniej 10 osób, z którymi utrzymuję ciągły kontakt (byli pracownicy Neologic) nie poradzili sobie i zbędnie narzekają? Z tego co wiem już nie pracujesz w Neologic i zarówno w sprawach IT dzwonisz do jednego z byłych pracowników aby Ci pomógł jak i zabierasz klientów Neologic aby samemu świadczyć im usługi IT :) Życie bywa przewrotne. Ale jeśli to Ty Tomku T. to mimo Twojej byłej lojalności w stosunku do Neologic ja tam Cię lubiłem. A co do wypłacania pensji to prawda bo przynajmniej 2 osoby odeszły z Neologic korzystając z prawa natychmiastowego odejścia po otrzymaniu z 3 z rzędu nie wypłaconych na czas pensji.

Hanna

@ja, czy chcesz dać do zrozumienia, że wynagrodzenie w Neologic wypłacane jest nieterminowo? Od kiedy ta sytuacja ma miejsce? Może jest ona powiązana z aktualną kondycją firmy? Proszę Cię o wyjaśnienie innym użytkownikom tej istotnej kwestii.

Zuza

Konkurencja inspiruje do pisania?

Hanna

@Poldek Oczywiście, że tak. Dlatego zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób wypowiadało się w wątkach dotyczących opinii na temat pracodawców, bo tylko wtedy ktoś, kto jest zainteresowany pracą w firmie będzie mógł prześledzić opinie, porównać je i sam ocenić czy to miejsce dla niego czy też nie? A czy ty w odróżnieniu od większości piszących w tym wątku masz bardziej pozytywne odczucia o Neologic Sp. z o.o. jako o pracodawcy? Mógłbyś się nimi podzielić na forum? Co prawda na stronie Neologic Sp. z o.o. jest informacja, że firma obecnie nie prowadzi żadnych rekrutacji, ale nie wykluczone, że niedługo będzie prowadzić (dzisiejszy rynek pracy jest bardzo dynamiczny), więc wiele osób mogłoby być zainteresowanych tymi opiniami.

@Hanna

strona Neologic jak cała firma - w rozsypce. na pensje nie maja kasy to i strony nie updatują. podobno prezes nadal nie poważny i dalej "zapomina" o wypłatach

Poldek

Jeśli nawet firma nie jest idealna to z pracownikami również bywa różnie!!

Radzę omijać szerokim łukiem - firma to jeden wielki bałagan i (usunięte przez administratora) (także w sensie dosłownym). Nikt nie wie co ani jak ma robić. Nowi pracownicy nie przechodzą żadnych szkoleń i od razu są rzucani do roboty. Wymagania duże a pieniądze niewielkie.

Czy taka cisza na forum to sygnał, że tak dobrze się tu pracuje?

@Zainteresowany

werbują ludzi do IT. rozmowa całkiem spoko, standardowe pytania, ale też zaskoczyli mnie kilkoma niestandardowymi, chcieli wiedzieć co konkretnie potrafię. Na plus, że zadzwonili by powiadomić że się nie zalapalem a nie zbyli mejlikiem albo olali jak inni :(

Miro

Może ktoś słyszał czy Neologic ma jakieś potrzeby kadrowe?

Aaaanonim
@Miro

Mają otwartą rekrutację

Aaaanonim

Chyba jednak trochę się zmieniło? Nie wiem jak wcześniej, ale teraz atmosfera w pracy jest spoko - ludzie ogólnie się lubią. Nawet na tyle,żeby razem po pracy wyjść. Czasem nawet szefostwo takie wyjście zasponsoruje ;) Rzeczywiście praca na słuchawce nie dla wszystkich, ale jak komuś nie przeszkadza to nie ma na co narzekać. Kierownik 1szej linii też równy facet. PS: o co chodzi z tymi brygadzistami? tutaj nie ma takich stanowisk :O

Hanna

@ja, czy od tego czasu coś się zmieniło? ;)

Te najnowsze technologie IT to sa najnowsze wersje przegladarki Chrome i updaty do outlooka :) Prezes niepowazny- mowi ze pensje juz poszla a potem sie okazuje ze nadal lezy zlecenie przelewu na biurku bo sie "zawieruszylo" I tak tydzien opoznienia co miesiac ...

zxcv

@x wiesz co no nawet jezlei to chyba to nie ejst jakis mega duzy wymog w dzisiejszych czasach :D mnie bardziej zainteresowała oferta na stanowisko konultanta 1 linii wsparcia w Warszawie oferuja dobrą atmosferę w pracy,kontakt z najnowszymi technologiami IT

rowniez_na_szczescie_byly_pracownik

@X , dokumentacja jest przewaznie po angielsku wiec bez tego jezyka to tak kiepsko ... Co do firmy - po zatrudnieniu, po pierwszej pensji opoznionej o 12 dni zaczalem szukac nowej pracy - ogolnie niepolecam

heheszki

A powyzsze dwie opinie musialy zostac napisane przez jednego z wlascicieli ( a moze zona ? - pozdrawiam Kasiu ;) Bo nikt z obecnych ani bylych pracowników nie wypowiadal sie pochlebnie - "oferują ciekawą, różnorodną i nie nużącą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie" - nudzic sie nie mozna - caly dzien telefony od poirytowanych klientow :)

Zostaw merytoryczną opinię o Neologic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Neologic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neologic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neologic Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Neologic Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neologic Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Pańska 73
    00-834 Warszawa